Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Honda CBR 600RR İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI

motorcuyolu, Volki34 ve rebel_punto bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı pofidik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka açacak konu bulamadın değilmi http://www.motosiklet.net/forum/moto...eni-motor.html görüşeceğiz 11 gün sonra
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    HRC renkli 250 R'ım ile ezbere bilerek gezdiğim sahilyolunda 600RR ile attığın ufak tur beni hayallere daldırdı.. Bileğine ve ağzına sağlık....

Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    başka açacak konu bulamadın değilmi http://www.motosiklet.net/forum/moto...eni-motor.html görüşeceğiz 11 gün sonra
    az kalmış sabredin

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:59 ----------

Alıntı Volki34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HRC renkli 250 R'ım ile ezbere bilerek gezdiğim sahilyolunda 600RR ile attığın ufak tur beni hayallere daldırdı.. Bileğine ve ağzına sağlık....
    Video bana ait değil Motorcu muhabbeti adlı kanalın bir paylaşımı beğendiğim için paylaşmak istedim

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    bir sürü yeni barkıncıklar türemiş tek fark kötü kopyası
    rebirth bunu beğendi.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    race motor sahil yolundamı test edilir yahu

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kim motora binse bu camia da sürekli bi isim yapma telaşına düşüyo. AEA dışında kimseye prim yaptırmamak lazım
    OnurTr bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Nikkfurie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    race motor sahil yolundamı test edilir yahu
    test ettiği yeri geçtim daha kaç günlük motorcusunda bu özgüven nereden geliyor, önce bir öğren sonra öğret
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sürü yeni barkıncıklar türemiş tek fark kötü kopyası
    Barkınla MM bambaşka işler yapıyorlar bu yorum çok kırıcı olmuş ben şahsen MM' nin muhabbetini daha çok seviyorum. Eskiden (ilk çıktığı zamanlar) daha eğlenceli videolar paylaşıyordu ama sonz amanlarda hep bi takipçi arayışına girdi fakat yine de şu an için açık ara en iyi moto vlogger.

Edit: AEA dışında kimseye prim yaptırmamalı diyen arkadaş; AEA bu adamı 3 tür canlı yayına çıkarıyor muhabbeti güzel diye şmdi barkını mı izlemeyi bırakalım yoksa kişilere tapınmaya son verip bu tip işlerden keyif mi alalım?
    Mamba09, atillatopal9, copycat ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Barkınla MM bambaşka işler yapıyorlar bu yorum çok kırıcı olmuş ben şahsen MM' nin muhabbetini daha çok seviyorum. Eskiden (ilk çıktığı zamanlar) daha eğlenceli videolar paylaşıyordu ama sonz amanlarda hep bi takipçi arayışına girdi fakat yine de şu an için açık ara en iyi moto vlogger.

Edit: AEA dışında kimseye prim yaptırmamalı diyen arkadaş; AEA bu adamı 3 tür canlı yayına çıkarıyor muhabbeti güzel diye şmdi barkını mı izlemeyi bırakalım yoksa kişilere tapınmaya son verip bu tip işlerden keyif mi alalım?
    arkadaşım kırılmana gerek yok, sen beğenmişsin ben beğenmedim, öğreten adam olabilmesi için daha çok yolu var + özgün kendine has bir anlatımı yok

umuterdogdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KYMCO Agility 125 + CBR 125 R 2016
    test ettiği yeri geçtim daha kaç günlük motorcusunda bu özgüven nereden geliyor, önce bir öğren sonra öğret
    100.000 km nin üstünde tecrübesinin olduğunu biliyorum :D Yeterlimidir sizce 150 bin e dogru hatta

Motosikleti
    barkınla MM ni karşılaştırmayalım araları iyi ve MM barkının desteklediği ve birçok kez stüdyosuna davet ettiği bir kişi

şaka bir tarafa inceleme beni çok memnun etti kullanım kolaylığı falan gerçekten öyleyse (gerçi incelemeyi yapan km olarak tecrübeli bildiğim kadarıyla ona çerez gelmiş olabilir )internet te acayip gazlamaları izleye izleye (1 vites redlin e 125 le girip 2 yapanlar falan )kötümü yaptım 600 aldık sıçmayalım psikolojisindeydim ama MM 600 rr kalkışta gazı çok açmazsan cbr 250 tadında falan dedi rahatladım biraz

eski kullanıcıların da bahsettiği ön amartisörlerdeki vuruntu yine varmış 2015 modellerde çözdüklerini sanmıyorum ,o dandik aynaları saymıyorum bile ,hondanın birçok modelinde abs standart olmasına rağmen 600 de opsiyon olarak koymaması bence eksi bizim motor gelincede bakacağız artık neyi iyi neyi kötü
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı DKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kim motora binse bu camia da sürekli bi isim yapma telaşına düşüyo. AEA dışında kimseye prim yaptırmamak lazım
    Adama bak AEA dan başkalarına prim yaptırmamak lazım diyor bu nasıl bir kafa nasıl bir zihniyettir.YAZIK!Adamın videolarını izlemeden atıp tutmalar.Videosunda da bahsettiği gibi bu işten para kazanmak için girmedim diyor.
    DraQuila bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı umuterdogdu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100.000 km nin üstünde tecrübesinin olduğunu biliyorum :D Yeterlimidir sizce 150 bin e dogru hatta
    yetmez, motorculuk sadece km ile olmuyor, o kadar km yi bi motorlu kurye 1 yılda yapıyor, fazlasını yapanda çok, daha zamanı var oturmamış o elbise üstüne

Pistte de km yapıyor merak etmeyin. Tavsiyem açın youtubedaki kanalından videolarını izleyin.
    Adam isim yapma telaşında değil hatta ismini cismini mümkün mertebede gizliyor.
    Ayrıca sosyal medyada böyle düzgün işler yapan efendi motosikletçilerin olması tüm camia için iyi bir şey.

Motosikleti
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pistte de km yapıyor merak etmeyin. Tavsiyem açın youtubedaki kanalından videolarını izleyin.
    Adam isim yapma telaşında değil hatta ismini cismini mümkün mertebede gizliyor.
    Ayrıca sosyal medyada böyle düzgün işler yapan efendi motosikletçilerin olması tüm camia için iyi bir şey.
    dün gece youtube den izlediğim (foruma da konuya yorum yaptığım için mecbur yayının büyük bir kısmını izledim izledim az bile yazmışım )sarhoş motorcu takımından on misli iyi olduğu kesin

lafım MM değil barkını kimseyle mukayese etmeyin o değilmi motor aşkı için işinden ve hayatından vazgeçen soğuk odalarda (bizde seninle üşüdük reis )elinde eldivenle yayın (bakın deniyoruz serisine ) çeken

ya bu arada konu 600 rr inceleme

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Öldürdü mahvetti güzelim 600 RR yi.
    Bu 600 RR eskiden böyle değildi.
    Kaç senedir binmedim ama meraklandım şimdi sırf anlattığı gibi mi diye en kısa zamanda bir test sürüşü yapacağım.

Bunun dışında eleştirilerinizi biraz haksız buldum çünkü gayet güzel anlatıyor.

yetmez, motorculuk sadece km ile olmuyor, o kadar km yi bi motorlu kurye 1 yılda yapıyor, fazlasını yapanda çok, daha zamanı var oturmamış o elbise üstüne
    arkadaşım sen izlemezsin olur biter, emeğe saygı duymak yokmu ? birseyi herkez iyi yapsa yada aynı tarz da yapsa farklılığı nasıl bilicez, lütfen kimsenin hevesini kırmayın yapılan bir iş iyi niyetli olarak yapıldıysa kötü diye adlandırmak doğru değil. buradan insanlar hakkında yorum yaparken öz eleştirinin dışına çıkmamak lazım çıkarsan insana şunu söylerler kötülediğinden daha iyisini yapabiliyorsan sen yapsaydın da seni izleseydikderler.. Biraz emeğe saygı rabbim herkesin yolunu açık etsin....

Arkadaşlar ben arkadaşı başladığından beri izliyorum anlatış tarzını vs de çok beğeniyorum. Beğenmeyen izlemez olur biter. Ayrıca tecrübe yok vs diyorsunuz kendisi zaten videolarında söylüyor benim anlattığım herşey doğru olmayabilir. Ben eğitmen de değilim diye. Bunları söyledikten sonra bence videoları gayet iyi arkadaşın...

aonal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 esd idi
    Arkadaşlar neden kavga ettiğinizi anlamadım tek AEA olacak değil ya ne güzel işte bu tip şeyler ne kadar yaygınlaşırsa motosiklet kültürüde daha çok

yaygınlaşır ayrıca birinin değinmediği unuttuğu bir konuya diğeri değinir daha ii değilmi ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)