Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bugun başıma gelen talihsiz kavga :) ve buyuk bır kaza atlatmam...

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı celikat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu da saçma bir yaklaşım.
    Neden ? bence başına gelmiştir ve onun için bole birşey söylemiştir bence hocam,,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sey_47 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 100
    Güzel yapmışsın iyi yapmışsın da, aman dikkat et. Tutar biri birgün emaneti bir çeker 7 yıllık kickboks aval aval bakar. Tetiği çektikten sonra da kıymeti yok artık. Aman dikkat.

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı sey_47 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel yapmışsın iyi yapmışsın da, aman dikkat et. Tutar biri birgün emaneti bir çeker 7 yıllık kickboks aval aval bakar. Tetiği çektikten sonra da kıymeti yok artık. Aman dikkat.
    bu konuda cok haklısın zaten yazımın sonundada yazıyor eve gıttım ve kendıme onu dedım yani ya öle bırsey olsaydı dıye...memleketın hali ortada mıllet bırbırnı öldürüyo yol vermedin diye...

bizim yegenlerımız mermıye kafa atıyor :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D diye işi geyiğe vuriyım bari :D
    mehmetenis bunu beğendi.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    dayak bazen cennetten çıkmadır...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benzer bi olayı arkadaşım yaşadı adamı arabadan çıkarmadan camın içinden patakladı ve adam silah çıkardı o boğuşma sırasındada silah ateş aldı.
    Şanslıydı ona isabet etmedi.Sonrasında adam motorlu elemanın motora çarparak kaçtı.
    Kaçarken arkadaşada araçla vurduğundan arkadaş ameliyatlık bi sakatlık yaşadı vs vs vs.
    Sonuç olarak ne oldu ilk önce motorlu saldırdığı için adama bişe yapmadılar, dava hala sürüyor sanırım...

celikat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayabusa
    Alıntı Maslak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden ? bence başına gelmiştir ve onun için bole birşey söylemiştir bence hocam,,
    ben arkadaş için değil polis için söyledim.

2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ellerine sağlık kardeşim

Bence de iyi olmuş ama her durumda sinirlerimize hakim olmalıyız - haklı olsak dahi. Maalesef aynasını kırarak ya da kafasını kırarak bütün sürücüleri eğitemiyoruz. Geçmiş olsun, dilerim bir daha bu ve benzeri olaylar hiçbirimizin başına gelmez. Gelmediğinde medeni bir ülke olmuş olacağız.
    mehmetenis bunu beğendi.

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sinirlenince gözü dönüyo insanın sonradan ne yaptım la ben diyebiliyoruz yani.

Bi gün biri çeker silahı vurur, kamyonuyla arabasıyla ezmeye çalışırız, arabadan 10 kişide inebilir yani burası Türkiye

Keskin sirke küpüne zarar yani. geçmiş olsun. şanslıymışsın iyi polislere denk gelmişsin.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben de 3 yıldır wing chun yapıyorum, hiç böyleleri denk gelmiyor daha doğrusu geliyor ama adama yetişmek mümkün değil. Yine de kendine hakim olmak lazım. Hocamız bize sürekli anlatıyor, bizde döven hep haksızmış. Zorda kalmazsanız dövüşmemeye çalışın, dövüşmek zorunda kalırsanız da yüze yumruk atmamaya çalışın der. Bir de adamın kemiği falan kırılırsa ki bizdeki herhangi bir öğrenci bir vuruşta elmacık kemiğini kırar, o zaman iş adli tıpa kadar gidermiş. Mahkemede 6 ay hapis istemiyle yargılanıyormuşsun. Tek kurtuluşun, avukatın olacak, şahidin olacak, ilk saldırıyı adamın yapmış olması gerekecek falan yani. En iyi ihtimalle para cezası ile yırtabilirsin.

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de 3 yıldır wing chun yapıyorum, hiç böyleleri denk gelmiyor daha doğrusu geliyor ama adama yetişmek mümkün değil. Yine de kendine hakim olmak lazım. Hocamız bize sürekli anlatıyor, bizde döven hep haksızmış. Zorda kalmazsanız dövüşmemeye çalışın, dövüşmek zorunda kalırsanız da yüze yumruk atmamaya çalışın der. Bir de adamın kemiği falan kırılırsa ki bizdeki herhangi bir öğrenci bir vuruşta elmacık kemiğini kırar, o zaman iş adli tıpa kadar gidermiş. Mahkemede 6 ay hapis istemiyle yargılanıyormuşsun. Tek kurtuluşun, avukatın olacak, şahidin olacak, ilk saldırıyı adamın yapmış olması gerekecek falan yani. En iyi ihtimalle para cezası ile yırtabilirsin.

O zaman lowkick candır dostlar
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

A.Volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 HONDA CBF 150
    Alıntı berkcigdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konuda cok haklısın zaten yazımın sonundada yazıyor eve gıttım ve kendıme onu dedım yani ya öle bırsey olsaydı dıye...memleketın hali ortada mıllet bırbırnı öldürüyo yol vermedin diye...

bizim yegenlerımız mermıye kafa atıyor :D:D:D:D:D:D::D:D:D:D::D diye işi geyiğe vuriyım bari :D

Güzel filmdi
    Euzü billahi mine'ş-Şeytani'r-racîm Bismillahirrahmanirrahim

Yiğit_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yzf r125
    Kendinize hakim olun.Ben boksörüm 3 ay önce kavgaya karıştım okul arkadaşımdı çok samimi değildik. adam body sporuyla uğraşıyordu kaslı 190 boyunda bir hayvandı kendine çok güveniyordu bir atışmamız oldu bu beni takip etmiş küçükparkta bana saldırmaya çalıştı 1 saat sonra pusu kurmuş herifi 2-3 yumrukta hastaneye yolladım adamı soyup tomografiye sokmuşlar iki gözü morarmış alnına aldığı yumruk darbaesinden alnı şişip kanadı kötüydü.
    O horoz gibi diklenen hayvan arkadaş annesini çağırmış korkudan. salı günü mahkemem var.bakalım nolcak

Alıntı Yiğit_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendinize hakim olun.Ben boksörüm 3 ay önce kavgaya karıştım okul arkadaşımdı çok samimi değildik. adam body sporuyla uğraşıyordu kaslı 190 boyunda bir hayvandı kendine çok güveniyordu bir atışmamız oldu bu beni takip etmiş küçükparkta bana saldırmaya çalıştı 1 saat sonra pusu kurmuş herifi 2-3 yumrukta hastaneye yolladım adamı soyup tomografiye sokmuşlar iki gözü morarmış alnına aldığı yumruk darbaesinden alnı şişip kanadı kötüydü.
    O horoz gibi diklenen hayvan arkadaş annesini çağırmış korkudan. salı günü mahkemem var.bakalım nolcak

yanlış yaptın çözümü bu olmalıydı dostum http://www.vidivodo.com/video/zigana-f-otomatik/263168

tabiki şaka misali takılıyorum

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Burası biraz gövde gösterisine dönmüş. Allah kimseyi ,hakkını kaba kuvvetle aramak zorunda bırakmasın, bir de bakmışız sadece güçlü (!) olanların haklı olduğu bir memlekete dönmüşüz.

Geçmiş olsun, bir daha başına gelmez umarım.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)