Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Honda CBR 600RR İnceleme

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    bilginozi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600rr ABS - 2008
    Bana göre iyi anlatmış. Beğenmeyen izlemeyebilir zorla değil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi fikirlerini beğenmeyenleri eleştiren kafayı 45 senedir çözemedim? ama türkiye'nin toplumsal yapısı bu şekilde oluşmuş. herkes herşeyin en iyisini biliyor ama memleketin durumu tam tersini söylüyor. demek ki kimsenin bir şey bildiği yok bu ülkede.
    Onu bunu boşver üstad, senden de bir busa incelemesi bekliyoruz ona göre.

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Adamda ne çene varmis. Nasil oluyor da bir lastik ya da bir motor icin durmadan bu kadar konusabiliyor, cok acayip bir enerji bu. Ben herhalde en fazla 2 cumle kurabilirdim lastikle ilgili. CBR icin de 2-3 cumle kurar sonra diyecek pek bir sey bulmazdim. Pazarlamaciliga benziyor. Bu isi hobi olarak yapmak pek mantikli gelmiyor. Kendi kendine konusarak yolda giden motorcular ve bunu oturup izleyen bizim gibi tuhaf insanlar ortaya cikti. Boyle konusarak yolda gitmek tehlikeli degil midir bu arada, dikkatini dagitmaz mi adamin acaba.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı efendy06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onu bunu boşver üstad, senden de bir busa incelemesi bekliyoruz ona göre.
    onu inceleyen incelemiş zaten bin kere. binip gazlaması bize kalmış bize sadece :D

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Bu yumusakliga bakip da baslangic motoru olur falan denmesin RRa

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    bizim millete iyilik yaramaz. adam oturmuş incelemiş kafasında sorusu olana cevap olabılicek şeyleride söylemiş yok illa eleştir. izleme o zaman videoyu olsun bitsin.
    SweentLy bunu beğendi.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    ben Motorcu muhabbetine malum sosyal sistede aboneyim. ( laan, ne kötü tabirmiş bu abonelik ) ancak, arkadaşın AMATÖR olduğuna katılmıyorum. zaten kendi bilgilerinde " bağış " kabul edeceğini yazmış..
    https://www.youtube.com/user/MotorcuMuhabbeti/about para kabul ediyorsan nasıl amatör olunabilinir? düşünmek gerek.

Alıntı BlackGhost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    M2'yi severim,iyi çocukdur.Yaptığı şey zaten amatör bir çalışma,kendi tecrübesine göre birşeyler söylüyor.Bİzde maalesef meyve verecek olan ağaç hep taşlanır.incelemesini istanbul trafiğine göre yapmış olan,sayısal verilere girmeden güçlü bir motorun istanbul trafği gibi rezalet bir ortamda nasıl tepki verdiğini kendi tecrübelerine göre yorumlayan bir arkadaş.Videoda kafaya takılan soruları adama sormak yerine,adammısın diyecek kadar küçülmüş bu millet! ayıp yani,kimse bir yere kral olmak için yarışmıyor,kendine bu insanlardan çok daha fazla güvenen varsa,hodri meydan çıksın vlog kursun bizde izleyelim,yorum yapalım? şu başlıkdaki motorcu arkadaşların şu yorumlarını gördükçe ,yoldaki sıkıştıran araçların niye cesaretlendiğini daha iyi anlıyorum zira bütünlük yok bizde tam olarak.yaw bırakın adam videolarını çeksin paylaşsın,bizde izleyelim yorum yapalım.ben tarzınıda muhabetinide seviyorum,izlettityor kendini.herkezin bir tarzı var,dıral dede olsun abbas olsun ve hatta son zamanlarda ilginç tarzıyla tuğrul sümer olsun insanlar birşeyler paylaşmak istiyorsa saygı duyalım,kimse burdan bir para kazancı istemiyor.beğenmeyende direkt o kanalın kişisine mesaj yazssın,arkadaş senin şu tavrını şu hareketini beğenmiyorum desin..tutunki bu arkadaşlar bu tepkileride bekliyor,neyimiz yanlış neyimiz doğru diye?

fazil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xv250 / fz6
    Bu videoyu buraya koyan yapanin kendisi mi?
    Sanirim degil, ya da oysa, altina iki kelime bir sey yazsaymis bari, bakin video yaptim yorumlarinizi bekliyorum falan.
    Videoyu yapan adam koyarsa daha samimi olur gibi geliyor. Hem direk olarak ona yorum yapilmis olur.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    ya bırakın insanlar bir şeyler anlatsınlar. internet yokken beğendiğimiz motorun nasıl olduğunu ancak kullanan abilerimiz varsa onlara sorup bilgi alabilirdik. değerlendirin şu internet deryasını. adam inceleme videosunda maç bile anlatsa en azından motoru yolda görmüş oluyorsunuz.

xaselcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sanirim degil, ya da oysa, altina iki kelime bir sey yazsaymis bari, bakin video yaptim yorumlarinizi bekliyorum falan.
    Videoyu yapan adam koyarsa daha samimi olur gibi geliyor. Hem direk olarak ona yorum yapilmis olur.
    Direkt olarak youtube dan kendisine yorum yazabilirsin çoğu motovlogger kendi reklamını yapmak istemiyor buradan.

Alıntı fazil adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motovloggerların buralarda reklam yapmak için vs paylaşım yapacağını sanmıyorum. Ben beğendim paylaştım. Youtube üzerinden yorum yababilirsiniz

o değilde motorcu muhabbetiyle altın elbiselii adamı karşılaştıranlar olmuş. yazık günah. bu yaptığınız enduroyla ss karşılaştırmak gibi bişey. biri motovlogger motor üstünde düşüncelerini öznel fikirlerini deneme misaliyle paylaşıyo, diğeri motor hakkında bilgiler veren bi program. muhabbette var ama genel amacı bilgi vermek ve genelde motor üstünde değil ..

freewill - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 400 Youtube: Sucuk Ekmek MotoVlog
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir sürü yeni barkıncıklar türemiş tek fark kötü kopyası
    yahu ne alakası var adam zaten düzenli olarak motovlog çekiyor motoru arkadaşından almış deneyimlerini paylaşmış youtube yi biraz araştırırsanız bir çok motovloger olduğunu göreceksiniz herhalde bunlarda barkın çakması değildir

Motosikleti
    Honda CBR 650F
    MM gayet iyi bir kanal konuşan arkadaşta bilgilidir.
    AEA bu işe ilk başladığında yerden yere vuruldu şimdi başlara çıkartılıyor.Türkiye'de yaygın değildi yurt dışından çaldı,özendi muhabbeti yaptılar şidi o muhabbeti yapanlar alkışlıyorlar adamı.MM beyenmeyen izlemesin önce öğren sonra öğret nedir arkadaşım tanıyomusun da atıp tutuyon ?

Motosikleti
    Honda cbr 250r
    Motorcu muhabbetini uzun süredir takip ediyorum gerçekten güzel ve eğlenceli paylaşımlar yapıyor.samimi ve içten olması çok hoşuma gidiyo

Sado39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Adventure & Duke, Yamaha YBR, Suzuki Burgman
    Millet yine girmiş kedi-ciğer ilişkisine.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)