Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Topkapı-Şirinevler E5 Üzerinde Güvenli Parkyeri

Motovento
    REKLAM ALANI
    rca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    Beylikdüzü'nden metrobüsle her sabah Şirinevler'de iş servisime aktarma yapıyorum, ama evim metrobüse çok yakın değil eziyet çekiyorum resmen her sabahın 5:30unda metrelerce yol yürüyerek. Bu güzergahta E5e çok uzak olmamak kaydıyla motorumu bırakabileceğim güvenliği yerinde bir otopark/garaj vs. araştırıyorum. Aklıma avmlerin kapalı otoparkları geldi, şu Marmara Forum civarı çok ideal bir bölge gibi görünüyor, ama avmler sabahın 6sında açık değil malesef. Var mıdır bu konuda bilgisi, önerisi olan?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Enes Bakır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX 750F
    Marmara foruma çok yakın oturuyorum ben açık ve kapalı otoparkı 7-24 halka açık diye biliyorum ücretsiz oldugu için otopark girişlerinde güvenlik bariyer vs yok.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Sakın avm lere koymayın ücretsiz diye ALLAH korusun götürürler.Bak usta şirinevler yanyolda işparkın kapalı otoparkı var aylığı ne kadar bilmiyorum.Motorunu oraya koyarsın servisine binersin akşamda ordan alırsın
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Bayramapaşa-Maltepe durağı uyarsa, durağa 200 metre mesafede 2.Matbaacılar sitesi var sitenin girişinde sağda motosikletler için park yeri var ücretsiz bırakabilirsin kafan rahat olsun 10 yıldır burdayım herhangi bir vukuat olmadı.

YouSuffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6N
    Hocam tuyap metrobus duragına gidin, oradaki isparka koyun motorunuzu kilitleyip oturarak metrobüsle gidersiniz. Gunlugu 5 tl otoparkın
    Darkfriairs bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial, M 150 Vulture
    @youseffer harikasın. Sağol.
    YouSuffer bunu beğendi.

Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    tüm cevaplar için teşekkürler öncelikle.

Alıntı Enes Bakır adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Marmara foruma çok yakın oturuyorum ben açık ve kapalı otoparkı 7-24 halka açık diye biliyorum ücretsiz oldugu için otopark girişlerinde güvenlik bariyer vs yok.
    güvenlik olması şart, öyle ringonun ahırı gibiyse gözüm arkada kalır.

Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakın avm lere koymayın ücretsiz diye ALLAH korusun götürürler.Bak usta şirinevler yanyolda işparkın kapalı otoparkı var aylığı ne kadar bilmiyorum.Motorunu oraya koyarsın servisine binersin akşamda ordan alırsın
    evet tam olarak böyle bir yer istiyorum ama daha bir cevizlibağ taraflarında olsa süper olurdu, çünkü şirinevlere yaklaştıkça akşam trafik oluyor fazladan 45dk 1saat zaman kaybı demek.

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayramapaşa-Maltepe durağı uyarsa, durağa 200 metre mesafede 2.Matbaacılar sitesi var sitenin girişinde sağda motosikletler için park yeri var ücretsiz bırakabilirsin kafan rahat olsun 10 yıldır burdayım herhangi bir vukuat olmadı.
    lokasyon iyi ama hiç bir güvenlik önlemi yoksa güvenip bırakamam doğrusu.

Alıntı YouSuffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam tuyap metrobus duragına gidin, oradaki isparka koyun motorunuzu kilitleyip oturarak metrobüsle gidersiniz. Gunlugu 5 tl otoparkın
    metrobüs aktarması yapmak istemiyorum, fuzuli yere günlük 7lira para verip iş saati indi/bindi yaptıktan sonra hiç otopark işine bulaşmayıp otopark için gözden çıkaracağım ücreti de benzine harcar işe gider gelirim.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Recep bey şirinevlerde servise aktarma yaptığınız için sizin için uygun olur diye düşündüm.Yani beylikdüzünden motorla gelip motoru güllüoğlunun orda hemen e-5 yanındaki kapalı otoparka koyup ordan dediğiniz gibi şirinevlerden iş servisinine aktarma yapacaksınız Anacak trafik olayına bir şey yapamam üzgünüm.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zeytinburnunda ki ispark kurtarmıyor mu Tekzenin orda ispark vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum
    "Edeple gelen lütufla gider"

Motosikleti
    600RR '13 Repsol
    Alıntı A.Volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Recep bey şirinevlerde servise aktarma yaptığınız için sizin için uygun olur diye düşündüm.Yani beylikdüzünden motorla gelip motoru güllüoğlunun orda hemen e-5 yanındaki kapalı otoparka koyup ordan dediğiniz gibi şirinevlerden iş servisinine aktarma yapacaksınız Anacak trafik olayına bir şey yapamam üzgünüm.
    Alıntı karacabeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zeytinburnunda ki ispark kurtarmıyor mu Tekzenin orda ispark vardı sanırım yanlış mı hatırlıyorum
    aslında belirttiğim bölgede, e5e yakın ve güvenli olduktan sonra neresi olduğu pek önemli değil. bu arada ispark güvenli midir? hiç kullanmadım daha önce, sanki görevliler sürekli o kulübede durmuyorlarmış gibi geliyor bana.

karacabeg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı rca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aslında belirttiğim bölgede, e5e yakın ve güvenli olduktan sonra neresi olduğu pek önemli değil. bu arada ispark güvenli midir? hiç kullanmadım daha önce, sanki görevliler sürekli o kulübede durmuyorlarmış gibi geliyor bana.
    ben hiç park etmedim ama etrafı çevrili giriş çıkışlarda kulübede oturan birisi var diye biliyorum. Zeytinburnu aktarma yeri olduğu için çok kişi aracını orda bırakıp metro tramvaya geçiyor. gelip giderken bir göz gezdirin isterseniz. Tekzenin oralarda diye anımsıyorum ben.
    "Edeple gelen lütufla gider"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)