Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Metro Grosmarket ten iddialı motorsiklet fiyatları!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

999 ytl ye satılan 50 lik motorun 693 ytlsi motor fiyatı 152 ytl si ötv 154 ytl si kdv dir.Yani motorun maliyeti+nakliyesi+gümrük vergisi+montaj bedeli+bayi karı+vade farkı hepsi bu 693 ytl nin içinde. Normal cep telefonu fiyatına 20 taksitle motosiklet.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    murat977 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    servis olayı sorun değil, zaten servis firmalar için ek gelir kaynağıdır rutin bakımlarda 10 ytl lik yağ koyup 50-60 ytl para alırlar, müşteriler ise aman garantiden olmayalım diye rutin bakımını yaptırır ve dünyanın parasını harcarlar çoğu servis garantiden parça değiştirmemek için 40 dereden su getirir, günlerce bazen haftalarca parça gelmez, kısacası bu motorların parçalarını birçok yerden temin edebilirsiniz mesela sirkeciden, bence en güvenilir ucuz garanti sahibinden garantidir, hem eliniz tamire yatkınsa mevzuyu kavramanız uzun sürmez.

Forumdan Uzaklaştırıldı solistalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 150 Zat
    müthiş bir dış görünüşü var tabi fiyat konusunda 4,500 tl'yi aşmaması gerekiyor satılması için o cılız cbr'lardan iyi gözüküyor

Alıntı solistalper adlı üyeden alıntı
    müthiş bir dış görünüşü var tabi fiyat konusunda 4,500 tl'yi aşmaması gerekiyor satılması için o cılız cbr'lardan iyi gözüküyor
    Neyden bahsettiğini anlamadım.açabilirmisin biraz.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan taşınmıştır.»»»»»»
    Foruma yazilacak konular ilgili bölümlere yazilmalidir. Yanlış bölüme açılan başliklar yöneticilerce ilgili bölüme taşınır... Tekrarı halinde SİLİNİR! Bu nedenle itiraz türü yazilarin da silinmesi, veya cevaplandirilmasi sorumlunun yetkisindedir.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: BBRR **************
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

aliy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400
    Arkadaşlar. Üzürünler diğer firmalarında getirdiği Çin mallarından. Fuarda inceledim. Daha sonraki aşamalarda da firma yetkilisi ile görüştüm. Getiren firma Uzel Grubuna dahil bir firma(Bilenler hatırlar, Firmanın traktör üretimi ve diğer faaliyet alanları var). İnternet adresiwww.miragecycles.com Firma yetkilisi diğer çin mallarından farkı olmadığını, servis hizmetini kendilerinin vereceğini, servis hizmetinde iddialı olduklarını ifade etmişti. Serviz hizmeti iyi olduktan sonra aynı malı daha ucuza alma imkanı ve köklü bir firmanın desteğide düşünülerek Çin malı alacak arkadaşlar için tercih edilebilir diye düşünüyorum.

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    İyice cılkı çıktı motosiklet sektörünün. Markette motor satılıyor...

Sevgili khutuck
    Yazdığın şey 1990 ların başında beyaz eşya mağazalarında çamasır makinası gibi Hyundai otomobillerin satıldığı dönemi anımsattı bana.
    Ama bak bugün hyundai'nin kaliteli arabaları geldi türkiyeye ve markette otomobil satma dönemi bitti.

cünkü en önce servis, müsteri hizmetleri, guvenlik ve kalite geliyor. İlk baslarda hevesli ama düşük bütçeli insanlar çinlillere yöneliyor bir süre sonra piyasa dengelenecek. Ya cinliler gerek kalite gerekse servis acisindan gelişecekler ya da piyasadan çikacaklar. Ama biraz zaman alacak bu süreç...
    1 MAY

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Khutuck adlı üyeden alıntı
    İyice cılkı çıktı motosiklet sektörünün. Markette motor satılıyor...
    kesinlikle katılıyorum dediğine markete gidiyosun sıfır satılık motor ,cep telefoncuya gidiosun sıfır satılık motor olmaz

fusur-35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650 ie
    Alıntı bartender07 adlı üyeden alıntı
    Slm arkadaşlar bu motorlarla ilgili her türlü soru sorabilirsiniz ben metro gross market te bu departmandayım motorlar çin yapımı piyasadaki emsallerinin aynısı fakat fiyat farkı ve 0 faiz 20 ay vade servis uzel ve mal ın arkasında metro var
    Arkadaşım bu motrların cruiser,enduro,racing modelleri var mı?varsa fiatı ne Fotolarını nereden buluruz,vs,vs.Şimdiden tşk ederim
    FUSUR-35

Kemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motora veda etti :(
    Bir sayfa buldum ama fiyat, servis ve bayi yok.

