Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

15 BİN TL'yi nasıl kazanabilirim?

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Onurhan D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende üniversite okuyorum part time işlere bakıyorum yazında çalışmaya devam başka para kazanma yöntemi bilmiyorum çünkü
    Bide google adsense hesabın olduğuna göre internet siten mevcut sanırım tek siteni baz alırsak eğer reklamlarfan kaç tıkta 150 tl geliyo mesela.
    günlük 10tl bazen 20tl getiriyor hocam kesin bir şey yok yani.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı OnlySounD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışmak üniv. okuduğum için sıkıntı birde dediğim gibi çalışsam bile motoru 2-3 sene içinde alabilirim.
    Ne güzel İstanbul r25 hayalin var ve sana çalış al o zaman dediklerinde çamura yatıyorsun. Hem zikim olsun hem donuma değmesin, iyiymiş.

Bekle biraz daha birazdan forumdan biri çıkıp hesap numaranı ister, yatırır 15bin TL.

Millet de bir dünya seçenek önermiş

hem züğürtsün hem kibar. elimdeki elektronik alet/bilgisayar 10 bin tl demişsin (nasıl bilgisayarsa artık). neyse, değerinin biraz altında satılığa çıkar ki hızlıca satılsın, sonra git başka motor al.çalış demişler, 3-4 senede anca birikir demişsin. hem paran yok hem r25 ısrarı neden onu anlamadım.
    mehmetenis bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Herşeyin zamanı var. Oturacaksın Çalışacaksın. Azim edeceksın. Tırnaklarımızla kazıya kazıya aldık bizde CBR 250 R mizi. Hem YBR al önce az bin onu sat sonra R25 alırsın.
    TECRÜBE ????
    EKİPMAN ????
    mehmetenis ve Ertugyigit bunu beğendiler.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Ulan bu adam sonra okuldan mezun olup ülkede söz sahibi olan birisi olacak, hatta ne yazık ki şu anda da söz sahibi
    CompanERROR bunu beğendi.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    2002 de universite de okurken evde 2001 de sıfır km aldığım honda Titan 125 in hayali ile yatar kalkardim.

Tatillerde memlekette ailemden cok Titan ile vakit geçirirdim.

Cepte para olmayınca hedef küçülterek mutlu olanlardanım. Size de tavsiye ederim.

Zaten ilerde hepsi oluyor. Titan dan 10 sene sonra cbr250 mi aldım. Cbr den 2 sene sonra Vstrom sahibi oldum.
    Ev ihtiyacı için hepsinden vazgeçtim, şimdi pulsar ve bir dünya kredi borcu sahibi bir insanim.

Aklımda cbr650f veya xj6 f var. Allah(cc) kısmet ederse olur.

Beni yanlış anlamayın genç kardesim. Hayallerinize ket vurmayın; sadece gerçekleşmeyen hayallerin sizi uzmesine izin vermeyin.

Heleki yola çıkma, köprü altı kavsak noktaları felan aman diyim. Daha çok uzulursunuz.
    mehmetenis, Onurhan D, ALYEDZ ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Elimde en pahalı olan elektronik alet bilgisayarım (10bin tl )
    o nasıl bir bilgisayar öyle
    Hyosung GT250R

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    ahahah gece gece iyi güldüm hele böbrek satma olayına hocam Hocam kredi işi en temizi fakat pederle sürtüşmeseydik zaten kendim ödeyecektim. Hali hazırda 2 tane siteden 300tl google adsense parası geliyor.
    Adsenseden nasıl para geliyor bir türlü beceremedim devlet sırrı mübarek banada tarif ette bende yapayım
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    arıyorumm
    en iyi para dilencilikte var heleki istanbul gibi bi yerde, günlük 2000..3000 tl ye para demezsin
    mehmetenis, ALYEDZ ve SUN bunu beğendiler.

serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Forumda saçma sapan başlıklar açılmaya başlandı. Yakında kız arkadaşı ile ayrılıp "nasıl teselli bulabilirim" gibi soru soranlar da çıkacak sanırsam.

mehmetenis ve Ertugyigit bunu beğendiler.
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

burak5353 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    falcon deserd 277
    cuma günü cami önünde mendil ac

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    AKP'ye üye ol.Bir kaç mitiginde kefen giy ki bak sanşlısın seçim çok yakında zamanına denk geldin. Birde bir kaç Hüloooğ yaptınmı oldu bu iş Bunuda mı biz söyleyelim yahu
    Mengu16, MotorKafa, ALYEDZ ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    dominosta falan part time iş neden bakmıyosun ?

Motosikleti
    mondial mg125, mondial 150 mc
    sen r25 alsan 3 gün sonra benzin parasını nasıl bulabilirim diye konu açarsın bence boşuna uğraşma okulunu güzelcene bitir bir işe gir sonra istediğin aracı al.
    Mengu16 ve mehmetenis bunu beğendiler.

