Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Metro Grosmarket ten iddialı motorsiklet fiyatları!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mekan adlı üyeden alıntı
    arkadaslar bılmıyorum içimizden kaçı bu mötörlara bınıyor ama benım bır arkadasım bu motorların servısını yapıyor çelik ömotor bayi ve servisi adam illah etti en sonunda bayiliği bırakacağını soyluyor yurt dısından parca getırmek motor getırmekden daha zormuş ADAMLAR BU YUZDEN PARCA YERINE MOTOR GETIRIP GARANTIDEN PARCA LAZIM OLDUĞUNDA UZERINDEN SOKUYORLARMIŞ inanın bu 2000 ytl lık motorları gumruk dahıl geliş fiatları 100 ytl cıvarındaymış KOMİK ama GERÇEK
    mekan dostum bu motorların geliş fiyatı hakkında başka bir arkadaşımızda Türkiye liman teslimi olarak firma ile anlaşıp 300$ civarında alabileceğimizi söylemişti. Bu konu hakkında detaylı bir bilgin varmı acaba?

bu arada metrodan motor alan veya bu konu hakkında yeni bilgiler öğrenen kimse yokmu yafuuu...

http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/fhepsi.htm
    http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/ek3left.htm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sed22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto-Zeta Ralli 125
    şimdi tr`ye geliş fiyatları çok uygun olduğu doğru.. Fakat mallar gümrükten girerken daha az vergi ödemek için fiyat orada da biraz kırılıyor veya çin de daha düşük fiyata fatura ediliyor.. Onun için bu tip rakamlar ortaya çıkıyor kanaatindeyim ;)

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Alıntı hopeless1 adlı üyeden alıntı
    walla arkadaşlar ben bütçemi biraz zorlayacağım çünkü işsiz bir adamım ve bu metro nun sattığı motorlar benim için tek çare gibi gözüküyor.

asya 150t1 2450ytl iken burada 2,000 ytl ha servis falan bulamazsam sorun değil ankara da sanayideki motorculara gidip bi 400 ytl harcadıktan sonra en kral motor olur diye düşünüyorum.
    Aynen senin gibi düşünüyorum, zaten motorların hepsi birbirinin aynı, şimdi ben bu motorlardan alsam da bir arızası çıksa, bunların parçaları mondial veya asya motorla aynıdır gibime geliyo, bir arızası çıksa parayı bastırıp asya'nın veya mondialin servisinde yaptıramazmısın?

http://www.miragecycles.com/tr/products/detay.asp?id=13 sitesinde -YY125T-19- modeli var bu model Türkiye'de varmı bilmiyorum AS125T modeliyle aynı, bu motorun aynısının Truva markası da var, Jinlun marka olanı da var, duyduguma göre mondial'de getirecek diyolar (150RN degil, bu modelden, 125'lik)

Bizim orda Truva Bayii var, http://www.miragecycles.com/tr/products/detay.asp?id=11 (YY125T-25) şu modeli adamlar 1900'e satıyorlar, 400YTL fark var arada, o da Truva sonuçta, truva'nın da servislerinin çok yaygın oldugunu sanmıyorum.

Belki ürünün arkasında Metro yok ama, Metro da başını agrıtacak bir ürünü satmamayı akıl ediyordur heralde, diye düşünüyorum.

Hepinize sevgiler saygılar

rglad dostum cidden yafuu madem bu motorların hepsi aynı fabrikadan çıkıyor ben niye gidip servisi var diye 300 500 fazla vereyimki. alırım motoru metrodan 100 ytl taksitle hem kartımla puanda kazanmış olurum. Bir arıza çıktığı zaman asya, mandial, jinluin vs.. önüme hangisi gelirse sorar fiyat alır parçamıda onlardan değiştiririm. sanki garantisi olan makinada hemen değişimmi yapıyor bilinen firmalar, forumda okudum arkadaşların servislerinden çektiği çileleri (lütfen kimse yanlış anlamasın ben kimseyi kötülemek istemiyorum sadece okuduklarım sonunda vardığım fikirler bunlar.)

neyse yafuuu inşallah bir terslik olmazda motoru alabilirim. şimdilik metro dan başka bir seçeneğim yok gibi gözüküyor.

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    arkadaşlar ben bu motorların kullanım kılavuzunu hazırlıyorum yani grafikerim şu ana kadar sadece 4 adet scooter ve birde ATV geldi 5. scooter da gelmek üzere bakanlık izni bekleniyor. Şa an için Cooper ve kros modelleri gelecekmi bilmiyorum haber alınca bilgilendiririm.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Dün Kozyatağı Metro'daydım ATV dışındaki tüm modellerden pnlarca vardı orada. Diğer şubeleri de var bunun. Bu 4 scooter geldi sözü 4 scooter modeli geldi anlamında mı acaba?
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Alıntı Ercument adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ben bu motorların kullanım kılavuzunu hazırlıyorum yani grafikerim şu ana kadar sadece 4 adet scooter ve birde ATV geldi 5. scooter da gelmek üzere bakanlık izni bekleniyor. Şa an için Cooper ve kros modelleri gelecekmi bilmiyorum haber alınca bilgilendiririm.
    ercüment dostum süpersin yafuuu.
    dört gözle senden haber bekliyorum, bekliyoruz....

aman bizi habersiz bırakma...(oley beeeeeee içerden bir tanıdık bulduk, son gelişmelerden bizi haberdar edecek e daha ne olsun?)

sed22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto-Zeta Ralli 125
    bi de kaliteleri hakkında bilgilenebilsek maxiscooter oldukça hoş görünüyor..

Alıntı sed22 adlı üyeden alıntı
    bi de kaliteleri hakkında bilgilenebilsek maxiscooter oldukça hoş görünüyor..
    kalitesini sormaya ne gerek var hepsi aynı değilmi?

Motosikleti
    CBF150
    ARKADAŞLAR şu an için yeni model gelme ihtimalini araştırdım yok gibi ama yinede hiç belli olmaz gibi. yani bu gün geleçek dense bile en az 2 ay sonra piyasada olur. İstanbulda 4 adet yetkili servis 4 adet te yedek parça bayii mevcut
    300 km. ve 1000 km. bakımında işçilik ücreti alınmıyor diye kılavuzda yazıyor.
    Benim şahsi kanatım scooter lardan anlamama rağmen kendim cooper meraklısıyım diğer markalardan hiç bir farkı yok 150 cc lik maxi modeline bakın ZAT ile arasında ben bir fark göremedim. o zaman ne diye 1.300 YTL. fazla verilsinki üstelik arkasında TRAKTÖR devi bir firma varken. Yanlış anlaşılmasın ben içerden biri falan değilim sadece motorların kullanım kılavuzlarının mizanpajını yapan garip bir grafikerim ama yine SUDAN UCUZ BUNLARRRRRRRRR.

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    arkadaşlar geçen metro gross markete gitmiştim aslında bu başlığı ben açacaktım ama unuttum gerçekten uygun fiyata getirmiş adamlar sadece motor değil aksesuar da satıyolar mont kask dizlik eldiven maske hemde piyasadan daha ucuza bence herkes gitsin görsün... he bu arada metro kartı olmayan metrodan alış veriş yapamıyor...

Motosikleti
    CBF150
    metro kartı nasıl alınıyor bilen varmı?

slayer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    peugeot satelis
    var sadece vergi mükellefleri alabiliyor metro gross markete gidince başvuruyorsun vergi levhanla hemen çıkartıyolar hatta orda resmini çekip karta koyuyolar...

arkadaşlar metro gross markete yıllardır giderim adamlar yıllardır motosiklet satıyo özellikle scooter ve moped hatırlıyorum bir ara peugeot'un scooterlarını getirmişti o zamanlar 1.800 dü sonra kanunin mopedini gördüm yani talebe göre adamlar sürekli getiriyo...

Motosikleti
    CBF150
    Slayer yani ben şimdi metroya giremeyecekmiyim param var ama alışveriş yapamayacakmıyım bir kask almak için vergi mükellefi olmaya değmez herhalde

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    galiba ben gidip 150 lik scooter dan alıcam . hem ayda 99 tl ya baskamotor alamam ayrıca benzzer motorları 24 ay vade ile 3000 ytl den asagı alamayız hemde artık motora binme zaamanı geldi.Aynı bunların hepsi alalım heryerde motor olsun
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    Dün metro markete gittim, motorları inceledim, gayet güzel,

maxi scooter olan 150 T1'in aynısı sanırım, Türkiye çapında 35 noktada servisi varmış, günden güne arttıracaklarmış, Güneşli Metro civarında bi yerlerde yetkili servisi varmış örnegin.

Ben 125cc'lik 1499YTL olan modelini inceledim, Asya motordan daha kaliteli oldugunu söyleyemem, yakın kalitede.. ben 2.el bakıyodum şimdi sanırım bu metrodakilerden alacam.

Metro'dan alış-veriş yapmak için kart gerekli, bir şirkette ücretli çalışan arkadaşlar şirketleri için kart çıkartabilirler ve bu sayede alış veriş yapabilirler diye düşünüyorum.

Saygılarımla

Motosikleti
    bana çok uygun geldi. bakın diğer firmalarda etkilendi ;asya ötv yi geri çekti

Rahmi&Halime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS
    Metro, Uğur, vs..Arkasında Kim olursa olsun. Bu Çin mallarına karşı neden bukadar ilgimiz var arkadaşlar anlamış değilim. Kötü olduğunu bile bile neden hala bukadar en ince ayrıntısına kadar araştırıp inceliyoruz. Bukadar ucuz mu motorculuk veya çöpe atılacak fazladan paramız mı var. Bizleri ve Dünyayı Ekonomik yönden en çok Korkutan Çin Mallarına Neden bukadar ilgi...........???

Motosikleti
    ne yapalım gidip 10 15 milyar vermek istemiyoruz

Alıntı Rahmi&Halime adlı üyeden alıntı
    Metro, Uğur, vs..Arkasında Kim olursa olsun. Bu Çin mallarına karşı neden bukadar ilgimiz var arkadaşlar anlamış değilim. Kötü olduğunu bile bile neden hala bukadar en ince ayrıntısına kadar araştırıp inceliyoruz. Bukadar ucuz mu motorculuk veya çöpe atılacak fazladan paramız mı var. Bizleri ve Dünyayı Ekonomik yönden en çok Korkutan Çin Mallarına Neden bukadar ilgi...........???
    Dostum sağolasın düşünceleri paylaştığın için ama ben malesef ayda 100 ytl taksitle bile bu motoru alırken kendimi zorlayarak alabiliyorum yani bütçe meselesi. bende çok isterim honda ya binebilmeyi ama malesef param çok kısıtlı ve motosiklete binmek gibide bir isteğim var.

eee sonuç olarak ya çin motoru alacağım.
    ya japonların ucuz motor yapmasını bekleyeceğim(ki bu fiyata yapsalar bundan daha kaliteli olacağını sanmıyorum)
    bu sebeple bu kötülediğiniz çin malları bir çoğumuz için motosikletle tanışabilmemiz için tek şansımız.
    ben ya çin motoruna bineceğim yada uzuuuuuuun bir süre motosiklete binemeyeceğim.

Acaba sizler böyle bir durumda olsanız ne yapardınız? içtenlikle soruyordum. çin malı alır binermiydiniz yoksa başkalarının sözüne uyarak almayıp pahalı motor hayaliylemi yaşardınız?

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler