Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aradan Geçerken Bir Daha Düşünelim

Motovento
    REKLAM ALANI
    sebzelicorba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250r / Yamaha R-25
    Asıl sıkıntı ne biliyor musunuz? Burada Bmw suçlu diyen adamların hepsi motosiklet kullanıyor. Hepsi trafikte aramızda. Asıl suç bu tür kafalara ehliyet verenlerde. Adam ölüp gidecek hala "bmw suçlu yeea" He Bmw suçlu he. Kafanız mı güzel nedir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Salaklığına doymasın. Bu kafayla daha çok kazalar görür.

Motosikleti
    Daelim S3 Advance 250
    GEÇ KARDEŞİM HER YERDEN GEÇ AMA ÖĞREN ARTIK SESSİZ SEDASIZ GEÇME,KALIBIMI BASARIM Kİ EĞER GEÇMEDEN EVVEL Bİ KAÇ KEZ KORNAYA BASSA VARLIĞINI HİSSETTİRECEK VE SAĞDAKİ DAHADA SAĞA AÇILACAK.İDDİAM ODUR Kİ ÇOĞU YERDE MOTOSİKLET SÜRÜCÜCÜSÜ İÇİN GÖRÜLMEK GÖRMEKTEN ÇOK DAHA FAZLA HAYATİ ÖNEME HAİZDİR.ŞUNUDA ÖĞRENELİM ARTIK GÖRÜNTÜDEN ÖNCE SES GİDER,KORNA NE İŞE YARAR.TABİİ USTA KULLANICI İÇİN İŞE YARAR, ACEMİ ZATEN KENDİNİ AŞIP ARALARI ZORLAMAYA KALKTIĞI İÇİN, İKİ İŞİ AYNI ANDA YAPABİLME KABİLİYETİDE OLMADIĞI İÇİN KORNAYLA KİM MEŞGUL OLACAK.O ARADAN HİÇ Bİ ARACIN GEÇME OLASILIĞI OLMADIĞI İÇİN.MOTOR SAYISIDA OTOMOBİLE ORANLA ÇOK ÇOK AZ OLDUĞU İÇİN VARLIĞINI BELLİ ETMEK ZORUNDASIN, HİÇ DEĞİL ARADAN DEREDEN GEÇMEYE KALKARKEN. O KAZAYI YAPAN ZIR ZIR ACEMİDİR BANA GÖRE YA DA ALKOLLLÜDÜR.KORNADA KORNAAAA

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:47 ----------

Alıntı muvodo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    GEÇ KARDEŞİM HER YERDEN GEÇ AMA ÖĞREN ARTIK SESSİZ SEDASIZ GEÇME,KALIBIMI BASARIM Kİ EĞER GEÇMEDEN EVVEL Bİ KAÇ KEZ KORNAYA BASSA VARLIĞINI HİSSETTİRECEK VE SAĞDAKİ DAHADA SAĞA AÇILACAK.İDDİAM ODUR Kİ ÇOĞU YERDE MOTOSİKLET SÜRÜCÜCÜSÜ İÇİN GÖRÜLMEK GÖRMEKTEN ÇOK DAHA FAZLA HAYATİ ÖNEME HAİZDİR.ŞUNUDA ÖĞRENELİM ARTIK GÖRÜNTÜDEN ÖNCE SES GİDER,KORNA NE İŞE YARAR.TABİİ USTA KULLANICI İÇİN İŞE YARAR, ACEMİ ZATEN KENDİNİ AŞIP ARALARI ZORLAMAYA KALKTIĞI İÇİN, İKİ İŞİ AYNI ANDA YAPABİLME KABİLİYETİDE OLMADIĞI İÇİN KORNAYLA KİM MEŞGUL OLACAK.O ARADAN HİÇ Bİ ARACIN GEÇME OLASILIĞI OLMADIĞI İÇİN.MOTOR SAYISIDA OTOMOBİLE ORANLA ÇOK ÇOK AZ OLDUĞU İÇİN VARLIĞINI BELLİ ETMEK ZORUNDASIN, HİÇ DEĞİL ARADAN DEREDEN GEÇMEYE KALKARKEN. O KAZAYI YAPAN ZIR ZIR ACEMİDİR BANA GÖRE YA DA ALKOLLLÜDÜR.KORNADA KORNAAAA
    TABİKİ HERŞEYDEN ÖNCE GEÇMİŞ OLSUN ,ALLAH ACİL ŞİFALAR VERSİN,

Belkide ilerde sagda park halinde arac veya kamyon vardi seridinin yarisini kapatan aractan siyrilmak icin soldaki araca yanasti gecebilmek icin belkide .ben kasten motorcuyu sikistiracagini dusunmuyorum.bende arac kullaniyorum seridimde ilerlerken bazen kendimi en saga yada en solda giderken buluyorum. Tarafsiz bir bakis acisiyla yaklasmak gerek Allahtan bisey olmamis arkadasa gecmis olsun.