Eylül ayında memleketten okuluma döndüm. Derslerimi seçtim, gelir-gider dengemi hesapladım, hedefimi koydum PCX'i alacağım ayı,haftayı bile belirledim. Nitekim belirlediğim tarihten daha önce bile aldım.
    Ben istemez miydim r25 gibi bir motor? Tabi ki isterdim, isterimde. Ama parçası, bakımı, benzini ve en önemlisi parası beni aşardı. Çok şükür çalıştım ve alın terimle aldım. Ne ailem bir şey diyebildi, nede bir başkası.
    Sabah 7 de uyanıp 17.00 e kadar işte çalıştım, 17.30 da derse girip, 22.00 da dersten çıktım. Bunu haftanın 3 günü yaptım/yapıyorum. Ha birde dersim olmadığı günler spor salonuna gidiyorum. Çok şükür borcum yok, kafam rahat.
    Diyeceğim o ki alacak adam böyle şeyler sormaz. Gider çalışır, alır. Yeter ki çalışmak iste yoldan çok ne var? Hem fena mı biraz tecrübe kazanırsın.
    mehmetenis, oluroyle, Onurhan D ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Donanımhaber Konu dışı tarzı bi başlık açmışsın dostum
    mehmetenis ve ALYEDZ bunu beğendiler.

evural - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 300
    Babanın izni yoksa alman zor. Öncelikle eğitimlere git. Sonrasında motor alternatifini gözden geçir. Daha ucuz bir scooter alabilirsin. Nedense anne babalar scooterı motor olarak görmüyor, tehlikeli olmadığını düşünüyor genelde. Ve bu işlemleri yapana kadar belli bir zaman diliminin geçmesini bekle. Teorik ve pratik olarak eğitime önem ver, baban da bunu görsün.
    Ben 20 yaşında üniversitede motor hevesine kapıldım. Ama senin gibi alamadım. 26 yaşında evlenip anne baba izni ve para sorunundan kurtuldum. 29 yaşında ehliyet aldım. Hanımı da razı etmek 4 sene sürdü. 33 yaşında ilk motorumu aldım :D

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    10.000 TL'lik bilgisayarın olduğuna göre ailenin durumu epey iyi, dolayısıyla 15.000 TL'de kolay kazanılabilir bir para gibi gelmiş sana. 15.000 TL bu ülkede insanların 15 ay ağır koşullarda çalışarak toplamda kazanabildikleri bir para, kaldı ki sen biriktirmekten bahsediyorsun.

Kısaca üniversite öğrencisi olarak 15.000 TL kazanamazsın. Yapacağın işlerde full-time çalışarak aylık alabileceğin maksimum para taş çatlasa 2.000 TL olur, o da örneğin çok iyi düzeyde İngilizce bilmek gibi kalifiye bir özelliğin hali hazırda varsa, yoksa 1.000 TL civarına bile zor iş bulursun. Tabi bu full-time çalıştığın zaman geçerli. Öğrenciyken full-time çalışamazsın, 15.000 TL gibi bir meblağı biriktirmen de en iyi şartlarda 2 yılı bulur.

15.000 TL kazanmanın yolu en kısa zamanda mezun olup, düzgün bir yerde işe girip 4.000 TL civarı bir maaş ile işe başlayıp biriktirmen olur ancak.

Ben öğrenciyken çalışıp bir CBR 125R almıştım. Gazete ilanından bir KOBİ düzeyinde bir dış ticaret firmasının ilanını görüp başvurmuştum, o zamanki asgari ücretin 1.5 kat filan fazlasını veriyorlardı, Cumartesi çalışma vardı, git gel dolmuş otobüs 5 ay filan helak olmuştum. Yarı biriktirme yarı kredi filan derken 5.000 TL gibi bir parayı (Bugün için 10.000 TL diyelim) denkleştirip, ehliyet/ekipman/motor alabilmeyi başarmıştım. Güzel bir tecrübeydi, ama o vakit kendimi paralayarak kazanabildiğim parayı bugünkü kazancım ve çalışma koşullarım ile karşılaştırınca komik geliyor, bu işlerle uğraşmayıp okulu daha erken bitirip daha erken kazanabilmeyi başarsaydım daha çok kardaydım :D
    ALYEDZ ve Ertugyigit bunu beğendiler.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Burda nasıl para bulurum diye düşünene kadar iş bulup çalışsaydın 50 tl cepte olurdu
    Baban en güzelini yapmış sana
    Başının çaresine bakmayı öğrenirsin
    Ve Baba'nın sana almadığı motorun çok daha güzelini alırsın
    Ama çalışmayı öğrenip pes etmeden azimle çalışman lazım
    ALYEDZ ve Ertugyigit bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bu adam ne yapsın? adam mı öldürsün? hırsızlık mı yapsın? vücudunu mu satsın?
    bazen25 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)