Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

125 kt emme subabı kesti .

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    125 kt
    düz yolda giderken birden bire motor stop etti marş sıyırır gibi ses gelmeye başladı durdum marşla çalıştrmayı denedim ve hep aynı ses yorumlarınızı bekliyorum , neden kesmiş olabilir yaptırdığm usta net bi bilgi vermedi subap bükülmüştü ve pitonu bi kaç kere daha vursa delecekti pistonda epey bi iz bırakmıstı .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakikiteker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Corsa 1.3 CDTI :(
    Emin olmamakla beraber; üretim hatası olabilir, tavsiye edilen (yağ, çalışma koşulları vs.) kullanım koşullarını ihmalden olabilir, bunun dışında -olmaz ama- motorun içine yabancı madde girdiyse olabilir. Dediğim gibi bir hakimiyetim yok konuyla ilgili, sadece tahminlerim bunlar.

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Benim motorunda gaz teli koptu karbüratörün içinden. Kopan telin kurşunuda makinenin içine gitti ne oldu acaba orda.

Motosikleti
    125 kt
    bişey kırmadı mı gitti de çalışıyo mu halen belki hava filtresine gitmiştir bi bak
    :ÇD

mtgemlik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj pulsar-Rks 150s- Tvs apache rtr 200
    Alıntı MAVROCU adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bişey kırmadı mı gitti de çalışıyo mu halen belki hava filtresine gitmiştir bi bak
    :ÇD
    Sökmediğim yer kalmadı karbüratörün heryerini dağattım yok. Zaten makina anında çekmiştir onu içine.Valla birşey kırmadı, hissetmedimde.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)