Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

iki motosikletli mecidiyeköy'ü birbirine katmış..

Motovento
    REKLAM ALANI
    bisikletbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Activa
    Her işte olduğu gibi içlerinde iyi ve kötü insanlar var, fakat araç kullanırken cep telefonu kullanan insanlar ne kadar tehlikeliyse paketçiler de o kadar tehlikeliler... Çünkü araç kullanırken başka şeyi düşünmek eşyanın tabiatına aykırı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Ulan biz motorcu imajını düzeltelim diye yüzde yüz haklı olsak bile karşımızdaki davarla kibarca konuşup, uyarıp gülümseyerek iyi yolculuklar dileyelim, araba yol vermese biz yol alsak bile önüne geçtiğimiz adama kafayla kornayla teşekkür edelim, ışıkta yanında durduğumuz adamla göz göze gelince tebessümle selam verelim, aha bu davarlar da tutsun istanbul'un göbeğinde mafya misali birbirine girsinler. Ondan sonra da tut, o olaylar yüzünden evine gidemeyen adamdan, müşteri alamayan taksiciden motorculara saygı bekle... nefret ediyorum bu yoz zihniyetten... kimin haklı olduğu umurumda değil, yok kızmış, yok ekmek peşindeki paketçiymiş... mağdur olduysan plaka alır polise gidersin ya da göZün yiyorsa yakalar, kenara çeker varsa kozunu paylaşırsın, ilk çağ insanları gibi. Ama sebebi ne olursa olsun derneği, kulübü, ahbapları toplayıp Mecidiyeköy'ün göbeğinde caddeyi birbirine katmak nedir allah aşkına ya... Kimin haklı olduğu umurumda değil... haksız olan da haklıyken çetecilik oynayıp haksız duruma düşen de beter olsun... Umarım hem birbirlerinden hem de polisten öyle bir dayak yerler ki bir daha da bu hatayı yapmazlar..
    Siyah&Beyaz bunu beğendi.

Bune - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Valla ben paketçilere de üzülüyorum adamlar hızlı gidiyor diyen bir çok adam 30 dk sonra paketi kapısına gelmezse para vermeyip o adamları yolluyor. Maalesef bu paketçi arkadaşların çoğunun hayatını kaybettiğini ama gazete ve televizyonların bu büyük yiyecek firmalarının reklam gelirini kaybetmemek için kötü haberlerini yapamadıklarından dolayı kimsenin olanlardan haberi olmadığını duymuştum.

Bile bile apaçilik yapanları tenzih ediyorum ama kask kafasında adam gibi süren çok paketçi de var, altlarında suyu gördümü sabun gibi kayan küçük tekerli scooter' larla dağıtım yapıyorlar yetişmeyen yemeğin parasını ceplerinden ödüyorlar vs. vs.

Paketçilere cahil diyen bi yorum gördüm yazık ya bu nasıl bir kansızlıktır? Yarın bir gün aniden işsiz kalsan borçlu olsan en dar halinde el açıp dilencilik mi yapacaksın yoksa kuryecilik & paketçilik mi yapacaksın sorarım ben sana? Peki şerefinle gururnla bu paketçiliğ yaptığında sen de mi cahil olacaksın?

Valla forumda da gördüğüm milletimizde de gördüğüm bir numaralı eksik empati kimse kimseyi karşısındakinin yerine koyamıyor maalesef, herkes kendi postunu düşünüyor bu yüzden ne yoldaki sürücü ötekine yol veriyor ne de zengin karşısındaki adamın niye ucuz motora binmek zorunda kaldığını düşünebiliyor.
    adonis84, MetinK., puyol ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

ardacik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Boyle olay gta da bile olmuyo...
    shooter1, ellaksakir ve sdirer bunu beğendiler.

