Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

iki motosikletli mecidiyeköy'ü birbirine katmış..

Motovento
    REKLAM ALANI
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı crxforever adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işi, gücü, sosyal konumu, dünya görüşü ne olursa olsun 2 tekerlek sevdasında birleşmek varken çok üzücü bir olay.
    yine de olayın ne olduğunu bilmeden ihalenin kuryelere kalması yanlış.kimse ne olup ne bittiğinden habersiz.
    bunun dışında kavga dünyanın her yerinde olur da haber sitelerinde altına yazılan yorumlar ülke adına insanı umutsuzluğa sürüklüyor.
    Bu kavganın iki tarafıda yeterince cirkinleşmiş. Hele kurye kısmı abartıp sokak savasına çevirmiş gibi duruyor.

Ama şu nokta var. Motosiklet kulupleri ve kadın. Şu alaete ne güzel binerken, bunun içine kadın ve bu yönde sosyalleşme girince farklı reflexler ve dinamikler ve egolar giriyor

Bu olayda bilmiyoruz ama işin içinde kadın olunca aşırı tekpi verilmiş ve daha da aşırı geri dönüşü olmuş gibi...

Eğer Bir takip etme, aşırı taciz varsa plaka alınıp savcılığa sikayet edilse karakola çektirilse sonuç çok daha etkili olurmuş. o şahıs 2. sine bir daha yeltenemez zaten
    mehmetenis bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 classic
    Sorun halkın patlamaya hazır bomba gibi olmasında. Sokaktaki insana bakınca kimsenin gülmediğini görüyorsunuz. Allah sonumuzu hayır etsin.
    celikat, braveguy, GP500-1st ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    HArley Davidson Softail Heritage Deluxe
    Herkes bişiler yazmış çizmiş...Adam Moto kurye..Trafikte maganda gibi davranacak. Bayana saygı göstermeyip küfredecek sonra bişi olmamış gibi gidecek.. İşin aslı astarını bilmeden yorum yapmayın. Mesele Siyasi...malum örgüt sempatizanı bir kurye bozuntusunun Bu ülkede her şeyi yapabileceklerini sanıyor olması...Bu çatışma " ben senden daha güçlüyüm" çatışmasıdır. Kapıda asılı duran Türk bayrağını kastederek o bayrak inecek diye tehdit savuran bir mahlukat gürühlarıdır bunlar... Polis otosuna sopayla vuran zihniyet sizce kim acaba? Gerçek bir Motorcu Polisin , devletin arabasına zarar verir mi ?Vermez. Bunu yapanlarda belli zaten. Gelecekleri varsa görecekeleri de var...
    mterayes26 bunu beğendi.

imtarky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2014
    Kurye arkadaşların başımın üstünde yeri var çok yardımcı oluyorlar bir çok kişiye.

KFC, DOMİNOS,MC DONALDS bu firmaların paketçileri dikkatli ama semtlerdeki dürümcü, kebapçı, dönerciler öyle değil.

Dikkat edin hep genç çocukları çalıştırıyorlar 16-19 yaşlardaki çocuklar.

Acıbademde hiç dikkat ediyormusunuz kafada kask yok kulakta telefon ağızda sigara kaldırıma çıka ine kullanan paketçileri ?

Oturduğum semtte 16-19 arası paketçi çocuklarında bir çoğu torbacılık yapıyor gözümle gördüm. Kimse çevirmiyor zaten rahat rahat satıyorlar.
    braveguy bunu beğendi.

Olay çıkartanlara sıkmak değil de yol ortasında karısını yatırıp bıçaklayanlara dıksalar mesela konuşup ikna etmeye çalışırken kadıncağız kan kaybından ölmese. ya da elinde tabancayla etrafı tehdit eden ite sıksalar, üstüne atlayıp elinden tabancayı almaya çalışırken ölmek yerine.. neyse bu başka bir başlığın konusu

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    ya şimdi paketçi demek istemiyorum bi kaç tane çok düzgününü tanıyorum ama %99 ne oldugunuda hepimiz biliyoruz. geçen bende trafıkte adım adım ılerlemeye calısırken bı anda sagımdan çıkıp önüme geçti ve dengemi bozdu. kardeşim dikkat et ikimizde motor kullanıyoruz dedım. adamın verdıgı cevap ya bısey olmaz devam et oyuncak ya bunlar dedi.altındaki motorun hakkını ver dedi. hadi kardeşim sen önden git benden uzak ALLAH'a yakın ol dedim. trafikte arabaların araısndan gıtmeye calısırken o motorun hakkını nasıl verıceksem artık heralde tek teker yapıp arabaların arasından öyle geçmemi falan bekliyodu. o yuzden muhtemelen ya hanfendiyi taciz etti yada bunun gibi salak salak işler yapmıştır hiç şaşırmadım.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Yemin ediyorum şurada yazıp çizenlerden 1 tanesıne hötttt desen paçalardan akıtacak insanlar , asıp kesıyor yazıp çiziyor . Ulan yemeğiniz 30 dk da gelmeyınce mogur mogur laf yapıyorsunuz hız yapan paketcı sızı neden rahatsız edıyor . Yok kadını rahatsız etmemız dırek tecavüz etmıs , beynınızın nöronlarını .....

mterayes26, burada herkesle oturup tek tek yemek yedin herhalde bu kadar net konusabiliyorsun.

bi kural konuyosa o herkes icindir. elbette hiz yapan paketci rahatsiz edecek beni. burda anormal olan etmemesi olurdu.

o yemek tasiyo hiz yapsin, taksi musteri tasiyo makas atsin, dolmus ticaret yapiyo kafasina gore sursun boyle bir mantik yok.

gerci senin henuz bir tane mantik iceren yorumuna rastlamadim. o yuzdende cok sasirmiyorum artik.

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Mevzu ilk önce polise anlatılmalıydı.Kurye ve paket işinden çok ekmek yiyen insan var genelleme yapmamalıyız.Yağmurda çamurda çok zor şartlar altında çalışıyorlar.
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    https://www.youtube.com/watch?v=K24MvonKdI0

35.sn

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Bu ülkede ticari olarak vasıta kullanan tüm şoförlere o kadar sürekli ve ağır eğitim vereceksin ki bu eğitimi göze alamayan bu mesleği yapamayacak , eğitim almadan yapana veya aldığı eğitimi uygulamayanada da öyle bir para cezası vereceksin ki bir daha belini doğrultamayacak. Kimse bana kurye ve paket servisçileri savunmasın, arada düzgünleri elbet vardır ama minibüs, taksi ve halk otobüslerinden farkları yok benim gözümde, çoğu cahil ve tehlikeli, özelliklede bizim için tehlikeliler , 4 tekerlekliye vurdukları zaman kendileri geberip gidiyor ama bizden birine vurduklarında bizleri de yanlarında götürüyorlar.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

gv650i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 650 HYOSUNG AGUİLA
    Arkadaşlar bu hadiseyi gerçekten bilen varsa yazsında bizde bilelim yazılanları okudum genelde paketci kurye suçlanıyor taraflar kim hangi kulup nedir tarafsız olarak olduğu gibi yazılsında ona göre yorum yazsanız.Ama şu gerçekki 2 teker olarak kaza bile olsa hoşgörülü olarak meseleyi halletmek gerekirdi.Haberin verilmesi bile biz motorcuları üzüyor.
    crxforever bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)