Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Turkcell' tırt demek biraz yanlış.Sadece motorlar için üretilmiş bir cihazda değil.Çocuk,çanta değerli eşyalar içinde kullanılabildiğini göz önüne alırsak boyutuna göre sapmalar gayet normal.Motorunuzu bir 2km içinde aramak var birde bütün ülkede aramak var.Turkcellin buna benzer kurumsal ürünleride var.Kalitesi açık ara daha iyi.Kullanmak için işyeri sahibi yada src belgeniz olması gerekiyormuş.Fakat cihaz boyutlarını bilmediğimden motor için ne kadar uygundur bilemem.Ama fiyat performans olarak sanırım alınabilecek en iyi ürün.Zaten motoru çalmaya jammer ile,kilidi kırmak içinde taş motoru gibi araçlarla geliyorsa motoru götürürken gelip birde çayımı içsin.Tebrik ederim öyle hırsızı.
    Birde cihazın çalışma prensibiyle ilgili şunu okumuştum sözleşmede.Eğer gps sinyali kesilir ise cihaz hat üzerinden 400mt gibi sapmayla sinyal gönderiyor.Ama dediğim gibi,hareket sensörü gibi şeylerin olmaması kullanım alanının motorlar için sınırlı olmamasından kaynaklanıyordur.Yinede alternatif olarak sunulabilirdi.Düşünmeden alabilceğim bir cihaz.Ama turkcell hat kullanmadığımdan yapabilceğim birşey yok.
    soyledikleriniz aynisi concox dada var ve fazlasida. dedigim gibi pil omru titresimdehaber vermesi sos dugmesi ortam sesi dinleme. ve kaldiki fiyatida turkcell fiyatiyla ayni bir atisida istediginiz gsm operatorunu kullanabilirsiniz bi sayfasini ziyaret edin isterseniz hepsiburadadada tekzende falanda satiliyor concox gto3b. bu arada sakin yazdiklarim yanlis anlasilmasin keske turkcell gibi sadece hatta degil cihazada destek verecek bilindik firma bu hizmeti versede onu secsek. yoksa turkcellin sundugu hizmet gayet guzel ama alternatif hatli daha iyisi var demek istiyorum
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soyledikleriniz aynisi concox dada var ve fazlasida. dedigim gibi pil omru titresimdehaber vermesi sos dugmesi ortam sesi dinleme. ve kaldiki fiyatida turkcell fiyatiyla ayni bir atisida istediginiz gsm operatorunu kullanabilirsiniz bi sayfasini ziyaret edin isterseniz hepsiburadadada tekzende falanda satiliyor concox gto3b. bu arada sakin yazdiklarim yanlis anlasilmasin keske turkcell gibi sadece hatta degil cihazada destek verecek bilindik firma bu hizmeti versede onu secsek. yoksa turkcellin sundugu hizmet gayet guzel ama alternatif hatli daha iyisi var demek istiyorum
    Concox ile bende ilgileniyorum. Fakat yıllık 30 lira ilgili firma ücreti+ hat ücreti (en az 14 lira)+ cihaz ücreti var. Biraz ağırdan alıp piyasaya farklı seçeneklerin gelmesini beklemeyi düşünüyorum.
    emc2 bunu beğendi.

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Concox ile bende ilgileniyorum. Fakat yıllık 30 lira ilgili firma ücreti+ hat ücreti (en az 14 lira)+ cihaz ücreti var. Biraz ağırdan alıp piyasaya farklı seçeneklerin gelmesini beklemeyi düşünüyorum.
    Avea 100mb ve 100sms 5TL bir bakın isterseniz, yıllık kullanım ücreti ilk çıktığında yokmuş sanırım sonradan getirmişler..
    www.capitalcitychoppers.org

100 mb ve 100 sms yeterli olur mu acaba?

eek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 9
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    100 mb ve 100 sms yeterli olur mu acaba?
    Telefonda sorduk yeterli oluyor dediler, çok kullanan yok sanırım.

Yalnız bu 100 MB ve 100 SMS paketi mevcut paketlerin üzerine alınabiliyormuş.En uygunu pttcell gibi duruyor oda 14 lira aylık.

Concoxuda arastiracagim.titresim vb ozellikler olmasi cok daha iyi.forumda kullanan arkadaslar var.onlarin yorumlarindan sonra almak daha mantikli olacaktir.

Alıntı sefasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Concoxuda arastiracagim.titresim vb ozellikler olmasi cok daha iyi.forumda kullanan arkadaslar var.onlarin yorumlarindan sonra almak daha mantikli olacaktir.
    Bizide bilgilendirin lütfen.

Fiyat olarak oldukça uygun. Düşünmeye aldim

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    Alıntı mitili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu alacağım diye numaramı taşıdım ama sitede şöyle bir şey diyor alamıyorum:

http://i.imgur.com/1qSlUwv.png

3 kez aradım müşteri temsilcileri de durumu anlamadı... kafadan bi şey atacak var mı?
    Yeni müşteri statüsünde oldugun için hattının cihaz kredi puanı yeterli değil.muhtemelen o yüzden kontratlı bi şekilde alamıyosun.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı mitili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunu alacağım diye numaramı taşıdım ama sitede şöyle bir şey diyor alamıyorum:

http://i.imgur.com/1qSlUwv.png

3 kez aradım müşteri temsilcileri de durumu anlamadı... kafadan bi şey atacak var mı?
    Hattiniz faturali mi? Faturasiz hat oldugu icin olabilir
    mitili bunu beğendi.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Ben concoxu iki haftadır kullanıyorum.uzun binaların dibinde biraz sapıtıyor bazen 100metre gibi ama titreşime mesaj atması ve ortamı dinlemek on numara.istediğiniz hattı takın uğraşmayın tam burdayla.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Titreşim ve ortam dinleme olayı çok iyiymiş hakket. Bende tam burada kullanıyorum şuana kadar ççok memnunum gerçekten.
    Zaman içerisinde yazılımın geliştirilmesiyle daha da güzel olacağına eminim.

Motosikleti
    Triumph Tiger 800 XCx
    Kasko yaptırın kafanız rahat olsun!

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hattiniz faturali mi? Faturasiz hat oldugu icin olabilir
    evet faturalı hat olması gerekiyormuş günlerdir soruyorum ancak cevap alabildim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:50 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:48 ----------

Alıntı slhgngr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kasko yaptırın kafanız rahat olsun!
    125'lik scooter'a kasko yapan bir yer bulsam!..

Alıntı k_ayhn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben concoxu iki haftadır kullanıyorum.uzun binaların dibinde biraz sapıtıyor bazen 100metre gibi ama titreşime mesaj atması ve ortamı dinlemek on numara.istediğiniz hattı takın uğraşmayın tam burdayla.
    Ortam dinleme işini nasıl yapıyor? Hattın konuşma paketi üzerinden mi?

Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    hahaha ortam dinlemeden içeri girebilirisiniz, hırsızda olsa ortam dinleyemezsiniz mahkeme kararı olmadan .... bu alet sizin başınızı derde sokacak benden söylemesi gidip kendiniz halletmeye çalışacaksınız keza yerinizde duramayacaksınız sonrası karışık... iyi alarm ve alarmlı disk kilidi ve zincirden gayrisi sizi riske atar ...

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    hakket hee... ortam dinleme heleki şu sıralar tr de büyük suç

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha ortam dinlemeden içeri girebilirisiniz, hırsızda olsa ortam dinleyemezsiniz mahkeme kararı olmadan .... bu alet sizin başınızı derde sokacak benden söylemesi gidip kendiniz halletmeye çalışacaksınız keza yerinizde duramayacaksınız sonrası karışık... iyi alarm ve alarmlı disk kilidi ve zincirden gayrisi sizi riske atar ...
    Haha ha ne kadarda mutlu oldunuz siz òyle. Acaba siz ònlem almaya calistiklarimizdan misiniz?
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    eğer ki garajında kendi mülküne ait bir yerde ise suç değil ama diğer tarafını bilemem

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)