Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
81. sayfa BirinciBirinci ... 3171798081

Motosikletini Göster !

Motovento
    REKLAM ALANI
    espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    Alıntı MithatY06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet, gürpınardaki yollar genel olarak büyükçekmeceye göre nispeten daha iyi genelde orda sürüyorum o yüzden.
    O yollara ne zaman xmax ile gitsem yolalr güzel ama hep köpek kovalıyor.
    Sahil yolunda bir kokoreççi bulmuştum, fena değildi. Fırsat bulunca gideyim yine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu şekil arazide dağda bayırda 6 yı pek geçmez zaten işler müsade ettiğince biniyorum o kadar yakıta bakmıyorum geçen hafta kampa gittim bu tarz yolda fazladan 30 km yaptım 200 km de 14 lt yakmış diyelim
    yan çantalar full yüklü çadır mat vs duble yük vardı 2 kişilik malzeme + 3 günlük yiyecek içecek yanımdaki arkadaş ta n max ile geldi öyle yollara girdik ki o pes etti yeter dedi aq bi yere kurulalım artık dedi

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:01 ----------

o güzel yolunda girişi battığım yerden de beterdi o yüzden battığım yola girdim
    o çamurdan çıkışta böyle oldu sürükleye sürükleye

https://i.hizliresim.com/gcwx5n8.jpg
    Çok yakar diye şakasına takılmıştım. eğlendirsin, sürerken yüzde salakça bir sırıtış verebilsin yaktığına değer. Bunlar her gün işe git gel motoru değiller, keyif motoru, keyif alıyorsanız iyidir ki fotolardan gördüğüm kadarı ile gayet güzel keyif almışsınız daha ne olsun. Bu yüzden hakkını vermişsiniz dedim zaten.
    F54 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MithatY06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto NK250
    [QUOTE=espresso;4737822]O yollara ne zaman xmax ile gitsem yolalr güzel ama hep köpek kovalıyor.
    Sahil yolunda bir kokoreççi bulmuştum, fena değildi. Fırsat bulunca gideyim yine.[COLOR="Silver"]

Köpek konusuna hiç bir zaman çare bulamayacaklar gibi tek çare olarak hepsiyle arkadaş oldum Gürpınara doğru giderken palmiye meydanın alt sokağında "Moba" kokoreç var orası da fena değil tavsiye ederim.
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    [QUOTE=MithatY06;4737860]
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sahil yolunda bir kokoreççi bulmuştum, fena değildi. Fırsat bulunca gideyim yine.[COLOR="Silver"]

Köpek konusuna hiç bir zaman çare bulamayacaklar gibi tek çare olarak hepsiyle arkadaş oldum Gürpınara doğru giderken palmiye meydanın alt sokağında "Moba" kokoreç var orası da fena değil tavsiye ederim.
    https://goo.gl/maps/uhDGxKjDENitnv2j8
    Moba kokoreç şampiyon kokoreç'in saçma icadı gibi domates biber karıştırarak yapyor, ben daha izmir usulu seviyorum yani kokoreç ve baharat yalnızca.

Sahilde Albatrosdan sonra Gürpınar'a giderkenki kokoreççi daha güzeldi, o köpek kovalayan yollardan öncesinde, Kokoreççi Şemsi Usta diye geçiyor. izmir usulu yap deyince güzel oluyor. Tavsiye ederim. https://goo.gl/maps/JSzDqztrCXZhedbZ8

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Bu siteye nasıl fotoğraf koyuyoruz ben hala öğrenemedim... Ya özelden ya buradan birisi öğretirse çok sevinirim.

Motosikleti
    Suzuki Vstrom DL650 XT
    [QUOTE=MithatY06;4737860]
    Alıntı espresso adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bugün Gürpınar sahilden Taa en uçta burundaki balık halinden de ileride yukarılarda içerilerde belediyenin izci kampı tesisine gidip geldim. Giderken hava aydınlıktı ama dönüşte gece 12'den sonra yolda hem köpeklerden hem de köpeklerden daha çok oralardaki mekanlardan alkollu çıkmış arabalardan korka korka döndüm eve. Gece pek tekin yerler değil gibi geldi bana. Albatros'a varınca medeniyete gelmiş gibi hissettim.

Albatros'dan yukarı minibüslerin de çıktığı Parmaksız Caddesi adındaki cadde uzun zamandır kazılıydı, yolu asfalt yapmışlar ama mazgallar çok derinde kalmış, yukarı doğru çıkarken yolun sağ tarafında hep feci çukurlar var, karanlıkta motorla dalınca kesin düşürür, iyi ki fazl ahızlı gitmiyordum bir tanesini son anda farkettim sonra hep yolun solundan gittim, sağ şerit komple yukarı kadar fena. Oralardan geçerseniz dikkat edin, ya da hiç geçmeyin alteratif yollar var zaten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:17 ----------

Alıntı berkeusta01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siteye nasıl fotoğraf koyuyoruz ben hala öğrenemedim... Ya özelden ya buradan birisi öğretirse çok sevinirim.
    Cevapla'ya tıkladığınızda yazı yazılan kutunun üstünde butonlar var, en sağdakiler link, resim, video falan için. resim ve video için olanlara linki yapıştırıyorsunuz. Yani resimler direkt siteye yüklenmiyor, resim konan siteleye yükleyip resmin linkini buraya ekliyorsunuz.
    MithatY06 bunu beğendi.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı berkeusta01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.hizliresim.com bu link verdiğim siteye gir, yükleyeceğin fotoğrafı seç, "yükle" butonuna bas, ardından gelen sayfadaki "Forumlar : bbcode" kısmı altındaki linki kopyalayıp forumda yazı yazdığın alana yapıştır.
    espresso bunu beğendi.

MithatY06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto NK250
    Albatrostan kırmız beyazların çıktığı o yol bir de perlavistadan yukarı giden yokuş ikisininde mazgalları çok kötü... Süspansiyonu bir gün elime aldırcak o yollar.
    espresso bunu beğendi.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı MithatY06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Albatrostan kırmız beyazların çıktığı o yol bir de perlavistadan yukarı giden yokuş ikisininde mazgalları çok kötü... Süspansiyonu bir gün elime aldırcak o yollar.
    Bugün öğleden sonra Astsubay Orduevi'nin oradan Atirus'a doğru ilerleyen, parkın içinden geçip Atirus'un arkasından dolaşan siyah bir Nk 250 gördüm. Hem plakası söküktü, hem de egzozu öyle dandik bir egzozla değiştirilmişti ki safi gürültüydü. Plakasını da sökmüştü. Ne zaman yoldan kadın kız geçse motorun egzozundan çıkan gürültü artıyordu. Sen bu arkadaşı tanıyorsan bir uyar, kulağını çek.
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
81. sayfa BirinciBirinci ... 3171798081

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler