Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

CBR 250R' I satıp SYM Wolf 250 Ye geçmekteki karasızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    Slang - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300
    Hocam yazılanların hepsini okumadım,ortalık baya karışmış.Ama wolf candır diyorum ben.Uzun yollarda arkadaşlık ediyo kendisi bana.Benim motorda tek sıkıntısı düşük vites yüksek devir titreşim fazla oluyor başka sıkıntısı yok ancak karar her zaman senindir

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Slang, zaferkarizma, kuroscu ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Hemen yorumlarını ve 2 motor arasındakı goruslerını beklıyoruz.

Daha detaylı sekılde

Bu arada hayırlısı olsun
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı CEM. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hemen yorumlarını ve 2 motor arasındakı goruslerını beklıyoruz.

Daha detaylı sekılde

Bu arada hayırlısı olsun

yaparız tabi, ama rodajı felan bitirmek şart ilk önce bide plaka ruhsat var.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaparız tabi, ama rodajı felan bitirmek şart ilk önce bide plaka ruhsat var.
    Abi hayırlı olsun konunun yarısını okumuştum diğer yarısını eve geçince okuyacağım ama,

Ne adamsın yaw

Benim meslek değiştirme stili motor değiştiriyorsun

Allah kaza bela göstermesin...
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

yiqit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR / X - MT03
    Hayırlı olsun. Bana kalırsa wolfe daha sport bi plakalık şart
    agrasiwe bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    kardeşim bu ara motor değişricem cbr ve wolf arasında kaldım herkes cbr diyor ben ve bir kaç arkadaş wolf diyoruz cbr çabuk satılır muhabbeti var ama gel gelelim 2. el bi cbr 8.5 liraya alacaksan 25 bin km yi buluyor 2. el wolf ise 9 binde 8 bin liraya alabiliyorsun bu beni wolfe yönlendiriyor. acil bir şekilde ikisi arasında ki farkları yorumlamanı bekliyoruz
    agrasiwe ve Red One bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı kngsze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi hayırlı olsun konunun yarısını okumuştum diğer yarısını eve geçince okuyacağım ama,

Ne adamsın yaw

Benim meslek değiştirme stili motor değiştiriyorsun

Allah kaza bela göstermesin...

kardeşim maalesef motor camiasında sık motor değiştirmem pek iyi yorumlanmıyor, herkes yanlış anlıyor ama benim tarzım bu, istediğim merak ettiğimi mutlaka almam gerekiyor, kısmet oluyor alıyorum. Ama CBR yi satmamdaki en büyük neden yakıttı hocam, 50 lira ile 250 km gidiyordum kimine göre sorun olmazdı bana da olmazdı ama 3 ayda 8500 km yapınca sorun oluyor abi. bide o kadar araştırdım 50.000 üzerinde cbr göremedim, senede 30.000 km ye yakın yol yapınca bir bucuk senede motor yaptırmakta saçma olucaktı bana.
    kngsze bunu beğendi.

kngsze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Apache *11
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim maalesef motor camiasında sık motor değiştirmem pek iyi yorumlanmıyor, herkes yanlış anlıyor ama benim tarzım bu, istediğim merak ettiğimi mutlaka almam gerekiyor, kısmet oluyor alıyorum. Ama CBR yi satmamdaki en büyük neden yakıttı hocam, 50 lira ile 250 km gidiyordum kimine göre sorun olmazdı bana da olmazdı ama 3 ayda 8500 km yapınca sorun oluyor abi. bide o kadar araştırdım 50.000 üzerinde cbr göremedim, senede 30.000 km ye yakın yol yapınca bir bucuk senede motor yaptırmakta saçma olucaktı bana.
    Keyfin senin,hayat senin

Valla şöyle beli bir doğrultayım,sürüşümü geliştireyim senden farkım olacağını sanmıyorum

Binecek olan sensin abi içine ne siniyorsa o

Wolfu şöyle bir 8-9 ay kullan da sonra sat :D

En azından ben alırım
    agrasiwe bunu beğendi.
    Dünyada taklit edilemeyen tek şey cesarettir.Doğrusunu bildiğim yalanları dinlemek çok hoşuma gidiyor.http://ulubahtsizhasan.blogspot.com.tr/ dan beni tanıyabilir,neler çektiğimi görebilirsin

çelikatlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun iyi motor aldın.
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim bu ara motor değişricem cbr ve wolf arasında kaldım herkes cbr diyor ben ve bir kaç arkadaş wolf diyoruz cbr çabuk satılır muhabbeti var ama gel gelelim 2. el bi cbr 8.5 liraya alacaksan 25 bin km yi buluyor 2. el wolf ise 9 binde 8 bin liraya alabiliyorsun bu beni wolfe yönlendiriyor. acil bir şekilde ikisi arasında ki farkları yorumlamanı bekliyoruz
    kardeşim ikisininde artıları eksileri var,

benim görüşümde etkili olan 1, yakıt 2. motor ömrü konusunda kafamda sorular vardı, kime sorsam honda ömürlük diyor ama cbflere bakıyorum 60.000 70.000 km de motor yapıyorlar, cbr250r hiç göremedim 60.000 70.000 km de sen ben az binicem dersen 100 km de 4 lt sorun değil dersen al güzel motor şekil motor, torklu motor,

tüm bu özelliklerin yanında, torku iyi, hızı nispeten iyi, motor ömrü bariz uzun (kaldı ki wolf te 70.000 kmde motor gördüm) tipi güzel, kalitesi iyi, parça sıkıntısı olmayan, hatta fren felan olarak cbr den bir tık üstte olan bir motor, şase diamond şase, daha varda var, ben wolfü tercih ederdim, araştırmayan bilmeyen wolfü almaz, ama benimle beraber iki arkadaş cbr250r ı satıp wolfe geçtik ve öyle cbr yide az buz değil ben 8500 arkadaş 15000 km kullandı ve pişman olmadık açıkçası kafam rahat.
    kemboo bunu beğendi.

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    valla kardeşim bende çok araştırdım dediklerine katılıyorum wolfü bilmeyen anlamaz motor gerçekten kaliteli ve üstünde çalışılmış bir motor. hele yakıt beni öyle bir çekiyorki en büyük derdim o zaten
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)