Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

yamaha mt-125 avrupa satış fiyatı 4590 avro..

Motovento
    REKLAM ALANI
    celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı tuna_tour adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte buna sonuna kadar katılıyorum
    ben katılmıyorum. 125cc motora 10 bin normal, çin malı motora 9-10 bin normal diyen insanlar var. demek ki fiyatlar ucuz bile.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorun türkiye fiyatına bakmadım ki ben, avrupa fiyatına baktım. bu ne demek biliyormusun, seneye avrupa fiyatından alacaksınız bu motorları demek. yani 12-13 bin liradan. ama önemli değil, siz buna da yarabbi şükür dersiniz nasılsa.

Yemin ediyorum azıcık kafısı çalışan biri şu lafı etse anasından, babasından dayak yer.

10 bine alıcan seneye sıfırı olucak 12-13. eee aldığın paradan fazlaya satıcan motoru. Sorun nerede kardeşim.
    Senin maksadın safi trollük. Zaten kendinde diyon bakmadım, olacak edecek. İşte bunlar hep trollük.
    YouSuffer bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı y.akan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yemin ediyorum azıcık kafısı çalışan biri şu lafı etse anasından, babasından dayak yer.

10 bine alıcan seneye sıfırı olucak 12-13. eee aldığın paradan fazlaya satıcan motoru. Sorun nerede kardeşim.
    Senin maksadın safi trollük. Zaten kendinde diyon bakmadım, olacak edecek. İşte bunlar hep trollük.
    ben tüccar zihniyeti ile motora binmiyorum ki senin gibi? hey allah'ım. trolün kralı sensin yahu.

ben tüccar zihniyeti ile motora binmiyorum ki senin gibi? hey allah'ım. trolün kralı sensin yahu.
    Salama fiyat yazan kim ? ben tahmin ettim diyen kim ? Milletin bindiği motora zart zurt deyip. aile arabasıyla motoru kıyaslayan kim ?
    Şu forumda bu motora parası yeten garibanı aşağı gören kim ?

not: bu motor yakışıklı başlangıç motorudur. Bu motorda en önemli şey 2. el fiyatdır. Aksini söyleyen çokta akıllı değildir.
    YouSuffer, Darkin ve Sokollu bunu beğendiler.

Motosikleti
    Hayabusa
    Salama fiyat yazan kim ? ben tahmin ettim diyen kim ? Milletin bindiği motora zart zurt deyip. aile arabasıyla motoru kıyaslayan kim ?
    Şu forumda bu motora parası yeten garibanı aşağı gören kim ?

not: bu motor yakışıklı başlangıç motorudur. Bu motorda en önemli şey 2. el fiyatdır. Aksini söyleyen çokta akıllı değildir.
    arkadaşım türkiye'de ucuz motor satıldığına şahit olmadığım için o tahminde bulundum.

al sana bir tahmin daha. söz konusu motor seneye 12-13 bin lira olacak. yaz bunu bir kenara, yanılısam mal bulmuş mağribi gibi atlarsın yine mevzuya.

arkadaşım türkiye'de ucuz motor satıldığına şahit olmadığım için o tahminde bulundum.

al sana bir tahmin daha. söz konusu motor seneye 12-13 bin lira olacak. yaz bunu bir kenara, yanılısam mal bulmuş mağribi gibi atlarsın yine mevzuya.
    Trollüğün luzumu yok. Güneş doğudan doğacak demekle o motorun fiyatı artıcak demek arasında hiç fark yok. 12-13 olmazda 11 olur, 14 olur.

Bunu bilmek için medyum memiş olmaya gerek yok. Aynı şekilde satışta olan motorun fiyatı için medyum memişlik yapmayada gerek yok. Gir internette her yerde var zaten motor.
    Ama amacın kavga etmekse tabi salla fiyatı, millet bunu yüzüne vurunca hemen çirkinleş motora pahalı de millete sataş.

Motosikleti
    Hayabusa
    Trollüğün luzumu yok. Güneş doğudan doğacak demekle o motorun fiyatı artıcak demek arasında hiç fark yok. 12-13 olmazda 11 olur, 14 olur.

Bunu bilmek için medyum memiş olmaya gerek yok. Aynı şekilde satışta olan motorun fiyatı için medyum memişlik yapmayada gerek yok. Gir internette her yerde var zaten motor.
    Ama amacın kavga etmekse tabi salla fiyatı, millet bunu yüzüne vurunca hemen çirkinleş motora pahalı de millete sataş.
    tahmin yaparken senden icazet mi almak lazım? bu işlerin başvuru adresi sen misin? ben tahmin yaparım, buraya da yazarım. sende ister uyuz ol, ister olma, çokta tın.

tahmin yaparken senden icazet mi almak lazım? bu işlerin başvuru adresi sen misin? ben tahmin yaparım, buraya da yazarım. sende ister uyuz ol, ister olma, çokta tın.
    Tahminle yalan arasında hiçte ince olmayan bir çizgi vardır.
    ulan bu motor bizim ülkede 15-16 bin arası satılır o zaman. iyicene manyadı bu sektör, yok harbiden şirazeden çıktılar. bu nedir arkadaş ya?
    işte buna yalan denir. Bunu söylene de yalancı. Tabi sizde hiç utunma olmadığı için söylersiniz.
    10 liralık mala 16 lira dersiniz. Sonra millet sizi bozunca seneye 12-13 olur diye zeytin yağ gibi üste çıkarsınız.
    Az utanma az arlanma olur insanda.

Motosikleti
    Hayabusa
    kardeş sende cidden psikolojik rahatsızlık var. kusura bakma ama öylesin. şimdi de diyorum ki, seneye 20 bin olur. olmaz mı sence? kur bir yükselsin bak neler olur. hahahaha.

lütfen 2 dk. dediğimizin arkasında duralım. ilk mesajında seneye şu olur kurla bu olur dedin mi ? Hayır.
    Ne dedin ? Bu memlekette 16'ya satarlar dedin. Kaça satıyorlar 10 binin altına. Yalanın ortaya çıkınca hemen başladın seneye şu olur demeye.
    Peki niye böyle bir yalan söyledin ? Neden insanlara yalan söylüyorsun ? Bunun cevabını ver.

Motosikleti
    Hayabusa
    lütfen 2 dk. dediğimizin arkasında duralım. ilk mesajında seneye şu olur kurla bu olur dedin mi ? Hayır.
    Ne dedin ? Bu memlekette 16'ya satarlar dedin. Kaça satıyorlar 10 binin altına. Yalanın ortaya çıkınca hemen başladın seneye şu olur demeye.
    Peki niye böyle bir yalan söyledin ? Neden insanlara yalan söylüyorsun ? Bunun cevabını ver.
    tahminde bulunmak ile yalan arasındaki farkı anladığın zaman konuşalım olur mu? daha bunu bile öğrenemişsin. sanki distribütör benimde kesin fiyat vermişim gibi konuşup insanlara yalan söyleme.

tahminde bulunmak ile yalan arasındaki farkı anladığın zaman konuşalım olur mu? daha bunu bile öğrenemişsin. sanki distribütör benimde kesin fiyat vermişim gibi konuşup insanlara yalan söyleme.
    fiyatı açıklanmış, Türkiye'de satılan motorun. Türkiye'ye geliş fiyatı tahmin mi edilir. Dalga mı geçiyorsun sen bizimle.

Motosikleti
    Hayabusa
    DIIIIIIIT, yanlış cevap. Sizinle değil, direk seninle dalga geçiyorum.

şaka değil mi bu rakkam ???

Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı cbr_bünyamin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka değil mi bu rakkam ???
    Yoo gerçek. Ver 4600 avro al 125 cc motoru diyor avrupalı. Burada da 10 bin liraymis aynı motor. Avrupa'dan ucuz ama hiç bir 125 cc motor 10 bin etmez.

Motosikleti
    Z300, Xtreme Enduro/Süpermoto, XRS700
    başkan 18000e mt7 var?
    bizim fiyatları tahmin etmek için italya fiyatlarına bakmak gerek bize çok yakın oluyor oradan bakın bence...

abs lisi 4190 öro. 4190*2,8=11bin bişiler. ohh kötü durum :(

yamaha bize kıyak yapıyor 9950ye bırakmışlar.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar surekli bir sidik yarisindan vazgecip, birbirimizin fikirlerine katilmadigimizi belirtirken hakaretlerden uzak dursak da benim gibi okuyanlar mantikli mesajlari daha kolay ayirt edebilse keske.

Neyse AL-MA-YA-CAK-SIN kismindan girmek istiyorum ben. Almayacaksin, ikinci el alacaksin parcalari da ebayden getirteceksin. Ne olacak o zaman? Fiyati 12 bin lira olan 125cc bir motor 9000e mi dusecek? ASLA

Yamaha, Honda, Kawasaki gibi buyuk ureticiler ulke bazinda boykot veya tuketici arzlarina cok onem vermezler, pazar bazinda hareket ederler. Yamaha orneginde Turkiye avrupa pazarina baglidir.

Siz eger fiyati yuksek geldi diye MT-125 almama kampanyasi baslatirsaniz Yamaha da o motoru gercekten satmaz Turkiye'den ceker, yapacagi bundan baska bir sey degildir. "Ah caniiim o zaman biz fiyati asagiya cekelim" diye bir sey yok. Bu tip seyleri ancak 2014 yilinda yaptigi gibi global ya da pazar geneli tum modellerde uygun fiyat stratejisi uygulayarak yapar(tabii kime gore neye gore o da).

Motosiklet piyasasini da otomobil piyasasi ile kiyaslamamanizi oneririm. Orasi tam bir savas alani ve onlarca marka var, motosiklet sektorune kiyasla cete savasiyla 2nci dunya savasini kiyaslamak gibi olur.

Kissadan hisse, fiyatlarla ilgili devletten OTV ve vergi kismi icin abanmak disinda yapilabilecek hic bir sey yok. Ben de ducati multistrada 40 bin lira olsun istiyorum hadi bakalim. Parasi olan alacak, olmayan alamayacak hepimizinki gibi.

Motosikleti
    Mondial 100 Kh 2006. Honda CBF 150 2017
    Ben parasında da değilim genç adamız çalışır en kralını alırız, sorun motorların ufacık tefecik içi dolu yurocuk olması hani en azından 250 cc olupta 10 degil 13 bin olsaydı diyorum.

tuna_tour - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 301- YAMAHA YBR 125- YAMAHA XTZ 660 TENERE
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar surekli bir sidik yarisindan vazgecip, birbirimizin fikirlerine katilmadigimizi belirtirken hakaretlerden uzak dursak da benim gibi okuyanlar mantikli mesajlari daha kolay ayirt edebilse keske.

Neyse AL-MA-YA-CAK-SIN kismindan girmek istiyorum ben. Almayacaksin, ikinci el alacaksin parcalari da ebayden getirteceksin. Ne olacak o zaman? Fiyati 12 bin lira olan 125cc bir motor 9000e mi dusecek? ASLA

Yamaha, Honda, Kawasaki gibi buyuk ureticiler ulke bazinda boykot veya tuketici arzlarina cok onem vermezler, pazar bazinda hareket ederler. Yamaha orneginde Turkiye avrupa pazarina baglidir.

Siz eger fiyati yuksek geldi diye MT-125 almama kampanyasi baslatirsaniz Yamaha da o motoru gercekten satmaz Turkiye'den ceker, yapacagi bundan baska bir sey degildir. "Ah caniiim o zaman biz fiyati asagiya cekelim" diye bir sey yok. Bu tip seyleri ancak 2014 yilinda yaptigi gibi global ya da pazar geneli tum modellerde uygun fiyat stratejisi uygulayarak yapar(tabii kime gore neye gore o da).

Motosiklet piyasasini da otomobil piyasasi ile kiyaslamamanizi oneririm. Orasi tam bir savas alani ve onlarca marka var, motosiklet sektorune kiyasla cete savasiyla 2nci dunya savasini kiyaslamak gibi olur.

Kissadan hisse, fiyatlarla ilgili devletten OTV ve vergi kismi icin abanmak disinda yapilabilecek hic bir sey yok. Ben de ducati multistrada 40 bin lira olsun istiyorum hadi bakalim. Parasi olan alacak, olmayan alamayacak hepimizinki gibi.
    Tek bir model icin olursa bu boykot dedigin dogru, ama tum araba ve motorlarin satisi bicak gibi kesilirse bak nasil senlik var, ne otv kalir ne abanilmis fiyatlar, degerli dostum senin kulagina 125 cc icin 10.000 TL para nasil geliyor ? Ben duydugumda yuh, oha, cus gibi kelimeler dokuluyor agzimdan
    TIGERSHARK bunu beğendi.

Motosikleti
    TVS Apache 150 Hyper Edge 2014
    abi siz şimdi 2-3 bin liranın derdini yapıyorsunuz ama zaten piyasa %30 gibi bir gerileme söz konusu.2013-2014 ikinci el ve 0 araçlar piyasasında %30 gerileme var iken tutupda kimse 125lik bir motora 10.000 tl vermez abi.Araçlar zaten herkesin elinde patlıyor kimse araç alamıyor.Piyasayı takip ederekden konuşun bence bunu, avrupa fiyatlarıda enflasyona göre değişir..

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)