Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 ns bekleyen arkadaşlar !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rebel ölücülük yapmak gerekirse. bana sat 1500 lira veririm
    Daha okadar ölmedik http://www.youtube.com/watch?v=GrYIlVJaCSI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

katılıyorum size, ancak gel gelelim, Her markanın bayilerinde farklı fiyat politikaları olur. Bu nun tespit edilip şikayet edilmesi gerekir. Şirket politikası gereği resmi fiyattan farklı satış yaptığı için bayilik elinden alınabilir. Ama benim demek istediğim şirket politikasının uygulandığı ekonomik politikalardan bahsetmedim, yanlış anlama. Ekonomik sistemin fiyat politikalarından bahsettim.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bayi indirim yaparsa kendi cebinden gider yaparmı indirim sizce

Benin çinliden 1 sene önce 800 tl kar alan bayi şimdi bu bajajdan kaç tl kar yapıyordur acaba

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet elinize geçti mi?
    Kargoya cuma gunu verildi pazartesi elimde insallah
    azizsele bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Mondial 125 mh drift
    Pulsar bende alacaktım 3.500 pesin verip 3.500 taksitlendirecektim, fiyat artınca bütçeyi ayarlayamadım, vazgectim almaktan gorgusuz kuralkan'la ugrasamam. Alirim 150 cc motor 1-2 sene idare etsin satar baska alirim.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Fiyat yükseltme politikasına tepki göstermeniz çok iyi arkadaşlar en azından aç gözlü şirketler birazcık düzene girerler.

Fakat şu motoru alıcak arkadaşlara ricam izmirden alıcak var ise test etmemiz için bizim gruba getirebilirse çok sevinirim

Sürmesek artçı olsakta yeter

Eger istanbuldan alıcak varsa barkın beye mesaj atsın forumdan veya facebook profilinden mutlaka bajaj denemesi için dönecektir. olumlu veya olumsuz.

Milletimiz bilinçlensin kötü motor ise megelli gibi olmadan durduralım milleti en azından forumdan.

Fakat iyi ise kalitesi zaten çabuk zamanda yayılır.
    beko12345 bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kargoya cuma gunu verildi pazartesi elimde insallah
    Inşallah şimdiden iyi gazlamalar.
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    400 cc modeller gelecekmiş ama 2015'te... Bu hafta bayiden öğrendim.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuardaki yetkililer veremedi tarih yaw bayi bunlardan hızlı çalışıyor
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

Motosikleti

Www.bajaj.com.tr sitesinde 400 lüklerin 2015 fuarda görücüye çıkacağı yazıyordu. Akşam olmadan haberi kaldırdılar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet haberin kaldırıldığını bayi de söyledi. Bekleyelim bakalım ne olacak ?

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Kuralkanla hiç alışverişim olmadı ama internette karşılaştığım Kuralkandan yana gelen şikayetler çoğumuzu kitliyor gibime geliyor.Hayırlısı artık.Artık bir güven adımı atılır mı ya da es ki tas eski hamam devam edilir mi görüp ona göre karar vereceğiz.Bu belirsizlikte adım atmayı pek istemiyorum şahsen.

Motosikleti
    Evet haberin kaldırıldığını bayi de söyledi. Bekleyelim bakalım ne olacak ?
    Mt07 ye kapora vermedin mi sen, boşa bekleyip de stres e girme. Ben beklerim
    Seko bunu beğendi.

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Serkan abi hayırlı olsun yamaha en iyisini yapmışsın mt07 alıcak bütçen vardı ne diye bajajla majajla kafanı yordun neyse tekrar hayırlı olsun kısmet olursa bursada birgün beraber gazlarız bu arada pulsarı test edince özelden yada tlfndan bilgi verirsen sevinirim bekliyorum haberleri
    Seko bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı arslan26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Serkan abi hayırlı olsun yamaha en iyisini yapmışsın mt07 alıcak bütçen vardı ne diye bajajla majajla kafanı yordun neyse tekrar hayırlı olsun kısmet olursa bursada birgün beraber gazlarız bu arada pulsarı test edince özelden yada tlfndan bilgi verirsen sevinirim bekliyorum haberleri
    Sağolasın. Bütçeyi zorlamak istemiyordum aslında ama artık kırk yaşından sonra daha ne kadar bekleyeceğiz dedim ve almaya karar verdim. Bursa'ya gelirsen ara görüşelim. Ben Eskişehir'e kesin gezmek için gelirim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:51 ----------

