Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

yamaha mt-125 avrupa satış fiyatı 4590 avro..

Motovento
    REKLAM ALANI
    tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide bu doğru. krizde elde kalan araçlar satılsın diye kim indirdi ötv'yi %37 den %8 e? demek ki sen araçları bir şekilde almayınca ve o araçlar elde kalınca fiyatlar aşağı bir şekilde iniveriyormuş. anladın mı şimdi?
    sanmıyorum
    Fırtınanın şiddeti ne olursa olsun; Martı sevdiği denizden asla vazgeçmez

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    xbuky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimle ötv hakkında tartışmak isteyen varsa özelden yazsın. ÖTV nedir? İlk önce onu kavramatmak lazım.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    pahalıymıs eger gercekten o fıyat ise. o parayı verip onu almam.

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı xbuky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimle ötv hakkında tartışmak isteyen varsa özelden yazsın. ÖTV nedir? İlk önce onu kavramatmak lazım.
    konu ötv değil ki? satış yapılmayınca fiyatların düşeceği. ötv yoluyla da olabilir, kardan zarar ederekte olabilir.

Motosikleti
    125 cc başlangıç veya günlük kullanıma uygun (commuter) motordur, kaliteli olmasına saygı duyarım ama bu cc ye racing elbise giydirip millete bu paralara itelenmesine karşıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:56 ----------

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu ötv değil ki? satış yapılmayınca fiyatların düşeceği. ötv yoluyla da olabilir, kardan zarar ederekte olabilir.
    125 cc olduğundan ötv si zaten yüksek değil, bu motor gereksiz pahalı
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 cc başlangıç veya günlük kullanıma uygun (commuter) motordur, kaliteli olmasına saygı duyarım ama bu cc ye racing elbise giydirip millete bu paralara itelenmesine karşıyım
    İyide benim ilerideki motorum (yeterli eğitim ve km tecrübesi ardından) Allah nasip eder ise r6 daha sonrasında r1 olacak. Yani oturuş pozisyonuna alışmak istedim.(Ayrıca iş hayatına atılınca düzenli olarak zevkine piste çıkmak tek hayalim). Başka motorlara da bindim. Sürüş farkı var. Bunla alışmak bence çok mantıklı. Ayrıca ben kalitesini de çok beğeniyorum. 140 KG 125 cc motor fakat çok seri, frenlemesi çok iyi. Ayrıca soğuk havalarda mondial'i olan arkadaşları oturup bekliyorum çalıştırsınlar diye. Bu ise butona basmam ile çalışıyor. En ufak titremesi yok. Aynalarım her zaman sabittir. Vites geçişlerini kuba, mondial süren arkadaşlarım baktı. Tek dedikleri abi yapmışlar. Tipine gelince girmiyorum konuya. Ve 10000 km bakımına gireceğim şu ana kadar sadece ve sadece 200 TL gitti toplam motorun bakımlarına. [/FONT][/B][COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:01 ----------

celikat arkadaşımız konu açmıştı. benim busam şu kadar işte o fiyata linea öper gibisinden. Bu da aynı tarz işte. Orada adam der ben ailemle hafta sonu pikniğine gidicem gider linea alır. celikat ise benim istediğim gibi ruhunu beslemek istiyor, gitmiş hayabusa almış. Beni de yanlış anlamayın ama bende gidip kuba ya da mondial almazdım.

Motosikleti
    e haklısın kuba mondial kanuni ıvır zıvıra 10.000 TL verilmez, motorun kalitesine de sözüm yok ama 10.000 değil ederi netice olarak 125 cc

e haklısın kuba mondial kanuni ıvır zıvıra 10.000 TL verilmez, motorun kalitesine de sözüm yok ama 10.000 değil ederi netice olarak 125 cc
    Peki sizce kaç para ederi?
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

Motosikleti
    bence çin malı çöp motorlar (bitanede bende var) 1500 TL yi geçmemeli, ufak cc japonlar 5000 i geçmemeli, büyük cc japonlarında en babası 20.000 TL olmalı, ozaman bana göre hak yerini bulur

Motosikleti
    Hayabusa
    6-7 arası olabilir. çin'linin 3-4 ettiği pazarda yamaha'da iki katı olsun.
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Siz gidin vitesi iyi geçiyor diye çöp yfz alın sonra pahalı deyin tabi ki bizim millet kazık yesede kabul etmez ölümüne savunur hakediyo parayı diye, 125 cc motor kesinlikle 3-4 üstü etmez ki o bile fazla. Tuna_tour doğru söylüyor bu distribütörler soyguncu yüzsüzler. Ha Yfz alıcak paran yok bok atıyon demeyin istesem simdi gider alırım ama kazığa oturmak gibi niyetim yok, gerçi herkesin kendi düşüncesi.
    TIGERSHARK ve tuna_tour bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayabusa
    bence çin malı çöp motorlar (bitanede bende var) 1500 TL yi geçmemeli, ufak cc japonlar 5000 i geçmemeli, büyük cc japonlarında en babası 20.000 TL olmalı, ozaman bana göre hak yerini bulur
    2006 senesinde ötv kazığından önce 22 küsür bin liraydı busa.