40yapar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650 ABS
    Alıntı Bune adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bile bile apaçilik yapanları tenzih ediyorum ama kask kafasında adam gibi süren çok paketçi de var, altlarında suyu gördümü sabun gibi kayan küçük tekerli scooter' larla dağıtım yapıyorlar yetişmeyen yemeğin parasını ceplerinden ödüyorlar vs. vs.
    Şu cümle hariç dediklerinize katılıyorum. 30 dakika garantisi veren tek firma bildiğim kadarıyla dominos, onlar da geciken paketlerin ücretlerini kesinlikle kuryelere yansıtmadıklarını deklare ediyorlar zaten. Bu bi gerekçe değil yani. Haa, paket geç gittiği için müşteriden paparayı yiyen patronu dönüp ihaleyi paketçiye bırakıyor mudur, evet.. patron kısmı genelde bunu yapacak tıynettedir bu topraklarda. Ama bunların hiçbiri gerekçe olmamalı bence. (Bu arada Avni'yi bilen, seven adam candır

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Ben haftada iki üç kez dışardan yemek söylerim, şimdiye kadar cahil bir tipe rastlamadım. Hepsi efendi cocuklardi. Hatta iki sefer kız getirdi siparisi. Her seferinde de yüzde on civarı bahşiş veririm.
    puyol ve mehmetenis bunu beğendiler.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Bir bayan bir semti bir birine katabiliyor, bence ülkenin adını değiştirip abazanlar cumhuriyeti koymak lazım.
    Bayan görünce laf atmalar - sulanmalar yüz vermeyince saldırmalar vs.
    Bu ülkede her gün 1 - 3 kadın erkek cinayetine kurban gidiyor.

Memlekete bak memleketeeee.

Balıkesir'de ikametgah ediyorum adam akıllı kurye yok 10 kurye'den 9'u apaçi ve her şeyi yapabilecek potansiyele sahip.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ardacik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boyle olay gta da bile olmuyo...
    gece gece güldürdün
    sdirer bunu beğendi.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Abi korumayin sunlari pizzaci hamburgerciye eyvallah ama gozunuzu seveyim su kebapcilarin psikopat paketcilerini korumayin. Bana da geldiler efendi yuzleriyle 2 saat sonra. "Kardes 2 saat oldu a.k?" dedigimde "abi kusura bakma kaza yaptim" vs diyenler cok oldu.

Niye kaza yapiyo bunlar? Ben manyakligi para kazanma gerekcesi olarak goremiyorum.

Eger oyle goreceksek surekli ustumuze kiran, kicimiza yapisan, hayatimiza kasteden psikopat taksicilere laf edemezsiniz, anlastik mi?
    braveguy bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Alıntı uçnkaplumbğa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabi paketçiler, kuryeler gariban ya vurun gitsin.
    Tabi altlarından 10 bin liralık vespalar yok.
    Tabi şekil şükül racing makineleri yok.
    Çok keyif alıyorlar trafikte o şekilde sürmekten zaten,
    kaza yapıp kolu bacağı kırılıyor çoğunun,
    ölenler de cabası.

Bu nasıl vicdansızlık ya.
    2 tane paketçi arkadaşım var.. pizza pizza da çalışıyorlar hatta.. Geçen muhabbet ediyoruz almışlar scooterları dağa çıkmışlar.. Spacy ile cross yaptık diyorlardı.. Elemana sipariş verdiler gözümün önünde 'beklesin p......' dedi.. Çıkmadan bir sigara içeyim gazlar giderim diye de devam etti.. He ama bir başka pakeçti tanıdığım abi hep full koruma gezer,yolda karşılaştık mı selam verir,düzgün kullanır.. Yani;

Çok keyif alıyorlar trafikte o şekilde sürmekten zaten, cümleniz doğru olan.. Şirket arabaları ile makas atanlara da ' onların ferrarileri yok tabi buldunuz işçi sınıfını vurun' demeye benziyor..
    braveguy ve Ertugyigit bunu beğendiler.

Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Paketci kuryelere sebepsiz kafa goz dalmak istiyorum. Neticede hizli gonderiyle para kazanmiyorlar adam gibi gitseler de olacak. Kasklar alinlarinda, ayaklar yerlerde suruye suruye gitmeler 20 km hiz limiti olan sokaklardan 80le gecmeler. Gecen cok zor tuttum bir tanesini kenara cekip yuzunu dagitmamak icin. Cogu da genc cahil okuma yazma disinda egitimleri yok.
    Ayıp Ediyorsun Kardeşim,Bende Dominosta Çalışıyorum.Her Türlü Trafik Kuralına Uyuyorum.Tüm Ekipmanlarım Tam,Hatta Yazın Yazlık Motosiklet Montu Giyiyrum Diye Adamlar Benle Dalga Geçiyorlardı.Herkesi Aynı Kefeye Koymayın.
    Bune bunu beğendi.

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ooo motosiklet çetesi kavgaları!
    muassır medeniyeti tersinden yakaladık
    crxforever bunu beğendi.

Sabırsız - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZXr
    Abi Millet kafayı yemiş yahu

braveguy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 NNJ300SE
    Alıntı MetinK. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ayıp Ediyorsun Kardeşim,Bende Dominosta Çalışıyorum.Her Türlü Trafik Kuralına Uyuyorum.Tüm Ekipmanlarım Tam,Hatta Yazın Yazlık Motosiklet Montu Giyiyrum Diye Adamlar Benle Dalga Geçiyorlardı.Herkesi Aynı Kefeye Koymayın.
    sizin gibi dikkatli sürücü oranı paketçiler arasında yüzde kaçtır?
    amedo kebap, zurna dürüm paketçisi ile dominos, mcd paketçisi tabii ki bir değil.
    paketçi derken bizim kastettiklerimiz o ahmet kebap, zurna dürüm paketçisi. herhalde bu durumu siz de kabul edersiniz, ve sizin gibi paketçilerin oranı yüzde beşi geçmez.
    yahu alınmaya bu kadar meyilli bir toplum olmamız da hayra alamet değil...

Motosikleti
    Honda crf 250 L
    Cahil cesareti mi diyim ne diyim bilemedim değer mi arkadaş zaten günlük 20-30 liraya çalışıyon bide üstüne başını bela sokmak
    Yazık olan gene ordaki mahalle halkına olmuş memlekette huzur güven diye bişey kalmadı herkes patlamaya hazır bomba

Ben başka bir konuya değinmek istiyorum. Polisin havaya bu kadar ateş etmesini benim aklım almıyor. Hem de civarında yüksek binaların olduğu bir semtte...
    braveguy bunu beğendi.

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı EmirŞengezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben başka bir konuya değinmek istiyorum. Polisin havaya bu kadar ateş etmesini benim aklım almıyor. Hem de civarında yüksek binaların olduğu bir semtte...
    Haklısınız keşke Amerikan sistemi olsa'da direk olay çıkartanlara sıksalar, ülkede sorun felan kalmaz.
    ellaksakir bunu beğendi.
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

ahmetkorkmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Strom
    Yalnız bayan motosikletçi de cidden artıyor, az önce bir bayan gördüm hemde kurye.

Ara sıra motosikletçi bir arkadaş görünce selam mahiyetinde TIKK yapacak kadar kısa bir korna yapıyordum.

Şimdi bayan olunca yanlış anlaşılır diye bir şey de yapamadım
    EmirŞengezer bunu beğendi.
    İki şey sonsuzdur insanoğlunun aptallığı ve evren. Albert EINSTEIN

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    Türk milletinin bir farkı var oda filmlerden çok etkilenip onları taklit etmeye çalışmaları. Kadına ne diye sataşıyorsun ? Ki büyük ihtimal kadın olduğunu anlamıştır sıkıştırma laf atma olmuştur. Sen kadını sıkıştırınca senden etkilenecek mi geri ? Ha kadın suçluysa bile ya şikayet et yada bas git kardeşim ne kavga ediyon. His ettin mi sopayı şimdi

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    işi, gücü, sosyal konumu, dünya görüşü ne olursa olsun 2 tekerlek sevdasında birleşmek varken çok üzücü bir olay.
    yine de olayın ne olduğunu bilmeden ihalenin kuryelere kalması yanlış.kimse ne olup ne bittiğinden habersiz.
    bunun dışında kavga dünyanın her yerinde olur da haber sitelerinde altına yazılan yorumlar ülke adına insanı umutsuzluğa sürüklüyor.
    Bune bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)