Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2013 diversion f beyaz full modifiye yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada vidaları da unutmayalım orhan abi önce bi renkte karar vermelisin herkes gold diyor ama sen ne istiyorsun ne renk beyaz ve siyah üstüne mi yapıcaksın yoksa tamamen mi değişime gideceksin ?
    Tamamen degil.orjinalligi bozmadan o resimde gormus oldugunuz sticker set varya sari makinada olan benim beyaz makinada aynisini yan sanayi ve ucuza yaptirabilirmiyiz diye dusunuyorum.komple modifiye icin suan erken ve okadar para yok .plakalik iptali dusunuyorum birde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    ne istiyorsun sıfır motordan

hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    orhan abi tanıdığın reklam işiyle uğraşan birileri var mı yoksa da git bir reklamcıya göster böyle yapabilirmiyiz diye motor komple sarı kaplanacak o zaman plaklık olarak orjinali buldum aslında istanbulda bulup deneyebilirsin olur mu olmaz mı ?

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne istiyorsun sıfır motordan
    Tabiri caizse ''Irzına'' geçmek istiyor....

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modifiye işinden anlayan bana yardım edebilecek fotoshop yöntemiyle bana en güzel şekil ve yazıları paylaşabilecek motosikletimin boyutuna modifiye yapılacak yerlerine göre düzenleme yapabilecek güzel modifiye sticker yazı ve resimleri araştırıyorum. şu resimdeki motosikleti benim için modifiye edebilecek varmı güzel bir şekilde?
    http://img22.imageshack.us/img22/5264/1ioj.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Arkadaşım makinanı sıfır almışın....hayırlı-uğurlu olsun...allah kaza-bela vermesin.....arka plakalık iptal etsen bile bir ''Racing Bike'' görüntüsü hiç bir zaman vermeyecek...not: kuyruk sıvri ve yukarıda değil+sele tek parça , üstelik arka lastik 160'lık....
    viper17, barodi ve tinerci bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    evet arka lastiğin büyümesi gerek yoksa motoru göstermiyor

Motosikleti
    orhan abi tanıdığın reklam işiyle uğraşan birileri var mı yoksa da git bir reklamcıya göster böyle yapabilirmiyiz diye motor komple sarı kaplanacak o zaman plaklık olarak orjinali buldum aslında istanbulda bulup deneyebilirsin olur mu olmaz mı ?
    Sariya boyatmayacagim degeri cok duser sonra.sadece o sticker setin kopyasini beyaz diversion da hangi renk uygulanarak hos durur ayni desen ayni yildizlar ve yazilar hangi renklerden oluşursa ;suan sadece bunu dusunuyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:22 ----------

Plakalik icin sinyallere yer varmi ve adres neresi .almany sticker var sadece sticker cizip yapiyor daha iyi neresi var bilmiyorum.pek ilgilenmiyor musteri ile.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:25 ----------

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiri caizse ''Irzına'' geçmek istiyor....

---------- Post added at 13:54 ---------- Previous post was at 13:50 ----------

Arkadaşım makinanı sıfır almışın....hayırlı-uğurlu olsun...allah kaza-bela vermesin.....arka plakalık iptal etsen bile bir ''Racing Bike'' görüntüsü hiç bir zaman vermeyecek...not: kuyruk sıvri ve yukarıda değil+sele tek parça , üstelik arka lastik 160'lık....
    Saol iyi dileklerin icin.ben zaten kesinlikle yuzde yuz ss ye benzesin demiyorum.biraz ss biraz sport karisimi sadece acaba kuyruk iptal edilirse daha hos goruntu yakalarmiyim.
    Makinada biraz daha sport goruntu olusurmu diye dusunuyorum

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Abi bence kesinlikle kuyruğu iptal etme , motor çıplak kalmış resmen . Orjinal plaka lıklı hali çok daha iyi ... Dolu gözüküyor en azından .
    tinerci ve barodi bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bence kesinlikle kuyruğu iptal etme , motor çıplak kalmış resmen . Orjinal plaka lıklı hali çok daha iyi ... Dolu gözüküyor en azından .
    doğru söylüyorsun birde senin gözünden baktım biraz çıplak kalmış banada öyle geldi

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    doğru söylüyorsun birde senin gözünden baktım biraz çıplak kalmış banada öyle geldi
    Yapılıcak en iyi şey bence jant şeridi. Ki zaten sen beyaz jant şeridi çekmiştin dimi abi ? Resim lerden öyle hatırladım . Bence jant şeridinden başka bişeye gerek yok orjinali gayet yakışıklı zaten Diğer türlü çok kokoş olur
    barodi bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    adım adım cbr 250..
    orjinal haliyle bence cok güzel illa modifiye olcaksa eksozu açtır derim. + aynalar bozuyo şekli.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Serzenish03 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinal haliyle bence cok güzel illa modifiye olcaksa eksozu açtır derim. + aynalar bozuyo şekli.
    ++''EKSOZU AÇ'tır^^ artı ^^AYNA'lar^^bozuyo işi Tam ^^APAÇİ^^ Stayla YORUMU.......
    speed_dream ve barodi bunu beğendiler.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    ++''EKSOZU AÇ'tır^^ artı ^^AYNA'lar^^bozuyo işi Tam ^^APAÇİ^^ Stayla YORUMU.......
    bir de nikelaj yaptırsa tamam olur
    DEMİR AT'A YOLLAR DAYANMAZ

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    plastic kit set diyor anlamı nedir. takılıp sökülebiliyormu birde bunların aynısının yan sanayi olanını yaptırmak mümkünmü?

şu çok hoşuma gitti doğrusu
    http://img818.imageshack.us/img818/1665/2jhc.jpg

Uploaded with ImageShack.us
    Orhan , kardeşim o foto'daki makine yamaha fz6r(98hp)-sadece usa'da satılır.....Aynısını yapabilecek bi kişi var........eğer istiyosan''özel'den'' Tel'ini verebilirim
    barodi bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Orhan , kardeşim o foto'daki makine yamaha fz6r(98hp)-sadece usa'da satılır.....Aynısını yapabilecek bi kişi var........eğer istiyosan''özel'den'' Tel'ini verebilirim
    diversion f ler avrupada fz6r olarak adı geçiyormuş. türkiyede ise diversion f diye .sanki öyle bir duyum almıştım.yamaha servisi söylemişti sanırımtam hatırlamıyorum.zaten diversion f ile aynı şekile sahip o sarı fz6r. makina aynı makina. beyaz renge o sticker seti yaptırmak için bilgi lazım . nerede yaptırabilirim.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    abi boyat demiyorum ya komple kaplama olacak altındaki plastik zarar görmeyecek araba kaplıyorlar ya carbon falan onun sarısı ama düz sarı üstüne de bu kaplama bu arada seleye motor model marka yazılabilir rizoma aksesuarlar çok güzel duruyor elcik artı manet artı bide ayna tabiki ama bunların toplamı nerede ise 1500 lira falan (tahmini fiyat)
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    abi boyat demiyorum ya komple kaplama olacak altındaki plastik zarar görmeyecek araba kaplıyorlar ya carbon falan onun sarısı ama düz sarı üstüne de bu kaplama bu arada seleye motor model marka yazılabilir rizoma aksesuarlar çok güzel duruyor elcik artı manet artı bide ayna tabiki ama bunların toplamı nerede ise 1500 lira falan (tahmini fiyat)
    öylemi buna duyduğuma sevindim. makina zarar görmeyecek ise olabilir.komple kaplama yaptırırım olmassa. benim teyzeoğlu oto boyacı ona sorim bakalım o ücretsiz kaplama yapar sanırım. ama önce bu stickeri bulmam lazım veya yaptırmam lazım. dyavol-77 tel verdi bir tane saolsun . yarın sabah ola hayrola.

Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    abi oto boyacılar yapmıyor bunu sahibindene folyo kaplama yaz çıkar adamlar bmw kaplamış
    barodi bunu beğendi.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    fikir vermesi için

bence de kuyruk iptali çok çirkinleştiriyor.
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sticker desenini de çok beğendim başka alternatif şekil desen veya yazı bulabilcek varmı.plakalık iptali için şuan için beklemedeyim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    100MFH
    bEN Eski sanal modifiyeciyim :D kendi modifiye sitemde vardı programlarım ve parçalarım halen duruyor yapim sana 2 dkda link de katarım[COLOR="Silver"]

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ml#post3144293

Bu konudan devam edelim
    barodi bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)