Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Cihaz Güzel çok aman aman degil ama yinede hıc olmazsa bıraz ınsan kendını guvende hıssedırıyor cıhazda 50 mtrelık bır sapmalar oluyor bazen genellıkle sınyal gucu zayıf oldugu zaman bu sapmalar yuksek oldugunda gayet duzgun gosterıyor ama ortalama 20 ıle 50 mt lık bı sapma oluyor bunu goz alarak alın arkadaslar En sevdıgım ozellık ufak bı harekette bıle tepkının anında vermesı gecıkme yasanmıyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihaz Güzel çok aman aman degil ama yinede hıc olmazsa bıraz ınsan kendını guvende hıssedırıyor cıhazda 50 mtrelık bır sapmalar oluyor bazen genellıkle sınyal gucu zayıf oldugu zaman bu sapmalar yuksek oldugunda gayet duzgun gosterıyor ama ortalama 20 ıle 50 mt lık bı sapma oluyor bunu goz alarak alın arkadaslar En sevdıgım ozellık ufak bı harekette bıle tepkının anında vermesı gecıkme yasanmıyor
    Ufak bir hareket olunca cebinize mesaj mı geliyor?

ataykaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk alanlardan biriyim 8-9 ay kullanmaya çalıştım. Önceleri şarjı 3 gün kadar gidiyordu en son şarjı 4 saate kadar düştü .Problem sadece şarj da değil gerekli gereksiz uyarı veriyordu vs.Anlaşmayı iptal edip ceza ödeyerek iptal ettim.Alacak olan arkadaşlar başka alternatiflere baksın bence.

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı ataykaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk alanlardan biriyim 8-9 ay kullanmaya çalıştım. Önceleri şarjı 3 gün kadar gidiyordu en son şarjı 4 saate kadar düştü .Problem sadece şarj da değil gerekli gereksiz uyarı veriyordu vs.Anlaşmayı iptal edip ceza ödeyerek iptal ettim.Alacak olan arkadaşlar başka alternatiflere baksın bence.
    konuda önceki mesajlarımda da var böyle bir güvenlik önlemi isteyenler profesyonel araç takip sistemi kuran firmalara baksın adamlar bir ay kullan memnun kalmazsan cihazı alır paranı iade ederiz demişlerdi bana
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Hala satılyor mu, bilen varmı?

Aslında bu soru birden fazla cevaplandı ama Turkcell kullanmadan almanın yolu var mı?

Bir de olan biri, içindeki takip cihazının model numarasını yazabilir mi lütfen

teşekkürler

Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Hala satılıyor ama alanlar genel anlamda çok memnun değil. İstersen alternatiflere bak

Henüz anlamlı bir alternatif ile karşılaşamadım,

çok pahalı senelik para isteyen tuhaf çözümler var ( motoplus 'ın sattığı) başka alternatif bir de çin ler var.

Önerilere açığım

gokberk6426 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390 (2017)
    saçma sapan fiyat verdiler bana eskişehirde tim de 1.300 tl gibi garip rakam verdiler ama müşteri hizmetleri 16 tl mi ne dedi bu ne perhiz bune lahana turşusu ...

berkay3212 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 RR 2015
    Alıntı gokberk6426 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saçma sapan fiyat verdiler bana eskişehirde tim de 1.300 tl gibi garip rakam verdiler ama müşteri hizmetleri 16 tl mi ne dedi bu ne perhiz bune lahana turşusu ...
    Faturalı turkcell hattı varsa sitesinden sipariş ver kargo ile geliyor diye biliyorum.

ATLANTİS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA MSX 125 (GROM)
    daha öncede yazmıstım sanırım hic bosuna para vermeyin eski iphone bulun iphonemi bul aynı isi yapıyor her hatta bazı uygulamalarda olabilir eski iphone 3g yada 4 olur 200 tl m2m hat aylık gideri 5 tl idi enson turkcelinki bikac menü ve bikac kullanım kolaylıgı dısında hic fark yok

Motoru çalınıp da sistem sayesinde geri alabilen oldu mu?

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:32 ----------

Alıntı ATLANTİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha öncede yazmıstım sanırım hic bosuna para vermeyin eski iphone bulun iphonemi bul aynı isi yapıyor her hatta bazı uygulamalarda olabilir eski iphone 3g yada 4 olur 200 tl m2m hat aylık gideri 5 tl idi enson turkcelinki bikac menü ve bikac kullanım kolaylıgı dısında hic fark yok
    Dediğiniz çok güzel bir fikir gibi duruyor. Fakat şarj ve titreşim halinde uyarma özelliği ne olacak?

Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala kullanıyor musunuz hocam? Bahsettiğiniz gibi en ufak titreşimde mesaj ile uyarması çok güzel bir özellik. Sadece bunun için para verilir. Maliyeti nedir bunun?

tamburada da cihazın fiyatını bulamadım ne kadar?

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu gün tesadüf şu http://ufuk-aractakip.com.tr/expert-kurulum.php# firmadan arkadaşlarla denk geldim bir yerde biraz konuştuk abi turkcell in şu hizmeti var ama bodrumda vs yerlerde göstermiyor 270 tl cihaz aylık 16.5 tl ücreti (pazarlık payı ve 1 kaç yıl alınırsa indirimde var ) bize ödeyeceksin dediler operatörle uğraşmayacaksın hazır programı var cepten takip edebiliyorsun öyle şebeke olmayan yerde ,kapalı otopark ta falan çekmemezlik yapmaz aracın bulunduğu yeride hassasiyetide çok iyi dediler dedi gel bir çayımızı iç yapalım montajı bir ay dene beğenmezsen ürünü hemen geri alalım para nıda iade ederiz dediler bir ara gidip konuşacağım

menüde alarm varmı onu tam çözemedim yalnız araç haraket edince

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:01 ----------

bu gün tesadüf şu http://ufuk-aractakip.com.tr/expert-kurulum.php# firmadan arkadaşlarla denk geldim bir yerde biraz konuştuk abi turkcell in şu hizmeti var ama bodrumda vs yerlerde göstermiyor dedim bu başlıkta duyduğum bazı sorunlardan bahsettim onlarda kendi ürünlerinin 270 tl cihaz aylık 16.5 tl ücreti (pazarlık payı ve 1 kaç yıl alınırsa indirimde var ) bize ödeyeceksin dediler operatörle uğraşmayacaksın hazır programı var cepten takip edebiliyorsun öyle şebeke olmayan yerde ,kapalı otopark ta falan çekmemezlik yapmaz aracın bulunduğu yeride hassasiyetide çok iyi dediler dedi gel bir çayımızı iç yapalım montajı bir ay dene beğenmezsen ürünü hemen geri alalım para nıda iade ederiz dediler bir ara gidip konuşacağım ayrıntılı olarak

menüde alarm varmı onu tam çözemedim yalnız araç haraket edince
    ben sordum alarm olayını , yönetim panelinden alarm saatlerini yazıyosun(örneğin gece 1den sabah 9'a kadar ). bunu haftanın hergünü için ayrı ayrı belirleyebiliyosun. sonra haritadan alan seçiyosun (örneğin evinin 100 metre çevresi). sonra aktif ediyosun. android ve ios uygulamasını kuruyosun. bu aktif saatlerde motorun bu alanın dışına çıkınca bildirim geliyo. istersen mail istersen sms de geliyo.
    ben şunu sordum örneğin disk kilidi alarmı ötüyo ya, o alarm öttüğünde bildirim gelsin dedim öyle bişi yok dediler :D

Motosikleti
    CBR 250R
    Arkadaşlar size bir sorum olacak bu cihaz başka operatöre geçince çalışır mı ? Yani android'te uygulaması var sonuçta, fikri olan var mıdır ?
    No matter how bad your day is

Your bike will always make you feel better.

BLUERAY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnazuma, Hajoue125 bide cross aldıkmı tamamdır
    Üstad bu iş malesef fikir ile olmaz, müsait bir zamanda müşteri hizmetlerini aramalısınız. Malum bu tırrekler zırt pırt bişeyleri güncelliyor, değiştiriyor. açıkçası pek makbul bişey olsa, hali ile kullanıcısı da çok olurdu. Onuda düşünmek, değerlendirmek lazım gelir.

efemontana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2018 Mondial Extreme Maxx 200
    Ne oldu bu dalga? Hala kullanan var mı? Satışı devam ediyorsa alayım diyorum. Hiç yoktan iyidir.

sse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XMAX 250 ABS
    Turkcell artık TAM burada hizmetine destek vermiyor.
    Benim gibi 2 yıl taahhüt bitince cihaz elinizde patlıyor.(ocak 2018 itibari ile)
    Parası ile devam edeyim deseniz de çözümleri yok .
    3 kez Suadiye TİM e gittim , 8 kez call center ile görüştüm sonuç SIFIR.
    Bana M2M hattı aldırdı çalışmadı.
    Faturalı hat aldırdılar oda çalışmadı.
    BTK ya şikayet ettim . Bizde sorun yok 14.90 TL ye devam ettirebilirsiniz diyorlar.
    Hadi edelim diyorum şuan uygun paket yok ara sıra sorun diyorlar.
    Şaka gibi kısmını geçtik.FİYASKO..

Halen kullanan (taahhütü bitip yenileyen ) varsa bilgi verirse sevinirim.
    ...

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)