Bende isterdim o fiyatlarda olsun. Ama olmuyor senelerdir fiyatlara baktım her sene artıyor. Bu sene yine arttı. Düşmeyecekte, ee yapacakta bir şey yok aldık. Aldıktan sonra en azından hayal kırıklığına uğramadım. Aksine hiç hiç pişman değilim. Hee ne olur kafa rahatlığı ile sürerim sonra 2 3 bin tl ucuza satarım.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Bende isterdim o fiyatlarda olsun. Ama olmuyor senelerdir fiyatlara baktým her sene artýyor. Bu sene yine arttý. Düþmeyecekte, ee yapacakta bir þey yok aldýk. Aldýktan sonra en azýndan hayal kýrýklýðýna uðramadým. Aksine hiç hiç piþman deðilim. Hee ne olur kafa rahatlýðý ile sürerim sonra 2 3 bin tl ucuza satarým.
    Güle güle kullan kazasız sürüşler dilerim.

Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz gidin vitesi iyi geçiyor diye çöp yfz alın sonra pahalı deyin tabi ki bizim millet kazık yesede kabul etmez ölümüne savunur hakediyo parayı diye, 125 cc motor kesinlikle 3-4 üstü etmez ki o bile fazla. Tuna_tour doğru söylüyor bu distribütörler soyguncu yüzsüzler. Ha Yfz alıcak paran yok bok atıyon demeyin istesem simdi gider alırım ama kazığa oturmak gibi niyetim yok, gerçi herkesin kendi düşüncesi.
    Yo kardeşim neden yzf alacak paran yok deyim. Yzf istendikten sonra herkes alabilir. Sadece zevke, isteğe bakar bu olay. Ama kimsede gelip sen salaksın o motora o parayı verdin diyemez bana. Ayrıca sadece vites geçişi olarak bakma bu olaya.
    Mutluluk iki bacak arasındadır.

dedektif5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence en az 15bin lira olsun, 125cc de olsa da hakediyor o parayı. Ha ben almam siz alın o ayrı konu :D
    harung bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı SlimShady1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte hepberaber bu şekilde bir tavır alabilsek, fuar zamanı millete köpek muamelesi yapan firmaları gör sen, izzeti ikramlar misafir etmeler

TIGERSHARK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr'nin kaslı versiyonu ama iki ybr parasına pahalı bir motor 250 üzeri yüzde 38 vergiye takıldığı için ve bunu satan insanlar bundan dolayı insanların büyük cc motorlar alamayacağını bildikleri için hakkından yüksek fiyatlara bu motorları satıyorlar bakın er6n mt07 den önce 24 bin fiyatına satılırken mt07 piyasası ekarte ettikten sonra birden fiyatı 21 düştü eee ne olduda 3 bin düştü fiyatı? maliyetlerimi düştü? yoo satamadılarda ondan bu motor içinde aynısı geçerli sadece iyi bir firma çıkıp bunların ağzının ortasına bir şamar atmasını bekliyoruz o zaman hak ettiği fiyatı bulur.
    celikat, GP500-1st, murad13 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr'nin kaslı versiyonu ama iki ybr parasına pahalı bir motor 250 üzeri yüzde 38 vergiye takıldığı için ve bunu satan insanlar bundan dolayı insanların büyük cc motorlar alamayacağını bildikleri için hakkından yüksek fiyatlara bu motorları satıyorlar bakın er6n mt07 den önce 24 bin fiyatına satılırken mt07 piyasası ekarte ettikten sonra birden fiyatı 21 düştü eee ne olduda 3 bin düştü fiyatı? maliyetlerimi düştü? yoo satamadılarda ondan bu motor içinde aynısı geçerli sadece iyi bir firma çıkıp bunların ağzının ortasına bir şamar atmasını bekliyoruz o zaman hak ettiği fiyatı bulur.
    işte son zamanlarda duyduğum en güzel yorum. aynen katılıyorum. %37 ötv yüzünden kimsenin artık kolay kolay yüksek cc motorlara yanaşamayacağını biliyorlar. o yüzden de dayadıkça dayıyorlar zammı.

yarın devlet yüksek cc nin ötv'sini düşürsün bak o 10 küsür bin liralara aldığınız 125 cc ler kaç paraya iniyor?
    TIGERSHARK bunu beğendi.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı TIGERSHARK adlı üyeden alıntı Mesajı göster

böle fiyat indirimini şu ktm de yapsa ne güzel olcak :D vicdansızlar hiç indirmiyo :D:D:D superduke fiyatı inse süper olcak :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)