Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Deri ceket seçimi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosiklette goruntuden cok islevsellik onemlidir. Yok esner yok sekil alir ne olursa olsun textil ceket kadar rahat edemezsiniz. Kisin kazik gibi olur, yazin biraz terleyin buram buram kokar, bakim ister, beliniz totonuz acikta kalir. Otobanlarda goruyorum hep artislik olsun diye spor motorlarda deri ceket giyiyorlar çatallar hep disarida . zaten artik milletce islevsellikten ote goruntuye onem verdigimiz icin, yuksek bel pantolonlar giymez olduk, ya orta geneldede dusuk bel giyiyoruz. Motorda birde zipcik gibi deri ceket giyince bel, toto ,çatal show yapiyoruz . yaris motoruna bile binseniz pantolon yuksek bel, montta uzun , belinizi, totonuzu tutacak birseyler olacak, bellik kullanimi bile kar etmiyor, acikta kalan yerler oluyor. Ha dedigim gibi her turlu eksisine , pahali fiyatina,ve gostereceginiz catala ragmen ben seviyorum yeterki sekil olsun diyenlere lafimiz yok.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    4Vaqrant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Fc moto linki için teşekkür ederim,
    @kara35 textili bende cok seviyorum ama yazligim textil, birde deri mont deneyimim olsun istiyorum ama sen genel konuşuyosun baska yararlanan arkadaslar olur iyi olur. Ben textil düşünmüyorum. Bence bi kac tane textil linki atip avantajlarını yazarsan amacina daha rahat ulasirsin. Yorumlarin icin teşekkür ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Tek mont icin kesinlikle textil ama imkan var ise keyif meselesidir. Yaris tulumu bile giyilir gayetde guvenli olur. Uygun zamanda orta ve yuksek butce icin birkac secim yapip paylasicam.

davazlihalil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay Alpinestars'lar çok güzelmiş
    serpen bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alpine starsla dainese arasindayim ama kiyaslayacak bi arkadas varmi? Nedenleriyle

dainese alpinestarın en büyük rakiplerinden biri dünyada fakat ürün çeşitliliği,kullanım alanı genişliği ve kalite açısından alpinestar herzaman bir adım öndedir.Bu konuda Alpinestar dünyada bir numaradır.Moto GP,F1,WRC gibi bir çok profesyonel yarışmalardaki sporcuların ana sponsorları ve kullandıkları ürünler hep Alpinestar dır.
    nofearyns bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Görünüş olarak daineseyi daha cok sevdim ama sanki bilemiyorum. Bide alpinelerin 2 2.5 luk ürünleri illaki daha kalitelidir biliyorum bunu fakat ayni fiyatta dainese ve alpine olunca insan düşünüyor. Sonuçta markayada para ödüyoruz bu bi gerçek

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    en sondakinin çakmasını getirttim çinden 160 tl ye çok memnunum 10 numara

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Umarım, allah göstermesin bi kazaya karıştiktan sonrada hala 10 numara diyebilirsiniz

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    valla kardeşim korumaları gayet güzel duruyor.. günde 5 km işe gidip gelmek için 3000 tl lik motorla ayda 1500 tl kazanırken evde çocuk mama beklerken 1500 tl monta verebiliyosan gel ver.. hiç giyme diyorsan saygı duyarım

incaroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2012 - VFR 800A 2008
    Bende alpinestars celer deri mont var ankara da -4 derecede giydim. Gram üşüme olmadı fakat yaz aylarında daha deneme fırsatım olmadı. Bu yorumda beden olsun.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    @burakofly adaşım Özür dilerim kusura bakma haklısın, veremezsin öyle bi durumda ben en azindan 500 600 liralik bi mont önerirdim size fakat oda sizi zorlayabilir.
    @ incaroad teşekkür ederim bana böyle bilgiler lazim diger ekipmanlariniz ne idi acaba ?

incaroad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R 2012 - VFR 800A 2008
    Bot : alpinestars s-mx 6 gorotex
    pant : tex 90
    eldiven : gelmesini bekliyorum aliexpress den sipariş verdim gp pro muadili bir eldiven

eldiven dışında hepsi rahat. sadece bota alışman için biraz zaman gerekiyor. (ayakkabıdan bota geçince )
    yardımcı olabilmişimdir inşallah.

Bu arada fc-moto.de bu siteden alışveriş yapan var mı?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Fc motoyu bende merak ediyorum. Birde yurtdisindan aliexpressten felan paypal araciligiylami alisveris yapiyosunuz ? Kredi kartinizi tanimlattirip? Ayrıca aliexpressteki ürünler çakma degiller mi?

overspeed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fc moto dan alışveriş yaptım 4-5 ay önce kredi kartıyla aldım. Ürün 75 euronun altındaydı aldığımda, gümrüğe takılmadan direk geldi.
    aldığım ürün: http://www.fc-moto.de/Revit-Hercules-WR

Tech_N9ne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 848 Evo SE Ninja 300 SE
    Revit gt r a da bakmanızı öneririm kışın antalyada uzun yola çıkarken deri tulum giyerim yazın ise textil ayrıca revit ten oldukca memnun um tavsiye ederim.

Motosikleti
    BMW F650 GS (2006 Model)
    BMW'nin de deri ceketleri var, şekli şemali yerindedir, bir bakın derim.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Revit pek beğenmedim yorumlarinzi icin tesekkur ederim

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:39 ----------

Ekleme: alpine celer ile dainese g.avro c2 pelle arasındayım fc moto fiyatları 800 civarı buraya geldiginde gümrüge takılsa %25 daha vergi ödesem bile 1000 tlye gelicek ... fcmoto sorunsuz sıkıntısız bi sitemi ürünümü alamama gibi bi durumum olur mu acaba ? biri yardımcı olursa bi şekilde ordan alışveriş yapmayı düşünüyorum hazır euro düşükken.

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fc moto de deki ilanları kdv siz hesapla çünkü satın alma esnasında sen turkıye diye işaretlediğinde sana oranın vergisiz fiyatını yazıyor mesela 800 olana 650 yazıyor sen burada vergi ödeyince sana 820 gibi rakamlara geliyor dene kendin görürsün yani daha basit bir anlatımla oranın vergisiz fiyatını sana veriyor sen vergisini burada ödeyeceksin

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fc moto de deki ilanları kdv siz hesapla çünkü satın alma esnasında sen turkıye diye işaretlediğinde sana oranın vergisiz fiyatını yazıyor mesela 800 olana 650 yazıyor sen burada vergi ödeyince sana 820 gibi rakamlara geliyor dene kendin görürsün yani daha basit bir anlatımla oranın vergisiz fiyatını sana veriyor sen vergisini burada ödeyeceksin
    yuh. çok daha iyiymiş gerçekten peki, normal kredi kartları geçerlimi paypal felanmı lazım? ayrıca orjinal dimi bu ürünler ? bu kadar fiyat farkı nasıl oluyor yahu...

benim hafızammı beni yanıltıyor yoksa ürünlerin fiyatları sürekli degişiyormu bu sitede?...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)