Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Her kazadan sonra motorum saga cekiyor, sorunum psikolojik mi teknik mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yanlış bi yorum boş bi laf. Adam 6 tane kaza yapmış olabilir ama önemli olan ne şekilde yaptığı belkide yaptığı kazalar şanssızlıktan dolayıdır, kendi beceriksizliği yüzünden 1-2 kaza yapması normal. Bilmeden konuşmak çok yanlış kazaların nedenleri çok farklı olabilir. Haa ayrıca sana bi gıcığım yok hatta forumda adam akıllı yorum yapanlardansın takip ettiğim kadarıyla ama bu olmamış yanlış anlama.
    Merhaba estağfurullah asla arkadaşa yeteneksiz vs. demek istemedim tabi'ki farklı nedenlerden dolayı kazalar yaşanabilir.
    Benim demek istediğim 6 motor ile'de kaza yaptıysanız eğer bu işte şanssızsınız'dır - şansınız dönmüyordur demek istedim

Yanlış anlaşıldı isem affola
    Her Şey Bir Gün Hayabusa İçin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendine güveniyorsan motor giderken ellerini çek gidondan, nereye çekiyor görürsün.
    Dostum gene hepsinde denedim su ankinde de oyle ip gibi gidiyor ellerimi gidondan cekince ama ellerimi koydu mu cekiyorum saga

Kazalar da 2004 yilindan bu yana toplam 6dir.

1- mondial hs 150 - 2004
    2- Gilera nexus 500 - 2007
    3- Gilera Nexus 500 - 2008 (ikinci ayni model motor)
    4- Gilera Nexus 500 - 2011 (ucuncu ayni model motor, ayni yil icinde iki farkli kaza)
    5- Yamaha xmax 400 - (bununla hic kazam olmadi ama 6000 kmden sonra gene bi saga mi cekiyor yaw? hissi gene)
    5- Yama MT-07 2014 - (sagdan dalan arabanin motor blogundaki orijinal korumaya ve dizime carpmasi - motorda ve bende hic bisey yok, arabanin kaportada gocuk)

Son kazada on takimlarla uzaktan yakindan alakasi olmayan bir kaza olmasina ragmen gene bi sag cekme meselesi basladi. Yazanlardan bir arkadas bahsetmisti, on teker bilyalari ve gidon rulmanlarini bir kontrol ettirecegim ama bu usta da gelip "kaymak gibi hic bisey yok" derse gidip kosarak duvara kafa aticam

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)