Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Bahtsız Bedevi Hasan

Motovento
    REKLAM ALANI
    Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Arkadasım ilk olarak o adamın düşmesine sen sebep olmadın ki niye tutanak tutturuyorsun. Kendi acemiliğine düşmüş. İkincisi kendin düştüğün halde niye karşı taraftan hak talep ediyorsun. Burada olması gereken bana göre herkes kendi masrafını kendisi karşılamalıydı. Vatandaşlar seni bariz kullanmışlar burada. Tekrardan geçmiş olsun
    Bu resimlere bakma sen motorlar kazadan sonra üst üsteydi biz 4 kişi zor kaldırdık fazeri apaçinin üstünden,apaçi düştü tamam ama arkadan gelen fazer aldı altına bariyere sıkıştırıp ön maşayı yamulttu iyice...
    kngsze bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hellboys - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600FA 2013
    evet fazerci arkadaştan yorum bekliyoruz herkesin önünde paylaşsın kozunu arkadaş eve gidecekmiş bak bak üç kuruş için adam öldürecekler neredyse
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Öncelikle geçmiş olsun ,

Resimlerden gördüğüm kadarıyla çıkabileceğin bir tali yol yok , ayrıca hiçbir sebep yokken yolda dursan arkadan gelip sana çarpsalar bile daima arkadan çarpan suçludur, sen resimlerle itiraz et eminim düzeltirler raporu.
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Keşke tutanakta olayı aynı bu şekilde yazıp imzaladaydınız. Fotoğraflara bakılırsa fazer size arkadan vurmuş gibi duruyor zaten. İşin peşini bırakma hiç sevmem böyle kendisini kurnaz sana insanları.
    netster, hellboys ve g1m71 bunu beğendiler.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Fazerda 10cmden uzun koruma takozu var on kafa grenajida işlem gormuse benziyor motorun kafa grenajina nasil hasar gelir takozlarin korumasi lazım sanirim bir yere carpti.
    kngsze bunu beğendi.

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Alıntı Sadık1453 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hevesini kırmamak için kendimi tutarak pek bir şey söylemesem de sizin ki gibi kalabalık organizasyonların kaçınılmazıdır bu tip kazalar.

Ayrıca ucu bucağı olmayan kimin kim olduğunu bilmediğiniz bir yerdesiniz. Herkesi kendiniz gibi zannediyorsunuz. Ve herkese hemen güveniyorsunuz, bu nedenle de bu tip olayları yaşıyorsunuz maalesef.
    Tamamiyle katılıyorum.
    Bilge değil sadece ahmaklar her şeyi bilir.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazerda 10cmden uzun koruma takozu var on kafa grenajida işlem gormuse benziyor motorun kafa grenajina nasil hasar gelir takozlarin korumasi lazım sanirim bir yere carpti.
    Cem abi,fazer benim apache refujla arasında sıkıştırarak vurduktan sonra benim motorun direk üstüne düştü.
    Ve büyük ihtimalle benim motorun koruma demiri,vitaj pedalı ve ayaklıklar onun motora zarar verdi.aynı şekil onun motorda benim kine benzer zararlar verdi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    eğer tutanakta üçüncü bir aracın sıkıştırmasından bahsederseniz ya sıkıştıran arabayı bulursunuz ya da cacık olur.
    önemli bir ayrıntı

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Fazerda kafa grenaji değişirse ciddi masraf tutar sende 1 milyar ben diyim 2 milyar ama plastik kaynak ve lokal boyayla grenaj duzeltilcek seviyedeyse 200 300e halledilir.

Sen doğrudan sasma es dost olsada yapcak bisi yok takip mesafesini korumasi gerekirdi arkadan carptiysa sana suclu.

Gecmis olsun tekrardan.

Kalabalik ve kimsenin surusunu bilmedigin gezide en guvenlisi en arkadan gitmektir

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    itiraz et bence dostum. kimler vardı gezi de kimler gördü olayı şahitlik yapsınlar. osiris pişmanlığını dile getirmiş. bunu resmi olarak ta yaptığı zaman zararını karşı taraf karşılar. haklıyken haksız duruma düşmüşsün. başkasının hatasının ve çakallığının bedelini ödeme. orada kimler varsa kimler gördüyse konuş mutlaka yardım eden olucaktır.
    Sadık1453 bunu beğendi.
    2M is my life
    Music & Motorcycle

Osırıs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fazerde bişey yok,sağ dikiz aynası kırıldı yuvası sağlam,onun dışında resimdeki ufak hasarlar var. Yani olan apaçiye oldu..

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun, kimin ne olduğu para ve çıkar mevzularında %95 belli oluyor işte. Lan sahte tutanak tutturuyorsun onu geçtim, önce kardeşim demiş sonra evinin adresini biliyorum ? Ne lan bu nasıl bir ahlak anlayışı, oturur konuşursun.
    Forumdaki diğer arkadaşların da iyiliği için bu arkadaşın nickini paylaşırsan iyi olur. Kimle yola çıktıklarından ve iş yaptıklarından haberi olsun insanların.
    ahmetersoz1 bunu beğendi.

Motosikleti
    Derbi ETX
    Ah be kardeşim ben size dedim ama, gruba girersen zincirleme olur diye.
    Demedim mi ? Dedimmm.

Şaka bi tarafa geçmişler olsun, hep seni buluyor be.
    kngsze bunu beğendi.

mystic80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD Sportster 883 2004
    Geçmiş olsun. 2 gündür sürekli bu kazanın yazılarını okuyorumda keşke kazayı olduğu gibi geçseydiniz tutanağa. Öyle bir şeye geldi ki artık uzmanlar kazaların yanlış veya doğru geçildiğini anlayabiliyorlar az çok çünkü hesaplamalar yapılıyormuş. Bir kere kaza yaptığımızda karşı tarafın bizi suçlu çıkarmaya çalışması bu şekilde ters tepip 2 şekilde ceza yemesini sağlamıştı. Özellikle olduğu gibi yazsaydınız arkadan çarptığı için fazerlı arkadaş suçlu bulunacaktı. Güvenli sürüç mesafesi bırakılsaydı eğer ya durabilirdi yada yanından geçebilirdi ancak kanaatimce fazerlı arkadaş suçlu. kngsze kardeşim özelden bir şekilde irtibata geçelim seninle yazın biraz gezmeyi isterim.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    mrb arkadan vuran suçludur her durumda suçlu fazer takip mesafesini korumadığı için sana çarp mış resimlerdende görüldüğü gibi bırak senin para vermeni o senin motorunu yaptırmak zorunda zaten niye tutanak yazmadınız sen suçlu değilsin ki suçlu olsan bile onun trafik sigortası senin motosikletini masrafını karşılamak zorunda

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim öncelikle büyük geçmiş olsun. Bu sana büyük bir ders olmuştur. Bundan sonra tanımadığın insana güvenmezsin. Senin iyiliğini düşünmeyen adamın sen niye iyiliğini düşünüyorsun ki ? Yanlış tutanak tutturarak kendi motorunun masrafını senin sigortadan karşılamak istemiş. Bunu yapan adam senin sigortanın artacağını da biliyordur bence! Hadi onu bilmiyormuş diyelim. Kendi masrafını halletmiş e senin masraf ne olacak ? Tamamiyle senin saflığını ve iyi niyetini kullanıp yapacağını yapmış maalesef. Gerçekten yazık. Bu yorumum senin anlattıklarına göre. Başka bir şey olmuşsa bilemem...
    g1m71 bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu resimleri tutanakta göstermen yeterlidir
    arkadan çarpan her zaman haksızdır çünkü ehliyet sınavında sana takip mesafesi diye bir halt soruyorlar nedense bu mesafeyi uygulayan yok, dip dibe gidildiği için fazer sana girmiş
    geçmiş olsun

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu resimleri tutanakta göstermen yeterlidir
    arkadan çarpan her zaman haksızdır çünkü ehliyet sınavında sana takip mesafesi diye bir halt soruyorlar nedense bu mesafeyi uygulayan yok, dip dibe gidildiği için fazer sana girmiş
    geçmiş olsun
    Fotoğraflar yeterli de. Tutanakta her iki tarafında ayrı ayrı olay hakkındaki görüşleri yazıyor kim bilir ne yazıp imzalattılar.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yiqit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fotoğraflar yeterli de. Tutanakta her iki tarafında ayrı ayrı olay hakkındaki görüşleri yazıyor kim bilir ne yazıp imzalattılar.
    okumadan imzaladıysa gitti ihale üzerine kaldı acemilik diyelim
    benim gibi acemilerde var buradan ders alsınlar

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Büyük motorcu beyler büyük ihtimalle psikolojik baskı yaptı arkadaşa. Merak ediyorum fazer sahibinin yorumlarını, ayıptır ya

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)