Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

2013 diversion f beyaz full modifiye yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Alıntı hellboys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi oto boyacılar yapmıyor bunu sahibindene folyo kaplama yaz çıkar adamlar bmw kaplamış
    1200 tl den başlıyor komple araç kaplama belki motosiklette değişik olabilir. o sarı renk ve üzerindeki sticker set sizcede güzel değilmiydi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim sana bir arkadaş tavsiyesi(motorun 21.500 tl) pek ucuz sayılmaz(sağlam para)...Adanalı^^abimizin attığı ikinci fotodaki undertail(sele altı-plakalık iptali) ve hugger(arka iç çamurluk)ERmax marka(Fransız üretimi)...Aynı marka undertail+hugger kendi hornet'ime uyguladım(e-Bay'dan)Sonuç: PERFETTO-MAMMAMİA...Çok aşırıya kaçmamalısın bence - bir, iki kaliteli(marka) dokunuş + leo- vince slip-on eksoz+ BMC yada K&n perf.hava filtresi= Az ve ÖZ
    Sonra gazla ve bak keyfine...Altında ASLAN kükresin-senin de kulakların pası gitsin-görselliyle de ^^gözlerin bayram^^ etsin.....
    barodi bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orhan kardeşim sana bir arkadaş tavsiyesi(motorun 21.500 tl) pek ucuz sayılmaz(sağlam para)...Adanalı^^abimizin attığı ikinci fotodaki undertail(sele altı-plakalık iptali) ve hugger(arka iç çamurluk)ERmax marka(Fransız üretimi)...Aynı marka undertail+hugger kendi hornet'ime uyguladım(e-Bay'dan)Sonuç: PERFETTO-MAMMAMİA...Çok aşırıya kaçmamalısın bence - bir, iki kaliteli(marka) dokunuş + leo- vince slip-on eksoz+ BMC yada K&n perf.hava filtresi= Az ve ÖZ
    Sonra gazla ve bak keyfine...Altında ASLAN kükresin-senin de kulakların pası gitsin-görselliyle de ^^gözlerin bayram^^ etsin.....
    Le o vince yapicam param olunca.plakalik iptali suan dusunmuyorum.sticker yapicam o yildizli stickeri.yaptirinca burada paylasirim resimleri

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Bana sorarsan barodi olduğu gibi sev kızını ;)
    Yaşlandıkça -elinde tutmak istersen; bir iki yenilik ekleyiverirsin, heyecan katar ilişkinize :D
    Hem fazla göze batmak iyi de değil; sonuçta, adamı evine kadar izliyor namussuzlar...
    barodi bunu beğendi.

Motosikleti
    ön camı 100 tl ye koyu renk bir cam yaptırdım orjinalinin tıpa tıp aynı ebatlarında.ayrıca stickerları yaptırdım. stickerları takmaya cesaret edemedim.tüm yorumları okuduktan sonra karar vereceğim.birde fotoshoptan anlayan varsa bu resimleri makinam üzerinde giydirme yapabilirmi sanal olarak bir görmek lazım yakışıcakmı?malum sıfır seti ebayda 500 dolar. ben uygun fiyata yaptırdım tam benzemesede .ne dersiniz stickerları taksammı takmasammı kararsızım?

Uploaded with ImageShack.us

Slmlar herkeze filim uygulamasını nerde yaptıra biliriz bide söktürüptemi yaptırmak daha iyi olur acaba?

Motosikleti
    Alıntı Ahmetbilici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar herkeze filim uygulamasını nerde yaptıra biliriz bide söktürüptemi yaptırmak daha iyi olur acaba?
    2 sene önceki konuydu bu. bu modifiye tarih oldu onu söküp folyodan camo renk uyguladım. söktürme sakın orjinal stickeri.filim derken ön cammı anlamadım ? ön camı soruyorsanız orjinal ebatlarda yeniden çıkarttım 100 tlye film felan deyil

cbr1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motoran XF-250
    Daha yaratıcı da olunabilir

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)