http://www.miragecycles.com/tr/products/index.asp

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Benım aklıma cok eskıler geldı. Konyada bır zamanlar cok meshur ve yaygındı. halk arasında MINARELI dıye bılınen bır motor vardı. Sanırım tek sılındırdı ama cok saglam bırseydı. herkes bnu motoru ıthalatcısından alır. ustune sase koyar satardı.. bu yenı motorları da aynı kategorıye koymak lazım..ıcı hep aynı bır suru farklı şase..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Metro alanya da motorcu montlari varmis sanirim 130 ytl ve bence gayet ii.Adamlar fuarada katildilar.Tebrik ederim onlari.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar ben bugün metro broşurüne baktım

http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/fhepsi.htm
    http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/ek3left.htm

50cc scooter 999 ytl 49,95 x 20ay
    125cc 1499ytl 74,95 x 20ay
    150cc 1999 ytl ve 99,95 x 20ay

150cc atv 2999 149,95 x 20ay

malesef başka model yok gibi.

diğer modeller varmı diye bir kaç arkadaşımız sormuşlardı onun için yazayım dedim.
    Ayrıca sıfır faizle 20 ay taksit sadece advantage card için varmış,
    wordcard ile 100 ytl üzeri gıda dışı ürünler sıfır faizle 10 taksitmiş

Motosikleti
    maxi scooter 150 t 1 in aynısı..
    arkadaşlar acaba kozyatağın da teşhirde var mıdırr bu ürünlerden?
    ha ha ha bakkal dan pardon metro'dan scooter aldım....

TNT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR8 dönüşte :D
    ya abi artık millet anlasın kardeşim motor var eywallah ama yarın gidecek servis aranan parça nerde çok merak ediyorum....

heveslee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    motorların markette satılması hiç de garip değil aslında.bunların ithal eden kişiler arasın motorun m'sinden anlamayan kişiler olursa ve daha başka sorunlar ,hiç olmazsa karşımızda metro var deriz(muhattap olarak).
    HIZLI YAŞA YAVAŞ ÖL !

transalp650 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    02 SONRA 06 ENSON YİNE TRANSALP 650 2008
    Birde şöyle düşünün başınızı 20 ay agrıtıcaksınız devamında bir sürü arıza sonra ballayıp garaj motoru diye satmaya çaba göstereceksiniz
    Tr yapımı motor yok bu heves varken alınacak en iyi motor ölüde pert te olsa japon ölüsü gider senelerce boyasan satarsın yolda koymaz bence çin,e bulaşmayın derim..
    KAZASIZ BELASIZ
    Neye Nasıl Bakarsan Onu Öyle Görürsün.

hopeless1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    walla arkadaşlar ben bütçemi biraz zorlayacağım çünkü işsiz bir adamım ve bu metro nun sattığı motorlar benim için tek çare gibi gözüküyor.

asya 150t1 2450ytl iken burada 2,000 ytl ha servis falan bulamazsam sorun değil ankara da sanayideki motorculara gidip bi 400 ytl harcadıktan sonra en kral motor olur diye düşünüyorum.

zamanında tempra ve şahinler içinde böyle laf edilirdi. aman aman yerli araba başına dert açar denilirdi. hatta bir çok yerde otoparklara kuşlar giremez (şahin,kartal,serce) yazılar yazan kendini bilmez insanlarla dolmuştu ortalık. onlara göre araba değildi onlar. benim ilk arabam 1994 şahindi ve çokda memnundum o olmasa trafiğe çıkmam hayal olacaktı.

şimdi aynı şey çin motorları için geçerli. en azından benim için.

http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/fhepsi.htm
    http://www.metrogrosmarket.com.tr/metropost/ek3left.htm

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Alıntı bartender07 adlı üyeden alıntı
    Slm arkadaşlar bu motorlarla ilgili her türlü soru sorabilirsiniz ben metro gross market te bu departmandayım motorlar çin yapımı piyasadaki emsallerinin aynısı fakat fiyat farkı ve 0 faiz 20 ay vade servis uzel ve mal ın arkasında metro var
    Alıntı heveslee adlı üyeden alıntı
    motorların markette satılması hiç de garip değil aslında.bunların ithal eden kişiler arasın motorun m'sinden anlamayan kişiler olursa ve daha başka sorunlar ,hiç olmazsa karşımızda metro var deriz(muhattap olarak).
    malın arkasında metro yok arkadaşlar.
    metro, sadece satıyor.
    yanlış yönlerdirme yapmayalım.
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

mekan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 850
    arkadaslar bılmıyorum içimizden kaçı bu mötörlara bınıyor ama benım bır arkadasım bu motorların servısını yapıyor çelik ömotor bayi ve servisi adam illah etti en sonunda bayiliği bırakacağını soyluyor yurt dısından parca getırmek motor getırmekden daha zormuş ADAMLAR BU YUZDEN PARCA YERINE MOTOR GETIRIP GARANTIDEN PARCA LAZIM OLDUĞUNDA UZERINDEN SOKUYORLARMIŞ inanın bu 2000 ytl lık motorları gumruk dahıl geliş fiatları 100 ytl cıvarındaymış KOMİK ama GERÇEK

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler