Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

[MT] - İstanbul ''Regal Raptor'' ÇETESİ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MACGYVER adlı üyeden alıntı
    Erdem hocam senin yazına 3. şık olarakta şu Castroyu eklermisin.
    Buarada maşukiye kartepe yi sapanca gezisinde gören birçok raptorcu var farklı bir yer tercih edilebilir.
    Şimdi regalci arkadaşlara duyurulur!
    Temmuzun ilk haftası yada 2.haftası yani 1/2 Temmuz yada 8/9 Temmuz
    tarihlerinde düzenlenecek bir Regal gezimiz olacak.
    Muhtemelen kalmalı olacak ve gerekli eksikleri tamamlamak içinde vaktimiz var.
    Herkesten bu organizasyonumuza destek vermelerini bekliyorum!
    Ben destek veriyorumda mac.Ben rr cı değilim acaba bu geziye katılabilirmiyim...
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aidikurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki intruder C800
    eşlerinizide getırın kalmalı olursa ben oyle yapıcam

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    arkadaşlar şükür ki birileri bu çadır kamp işini gündeme almış.
    ben ahmet'le (macgyver) 1-2 olarak konuşmuştum. nöbetimide ona göre ayarladım ve ancak haftaya gelebilirim. yani erdem kardeşimede uyarsa önümüzdeki hafta bu işi yapalım. balık tutabileceğimiz güzel bir yere gidelim. çadırı sorun etmeyin genelde çadırlarımız 2 yada 4 kişlik yer sorunu olmaz. süper olur.
    macgyver'a katılıyorum sapancayı ve maşukiye'yi gördük. değişik bir yere gidelim. hunluata'nın çok övdüğü bir yere var orayıda listemize ekleyelim ve bu hafta karar verelim.
    o zaman ben şimdiden yazıyorum
    1-2 temmuz 2006 çadır kamp düzenliyoruz, bu tarihte uygun olan herkezi bekliyoruz. kampa katılamıyorum diyenler pazar sabahı erkenden de katılabilirler...
    isimlerinizi bekliyorum...

arkadaşlar bu topikte gezi organizasyonlarımızı konuşuyoruz lütfen imza hanenize bu topiği ekleyin ve sürekli takip edin. çünkü bunu açmamızın nedeni ana topiğimizin sürekli şişmesiydi. şimdiden teşekkürler...
    Sons Of Troya (Gelibolu)

gyazici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    arkadaşlar ben tercihimi kastrodan yana kullanıyorum,ama elbette ki çoğunluğun kararına uyarım,ama çadır işi ve kalma kesinlikle olmalı diye düşünüyorum,kamp yapamayacak arkadaşlar da grup halinde pazar sabahı bizlere katılabilirler ,grave le konuştuğumuzda 1-2 temmuz gidelim kimse gelmezse 2 kişi olsak ta gideriz demiştik,o yüzden mehmet nöbetini öyle ayarladı,baştan öyle konuştuğumuz için ben de 1-2 temmuzdan yana oyumu kullanıyorum

fevkalbesher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW 250E-9
    Alıntı gyazici adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben tercihimi kastrodan yana kullanıyorum,ama elbette ki çoğunluğun kararına uyarım,ama çadır işi ve kalma kesinlikle olmalı diye düşünüyorum,kamp yapamayacak arkadaşlar da grup halinde pazar sabahı bizlere katılabilirler ,grave le konuştuğumuzda 1-2 temmuz gidelim kimse gelmezse 2 kişi olsak ta gideriz demiştik,o yüzden mehmet nöbetini öyle ayarladı,baştan öyle konuştuğumuz için ben de 1-2 temmuzdan yana oyumu kullanıyorum
    1-2 temmuz şahanedir, 8-9 temmuz'da Marmara Adası'ndayım, beklerim...

Sevgiler,
    AA.
    34 GS xxxx, may the force be with you...
    MoER, MoMMO

demonicdreams - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW
    Tamam millet o zaman 1-2 Temmuz diye kesinleştirelim. Çıkış saati koyalım bi de buna. buluşma yeri bilmem ne. hala oylamayı beklersek yetişmeyecek gibi geliyor. hemen kesinleştirilsin ki ayarlamalarımızı yapalım. Bi de gelenlere bakıyorum da... offf diyorum off!.. süper olacak millet.

Rüzgarınoğlu; abi, ben RR'ci değilim, gelebilir miyim falan demişsin galiba. Hahaha, abi kızma ama gülmemek elde değil. Şakacı!.. Hep baraberiz inşallah.. Yeter ki bir sorun çıkmasın.

EDIT:
    Alıntı freak adlı üyeden alıntı
    Evli/çocuklu RR cıları da düşünün

Özendirmeyin bizi, boşanadıracaksınız sonra

Yahu günübirlik biraraya gelelim, balıkekmek yiyelim, tanışalım.
    Kalmaya gelmeyelim ;)
    Evet, şimdi biraz biraz aklın başıma gelmeye başladı. Hunluata da evli değil ama esnaf olarak benzeri bir şikayeti var. O zaman diyorum ki; mekan falan belli olur. Pazar sabahı erken saatlerde buluşur arkadaşları baskına gideriz. Hem eşli de gideriz. Güzel olur. 'He' diyosun, anlaşıyoruz... beklemedeyim.

Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    1-2 temmuz kastro diyorum,anadolu yakası buluşma yeri carrefour 2,kapı önü saat 07:00,avrupa yakasını o taraftan bir arkadaş berlilesin(böyle yazıyorum ama kesin konuşmayınca kimsenin gıkı çıkmıyor da)

Motosikleti
    DADYW
    Ben pazar günü gelebilirim ancak. Bizi o gün organize edecek biri çıkar mı? Ben ne kastro bilirim, ne buluşma yeri.

27.06.2006 Salı.. Edit!

kalmalı bi geziden söz ediliyo ama hala kimsede tık yok. Salı'ya geldik millet. Yüzyüze görüşmeden olmayacak bizim iş. Halbuki bizim tayfadan görmek istediğim, özlediğim adamlar var ki onlar zaten kim olduklarını biliyorlar
    gyazici, petitfalcon, kaldera, grave, mcgaywer, aidikurt ve diğerlerinden trader, rüzgarınoğlu, hboyraz, tanıdığım ama kullanıcı adını unuttuğum bir-kaç kişi daha... ALOOOOOO

Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    c.tesi sabahı saat 07:00'da kozyatağı carrefour önü buluşma 07:15 hareket

Motosikleti
    DADYW
    Artık olay belli olsun diye kesin konuşmalar yapmak durumunda kaldık. Öncülük ettiği için gyazici'ya teşekkür ediyorum.
    Malumunuz üzere gezimiz 2 günlük. Cumartesi sabahı gidilecek, akşam orada kalınacak ve Pazar günü dönülecek. Harika bir gece geçirmek isteyenler Cumartesi günü gidip çadırlarını kuracaklar. Ben ve benim gibi Pazar günü gitmek isteyenler önceden giden arkadaşların hazırlayacağı kahvaltıya yetişmeye çalışacaklar. Çok da söylenecek bir şey yok aslında. İşte plan, buluşma noktaları, harita, bir iki fotoğraf.. Bekleriz efendim...

1 Temmuz 2006 Kastro Gezisi
    Hareket yeri ve saati:
    Kozyatağı Carrefour 2. kapı Saat 07:00, Hareket :07:15
    Avrupa yakasındakilerle buluşma:
    Mahmutbey Gişeler Saat 08:00 hareket 08:15

Pazar günü gelecekler için buluşma yeri Mahmutbey Gişeler, buluşma saati 07.30 olacaktır.

Liste
    1.gyazici (Cumartesi - Anadolu)
    2.demonicdreams (Pazar)
    3.grave (cumartesi - avrupa)
    4.mavgaywer (cumartesi - anadolu)
    5.hunluata (pazar)
    6.can. (pazar)

Nasıl Gidilir:Nasıl gidilir : Edirne istikametine giderken Çerkezköy çıkışından TEM'den ayrılın. Çekezköy'ü geçip Saray'a kadar gidin. Saray'ın içinde Kıyıköy tabelasını göreceksiniz. Birkaç km sonra sağ tarafta Kastro Dinlenme tesisleri tabelasını göreceksiniz. Bu yoldan devam edin.

Nasıl Bir Yer:Kastro Kıyıköy'ün birkaç km doğusunda yer alan oldukça küçük bir alan. Herhangi bir köy veya konaklama tesisi yok. Sadece küçük bir restoran var. Kastro'da, bir ucu kumsalda biten, diğer ucu birkaç km içerilere kadar uzayan durgun bir nehir var. Bu nehirde deniz bisikleti veya sandal kiralamak mümkün. Nehirde yapacağınız gezi 1- 1.5 saat civarında sürüyor.

Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    nihatçım,TEM'den çerkezköy sapağından çerkezköye gidiyorsun,oradan tabelaları takip ederek saraya varıyorsun,eğer gidebilirsek(inşallah gideriz) ben pazar günü seni saray'da karşılarım,çerkezköydeyken bir alo dersin,o zaman ben de kastrodan saraya gelir alırım seni zaten oradan 20-30 km bir mesafe kalıyor
    1 Temmuz 2006 Kastro Gezisi
    Hareket yeri ve saati:
    Kozyatağı Carrefour 2. kapı Saat 07:00, Hareket :07:15
    Avrupa yakasındakilerle buluşma:
    Mahmutbey Gişeler Saat 08:00 hareket 08:15
    Pazar günü gelecekler için Nihat sen saat belirtirsen daha iyi olur heralde

pazar günü gelen arkadaşları karşılar uygun bir saattede topluca dönüşe geçeriz

Arkadaşlar katılacak arkadaşlar hangi gün katılacaklarını belirtsin de liste yapalım

Motosikleti
    DADYW
    Tamamdır Gökhan, sen ve ben üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık sanırım. Yukarıdaki mesajımı düzelttim. İhtiyaç duyulabilecek herşey orada var. Diğer şeyler gerekirse konuşulur. Şimdi iş gelirim diyenlerin 'geliyorum' demelerine kaldı.

Motosikleti
    34 SJB 79 Regal Raptor-E
    Alıntı demonicdreams adlı üyeden alıntı
    Tamamdır Gökhan, sen ve ben üzerimize düşeni fazlasıyla yaptık sanırım. Yukarıdaki mesajımı düzelttim. İhtiyaç duyulabilecek herşey orada var. Diğer şeyler gerekirse konuşulur. Şimdi iş dediğim gibi gelirim diyenlerin 'geliyorum' demelerine kaldı.
    Evet RR ciler,,sadece yazı yazmayın gelin gezilere katılın,onun için almadınız mı motoru? RR'nin hakkını verin hakkını,teknik konuşma biryere kadar yüzyyüze gelelim de bilgi ve tecrübelerimizi daha güzel paylaşırız

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS

süper eğlence varrrr.

arkadaşlar hepinize selamlar inşallah hepiniz iyisinizdir. Biliyorsunuz esnaflık mazaretimiz var ve ctesi akşamından Pztesi sabahına kadar iznimiz var. Avrupa yakasından ister pazar sabahı ister ctesi akşamı yola çıkarız. Pazar sabahı yollar kalabalık olur diyen arkadaşlar için bir öneri. Mehmet (grave) sende çadırında bir yer ayır lütfen. Size köfte ve sucuk ziyafeti çekeceğim arkadaşlar gelmeyenlere duyurulur. Birde mcgayver telefonun lazım şu sislerden taktıracağım yardımcı oluver lütfen. selamlar.

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Arkadaşlar ben pazar günü gelebilirim ancak.

Motosikleti
    DADYW
    hunluata ve can. ben de belirttiğim üzere pazar sabahı gidicem. şimdiden pazar grubu olarak 3 kişi olduk işte. Sadece yola çıkmak için müsait bir buluşma noktası söyleyin, sabahın 7'sinde düşelim yollara.

hunluata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW250 /Mondial 151RS
    ben beşiktaştayım can fındıkzade de yol boyu toparlanıp gidelim sen neredn geliceksin dominic

Can. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F6
    Hakan ve Nihat merhaba arkadaşlar.
    Benim Silivriden size katılma ihtimalim var. İstanbuldan gelirsem zaten birbirimize yakın olduğumuz için sorun yok ama Silivriden gelirsem sizle nerede buluşuruz onu da konuşalım şimdiden.

Freak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Varadero, Honda VFR (3. olursa o da Honda olacak)
    Ben Kerpe gezisine katılarak aylık kaçamak hakkımı kullandım.
    Bakalım bu geziye katılmak için yapacağım numaralar yeterli olacak mı?
    [FONT="Verdana"][B]Woaki kamina, tekabuki nanna. Umsala bimsasa, bimsa namba![/B][/FONT]
    [B][FONT="Verdana"][COLOR="Red"]Free Rider[/COLOR][/FONT][/B] --- [B][COLOR="Blue"](FReaK, hiçbir gruba üye değildir; Özgürdür.)[/COLOR][/B]

grave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    arkadaşlar başlattığım topiçi çok yogun iş tempom nedeniyle zor takip ediyorum. kusura bakmayın. gökhan ve ben cumartesi yola çıkacağız. buna macgyvwer (ali'de) katılır sanırım. şimdiden cumartesi üç, pazar üç, toplam altı kişi olduk.
    yer seçimi süper. yanlız gökhan benim gidiş saatiyle ilgili bir önerim olacak. cumartesi biraz daha geç gidebiliriz. günübirlik olsa dediğin gibi 7:00'da gitmemiz daha mantıklı ama nasılsa gece kamp yapacağız. yani cuma akşamı bir saat daha fazla uyku uyumak güzel olacaktır.
    hunluata bize sucuk köfte getirecek bende pazar geleceklere öğle yemeğinde tuttuğum balıkları yedireceğim.
    arkadaşlar süper bir kamp olacak. resimlerden gördünüz doğa süper. çadırı olmayan dert etmesin dört kişilik benim çadır.
    gyazıcı cumartesi saatini bir saat geriye kaydıralım mı?

freak keşke yengeyi kandırıp bir temmuz hakkınıda kullanabilsen. çok özledik muhabbetini. bende kerpe'ye gitmedim ya ona sığınacağım. inşallah bizde kandırabiliriz.
    Sons Of Troya (Gelibolu)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler