Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yeni motorum ybr esd

Motovento
    REKLAM ALANI
    ahriman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SymWolf125 06 (r.i.p)/ HyoGv250 09 (r.i.p)/ybr 12
    Arkadaslar bugun resmi olarak ustume kayitli 3. motorumu aldim (ilk mondialim adima kayitli degildi ve motorlarim arasinda sayilma serefini haketmiyor )

22850 km, siyah, sadece 1-2 dusmesi olan, shad 46 top caseli, koruma demirli ekonomik bir motor aldim.

Ilk Japon motorum, ve bundan sonra Avrupa - Amerikan markalara gecene kadar Japonlara devam etme karari almistim ne kadar isabetli oldugunu anladim. Hyosung'umdan sonra sadece vites gecisleri icin bile icime sindi arada yari yariya yakin bir hacim ve hissedililr guc eksikligi olmasina ragmen. Bana ilk kullandigim vitesli motorum SYM Wolf Classic modelini titresimsiz bir sekilde hatirlatti

Fotolar haftasonu guzel bir yikama ve ciladan sonra..
    jackonbir, kemboo ve cesur509 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Allah kaza bela göstermesin, tekerin hep düz basar inş..
    ahriman bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Sam@ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah kaza bela göstermesin, tekerin hep düz basar inş..
    Insallah Samet Hocam, bana da surpriz oldu cok anbi karar verdim ama mutluyum sana da cibir hayirli ugurlu olsun. gule gule binersin insallah
    motosiklete bin oğlum çünkü motosiklet hayattır!

Sam@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    97' Virago 250 / artık yok
    Alıntı ahriman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Insallah Samet Hocam, bana da surpriz oldu cok anbi karar verdim ama mutluyum sana da cibir hayirli ugurlu olsun. gule gule binersin insallah
    İnş. aylarca gv250 baktım, arkadaşların kafasını ütüledim karbüratörlümü enjeksiyonlu mu diye kısmette bu varmış demek ki..

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    hep honda sibiar deniyorda neden vaybiar denmiyor yebere ye, hayırlı olsun.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Hayırlı olsun.Keyifli sürüşler.

hakan 10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha crypton honda cbr 250
    hayırlı olsun

Motosikleti
    cf moto 400
    Japon güldürdü. Made in china yazscaktiniz galiba.

Hayırlı olsun kaç model ve ne kadar fiyati.
    tekeriniz düz bassin

Motosikleti
    Cbf150
    hayurlu olsun, güzel günlerde gazlayın

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Hayırlı olsun daha 100.000'e kadar yolu var onun

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Hayırlı olsun , kazasız belasız sürüşler dilerim

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon güldürdü. Made in china yazscaktiniz galiba.
    Arkadaş senin gibi tipleri anlamiyorum. Adam gelmis bizimle sevincini paylasiyor, sen gelmis alemin en bilmis adami edasinda cevap veriyorsun.

Ogreteyim, yamaha japon markasidir. Ne motor kullanirsin bilmem, ustune bindikten sonra anlarsin kalitesini, bi bitmediniz hiiiaaaa
    Kargaburun bunu beğendi.

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş senin gibi tipleri anlamiyorum. Adam gelmis bizimle sevincini paylasiyor, sen gelmis alemin en bilmis adami edasinda cevap veriyorsun.

Ogreteyim, yamaha japon markasidir. Ne motor kullanirsin bilmem, ustune bindikten sonra anlarsin kalitesini, bi bitmediniz hiiiaaaa
    Sevincini paylasmasi tabiki güzel bende kufur etmedim sadece yanlis bildigi olayi duzelttim. Eski motorumdur ybr , kalitesini gitmemesine bagladim ben hep cunku motoru zorlayamiyorsun bu yuzden muadillerine gore daha uzun gidebilir.Su anki motorum tvs apache kaliteyi az cok anliyorum merak etme

Motosikleti
    sevincimi paylasan herkese cok tesekkurler.

made in china konusuna gelince: sasede kocaman kocaman yaziyor zaten ama yamaha japon firmasi oldugu icin japon motosiklet dedim. zaten bu butcelerle cok eski motorlara yonelmedikce hakiki japon motoruna binmemiz zor (en azindan kendi adima soyluyorum). inazuma ve cbr da made in china yuksek hacim motor almadigimiz surece japon menseili ama china fabrikali motorlara binecegiz.

arkadaslar bu arada esd kasanin cok guzel bir aydinlatmasi varmis, eski tip yuvarlak farli ybr de kullanmistim ama bunun kadar iyi aydinlatmasi yoktu. zaman gectikce ufak tefek iyilestirmeler yapilmis motorda.

hiz sevmeyen birisi olarak da beni yeterince tatmin etti daha yusek suratlerde sehir disi haric hic aramiyorum.

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı asa11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevincini paylasmasi tabiki güzel bende kufur etmedim sadece yanlis bildigi olayi duzelttim. Eski motorumdur ybr , kalitesini gitmemesine bagladim ben hep cunku motoru zorlayamiyorsun bu yuzden muadillerine gore daha uzun gidebilir.Su anki motorum tvs apache kaliteyi az cok anliyorum merak etme
    Zorlayamıyormusun ?

Arkadaş buz gibi havada marmaristen istanbula 9 saatte girdim ybr ile. Sürekli dip gazdım. Nerdeyse hiç durmadım devir 9binin altına düşmedi. Motor ağzına burnuna kadar yüklü idi, 120 125 ile bile seyrettiğim oldu otobanda. dikkat et 600 kmden uzun bir yoldan bahsediyoruz.

Eminmisin, zorlayamıyormusun ?

Haa dipnot, iki tane arkadaşım sıfır apache aldı 2011 yılında. birisi 5500 de birisi 7000 de sübab çaktırdı. sert kullanıyorlardı eyvallah ama ben onlardan da sert kullanan biriyim şehiriçinde motorun canına okurum, bil istedim.

suato21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200GS/ZX10R
    Ybr kullanan ve uzun km'ler deviren biri olarak,benimde Ybr zorlanmaya gelmez lafına diceklerim olcak..Ben genelde Doğu ve Güneydoğu taraflarına çıkarım turlara..Minimum 500 km'den aşağı değildir turlarım..Yollar bozuk çoğu yerde,rampalar ve gökten yağmışcasına çok olan tır ve kamyonların arasında gidip geliyorum..50 litre topcase,yan çantalar ve sırt çantam bende 87 kiloyum.Ybr'em banamısın demiyo,ha zorlamak vardır bide motoru gümletircesine zorlamak vardır..Yani tamamen kullanımla alakalı bir durum,ben daha Ybr'min rampada bayıldığını,çekişten düştüğünü görmedim..

Aramıza yeni katılan kardeşim,motosikletin hayırlı uğurlu olsun,kazasız belasız kullanmak nasip etsin mevlam..
    ahriman bunu beğendi.

Guven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crf 250 L
    Hayırlı olsun.
    YBR güzel motosiklettir.

yamaha japon markasıdır,fabrikası çinde olunca çin malı olma imkanı yoktur zaten bir ybr ile muadil bir çin malı 125 liği kıyaslarsanız aradaki uçurumu göreceksiniz.Ybr alan arkadaşa hayırlı olsun Allah herkese gönlündekini versin,imkan olsada keşke herkes japonya üretimi japon marka alabilse.
    ahriman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)