Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Teker Kaydırmak ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    YILDIRIMBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 990 SMT
    Alıntı Evrenalpar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eleştiren çok kişi olacaktır ama hakimiyetinize bayıldım, ben de bu kadar hakim Olmayı çok isterim ileride. Tecrübenizi yıl ve km olarak merak ettim. @ yıldırımbora

Bu arada oldukça riskli olan yerler var videoda aman dikkat hocam. Bir de kaldırımdan giderken daha ağır olursanız çok daha iyi olur
    Evet yakın arkadaşlarım ve tanımadığım kişilerde aynı eleştiriyi yaptı.Haklılarda özellikle belirttim her zaman böyle sürmediğimi kaldırımlarda mecbur kalmadıkça sürmüyorum yada insanlar varsa girmiyorum.Videoyu çektiğim gün özellikle biraz daha agresif sürüyordum.Daha dikkatli olacağım.Övgüler ve eleştiriler için teşekkür ederim.Bu arada 2011 de ilk motosikletimi aldım.Daha sonra 690 ve 640 motoruna sahip çeşitli supermoto enduro ve naked motosikletlerin sahibi oldum.Sürüş tarzımı geliştiren en önemli faktörün supermoto hayranlığı olduğunu söyleyebilirim.Vakit kaybetmeden teknik becerilerimi bu alan üzerine yoğunlaştırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum çok güzel motor kullanıyorsun tekerin hep düzbassın yolda yaptıkların seni ilgilendirir sonuçlarıda seni bağlar bunlara lafım yok, ama senden rica ediyorum kaldırımda motor kullanma ,kullananı gördüğünde de engelle , hızlı yavaş fark etmez hepimizin anası babası kardeşi çocuğu var , kaldırımlar insanlar için araçlar için değil, trafik çok sıkışık falan bahanelerine sığınmayalım ve kullanmayalım. Tekerin düzbassın.
    Kesinlikle haklısın.Kaldırımlara daha özenli olacağım.Belirttiğim gibi her zaman bu yaklaşımda sürmüyorum motosikleti.Video için girmiş olduğum moddan olsa gerek biraz sınırı aşmış görünüyorum.Eleştirilerin ve yorumların için çok teşekkür ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam sürüşünüz gerçekten çok güzel . Fakat henüz kendi motorum yok . Babamla birlikte Regal Raptor kullanıyorum . 250cc ile başlayacağım . Gelmek isterim etkinliğe ama detayları bilmiyorum . Eklerseniz sevinirim . Viraj falan diyorsunuz malesef daha o kadar tecrübem yok . Ama olması için bütün yaz denemeler yapıcam . Şu anda İstanbul'da okuyorum . Anca memlekentte kullanabilirim . Kross motor düşünmüyorum SüperiBike istiyorum ama ilerde 600cc de bi süperbike bide kross motor isterim . Lütfen etkinliği detaylı yazın . Gelmeye çalışacağım.
    Teşekkür ederim Wolkiie.Bende etkinlikten haberdar olsam ve tanıdığım insanlar orada pratik yapıp insanlara teknik yardımlaşma anlamında destek gösteriyor olsalar da henüz tam anlamıyla katılmış değilim vakit ayarlayıp.Her pazar buluşuyorlar sanırım istanbul parka ulaştığında onları görebilirsin.Tekniğinin gelişmesini istiyorsan pratik kadar teorik araştırmalara da vakit ayırmalısın.Ben ss motosikletleri sevsemde kendime almayı hiç düşünmüyorum.Tarz olarak daha kıvrak ve atik motosikletler ilgimi çekiyor.
    Wokiie ve Pekbipicadam bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Wokiie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı YILDIRIMBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet yakın arkadaşlarım ve tanımadığım kişilerde aynı eleştiriyi yaptı.Haklılarda özellikle belirttim her zaman böyle sürmediğimi kaldırımlarda mecbur kalmadıkça sürmüyorum yada insanlar varsa girmiyorum.Videoyu çektiğim gün özellikle biraz daha agresif sürüyordum.Daha dikkatli olacağım.Övgüler ve eleştiriler için teşekkür ederim.Bu arada 2011 de ilk motosikletimi aldım.Daha sonra 690 ve 640 motoruna sahip çeşitli supermoto enduro ve naked motosikletlerin sahibi oldum.Sürüş tarzımı geliştiren en önemli faktörün supermoto hayranlığı olduğunu söyleyebilirim.Vakit kaybetmeden teknik becerilerimi bu alan üzerine yoğunlaştırdım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:35 ----------

Kesinlikle haklısın.Kaldırımlara daha özenli olacağım.Belirttiğim gibi her zaman bu yaklaşımda sürmüyorum motosikleti.Video için girmiş olduğum moddan olsa gerek biraz sınırı aşmış görünüyorum.Eleştirilerin ve yorumların için çok teşekkür ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:39 ----------

Teşekkür ederim Wolkiie.Bende etkinlikten haberdar olsam ve tanıdığım insanlar orada pratik yapıp insanlara teknik yardımlaşma anlamında destek gösteriyor olsalar da henüz tam anlamıyla katılmış değilim vakit ayarlayıp.Her pazar buluşuyorlar sanırım istanbul parka ulaştığında onları görebilirsin.Tekniğinin gelişmesini istiyorsan pratik kadar teorik araştırmalara da vakit ayırmalısın.Ben ss motosikletleri sevsemde kendime almayı hiç düşünmüyorum.Tarz olarak daha kıvrak ve atik motosikletler ilgimi çekiyor.
    Hocam bu teorik/teknik bilgileri edinebileceğim bi kaynak varmıdır ? Yani herhangi bi internet sitesi olsun , kitap olsun ..... Siz hakimsiniz bu konulara . Örnek olarak ; Motorun frenini nasıl tamir ederiz , yada motorun içindeki herhangi parça bakımı gibi konuları kastediyorum

motorcu adam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 1000 FA
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü İstanbul parka gel görürsün nasıl oluyor
    her pazar oluyomu orda insanlar

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Alıntı Wokiie adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu teorik/teknik bilgileri edinebileceğim bi kaynak varmıdır ? Yani herhangi bi internet sitesi olsun , kitap olsun ..... Siz hakimsiniz bu konulara . Örnek olarak ; Motorun frenini nasıl tamir ederiz , yada motorun içindeki herhangi parça bakımı gibi konuları kastediyorum
    Soru bana sorulmamış ama az çok anlayan biri olarak cevap vermek istiyorum, meraklı ve cesur olacaksın : )) , söküp taktıkça, bozup yaptıkça öğreniyorsun, takıldığın yerde de google amcaya soruyorsun her türlü cevaba ulaşıyorsun. Kolay gelsin.
    YILDIRIMBORA bunu beğendi.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)