Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

TURKCELL TAM BURADA hakkında herşey burda olsun

Motovento
    REKLAM ALANI
    Darkcity2000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750X
    Alıntı emc2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haha ha ne kadarda mutlu oldunuz siz òyle. Acaba siz ònlem almaya calistiklarimizdan misiniz?
    Simdi benim daha onceki paylasimlarima ufak bir goz gezdir ve gel buradan ozur dile. Ozurunu bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hahaha ortam dinlemeden içeri girebilirisiniz, hırsızda olsa ortam dinleyemezsiniz mahkeme kararı olmadan .... bu alet sizin başınızı derde sokacak benden söylemesi gidip kendiniz halletmeye çalışacaksınız keza yerinizde duramayacaksınız sonrası karışık... iyi alarm ve alarmlı disk kilidi ve zincirden gayrisi sizi riske atar ...
    Motoru bulup biz gireceğiz içeri Bu cihazın bence tek avantajı hareket sensörü. Yoksa gittikten sonrası bela.

jook - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL650XT
    Kendimi bildim bileli gsm operatörlerinin yapmış olduğu hiç bir yeniliğe güvenmem ve inanmamda herkez kazanıcağı paraya bakıyo,aman sizin motorunuz çalınmış aman gidin bulun bakın bunun için bişey yaptık vs değil,geçin onu siz,aptal saptal gerizekalı sapma oranlarıyla iş yapılmaz,böyle şeylerede güvenmeyin,taksimin göbeğine motoru bıraktım bir günü,bir geldim yeri değişmiş ilk başta anlayamadım sonra motora doğru daha fazla yanaşırken anladım ki motora biri çarpmış ve o yüzden yeri değişmiş,yaşanan bu olayı bi polise söyledim ve bana aynen şöyle söyledi''uğraşma bişey çıkmaz''bu arada tekrar ediyorum olayın yaşandığı yer taksim meydanı! mobesenin belkide türkiyede en çok olduğu yer!! bilmem anlatabildim mi!!siz zannediyomusunuz ki motorunuz çalındı ve yerini bildirdiğiniz zaman polis gidiyo alıyo geliyo motoru :D komik olmayın öyle bi dünya yok,ister kabul edin ister etmeyin o işler öyle yürümüyo ççook çoook malesefki...
    Shrieker bunu beğendi.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    arkadaşlar concox un bir takip sistemi var hepsi burada da satılan illada takip cihazı alıcam diyen varsa bu ürünü tercih edebilir.işlevi aynı hiçbir fark yok.hiçbiryere ve kimseye sözleşme tahahütnama imzalamadan ayak oyunlarına düşmeden satın alın içine data hattı takın(sabit ücretli sözleşmesiz) kullanın.
    tavsiyem diğer yazılarımda belirttiğim gibi bu işlerle uğraşmadan sağlam bir ÇELİK KİLİT++SCORPİO ALARM VEYA SPY 5000 ALARM TAKIN bütçenizi fazla zorlamaz bunlar.durumunuz müsaitse kaskonuzuda yaptırın yeterli olur bundan fazlası bence maceradır.
    mehmetenis bunu beğendi.

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    Alıntı Darkcity2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Simdi benim daha onceki paylasimlarima ufak bir goz gezdir ve gel buradan ozur dile. Ozurunu bekliyorum.
    beyefendi her yazdiginiz mesajin ardinda gecmiste ne yazmissiniz kontrol edip acaba ne demek istedi diye kontrol etmek zorunda degilim madem rahatsiz oldunuz. o halde sosyal ve herkese acik bir ortam da biseyler yazarken biraz sorumlu davanın . hayirli olumlu yapici muhabbetler dilerim
    The Albatros pır pır High. TAaa Far Saw.

k_ayhn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pulsar 200 abs
    Ben aletle yerini bulayım gerisi kolay.

Motosikleti
    BAJAJ PULSAR 200 NS
    arkadaşlar ben açıkcası pek verim alamadım ve iade talebinde bulundum şuan geri dönüş bekliyorum. Sürekli açık alanlarda kullandım sorun kapalı alanda degil. Güvenli bölge oluşturuyorum güvenli bölgeyi terk edince hiçbişekilde bildirim alamıyorum. Hız sınırı belirliyorum hız sınırını aşıyorum bildirim yok, sos tuşuna basıyorum tepki yok sıkıldım uğraşmaktan 3 gündür motorun üstünden söküp ne durumda bakmadım bile o derece soğudum. Daaha çok yeni geliştirilmesi gerek ben sabredemedim. sorun belki bende belkide benim cihazımda. uygulamada cep telefonlarında oldugu gibi cihazla eşzamanlı calışan bi yenileme tuşu yapılması gerek bazen konumu şaşırıyor çok zor toparlıyor.Yani eksiklikleri çok açıkcası ben pek memnun kalmadım. Sürekli takipte kalıcam olurda ilerde sorunlar çözülürse tekrar alırmıyım ? kesinlikle alırım.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşım kesin bir problem var. yoksa bahsettiğin sorunların hiçbiri bende yok.
    mehmetenis bunu beğendi.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Bende siparis verdim bi terslik olmazsa yarin kavusucam bi kullanan arkadasla telefonla konusma istiyorum acil 05327640897 arayabilirmi
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende siparis verdim bi terslik olmazsa yarin kavusucam bi kullanan arkadasla telefonla konusma istiyorum acil 05327640897 arayabilirmi
    kardeşim selamlar, sele altında denedim hiçbir sıkıntı yok. rahatlıkla kullanabilirsin.
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı igorkem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim selamlar, sele altında denedim hiçbir sıkıntı yok. rahatlıkla kullanabilirsin.
    Tesekkut ederim kargocu aradi simdi evdemisiniz diye geliyo
    mehmetenis bunu beğendi.

Sele altında gps uydularını bulabiliyormu? Yoksa telefon şebekesini mi kullanıyor? Genel olarak memnunmusunuz? Concox ile bunun arasında kaldım.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    dün sele altına koydum o şekilde denedim. oldukça güzel hatasız çalıştı. yani gps den mi gsm den mi çok bilmiyorum ama, muhtemelen gps ten çünkü mavi çember içerisinde değil, direk nokta olarak gösteriyor. genel olarak çok ama çok memnunum.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    acaba hareket sensörlü modeli çıkacak mı? diyelim ki aldık 6 ay sonra motoru sattık, o zaman ne yapıyoruz? sözleşme dondurma seçeneği var mı? yada aldık ama işimize yaramadı, iadesi var mı? seçenekleri neler? Bence önce bu sorularını yanıtlasınlar.

Geçenlerde şirkete Turkcell satış görevlisi geldi, sordum ama hiç birine cevap veremedi, öğrenip gelicem dedi. Şuan benim şehir merkezindeki evimde turkcell çekmiyor.. cihazı alınca sinyal alamazsak ne yapıcaz? =)

Taahhüt bozulunca cezası nedir?

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    o soruların cevaplarını hiç bilmiyorum inanın... müşteri hizmetlerine sormak lazım

o soruların cevaplarını hiç bilmiyorum inanın... müşteri hizmetlerine sormak lazım
    Kusura bakmayın son bir soru. Gönderilen sms ve veriler ana hattın paketinden mi düşüyor? Sadece 20 tl mi yoksa telsiz ücreti vs. adı altında ekstra birşey var mı?

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    yok yok bu tür bildirimlerde ücret yok. extra hiçbir ücret yok

BlackGhost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba SL200 - Honda BlackWidow 2001 (Chaos MC)
    Alıntı ati1981 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Taahhüt bozulunca cezası nedir?
    kalan taksit tutarının hepsi ödenir...

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    tam burada servisi yetkililerinden ulaşabilceğimiz mail adresi falan varmı cihaz geldi elimde fakat aldığımız hatta servisi tanımlamadıkları için kullanamıyoruz .

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)