Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

CBR 250R' I satıp SYM Wolf 250 Ye geçmekteki karasızlık

Motovento
    REKLAM ALANI
    PiNGuSHeuS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CRF250L WR125R ZS125-30
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belli bir sureligine 10 bin tl oda ana bayi arti grupdan alirsaniz elllerinde 2 mavi 5 siyah 15 beyaz kalmisdi 2 gun once bunlar bitince diger sevkiyat biraz uzun sure alicak sanirsam malum tayvan mali urun gemi gumruk vs vs.
    iyi de sonuçta şu an bu rakama 9 taksitle alabiliyorsunuz. başka markalarda bu opsiyon yok. yaşadığınız yerdeki bayi ne derse desin, o motosiklet SYM servis güvencesi altında ve şayet bu motosikletlerden birisini 9 taksitle on bine alabilme imkanınız varsa, neden değerlendirmeyesiniz ki... Ben değerlendirdim şahsen. İkinci el kötü müdür; hayır. ancak sıfır tadı başkadır derim, ne olduğunu biliyorum derim, rodajını ben yaptım derim, ona göre de binerim. Üstelik istediğin yerde de teslim alıyorsun kutusundan yeni çıkmış makineyi, daha neden ki tereddüt?
    agrasiwe bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbryi kaça satacaksınız ?
    dostum dün gece 5 te ilana koydum sahibinde.com a, fiyat olarak 10900tl dedim. sabah onaylanmış saat 9 da bir kişi 10 da bir kişi aradı, ikisini açamadım, uyuduğum için sonra ilanı kaldırdım, neden derseniz önümüzdeki çarşamba artı motorda sıfır motor üzerinde test sürüşü yapıp öyle karar vereceğim.

dolphin_star - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı agrasiwe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi mavi çok iyi duruyo :( milletde beyaz diyo of ya,

abi sıfırı 10 000 lira 9750 kim verecek ona
    ben servisin yalancısıyım dostum belkide bana gaz vermek için demiştir :D :D motor çok güzel çok eğlenceli, sesi, torku, ani hızlanmalarına ben bayıldım. Bence sende fazla bekleme hergeçengün zam geliyor çünkü
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı dolphin_star adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben servisin yalancısıyım dostum belkide bana gaz vermek için demiştir :D :D motor çok güzel çok eğlenceli, sesi, torku, ani hızlanmalarına ben bayıldım. Bence sende fazla bekleme hergeçengün zam geliyor çünkü
    dostum satıp geçmesi kolay ama adam akıllı bir test yapamadım, önümüzdeki çarşamba deneyeceğiz, deneyince karar vereceğim

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    benim bi sorum var arkadaşlar, şimdi enjeksiyonlu motosikletlerde ilk kontağı açınca bi enjeksiyon zivilemesi varya. O zivilerken marşa basılmasının motora zararı varmıdır acaba bilen varmı? yada motor zaten çalışırken tekrar marşa basmanın zararı varmı?

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    benim bi sorum var arkadaşlar, şimdi enjeksiyonlu motosikletlerde ilk kontağı açınca bi enjeksiyon zivilemesi varya. O zivilerken marşa basılmasının motora zararı varmıdır acaba bilen varmı? yada motor zaten çalışırken tekrar marşa basmanın zararı varmı?
    Motor çalışırken marşa basmanın dişlilere zararı vardır. Enjeksiyon sesi kesilmeden motoru çalıştırmanın da zararı var ama unuttum birşey diyorlardı ona aklıma gelmedi .
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor çalışırken marşa basmanın dişlilere zararı vardır. Enjeksiyon sesi kesilmeden motoru çalıştırmanın da zararı var ama unuttum birşey diyorlardı ona aklıma gelmedi .
    kardeşim ben telefondan giriyorum senden ricam bi bakabilirmisin? Enjeksiyon zivilemesi devam ederken marşa basarsan zararları nedir? Yada motor çalışırken tekrar marşa basmanın zararı nedir?

Motosikleti
    Yamaha mt09
    kardeşim ben telefondan giriyorum senden ricam bi bakabilirmisin? Enjeksiyon zivilemesi devam ederken marşa basarsan zararları nedir? Yada motor çalışırken tekrar marşa basmanın zararı nedir?
    motor çalışırken marşa basarsan marj dinamosunu bozarsın dişliler yenir ama enjeksyonda da zararı var tabi ama ne olduğunu tam bilmiyorum.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    motor çalışırken marşa basarsan marj dinamosunu bozarsın dişliler yenir ama enjeksyonda da zararı var tabi ama ne olduğunu tam bilmiyorum.
    nasıl öğrenebilirizya onu içime dert oldu resmen

Motosikleti
    Yamaha mt09
    nasıl öğrenebilirizya onu içime dert oldu resmen
    hocam arada benimde beklemeden bastığım oluyor niye dert ettin bu kadar basma o kadar, beş on basmada sorun olmaz merak etme, sürekli yapma zamanla enjeksiyona zarar verir ne olacak başka.

Motosikleti
    honda cg 125 kırmızı
    hocam arada benimde beklemeden bastığım oluyor niye dert ettin bu kadar basma o kadar, beş on basmada sorun olmaz merak etme, sürekli yapma zamanla enjeksiyona zarar verir ne olacak başka.
    butür konularda çok takıntılıyım kardeşimya elimde değil ama takıntı haline getiriyorum. Motor konusunda çok hassasım kendi üstüme bile bukdar düşmüyorum
    agrasiwe bunu beğendi.

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    butür konularda çok takıntılıyım kardeşimya elimde değil ama takıntı haline getiriyorum. Motor konusunda çok hassasım kendi üstüme bile bukdar düşmüyorum
    O ses benzin püskürtüldüğünün işaretçisi. Eğer o ses gitmeden marşa basarsanız motosiklet zor çalışabilir.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O ses benzin püskürtüldüğünün işaretçisi. Eğer o ses gitmeden marşa basarsanız motosiklet zor çalışabilir.
    hacı o sırada benzin püskürtmüyordur ama değil mi, her kontağı açışta benzin püskürtürse bittik biz :D

designserhat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 N

Can CANER Anlayamazsınız
    agrasiwe ve cece89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı designserhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://i.hizliresim.com/jJn0mn.jpg
    Can CANER Anlayamazsınız
    Sağdaki benim :D

bu arada cidden güzel makine, eğer 125 yada 150 lik motorum olsaydı üstüne çıkacağım kesinlikle pulsar olurdu
    designserhat bunu beğendi.

Motosikleti
    125R 2013 - kawasaki ninja 250r
    honda cbr 250 nin yenisi gelirse çift farlısı onu düşünmez misin almayı
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı barrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbr 250 nin yenisi gelirse çift farlısı onu düşünmez misin almayı
    yok hocam bundan sonra sanırım naked kullanırım, ben kendimi hep ss ci sanırdım ama nakedmış istediğim çift var çok etkilemez beni, ayrıca maranta motorun çıkardığı çift farlı cbr çakmasının kafa grenajı uyarmı diyede çok merak ediyorum. deneyen olursa o alınıp takılabilinir..

Motosikleti
    Yamaha mt09

Arkadaslar hepinize merhaba. Tum cevaplari okudum ve baktim ki hondayi yerden yere vuruyosunuz. Basta üzüldüm. Nerden basliyim bilmiyorum. Benim adim husmen yazlali. 21 yasindayim 2 senedir cbr 250r kullaniyorum. 2012 de motorumu tekirdag corlu onur honda bayiginden aldim. Suana kadar sadece sadece 2 kez servise gitti birincisi 1.000km bakiminda ikincisi ise 10.000 km bakiminda. Ikisindede servis cok iyi ilgilendi hoşgeldin kardesin falanlar filanlar her neyse. Bikere ankara seyahatindeyim yolda motorumun ön lastigi patladi bi benzin istasyonundan (opet) lastik tamir seti aldim. Sonra motoru istanbulda gungor motorun servisine gittim sifir bir lastik taktilar. Fatura ucretinde 350 tl yaziyodu ben bunu simdi nasil odicem filan diyince sen bunu motoru aldigin bayiye gotur onlar halleder dediler. Goturdum faturayi aldigim bayiye para odemeden. Sifir lastigim oldu oldu. Bu yazdigim hondanin servisine laf atanlar icin di. Diger bir konuda performans. Yapmayin arkadaslar kolayini bulsaymissin wolf cbr250 fark atar dicekmissinz. 26 beygire karsilik 24 beygir dakikada 10bin devire karsi 12bin devir 173 kilo agirliga 161 kilo. Diger solemek istedigim konuda parca kalitesi. Wolfu hic kullanmadim ama yakindan baya bi inceledim. GrenajlAra dokunuyorum parmaklarimla bi vuruyorum cin mali motor gibi dogru titresim ve zingirdama olmayabilir ama parca kalitesi hondayla yarisamaz cabuk eskicekmis gibi bi yapisi var. Ki olede 2011 wolf cbr yi yan yana koyun wolfun bagzi yerleri kuflenmisken honda fabrikadan ciktigi gibidir. Ben hondayi fanatigi oldugum icin almadim guvendigim icin aldim ki birkere olsun boşa cikarmadi da hemde saglamlik olarak degil servis olarak hatta ilk motoru aldigim günki karsilama olarak cok ilgilendiler sağolsunlar. Dedigim gibi biz honda kullananlar marka fanatigi degiliz. Bence siz honda duşmanisiniz...
    agrasiwe bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Alıntı CBRhusmen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar hepinize merhaba. Tum cevaplari okudum ve baktim ki hondayi yerden yere vuruyosunuz. Basta üzüldüm. Nerden basliyim bilmiyorum. Benim adim husmen yazlali. 21 yasindayim 2 senedir cbr 250r kullaniyorum. 2012 de motorumu tekirdag corlu onur honda bayiginden aldim. Suana kadar sadece sadece 2 kez servise gitti birincisi 1.000km bakiminda ikincisi ise 10.000 km bakiminda. Ikisindede servis cok iyi ilgilendi hoşgeldin kardesin falanlar filanlar her neyse. Bikere ankara seyahatindeyim yolda motorumun ön lastigi patladi bi benzin istasyonundan (opet) lastik tamir seti aldim. Sonra motoru istanbulda gungor motorun servisine gittim sifir bir lastik taktilar. Fatura ucretinde 350 tl yaziyodu ben bunu simdi nasil odicem filan diyince sen bunu motoru aldigin bayiye gotur onlar halleder dediler. Goturdum faturayi aldigim bayiye para odemeden. Sifir lastigim oldu oldu. Bu yazdigim hondanin servisine laf atanlar icin di. Diger bir konuda performans. Yapmayin arkadaslar kolayini bulsaymissin wolf cbr250 fark atar dicekmissinz. 26 beygire karsilik 24 beygir dakikada 10bin devire karsi 12bin devir 173 kilo agirliga 161 kilo. Diger solemek istedigim konuda parca kalitesi. Wolfu hic kullanmadim ama yakindan baya bi inceledim. GrenajlAra dokunuyorum parmaklarimla bi vuruyorum cin mali motor gibi dogru titresim ve zingirdama olmayabilir ama parca kalitesi hondayla yarisamaz cabuk eskicekmis gibi bi yapisi var. Ki olede 2011 wolf cbr yi yan yana koyun wolfun bagzi yerleri kuflenmisken honda fabrikadan ciktigi gibidir. Ben hondayi fanatigi oldugum icin almadim guvendigim icin aldim ki birkere olsun boşa cikarmadi da hemde saglamlik olarak degil servis olarak hatta ilk motoru aldigim günki karsilama olarak cok ilgilendiler sağolsunlar. Dedigim gibi biz honda kullananlar marka fanatigi degiliz. Bence siz honda duşmanisiniz...
    görüşlerinize saygım var, honda düşmanı değilim maalesef burdaki bazı arkadaşlar olabilir elbet, düşmanlığı demeyelimde ön yargıları diyelim, hondayı yerden yere vurulduğu söz konusu değildir sanırım, yorumların devamında her ne kadar wolf ünde servisinde sıkıntılar olsada hondanın da servisinde sıkıntıları olduğunu söylemek istemişler arkadaşar, yoksa kimse yerden yere vurmak niyetinde değil.

kaldı ki bende de 4 aydır cbr250r var, tüm hondaların çoğunda cbr250r da dahil egzantrik sorunu var iki ayrı servise gittim ikiside ne bu sesten haberdar nede bir çözüm bulabiliyorlar ama bu ses var, sen duysanda duymasan da var, honda ya mail attım aradılar, istanbul honda artıya yönlendirdiler adam test etti abuk subuk saçma sapan aslı olmayan şeyler söyledi biz bunun için eğitim aldık bu ses şuydan geliyor dedi, gerçek bilgi nedir biliyor musun, izmirde bu sesten egzantrik değiştiren arkadaş bu sesin bir kaç bin km gittiğini daha sonra yine geldiğini biliyoruz, ama servis bu sesten bi haber ! bu nedemek... honda da aslında bi halttan anlamadığı ezbere iş yaptığı çıkıyor ortaya, deseki bana bu ses kronik sıfırda açsan çıkar, 50 000 de de çıkar, ama sorun yaratmaz dese eyvallah diyeceğim, alakasız şeylerden bahsetti ben tamam tamam deyip çıktım geldim... demem oki honda kötü değil ama süperde değil, senin patlak lastiğinide nasıl garantiye sokmuşlar hayret ettim... lastik garantiye girmiyor diye biliyorum ama benim arka lastikte patlaktı şimdi götüreyim sittin sene garantiye sokamam o sana öyle denk gelmiş bana göre. ayrıca wolf ü bir çok kez test ettim, hakkında o kadar az şey biliyorsun ki söylediklerinin aslı yok, yakından inceleme ile söylenecek çok az şey var, 70 000 km boyunca kullananlar en ufak şikayet etmezken sen enteresan kanılara varmışsın, honda kaliteli ama wolf ondan aşşa değil bence, wolf ile cbr yi yan yana koydum bir çok defa wolf daha kaliteli bile geliyor kaldı ki şimdi sana söylemeye üşendiğim bir çok artısıda var ! bunları bilmeden bence yargıya varman yanlış...

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)