Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

polis bile bunu yapıyorsa.......

Motovento
    REKLAM ALANI
    watergun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Toplumun her kesimin de adam gibi adamlara ihtiyaç var. "Yılan bizi ıssrdığı zaman değil, yanımızdakini ıssırdığı zaman da canımız yanmalı."
    Hadi o p'i şikayette bulunmadınız, hiç olmazsa dönüp arkadaşa yardım edebilirdin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    ne denirki bunlara

unsalyzf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 Kanuni Hussar 125 - YZF R1 2006
    Bu gün Kafamda kask üzerimde motor montu eldiven olduğu halde sadece 1. viteste giderken karakol komutanı sivil bir şekilde beni durdurup "artismisin sen yavaş gitsene" dedi bende "1. viteste ve yavaş gittiğimi söyledim. sonrada gazladım gittim. Heryerde çekememezlik fesatlık dolu işte

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    bu ülkenin güvenlik görevlileri malesef kendilerini kral gibi görüyolar bana göre bunlar bizim emniyetimizi saglamakla görevli it sürüsü

ael320 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    klr650 1998
    abiler bütün polislere maal etmeyelim bu olanları bizim adanada çok beyefendi polisler bu güne kadar bana hiç terbiyesizi denk gelmedi sana denk gelmesi diğerlerinin de aynı olmasını gerektirmez bence bir tesadüf

serkan79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS 250
    Alıntı ael320 adlı üyeden alıntı
    abiler bütün polislere maal etmeyelim bu olanları bizim adanada çok beyefendi polisler bu güne kadar bana hiç terbiyesizi denk gelmedi sana denk gelmesi diğerlerinin de aynı olmasını gerektirmez bence bir tesadüf
    abi seni tombalacı mehmet e benzetip tırsmışlardır o yüzden karışmamışlardır

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı mostwanted_57 adlı üyeden alıntı
    ne denirki bunlara
    neler denir de forum kurallarına uymuyor işte
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

fraktal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha VİRAGO 535
    Eğitimsiz, kültürsüz, aşağılık kompleksli onursuz herif...

MeTaL_MoRguE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-r 1300 Hayabusa
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı
    al plakasını görgü şahidi ile git emniyete ver ifadeni
    çokmu zor yani bunu yapmak heleki bu zamanlarda, AB ye giricez die herifler kimsenin kılına dokunamıyo.

Alıntı Mr.Wish adlı üyeden alıntı
    Daha iyi eğitim almış idealist gençlerin göreve başlamasıyla zamanla değişecek bir meslek dalı ama, memlekette yeterli edeb ve yeterli genel ve ahlaki kültüre sahip insan sayısı her geçen gün azaldıkça ülkemizin insan kaliteside düşmekte buna bağlı olarakta kamuyu ilgilendiren meslek dallarındaki personeldede istenilen-beklenilen yüksek standartlar alınamamaktadır. Bence her şeyin başı eğitim, ama ailede başlayan ve çevre tarafından verilen. Okullarda verilemeyen bazende verilmeyen eğitimde ayrı tabii..(ben istanbulun göbeğinde Vefa Lisesinde öğretmensiz dersler geçirirken muhtelif yerlerde öğretmensiz -eğitimsiz- mezun olabilen ve eğitimin E sinden haber olmadan sadece diploması ile birşeylere başlayabiliyorsa ondan alınabilecek veriminde bi sınırı vardır)

Geçmiş olsun diyeyim sana ve gıyabında tanımasakta düşen arkadaşa...
    sence idealist bi insan polis olurmu ?
    sanmıyorum
    ''her şey zehirdir,mühim olan dozdur.'' kızıldereli atasözü
    Alttan Motorgaçli Çifttekersel Dengelik Götürgeci.

Mr.Wish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    :(

Neden Olmasın?

Alıntı MeTaL_MoRguE adlı üyeden alıntı
    çokmu zor yani bunu yapmak heleki bu zamanlarda, AB ye giricez die herifler kimsenin kılına dokunamıyo.

sence idealist bi insan polis olurmu ?
    sanmıyorum

Tabi ki olur. Diğer insanlara yardım etmeyi seven, zayıflara yardım edecek, haksızlığa uğramışların hakkını korumaya gönül vermiş, ama bunu yaparkende taşıdığı üniformanın bu ülkenin bayrağından farklı bişi olmadığını anlayacak kalitede insan yetiştirmeyi başarırsa bir gün bu ülke, o kişilerin içindende niceleri bu iş için sıraya girecektir. Şimdi bu düşünceye sahip olanlar elbette var ama sayıları az olduğu için genel davranışlar tüm teşkilata malediliyor. Ama teşkilatın kuruluş amacında da, iç hizmet kuralarındada gördüğümüz şeylerin olduğunu sanmıyorum. İnsanlar için; hakettikleri gibi yönetildiklerini ifade eden bi söz vardı, buda aşağı yukarı aynı şey. Ben şahsen haketmiyorum ama artık bizler azınlıktayız. Eskiden kalitesinden memnun olunmayan insan sayısı azınlıktaydı ama malesef artık çoğunluk o tipler ve yakında bizlerinde nesli tükenince sorun morunda kalmayacak.
    Uçurumları sevenlerin kanatları, rüzgarı sevenlerin ise motoru olmalıdır...

Magico_SortE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR DADYW CLASS 250cc
    Mr.Wish e katılıyorum idalist olup olmaması işe bağlı değildir o kişinin isteğine bağlıdır.
    bende izmirde doğdum büyüdüm anlamıyorum polisleri.biraz önce bütün polisleri aynı kefeye koymayın diyen bi abimiz vardı ama maalesef onlar bizi aynı kefeye koyuyorlar onlar bu konuda haklılar ama.
    arkadaş şikayet etseydi ne olacaktı ehliyet yok malzeme eksik daha çok suçlu çıkartılırdı.poliste bunu bildiği için üstüne gitmiş .
    adamların konuşmasını istemiyorsak ağızlarına sakız vermeyin arkadaşlar gözünüzü sevem yahu sonra o sakızı epeyce zaman sakladıkları yerden çıkartıp yine bizim için çiğnemeye başlıyorlar sonra

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    Hakkın aranamıyacağı yerlerden biriside emniyettir genelde birbirlerini korurlar işini yapanlarıda var herzaman diyorum istisna. Benim başıma öyle bir durum gelseydi o arabanın içine atlayıp polisin burnunu kırana kadar vururdum heralde sinir hastalığımlada yırtardım

talkie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 CITY
    Alıntı Magico_SortE adlı üyeden alıntı
    Mr.Wish e katılıyorum idalist olup olmaması işe bağlı değildir o kişinin isteğine bağlıdır.
    bende izmirde doğdum büyüdüm anlamıyorum polisleri.biraz önce bütün polisleri aynı kefeye koymayın diyen bi abimiz vardı ama maalesef onlar bizi aynı kefeye koyuyorlar onlar bu konuda haklılar ama.
    arkadaş şikayet etseydi ne olacaktı ehliyet yok malzeme eksik daha çok suçlu çıkartılırdı.poliste bunu bildiği için üstüne gitmiş .
    adamların konuşmasını istemiyorsak ağızlarına sakız vermeyin arkadaşlar gözünüzü sevem yahu sonra o sakızı epeyce zaman sakladıkları yerden çıkartıp yine bizim için çiğnemeye başlıyorlar sonra
    Arkadaşa katılıyorum.Bilinçsiz motosiklet kullanıcıları var oldukça bize karşı sergilenen bu tavırlar değişmeyecektir.Bizler tam donanımlı olmadıktan sonra(bilgi-eğitim-kıyafet-v.s)acısından bu olaylar devam edecektir.Acaba bizler gerektiği kadar bilinçli ve dikkatli miyiz???
    Satılık Asya125t-Spidi mont

voldemort - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şu an yok
    istisnalar kaideyı bozmaz ama dostlar üzerinde uniforma varsa bı adamın ıkı adım uzagında duracaksın.
    Dört duvar arası kapanmazki sendeki özgür ruh. Ölünce parçalanmazki bendeki özgür ruh. Sevişe sevişe azalmazki tendeki özgür ruh. Kopyalayarak çoğalmazki gendeki özgür ruh... BABAZULA

mondialcii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 zat var inşallah yaza denizde de olur.
    Abi harbiden polis bile bunu yaparsa vay halimize...

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    sokaklarda gezen 10 çocuktan 6 sı polis olmayı istiyor. sizce neden.bence devlet adına erki elinde bulunduran zayıf insanlardan korkmamızdır(unutmayalım karınlarını bizler doyuruyoruz).Ağır oldu ise pardon!!

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Polise hareket mi çektin??? Görevli memura saygısızlık Dikkat et sen suçlu çıkma
    0 Rh (+)
    06 - 09

Bu memlektte arkan varsa, bir şeyler yapardın o polis için, yoksa seni istediği gibi suçlu çıkartır, kimi kime şikayet edeceksinki, önce eğitim düzeyimizin değişmesi gerekir. Vicdanlı insanların yetişmesi gerekir ve insanlar da Allah korkusunun herşeyden önce olması gerekir. Maalesef toplumumuz gittikçe daha vahşi oluyor. Cezaların yetersizliğide bunu tetikliyor. Bir canlıyı bilerek nasıl zarar verebiliyorlar anlamıyorum.

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    Alıntı talkie adlı üyeden alıntı
    Arkadaşa katılıyorum.Bilinçsiz motosiklet kullanıcıları var oldukça bize karşı sergilenen bu tavırlar değişmeyecektir.Bizler tam donanımlı olmadıktan sonra(bilgi-eğitim-kıyafet-v.s)acısından bu olaylar devam edecektir.Acaba bizler gerektiği kadar bilinçli ve dikkatli miyiz???
    haklısnız bilinçsiz olduğumu kabul ediyorum bugün gittim ehliyet kursuna yazıldım motorumu da servise bıraktım ehliyeti alana kadar motora binmeyeceğim
    polise hareket cektiğimede pişmanım sonra 2 saat yusuf çektim ya polis arkamdan gelirse diye
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    öyle bir durumda kameralı telefonun varsa çek bu durum sana adliyede kayıt yardımı yapar vede üniformalı ayrıca resmi araçla bunu yaptıysa meslekten ihraç edilir ahhhh ben iç işleri bakanı olacaktımki görürdü beyler anyayı konyayı.
    kango multix yamaha 125

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler