Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

2013 diversion f beyaz full modifiye yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    modifiye işinden anlayan bana yardım edebilecek fotoshop yöntemiyle bana en güzel şekil ve yazıları paylaşabilecek motosikletimin boyutuna modifiye yapılacak yerlerine göre düzenleme yapabilecek güzel modifiye sticker yazı ve resimleri araştırıyorum. şu resimdeki motosikleti benim için modifiye edebilecek varmı güzel bir şekilde?

Uploaded with ImageShack.us

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Photoshop yapabilirdim ama şu an imkanım yok. Fakat tavsiyem, Jantların altın sarısına boyanması, panzotların karbon fiber kaplanması, Rizoma altın sarısı elcik takımı, aynı renk ve kısa manetler, tank ped, renkli ön cam ve kuyruk iptali olabilir. Sticker yazı vs işine girme bence motorun görselliğini bozan şeyler onlar.
    barodi bunu beğendi.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Sadece janta kırmızı jant şeridi ve lastikteki yazıları da beyaz kalemle belirginleştir hocam.Bu sizin zevkiniz ama yazı yazdırmak bu motoru bozar kannımca. +cama SİYAH film çekebilirsiniz. Fazlası zarar
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Photoshop yapabilirdim ama şu an imkanım yok. Fakat tavsiyem, Jantların altın sarısına boyanması, panzotların karbon fiber kaplanması, Rizoma altın sarısı elcik takımı, aynı renk ve kısa manetler, tank ped, renkli ön cam ve kuyruk iptali olabilir. Sticker yazı vs işine girme bence motorun görselliğini bozan şeyler onlar.
    kuyruk iptali için servise sordum sinyalleri yapamayız dediler. bilenler bilir sinyal lambaları olmadan araç kullanmanın cezası var. kuyruk iptali olunca racing görüntüsü oluşucak motosikletimde şahsi fikrim bu en azından daha hoş gözükücek. jantları bozamam o riske girmiyorum. benim anlatmak istediğim sticker ile resim ve yazı ile süsleme yapmak sıkılıncada çıkarıp atmak yani amacım motosiklete zarar vermeden üzerinde oynamalar yapmak.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:13 ----------

Alıntı mtasdel60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece janta kırmızı jant şeridi ve lastikteki yazıları da beyaz kalemle belirginleştir hocam.Bu sizin zevkiniz ama yazı yazdırmak bu motoru bozar kannımca. +cama SİYAH film çekebilirsiniz. Fazlası zarar
    siyah cam yakışırmı çoğunluk füme cam dedi gerçi?
    lastikdeki yazıları beyaza boyatırsam hergün lastik yıkamak zorunda olucam gerek yok.
    ayrıca yorumlarınız için teşekkürler sizlere

sailor33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 (INTERCEPTOR)
    Orhan hocam naçizane tavsiyemdir plakalık iptalinden vazgeçin. Yinede karar sizindir. Motorunuz gayet hoş zaten.
    barodi bunu beğendi.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    bence hiçbirşey yapma hepsinden vazgeç klasik şeyler hariç manet elcik jant şeridi vs vs. bunlar olabilir fakat orjinalligini bozacak şeylere bulaşmasan daha iyi olur düşüncesindeyim bu motorun kendine has bir şekli ve dizayni var eger daha agresif gözüksün diye ugraşcak olsam ss alırdım.

sport touringe plakalık iptali ss kuyruk gibi gözüksün diye yapılması mantıklı gelmiyo :/

inan zaten çok havalı çok gösterişli bir o kadarda agresif duruyor
    barodi bunu beğendi.

KeaSH-07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bw's 100-honda cbr 250 r-(sym joyride 200i)
    lastikteki yazıları lastik kalemiyle beyaz yap
    kırmızı jant şeridi çek
    ön camıda siyah renk yap
    eğer sinyal işini çözersen plakalığıda iptal et
    sonuç sadece ve şık
    yazı çizi işine girme
    cbrdede 1-2 bişey yapıştırdın çok kötü olmuştu
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    plakalığı paint ile iptal ettiğimde şu şekilde duruyor cem bey mantıksız diyor kadir bey iptal et diyor

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Benim ki "S" kasa yani yarım grenajlı olan. Burda yazmış olduğum linkten sipariş vermeyi düşünüyordum. Bir incele istersen.. http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=fairings&_dcat=35560&_osacat=6000&Mak e=Yamaha&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.Xfz6 +r+fairings&_nkw=fz6+r+fairings&_sacat=0&_from=R40
    barodi bunu beğendi.

mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Hocam Sport touring yan çanta harika olur düşündüm de.
    barodi bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Siyah far filmi,siyah cam filmi,jantlara zevkinize göre istediğiniz renk şerit(Tercihen kırmızı yada beyaz),lastik yazılarına beyaz kalem boya.Zaten çoğu arkadaşın söylediği şeyler.Filmleri ve jant şeritlerini istediğiniz zaman çıkarıp motosikleti eski haline döndürebilirsiniz.Motosikletin orjinal hali zaten çok güzel bir kaç sade modifiye dışında pek birşeye ihtiyacı yok.Şahsi görüşüm.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    plastic kit set diyor anlamı nedir. takılıp sökülebiliyormu birde bunların aynısının yan sanayi olanını yaptırmak mümkünmü?

şu çok hoşuma gitti doğrusu

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Motorumuzun üstündeki grenajlar plastik. E bay'daki set tüm grenaj takımını kapsıyor. Kafa + sol ve sağ yanlar + sol ve sağ kuyruk.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    plakalığı paint ile iptal ettiğimde şu şekilde duruyor cem bey mantıksız diyor kadir bey iptal et diyor
    http://img812.imageshack.us/img812/5974/4u53.jpg

http://img706.imageshack.us/img706/9567/8l2b.jpg

ama sinyali takarak iptal et sinyalsız olmaz
    bu motor benim olsa ilk yapacağım iş plakalık iptalı olurdu
    barodi bunu beğendi.
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    orhan abi katlanır plakalık taksan uymuyor mu onlarda sinyal takmak için yerler var

Motosikleti
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orhan abi katlanır plakalık taksan uymuyor mu onlarda sinyal takmak için yerler var
    hiç fikrim yok bilgimde yok .katlanır plaka nasıl bişey yasakmı polis anlarmı bilmiyorum.

Motosikleti
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç fikrim yok bilgimde yok .katlanır plaka nasıl bişey yasakmı polis anlarmı bilmiyorum.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6570623/detay/
    linkteki gibi bişey
    ama bu cbr için olanı örnek olarak bu linki attım
    Yalnızlkık diye birşey yoktur ,daha çok sigara vardır , alkol vardır , küfür vardır...

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    http://www.yamaha-motor.eu/tr/accessories/index.aspx?productCode=XJ600S&redirect=false
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-rizoma-sag-motor-koruma-pm550b-yamaha-xj6-08-12-127172019/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-rizoma-sol-motor-koruma-pm551b-yamaha-xj6-08-12-127171173/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-aksesuar-tuning-motosiklet-yamaha-xj6-radyator-koruma-kapagi-orjinal-20s-w0746-00-105492036/detay
    daha araştırmaya devam...
    barodi bunu beğendi.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Beğenilmesini istiyorsan bu motor için çok profesyonel şeyler gerekir yamaha'dan daha iyi düşünmen gerek.Örnek olarak jantların kol ve orta kısımları gold,ofset kısımları nikelaj olarak çok daha iyi olur. Geriye kalan şeyler aksesuar olarak yapabileceğin şeyler hazır yani.Mümkün olduğu kadar gold renk şeçmeni tavsiye ederim.Manetler,gömme sinyaller,füme cam,gold zincir,bronz yarış pegleri,rizoma elcikler,karbon desenli padler vs vs, o makinayı bana versen varya tanıyamassın öyle yani

Bu arada bunlar ucuz şeyler değil unutma.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    bu arada vidaları da unutmayalım orhan abi önce bi renkte karar vermelisin herkes gold diyor ama sen ne istiyorsun ne renk beyaz ve siyah üstüne mi yapıcaksın yoksa tamamen mi değişime gideceksin ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)