Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Sahibinden.com Zırvalıkları

Motovento
    REKLAM ALANI
    biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bu nedir ya .Allah akıl fikir versin beyin kıtlığı dolu.

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...15299566/detay
    bunu giyeceğime parmak arası ile sürerim daha iyi
    Macit250 bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Nick iyi elemanın çiftçierman ,sanırım tarlada su sularken giymiş aha :D

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...02854818/detay

En az 5 yaşında olan ,ömrünü tamamlamış kaskı az kullanılmış ayağına 1800 liradan satıyor.Açıklama olarakta bunları yazmış ;
    2010 Senesinde motorla beraber aldigim sadece ve sadece 10 ay kullanilmis kaskim satiliktir. Kaski bunca sene hatira amacli saklamistim ama evin icinde fazlalik olmaya başladı. Vizörünün sol tarafinda cizikler vardir orjinal vizorude verilecektir. Ic tarafindada bazi yipranmalar vardir durmaktan olduguna inaniyorum cunku yaklasik 4 senedir ayni yerde duruyor. Sacma sapan seyler teklif etmeyiniz. Yurdisinda oldugumdan dolayı burdan mesajla ulaşın

Hondolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gülüyoruz tabi ki komik ama isteyen istediği fiyatı biçer, isteyende istediği teklifi yapar, kimse kimseye zorla satmıyor ki.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    İsteyen istediği fiyatı yazarda .Mallaşmanında alemi yok tabi haklısın

Onurhan D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-mondial-temiz-mondial-x-treme-max-216684950/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...21208120/detay

olum bu ne lan ? sıfırı 15.900 tl.. yazılan fiyat 22.500 tl..

birde şöyle bir not düşmüş : SIFIRI PLAKA RUHSAT MASRAFLARI DAHIL 18800 TL YE MAL OLMAKTADIR.

bu motosiklet ucuzladı da benim mi haberim yok ?

edit : pardon,15.900 tl kampanyalı satış fiyatıymış. normal fiyatı 17.200 tl. ee bu adam 17.200 tl den aldıysa bu motoru, kazıklandı mı şimdi ?

Mamba09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Scrambler & Suzuki Vanvan
    bugün harbiden sinirlendim burdaki bi denyoya. resmen ölücünün ölücüsü. ilk kez sahibnden.com'da birini engelledim.

benim Canon EOS 7D fotoğraf makinamı, üstünde Canon 17-85 USM lens ile beraber ilana koydum. Biraz da uygun fiyat yazdım ki, hızlıca satılsın ve birikmiş paramla 5d Mark 3 alayım. Yahu birazcık uygun yazdık diye nedir bu ölücülük..

lan gerizekalı. ben 520 binde 7D aynası değiştirmeden sattım 2 sene önce. 520 bin diyorum bak. makina tıkır tıkır çalışıyordu. hadi onun kozmetiği biraz kötüydü. lan 130 binde makina ölür diyor. şerefsiz herif. hem bilgisiz hem bedavaya mal alacak. ulan zaten üstündeki objektifin sıfır fiyatı 1400 TL. sinirlendirdi beni ya. arayıp sövüceksin böylelerine. ne kadar boş beleş adam varsa bu siteye toplanmış. valla satmayacağım ya, koycam kenara dursun. 130 bin yerine 13 bin desem anlamayacak kadar iyi kozmetiği var. 1-2 program yükleyip shutterıda değiştiriyorlar istanbulda. böylelerine bunu yapacaksın ya.
    neye benziyor biliyon mu abi, 50 binde motora ölü diyen tiplere. aynı kafa.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Alıntı Mamba09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün harbiden sinirlendim burdaki bi denyoya. resmen ölücünün ölücüsü. ilk kez sahibnden.com'da birini engelledim.

benim Canon EOS 7D fotoğraf makinamı, üstünde Canon 17-85 USM lens ile beraber ilana koydum. Biraz da uygun fiyat yazdım ki, hızlıca satılsın ve birikmiş paramla 5d Mark 3 alayım. Yahu birazcık uygun yazdık diye nedir bu ölücülük..

http://i.hizliresim.com/nLD6rM.png

lan gerizekalı. ben 520 binde 7D aynası değiştirmeden sattım 2 sene önce. 520 bin diyorum bak. makina tıkır tıkır çalışıyordu. hadi onun kozmetiği biraz kötüydü. lan 130 binde makina ölür diyor. şerefsiz herif. hem bilgisiz hem bedavaya mal alacak. ulan zaten üstündeki objektifin sıfır fiyatı 1400 TL. sinirlendirdi beni ya. arayıp sövüceksin böylelerine. ne kadar boş beleş adam varsa bu siteye toplanmış. valla satmayacağım ya, koycam kenara dursun. 130 bin yerine 13 bin desem anlamayacak kadar iyi kozmetiği var. 1-2 program yükleyip shutterıda değiştiriyorlar istanbulda. böylelerine bunu yapacaksın ya.
    Dostum bu shutter kilometre gibi birsey sanırım Nasıl bakılıyor buna ben de gidince bi bakayım
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu shutter kilometre gibi birsey sanırım Nasıl bakılıyor buna ben de gidince bi bakayım
    tequcum canım abim, eosinfo programı var onu indir. makinayıda pcye bağlı

Motosikleti

http://i.hizliresim.com/nLD6rM.png

vay be daha neler öğreneceğim şu fani dünyada fotoğraf makinesinin de km si varmış
    Mertcan39 bunu beğendi.
    www.youtube.com/c/biyeybaraküs "Motora binmeye karar verecek kadar cesur ve aptal, üzerinde ölmeyecek kadar korkak ve akıllı olacaksın" alıntıdır AttilaXtreme den

Motosikleti
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be daha neler öğreneceğim şu fani dünyada fotoğraf makinesinin de km si varmış
    hadi bir bilgi daha sana, aynasız fotoğraf makinalarının shutterı bilinemiyor genelde. sonynin böyle bir sistemi var diye duymuştum ama tam emin değilim.
    ha ayrıntılı bir bilgi daha; shutterın yüksek olması veya düşük olması makinenin iyi olduğunu veya kötü olduğunu göstermez. çünkü; 100 bin tane fotoğraf çekildiğini düşün. ayna sadece kapanıp açılmış 100 bin kere. ama o makinede video çekildiyse ayna sürekli açık kalmıştır. yani adam alıyor makineyi, 1 saatlik video çekecek, basıyor REC tuşuna ayna açılıyor, ve 1 saat ayna açık kalıyor. 1 saat sonra ayna kapanınca shutter sayısına +1 oluyor sadece. sizce hangi makine daha yorulmuştur? bu yüzden shutter sayısının çok olmasından ziyade, makinenin temizliği ve kullanım amacı daha önemlidir. anlamayan arkadaşlar için devir kesicide sürekli kullanılmış az kilometredeki bir motorla, çok düzgün kullanılmış yüksek kmdeki motor karşılaştırması

Motosikleti
    hadi bir bilgi daha sana, aynasız fotoğraf makinalarının shutterı bilinemiyor genelde. sonynin böyle bir sistemi var diye duymuştum ama tam emin değilim.
    ha ayrıntılı bir bilgi daha; shutterın yüksek olması veya düşük olması makinenin iyi olduğunu veya kötü olduğunu göstermez. çünkü; 100 bin tane fotoğraf çekildiğini düşün. ayna sadece kapanıp açılmış 100 bin kere. ama o makinede video çekildiyse ayna sürekli açık kalmıştır. yani adam alıyor makineyi, 1 saatlik video çekecek, basıyor REC tuşuna ayna açılıyor, ve 1 saat ayna açık kalıyor. 1 saat sonra ayna kapanınca shutter sayısına +1 oluyor sadece. sizce hangi makine daha yorulmuştur? bu yüzden shutter sayısının çok olmasından ziyade, makinenin temizliği ve kullanım amacı daha önemlidir. anlamayan arkadaşlar için devir kesicide sürekli kullanılmış az kilometredeki bir motorla, çok düzgün kullanılmış yüksek kmdeki motor karşılaştırması
    kanka dur yapma bizim hafızada yer yok o kadar lazım olan vardır illaki

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)