Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

polis bile bunu yapıyorsa.......

Motovento
    REKLAM ALANI
    Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    arkadaşlar burada yapmış olduğumuz yazışmaların sonucu ne bu kadar düşünceden bence bir şeylerin çıkması gerek suçluyu tek taraflı bakmamak lazım karşımızdaki suçlu ise onun suç işlemesine bizim ne kadar yardımımız var onuda ön plana getirin.
    ben kardeşimi takdir ettim gitmiş ehliyet kursuna yazılmış üstelik artık ehliyet gelene kadar binmeyeceğim de dedi bence birşeylere varıyoruz arkadaşlar.
    herkez kendi çevresi kadar var olur siz çevrenizi uyarın örnek olun onlarda kendi çevrelerini uyarıp örnek olsunlar. bu kadar yazının sadece bir küfür etmekle kalmaması için bu yapmamız gerekenlere lütfen kendinize bir görev bilinçiyle yaklaşın.
    tekrar bu güzel yaklaşımından dolayı bur-k@ yı bir motor tutkunu olarak teşekkür ediyorum.
    kazasız belasız seyirler dilerim herkeze

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    bu site benim ufkumu genişletti yaww magico_SortE abi tşk ediyorum burada tek suçlu polisin olmadığını gösterdiğin için bende haksız olduğumu sayende anladım.. ehliyetim olsaydı eğer motorumu yolun ortasına bırakır polis abimize haksız olduğunu anlatırdım....
    kısadan hisse
    önce kendimi düzeltmem gerek daha olgunlaşmamışım....
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    YUNUS'un dediği gibi HAMDIM,PİŞTİM,YANDIM.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    polis...polis tavrı...polis yöntemleri...polis gevşekliği...polis de polis işte.bu mesleğin hakkını veren çok az kişi var arkadaş.çoğu meslekte öyle ama onlarda farklı bi can sıkıcılık bi başa bela açma hevesi.bi olmadık yerde panik yapıp görev zamanı geldiğinde ağırlaşmalar.offf off sevmiyorum arkadaşım.zorla mı?sevmiyorum işte gıcığım. forumu okuyan polis abilere saygılar hayırlı görevler(dikkat kaygan zemin)
    bu arada bu konuyla ilgili başlık görünce devam eden sayfaları okumadan direk yazdım.ama ihtiyar adlı babacan nickli babacan motorlu arkadaşımızda yazarken hatırlayamadığım ama hep kafamı kurcalayan önemli bi noktaya değinmiş.iyi değinmiş.

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı
    polis...polis tavrı...polis yöntemleri...polis gevşekliği...polis de polis işte.bu mesleğin hakkını veren çok az kişi var arkadaş.çoğu meslekte öyle ama onlarda farklı bi can sıkıcılık bi başa bela açma hevesi.bi olmadık yerde panik yapıp görev zamanı geldiğinde ağırlaşmalar.offf off sevmiyorum arkadaşım.zorla mı?sevmiyorum işte gıcığım. forumu okuyan polis abilere saygılar hayırlı görevler(dikkat kaygan zemin)
    bu arada bu konuyla ilgili başlık görünce devam eden sayfaları okumadan direk yazdım.ama ihtiyar adlı babacan nickli babacan motorlu arkadaşımızda yazarken hatırlayamadığım ama hep kafamı kurcalayan önemli bi noktaya değinmiş.iyi değinmiş.

Aslında sitede bir çok topic te 2 teker dostunu tarif ederken (sürüş giyim ve nezaket ve genel davranışlarda) kuralları uygulamayan motorcuları bizden değildir şeklinde yeriyorsak onları 2 tekere gönül verenlerden kabul etmiyor ve bizden değiller dediğimiz gibi, konu polis oluncada (polislerde) onlarda bahsi geçenleri kendilerinden saymıyorlar ama burada tek fark bu davranışı sergileyen görevli sayısının çok sayıda olması Dilerim üniformayı giyen tüm görevliler aslında bu halkın içine ait olduklarını ve aslında o üniformayı giymeyenleri korumak, onların huzur ve rahatını sağlamak için verildiğini, bunun için görev yaptıklarını, maaş aldıklarını unutmaz ve halkımızda onları kendilerinden biri olarak görüp tüm kurallara ve uyarılara uygun davranarak, karşılıklı saygı çerçevesini bozmadığı günleri görebilmeyi umut ediyorum.

Bu arada 1 şehit ve 2 yaralı ile sonuçlanan çatışmayı hatırlatır, bizlere nasıl davranırlarsa davransınlar yinede hala namlunun ucundakilerin onlar olduğunu hatırlatmak isterim. Tamamına görevlerinde başarılar diler, evlerine tek parça halinde dönebilmelerini tüm kalbimle dilerim.
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Yanlız arkadaşlar polis profili yavaş yavaş degişmekte, eski küfür eden, itip kakan tipler artık yok, özellikle de trafikte gencecik çocuklar hepsi, sana beyefendi diye hitab ediyorlar.

Bu arkadaşa denk gelenler de yavaş yavaş emekli olup temizlenecekler,

Ne yapalım geçmiş olsun

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    bur-k@bilişim
    bu site benim ufkumu genişletti yaww magico_SortE abi tşk ediyorum burada tek suçlu polisin olmadığını gösterdiğin için bende haksız olduğumu sayende anladım.. ehliyetim olsaydı eğer motorumu yolun ortasına bırakır polis abimize haksız olduğunu anlatırdım....
    kısadan hisse
    önce kendimi düzeltmem gerek daha olgunlaşmamışım....

başta eyvallah ama sen kendini eğittin bu konuda kendine teşekkür etmen gerek bir insanın kafasını açıpta bilgi koyamazsın kendisi almak ister
    Mr.Wish
    dileklerin işallah kabul olur demek istemiyorum çünkü bu söylediklerinin artık bir dilek şeklinde kalmaması gerek
    diğer topikte 3 yunus motor ekibinin durumunu okuduk hepbirlikte her insanı aynı keseye koyamıyoruz bence bu zorbalığı yapan şahsı polis kimliğinden çıkartarak konuşmamıza devam etmemiz lazım kendisi bu ünvanı haketmiyor demekki
    asayişi sağlamak için canını veren bir polis kardeşimizle VATAN evladıyla aynı kefede olamaz.ben kabul etmiyorum.

serkankiyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6
    arkadaşım bunlarla uğraşacak vaktin yoksa neden burayada yazarak vakit harcıyorsun...???
    [FONT="Georgia"][FONT="Verdana"][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Biliyorsan konuş,ibret alsınlar.Bilmiyorsan sus, adam sansınlar..[FONT="Georgia"][/FONT][/SIZE][/COLOR][/B][/FONT][/FONT]

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı serkankiyak adlı üyeden alıntı
    arkadaşım bunlarla uğraşacak vaktin yoksa neden burayada yazarak vakit harcıyorsun...???
    ben burada vakit harcadığıma inanmıyorum bu siteden hergeçen gün yeni birşeyler öğreniyorum....bu senin düşüncen
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Celallettin Cerrah amcaya şikayet edin,Ameliyat etsin...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

koray_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ahh o polisi bi görsek yoplu şekilde

ahmet_ulusoy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scania 124 g 360 kırkayak
    abi polisler öyle hep rüşvet bizde kamyon var resimdeki iş icabı fazla tonaj atıyoz polis biliyo ama çorba parası istiyo sorun bi kamyonculara sizlere polisleri anlatsınlar...

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    Alıntı ahmet_ulusoy adlı üyeden alıntı
    abi polisler öyle hep rüşvet bizde kamyon var resimdeki iş icabı fazla tonaj atıyoz polis biliyo ama çorba parası istiyo sorun bi kamyonculara sizlere polisleri anlatsınlar...
    Türkiyenin en büyük nakliye şirketlerinden birisinde çalışıyorum, sen bana sor ben anlatayım sana......çok severler çorbayı hatta 24 saat çorba içerler
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tekmil kelle paça, üstüne çay ,olmazsa 1 pakette sigara.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler