Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Deri ceket seçimi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uygun fiyatlı modellerde beden olmuyo genelde o yüzden aldanma o fiyatlara. Paypalsız alabiliyosun direk kredi kartıyla. ürünler orjinal elbette. fiyatlar birim cinsinden değişiyo sitede bazen pound bazen euro çıkıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Begendigim ürünlerde beden var kontrol ettim onu. Tek sorunum kendi bedenimi bilememem ve markada ki kararsizligim.Dainese textilde bedenim 46 ama 46 cuk oturuyo. 48 denemem lazım bi. Deride bedenimi hic bilmiyorum. Hele alpinestars hic denemedim. Sanirim magazalara gidip bedenimi ogrendikten sonra fc motodan alacagim bi şekilde. Yorumlariniz için cok tesekkur ederim

Alıntı 4Vaqrant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Revit pek beğenmedim yorumlarinzi icin tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Ekleme: alpine celer ile dainese g.avro c2 pelle arasındayım fc moto fiyatları 800 civarı buraya geldiginde gümrüge takılsa %25 daha vergi ödesem bile 1000 tlye gelicek ... fcmoto sorunsuz sıkıntısız bi sitemi ürünümü alamama gibi bi durumum olur mu acaba ? biri yardımcı olursa bi şekilde ordan alışveriş yapmayı düşünüyorum hazır euro düşükken.
    Hocam fc motoda vergiyle birlikte 450€ ya geliyor. Bugünkü kurdan 1220tl yapar. Nasil 1000 lira dediniz anlamadim? Cok fark yok sanki buradaki dükkanlarda da 1300 civari satılıyor.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    http://www.fc-moto.de/epages/fcm.mob...er-Jacket-0046

bu ürün Türkiyede 2bin lira, linke tikladigimda gözüken ücret 256 euro, siparişlere ekledigimde ise 326 euro altinda parantez içinde 256 euro yaziyor. Parantez icimi dogru yukardaki mi bilmiyorum ama 326 euro olsa bile uygun.. ve turkey icin yazıyor.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:56 ----------

Ekleme: suan cozdun olayi ben alttan ingiltereyi seçmişim. Ve fiyatlar degisiyo her ülkeye göre. Suan almanya dilini sectim 430 euro oldu siparislere ekledim kargoyla birlikte 350 euroya geliyor, 420 euro yapar vergisiyle. Am bu ingiltere almanya olayını çözemedim

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Linki verdiğin ceket 336 euro gözüküyor bende.hesabıma göre kargo vergi dahil 1100tl ye falan geliyor.
    Bu arada ürünü sepete atınca aşağıda yazdığım kupon kodunu girersen yüzde 5 indirim daha yapıyor, en azından kargo bedavaya gelir ;)
    FCMOTOWG15-5

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Her turlu 350 euro imis anladim.. dil degistirincr parantez icinde bisiler yaziyo ama yukarfaki onemli net olarak anladimki bana 420euroya gelecek suan 2.64 kur 1100 lira .. trde 2100 lira bu ürün

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Bence iyi bir terzi bul istediğin kalitede diktir. Kalın tercihen manda derisinden. sırt, dirsek ve omuz korumalarını da içine koydur veya çıkartılabilir yaptır. Tam üstüne göre rahat bir monta sahip olursun. Tüm ihtiyaçlarını da koydurursun.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Eşek,ayi ve timsah derisi de iyi oluyormus. Motosiklet montu için

Motosikleti
    MT-25
    konu başlığını görünce içimden " en güzel deri ceket, seçilmemiş deri cekettir " dedim..Sürekli de ana sayfada, yeniledikçe görüyorum , tutamıyorum kendimi, yazmalıydım mecburdum .. İçimde kalmasın, içimde kalacağına yazayım dedim,bilin istedim..

Hudson'un Robocop, modelinden dört seneden fazla kullanan tanıdığım biri var. Sadece kolun dirsek kısmından defarmasyona uğramış.. bilginize
    braveguy bunu beğendi.

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı oluroyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu başlığını görünce içimden " en güzel deri ceket, seçilmemiş deri cekettir " dedim..Sürekli de ana sayfada, yeniledikçe görüyorum , tutamıyorum kendimi, yazmalıydım mecburdum .. İçimde kalmasın, içimde kalacağına yazayım dedim,bilin istedim..

Hudson'un Robocop, modelinden dört seneden fazla kullanan tanıdığım biri var. Sadece kolun dirsek kısmından defarmasyona uğramış.. bilginize
    size katılıyorum. son dönemde ben de revit roamer, alpinestars huntsman ve büse denverı sürekli inceliyorum. eminim birini alsam diğeri aklımda kalacak.

Az önce fc-moto dan "Dainese Racing C2 perforated pelle" siparişi verdim. Şu an iş için Bakü'deyim ve burada 1000dolara kadar vergi alınmıyor diye biliyorum. Kargo dahil 785tl ye gelecek. Tabi gelirse... :D

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    http://www.brnmotor.com.tr/Alpinesta...u,PR-8897.html

Bu ürünüde cok begendim fakat fiyat malum..... gozumu karartip ya bunu yada g avro c2 pelle alicam bende hayirlisi aklinda mont olanlar yada kullanıp deneyimlerini paylasmak isteyenler yazarsa bilgi sahibi oluruz.
    Kara35 bunu beğendi.

delifişek2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja300 30.th anniversary
    Alıntı Kara35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklette goruntuden cok islevsellik onemlidir. Yok esner yok sekil alir ne olursa olsun textil ceket kadar rahat edemezsiniz. Kisin kazik gibi olur, yazin biraz terleyin buram buram kokar, bakim ister, beliniz totonuz acikta kalir. Otobanlarda goruyorum hep artislik olsun diye spor motorlarda deri ceket giyiyorlar çatallar hep disarida . zaten artik milletce islevsellikten ote goruntuye onem verdigimiz icin, yuksek bel pantolonlar giymez olduk, ya orta geneldede dusuk bel giyiyoruz. Motorda birde zipcik gibi deri ceket giyince bel, toto ,çatal show yapiyoruz . yaris motoruna bile binseniz pantolon yuksek bel, montta uzun , belinizi, totonuzu tutacak birseyler olacak, bellik kullanimi bile kar etmiyor, acikta kalan yerler oluyor. Ha dedigim gibi her turlu eksisine , pahali fiyatina,ve gostereceginiz catala ragmen ben seviyorum yeterki sekil olsun diyenlere lafimiz yok.
    Abi sana deri mont mu satmadılar? nedir bu kelam yahu,spor motosiklet kullanmayı yada hız yapmayı sevmediğini varsayıyorum birde milletin totosundan sanane? orasınıda anlamadım fakat anladığım şu;bence bu konuda yeterli donanıma sahip değilsin, fakat herkesin kafa yoracağı bir şekilde yazmaya çalışarak ;şimdi o adam bu montu milletin totosunu sana demonstre etmek için yapmış olamaz hani o uykusu kaçıp bu montu yazan çizen adam bence sen spor motor tayfasına karşı sempati duymuyorsun ki duymak zorunda değilsin ve kimse seni zorlayamaz ama yeri burası değil.saygılar
    not:millet artis olmak istese televizyona gazeteye çıkar otobanda bir işi olmaz bence.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:57 ----------

Ne mont alırsanız alın içine sertifikalı arkasında bir kuruluş olan bir markanın bir sırtlık ve mümkünse göğüslük modelini almanızı öneririm malum felç,tekerlekli iskembe yada kaburgada çatlak gibi sonuçlar doğurabilir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)