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt07 ye kapora vermedin mi sen, boşa bekleyip de stres e girme. Ben beklerim
    Aldım ama bizimki merak işte, ne kadar motor varsa denemek istiyorum. Bakalım bayiden haber bekliyorum Boxer ve Pulsar geldiğinde beni çağıracak.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kuralkanla hiç alışverişim olmadı ama internette karşılaştığım Kuralkandan yana gelen şikayetler çoğumuzu kitliyor gibime geliyor.Hayırlısı artık.Artık bir güven adımı atılır mı ya da es ki tas eski hamam devam edilir mi görüp ona göre karar vereceğiz.Bu belirsizlikte adım atmayı pek istemiyorum şahsen.
    3 sene önce bi vatandaşdan cok uyguna sıfır boyutunda kanuni bora aldım.
    motorun küçük bi devrilmesinde kilometre sayacı camı catladı.
    3 sene önce analog düttürük bi kilometre sayacının fiyatı kanuni de 185 liraydı
    mondialde benzer göstergelerin fiyatları 40 50 lira idi o zamanlar.
    şimdi ben gidip kanuninin servisi olacagı bajajı alır mıyım? veya bir başkasına aldırırmıyım? önerir miyim?
    # motosikletle.blogspot

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    Merhaba arkadaslar bursa bajaj yetkili bayi ve servisiyim formda pulsar 200 ns ile ilgili cok guzel konulara deginmissiniz ozellkile fiyat acisindn size sunu garanti edebilirimki ben simdiden araclari kapora alip satmaya basladim bizim kendi sirket profilimiz geregince musteriyle anlasma yaptigim gunku fiyat gecerlidir eger yukselrse musteriden hicbir fark talep etmiyorum aksine duser ise musteriye farki geri odyrm 1991 yilindan beri sirketimiz bu sekilde calismakta. Ayrica 15 nisandan sonra pulsari magzamzda olucak test aracida mevcut olacaktir bu konuyla ilginen arkadaslara elmden geldigince burdan veya yazacagm numaralardan yardimci olablrm teknik acidan satid acisindan 05449100086 veya 02242116489

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar bursa bajaj yetkili bayi ve servisiyim formda pulsar 200 ns ile ilgili cok guzel konulara deginmissiniz ozellkile fiyat acisindn size sunu garanti edebilirimki ben simdiden araclari kapora alip satmaya basladim bizim kendi sirket profilimiz geregince musteriyle anlasma yaptigim gunku fiyat gecerlidir eger yukselrse musteriden hicbir fark talep etmiyorum aksine duser ise musteriye farki geri odyrm 1991 yilindan beri sirketimiz bu sekilde calismakta. Ayrica 15 nisandan sonra pulsari magzamzda olucak test aracida mevcut olacaktir bu konuyla ilginen arkadaslara elmden geldigince burdan veya yazacagm numaralardan yardimci olablrm teknik acidan satid acisindan 05449100086 veya 02242116489
    Bayinizin yeri tam olarak nerede.
    Aslında bende merak ediyorum pulsarı , deneme sürüşü yapmak isterim.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    hemen hemen bütün motosikletler :)
    Merhaba oncelikle sunu belrtym kuralkan firmasi altinda geliyor ancak bajaja hicbir sekilde karisamiyorlar ve yedek parca fiyatlari kaninye ve hint mal olmasina gore cok uygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Yeni yalova yolunda buttim lambalrini gectikten sonra gelen ilk lambalardan panayira giriyosunuz 50 metre ilerde sagda isterseniz ozelden numaranizi atin pulsar geldiginde ariyalim buyrun geln test edin cunku sizon dusuncelernz bizim icin onemli

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı motocrossbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba oncelikle sunu belrtym kuralkan firmasi altinda geliyor ancak bajaja hicbir sekilde karisamiyorlar ve yedek parca fiyatlari kaninye ve hint mal olmasina gore cok uygun

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:27 ----------

Yeni yalova yolunda buttim lambalrini gectikten sonra gelen ilk lambalardan panayira giriyosunuz 50 metre ilerde sagda isterseniz ozelden numaranizi atin pulsar geldiginde ariyalim buyrun geln test edin cunku sizon dusuncelernz bizim icin onemli
    iyi hoş da fiyat yazmamissimiz
    kaça satiyorsunuz pulsari

mondialde motor fiyati da belki
    parça fiyatlari da mondialyp.com da belli

sizin işler seffaf mi yoksa sen ql motoru parça fiyatlari ne çıkarsa bahtina mi

3600 e motor alan biri modenasti herhalde
    1 kaza
    1800 e patlamış masraf
    guya az yakiyordu nerde kaldı ekonomi ???

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 5678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)