Motosikleti
    kuba cg-100
    Bi motosikletlinin o aradan geçmesi icin deli olması lazım 2 saniye bu kadarmi onemli suclu motosiklet surucusu bmw surucusu bile ne oldugunu anlayamadi irkildi bi anda

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    1- kameranın çekim kalitesi çok iyi , muhtemelen maks 2 yıla kaska entegre kameralar çıkar , çin malları bile bu kaliteleri yakalamış olur.
    2- Motorcu suçlu ve fazla cesur bin kere aynı noktaya ben gelsem bininde de o aradan geçmeye cesaret edemem.

erkanzdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys650
    BMW sağdan geçtiği için soldaki aracın üzerine sağdan yanaşarak lan mal yavaş gidiyorsan sağdan git solu neden uzun süre kapatıyorsun triplerine giriyor.ve soldaki arabanın üzerine yatma işini yapıyorken.
    Motosiklet sürücüsü de olum bunlar tartışacak araya gireyim olay büyümesin diyor sonuç araya giren dayak yer.
    sebzelicorba ve eek bunu beğendiler.

Motosikleti
    YBR125/CBR125/DL650/Suzuki C800/GV250 Şimdi:DL650
    Motoru kullanan arkadaş apaçık ve net hatalı. Yan yattıktan sonra iki arabadan birinin tekeri üzerinden geçmediği için sadaka mı verir kurban mı keser ne gerekiyorsa yapmalı.

Şahsen uyguladığım 2 prensibim var.

Hareket eden trafikte asla araya girmem.Asla.

Eğer hareket hızı 20km/s den fazlaysa önümdeki trafiğin,güvenlik şeridine girmem.

Size de öneririm. Motor sürücüsünün hayatını trafikte ne iyi lastikler ne abs ne bilmem kaç yıllık sürücülük kurtarır.(10 yıldır iki tekerin üzerindeyim)

Sadece korku ve saçma özgüven triplerinden uzak durmak hayat kurtarıcıdır.

Trafikten korkun. İki saniye gazlayayım da egomu yükselteyim dersen en iyi ihtimalle günün birinde yeri öpersin. Kötü ihtimalleri merak eden varsa, bu forumda "Taziye" bölümü oldukça bilgilendirici ve aydınlatıcıdır.

Sürç ü lisan ettiysek affola.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yürek yiyip dalmış direk araya..

Sonuç ortada gene kaburgayla iyi kurtarmış adamın üstünden gecerler valla mazallah.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Çok agresif kullanıyor ilk motorunu perte çıkardı 2. Motorda neyseki hafif kazayla atlatmış

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Gece gece , Virajda , iki arabanın arasından bu hızda ve gereksizce geçmek bildiğin MALLIK...

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Bütün mesajları okumadım, yine yok araba suçlu, motorcu suçlu tartışmaları var. Şunu bir anlayamadık, bir motosiklet sürücü olarak sen bu kazadan kaçınabilir miydin arkadaş? Başka sorum yok sayın hakim.

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bile bile lades olmuş.
    Aradan geçiyorum ama bu şekilde de değil.
    bmw li soldaki aracı sağından geçiyor, bi acayiplik olacak zaten orda. Yol sola dönüyor, araba sürücüleri çoğu zaman virajın içine doğru kayar
    İki araba da motosikletten habersiz. bmwli sürücü ivmelenerek sağa geçiyor ve motosikleti önceden farkettiyse bile geride kaldığını düşünüyor.
    İki araba arası genişlik çok az...
    madem hepsine rağmen o araya girdin, usul usul gitme ya aç gazı kurtul, ya bas frene uzaklaş. Sürücü soğukkanlı olsa gaz ya da frene basmasa bile sola birazcık yanaşarak çarpışmayı önleyebilirdi.
    Kapasiteyi bilmek, trafikte -en çok ben gidicem, yollar benim ulen- dememek lazım

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tecrübeli bir sürücü değil. önceki videolarında, kaza bir sonraki videoda gelicem diyodu zaten. geçmiş olsun

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tecrübeli bir sürücü değil. önceki videolarında, kaza bir sonraki videoda gelicem diyodu zaten. geçmiş olsun
    Bunun tecrübeyle değil, aklıselimle alakası var gibi. Ben de tecrübesizim, yaklaşık 7 ay, 3200 km tecrübem var ama ne kadar tecrübe de kazansam böyle bir hareket yapacağımı sanmıyorum, trafikte oyun oynamıyoruz çünkü, start new game seçeneği yok.

yaso2867 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250r
    Allah aşkına hiç mi araba kullanmadınız solda araba var bmwdeki adam niye aynasına baksın ki sollamaya kalksa bile ki virajda her araba çizgisini değiştirebilir. Motorcu haklı diyen kendini bi gözden geçirsin bence. Allah şifa versin ucuz atlatmış

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Bmw sürücüsü ne kadar suçlu olsa da motorcunun o araya girmesi çok yanlış.Şunu unutmayalım motosiklette kaporta biziz olan bize olur ona göre kullanmak lazım...

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Arkadaşlar adam eğitimli.

Daha 1 hafta önce eğitime katıldı Transalpi ile. Facebooktan takip edenler bilir.

Belirtmek istedim.
    Zaten 1. sayfada yorumum mevcut.

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Trajikomik. Çok pardonda ilk kazayı yaptıktan sonra gider Honda güvenli sürüş eğitimi alırken iki arabanın arasına 100 km ile girerde kaza yaparsan bunun tek sebebi sen olabilirsin. BMW ya suç aramaya gerek yok.. herif sürüvenliintihar etmiş resmen. Hani honda güvenli sürüş eğitimi alıyor veya almamış olsa tamam derdimde..
    GB79 bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    sıkışık trafikte aralardan geçmek mantıklı ve güvenli olabilir ama orda sadece 2 araç var ve o şekilde araya girmek bence tehlikeli.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)