Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Altın Elbiseli Adam Geri Döndü

Motovento
    REKLAM ALANI
    beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı BatuhanK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav arkadaşım azıcığını okudum da nereden çıkardınız 5000 bün tecrübesi olanın motosiklet tavsiye edeceğini. Programda nerede hangi ekipman vardan bahsedildi ve etkinliklerde, ne bileyim bu tarz röportajlarla programa renk katıldığını düşünüyorum. Yolsa bir kişinin haftadan haftaya o işi yapması için ilinin gücünün sadece o program olması gerekir, hatta yine yoğun bi tempo olur. Altın elbiseli adamdaki hiç kimsenin tek işinin o program olduğunu sanmıyorum açıkçası. Beklentileri biraz da bu yönden düşümekte fayda var.adamlar evinde oturmak yerine, amatöece bu işi yapmayı tercih ediyorsa programda dün yediği yemektwn bile bahsetse eleştirmeye hakkımız yok. Ha bu işten ciddi ciddi para kazanır, o zaman ağızları açabiliriz

Yayında bahsetti aea , bu arkadaşlarda düşük cc inceleyecekler dedi.
    Ertugyigit bunu beğendi.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yayında bahsetti aea , bu arkadaşlarda düşük cc inceleyecekler dedi.
    Ben ekipman inceliyecek diye duydum sanki
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Tekrar inceliyim , sonlara doğruydu.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Ekipman bile olsa bilgi tecrübe yok ki ,
    Birşey değişmiyor benim için.

Motosikleti
    Arkadaşlar videonun 1.06.40 saniyesine bakın. ""Küçük motor deneteceğiz onlara"" diyor Barkın bey.

Bu erkekle bu bayan ın hiçbir videosunu ben kaale almam. 5.000 km tecrubesi olan adam motor anlatmasın bize bir zahmet. Aea dan bekliyoruz biz motosikletlerin tanıtımını.

Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar videonun 1.06.40 saniyesine bakın. ""Küçük motor deneteceğiz onlara"" diyor Barkın bey.

Bu erkekle bu bayan ın hiçbir videosunu ben kaale almam. 5.000 km tecrubesi olan adam motor anlatmasın bize bir zahmet. Aea dan bekliyoruz biz motosikletlerin tanıtımını.

http://i.hizliresim.com/N94kQL.jpg
    Aynen öyle , hala zaman verin yeni gelenlere falan diyenler var. Büyük bir hata , resmen hakaret.

Capitao_3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125(Sell)- RTR 150(Sell)- CBF 150- TNT 250
    tv kanalına çıkmıyorum çünkü tv kanalları batıyor ne demek ya hangi tv kanalı batmış teklif gelmiyor demek bu kadar mı zor?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekipman bile olsa bilgi tecrübe yok ki ,
    Birşey değişmiyor benim için.
    Ya arkadaş adam sanki sana program yaptıracak ta vazgeçmiş gibi muhalefet yapıyorsun yeter beyaa
    braveguy bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya arkadaş adam sanki sana program yaptıracak ta vazgeçmiş gibi muhalefet yapıyorsun yeter beyaa
    Benim tek isteğim düzgün ve sağlıklı bilgi dolu bir program. Bütün uğraşımın sebebi budur.

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Ertugyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim tek isteğim düzgün ve sağlıklı bilgi dolu bir program. Bütün uğraşımın sebebi budur.
    Aeamın facebook sayfasından msj at sıkıntını yaz cevap verecektir illaki
    ben çok cevabını aldım sağolsun
    burdan bişey olmaz;)
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aeamın facebook sayfasından msj at sıkıntını yaz cevap verecektir illaki
    ben çok cevabını aldım sağolsun
    burdan bişey olmaz;)
    Yazdım oraya da etkinliğin altına yorum olarak ama neyse ya

mehmet188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Barkın reis ve AEA ekibi burada ki topluluğun bu bütün çatışması,uğraşısı her çarşambayı iple çeken bir motosiklet grubu için. Ben ilk yorumumda söylediğim gibi çöplükte yapsan izlerim videolarını ama dikkate almanı temenni ettiğimiz birşey var o da şudur: Motosiklet testlerinin hepsini sen yap abi,programdan Devrim abiyi, Fuat abiyi veya onların tarzında karakterleri eksik etme gözünü sevelim. Tabiki programa çeşitlilik getirmek istemişsin ve farklı yerlerden destek alıp büyütmek istemişsin işi, iyide yapmışsın tabiki katkısı olacaktır ama insanlardaki inandırıcılığı kaybedecek bir hamle yapmadan yolunda ilerle herkes arkanda olacaktır. Yanındaki arkadaşların ekipman tarzı,ya da haber niteliği taşıyan şeyleri programa getirmesi,bizleri yönlendirici kısımda kalması ama sadece sana back up görevi görmeleri ve de arka planda durmaları sanki daha iyi olur gibi (bu kısım şahsi düşüncem) çünkü burdaki çoğu insan az çok tecrübeye sahip ve arkadaşlardan öğrenecek bir motor bilgisi olduğuna inanmıyorlar. Ufak anektot: Bir restoran ne zaman ürettiği güzel yemeğin çok beğenilmesinden dolayı şubeleşmeye geçer ve fabrikasyon üretime dönerse o zaman eski tadı olmaz ve insanlardaki güvenilirliğini kaybeder. Eğer bu mesajları okuyorsanız her yönüyle değerlendirmenizi rica ederiz. Apaçilerin Oturan Boğası selamünaleyküm..
    Ertugyigit bunu beğendi.

toomuchcc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Adam yıllardır işin içinde. Bedava paylaşım yapıyor. Bir vizyonu var ve onu takip ediyor. Programına o iki kişiyi katıyorsa bir bildiği vardır. Hazırladıkları bu videoyu çektikten sonra izlediklerinde, varsa hataları bunları kendileri fark etmiştir zaten çoktan. Yok eğer hata falan görmüyorlarsa da demek ki yapmak istedikleri tam olarak odur. O zaman da buna saygı duymak gerekir.

Aptal insanlar eleştirir, zeki insanlar ise alternatif yaratır. Beğenmediğiniz birşey varsa evet çıkıp kendiniz yapın daha iyisini. O bedava koyduğunuz videolara tek bir tane dislike geldiğinde, tek bir ters yorum yapan çıkınca nasıl hissedeceksiniz; ancak onu kendiniz yaşadıktan sonra şuan yazdığınız bu yorumların ne kadar saçma olduğunu idrak edebilirsiniz.

Son olarak da; kilometre tecrübesine bu kadar takılmak yerine, bir aceminin bakış açısını ve yaptığı hataları gözlemleyerek kendinize birşey katmayı deneyebilirsiniz. O programa illa Valentino Rossi ile Jeremy McGrath'in katılmasına gerek yok bence.

Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Olay şu, o ufak CC motorda ki teknik analizi yada başka deyişle ufak ayrıntıları söyleyebilecek ve yorum yapabilecek bir kapasite yok ise motosiklet binicisini pek ırgalamaz diye düşünüyorum. Bu veya şu motor cok guzel,güzel de duruyor kadranı cok guzel vitesi sert geçiyor gibi ifadeler kimseye bişe katmaz.
    İnsanları aptal yerine koyarak kendini zeki sanmaya çalışmak da ne küçük bir göstergedir. Tabiki burda ki çoğu yorum bayıcı seviyeye ulaşmış ama bu şekilde küçük düşürmeye çalışmak la asıl bayalığı bu şekilde kendini WİLLİAM JAMES SİDİS zannederek siz olursunuz. Kimsede programda Valentino Rossi gelsin konuşsun istemiyor böyle bi yorumda burda kimseden gelmedi zaten. Saygılar
    Ertugyigit bunu beğendi.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    ya arkadaş beğenmedin mi yeni formatı? izleme o zaman. barkın bu şekilde devam edebilir. tutmazsa başka formata geçer veya yok olur gider. adamın kendi tercihi.

yok efendim toplamda 5 bin km yol yapan adam bize akıl vermesinmiş. yahu size 500 bin km yol yapan adam da tavsiye verse dinlemediğiniz gibi birde dalga geçiyorsunuz. değişen nedir yani?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya arkadaş beğenmedin mi yeni formatı? izleme o zaman. barkın bu şekilde devam edebilir. tutmazsa başka formata geçer veya yok olur gider. adamın kendi tercihi.

yok efendim toplamda 5 bin km yol yapan adam bize akıl vermesinmiş. yahu size 500 bin km yol yapan adam da tavsiye verse dinlemediğiniz gibi birde dalga geçiyorsunuz. değişen nedir yani?
    Kim 500 bin km kullanıp akıl vermiş de dalga geçilmiş ki? ben bu forumda hıc ole bıse görmedim. Adamın kendi tercihi diye birşey olamaz çünkü onu yol haritası olarak alan bır cok genc ve arkadas var, ve eğer bu yola başkoymuş motosiklet sevdasını aşılamaya çalışmayı misyon edinmişse eleştirileride dikkate almalıdır ki Barkın Bayoğlu dediğin adam akıllı bir adam hangi yorumu ipleyip iplemeyeceğini bilir. Gereksiz yorum yapmaya calısmayınız rıca ederım.
    beko12345 ve Ertugyigit bunu beğendiler.

hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Alıntı toomuchcc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam yıllardır işin içinde. Bedava paylaşım yapıyor. Bir vizyonu var ve onu takip ediyor. Programına o iki kişiyi katıyorsa bir bildiği vardır. Hazırladıkları bu videoyu çektikten sonra izlediklerinde, varsa hataları bunları kendileri fark etmiştir zaten çoktan. Yok eğer hata falan görmüyorlarsa da demek ki yapmak istedikleri tam olarak odur. O zaman da buna saygı duymak gerekir.

Aptal insanlar eleştirir, zeki insanlar ise alternatif yaratır. Beğenmediğiniz birşey varsa evet çıkıp kendiniz yapın daha iyisini. O bedava koyduğunuz videolara tek bir tane dislike geldiğinde, tek bir ters yorum yapan çıkınca nasıl hissedeceksiniz; ancak onu kendiniz yaşadıktan sonra şuan yazdığınız bu yorumların ne kadar saçma olduğunu idrak edebilirsiniz.

Son olarak da; kilometre tecrübesine bu kadar takılmak yerine, bir aceminin bakış açısını ve yaptığı hataları gözlemleyerek kendinize birşey katmayı deneyebilirsiniz. O programa illa Valentino Rossi ile Jeremy McGrath'in katılmasına gerek yok bence.
    Aptal insanlar eleştirmez, duyarlı insanlar eleştirir. Eleştiri; insanların bir konu hakkında iyi ya da kötü olarak, o konuyu geliştirici nitelikte yorumlardır. Aptal insanlar eleştirmez, ona göre önemsiz olan bir konuyu yerer. Eleştirinin önemi tartışılamaz, farkı bilelim...
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende merak ettim 500 bin km yapıpta dalga geçileni ?

Muhalefet olmak için mi yazıyorsun yoksa 5.000 km cidden senin için çok mu ? Yeterli bir km mi insanları bilgilendirebilmek için ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:07 ----------

Son olarak şunu yazacağım.

Barkın bey bile videonun sonunda , beni eleştirin arkadaşlar diyor. Mesaj gönderin , eleştirin ki hatalarımı farkedeyim diyor.

Kimisi kalkıpta eleştirenler aptaldır gibi cahil yorumlarda bulunuyor.

Bende 2 gün önce video hazırladım , videomda bazı yerleri hızlandırdım. İzleyipte eleştiren tanıdıklarım oldu , hızlandrınca daha kötü olmuş diye. Hiç alınmadım. Tam tersine birdahaki videolarım için beni yanlıştan kurtardı.

Eleştiri kırıcı olmadığı taktirde çoğu zaman karşıdaki insan için önemlidir.

Barkın bey bunun farkındayken , gelipte ne eleştiriyorsunuz kardeşim demeyin.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    SUPERDUKER
    bu konu niye bu kadar dert oldu anlamadım.
    küfürmü edildi ne oldu arakadaşlar sakin...
    eleştiri var diyede bu kadar agrasif olunmaz
    her aldığınız motorun veya malın sanki avukatı veya satış elemanı gibi davrandığınız gibi izlediğiniz şeylerinde kusursuz olduğunu inadına savunmayın.
    eleştiri olacak
    Ertugyigit bunu beğendi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    10.000 kmdir sürüyorum ne biliyorsam aea dan öğrendim diyebilirim

Şu an nemi biliyorum hiç bir sey bilmedigimi düşünüyorum bağyan 5 senedir sürüyor şu oturuş pozisyonuna gidon tutuşa dönüşlere bir bakın hele birde bayan yani incelemeleri t3knik detayları nasıl anlatacak hala merak ediyorum ilerleyen zamanlarda aea belki farkına varır bazı seylerin
    Ertugyigit bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)