Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Bajaj Pulsar 200 ns bekleyen arkadaşlar !!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun hocam. Siyah rengi kalmıştı sanırım. Fiyat performans açısından tork değeri 30 nm yapıyor bu arada

Seko seni kizdirmalarina izin verme. Ben şimdiden 400 cc lik leri beklemeye başladım bile :D
    O 400cc'likler gelecek mi acaba.bajaj pulsar 400cs modeli cok hos.ben de bekleyebilirim eger gelecekse.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala son hıza göre kıyaslama mı yapıyorsunuz? Pulsar'ın Drift'ten neredeyse 2 kat fazla torku, buna bağlı acayip hızlanması, enjeksiyonu, 6 vitesi, su soğutması ne olacak ? O fiyat farkını bunlara veriyorsunuz 140 km hızla gidebilmesine değil.
    bir laf vardır

ne kadar çok zimbirti o kadar cok ariza

gerci pulsarin ileri mühendislik urunu imaji bu deyimi biraz geçersiz kılabilir

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Onu motor kullanılmaya başlandıktan sonra göreceğiz.

rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O 400cc'likler gelecek mi acaba.bajaj pulsar 400cs modeli cok hos.ben de bekleyebilirim eger gelecekse.

http://www.motosiklet.net/forum/yeni...eri-video.html

www.bajaj.com.tr adresinde haberler bölümünde, fuarın birinci günü, 400 lüklerin 2015 fuarında geleceğini yazmışlardı. Akşama haberi kaldırmışlar Bekleyelim bakalım duke ile aynı motos vs. iyidir herhalde, motosikleti pç etmezlerse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Arkadaşlar hayırlı cumalar, bajaj auto Türkiye den aradılar, fiyat ve sipariş için bayiyi aramamı söylediler. Konuştum fiyatı sizin için sabitleriz kurtarmayacak bir fiyata gelirse kaporanızı geri veririz dediler. Mondi aldım dedim, aldığım fiyatı söyledim, abi bedava almışsın getir az aşağısına fazla zarar etmeden ben alayım kaporan olmuş olsun dediler ne yapayım
    Motosiklet ruhlu araba - QQ - kullanıcısı.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO

www.bajaj.com.tr adresinde haberler bölümünde, fuarın birinci günü, 400 lüklerin 2015 fuarında geleceğini yazmışlardı. Akşama haberi kaldırmışlar Bekleyelim bakalım duke ile aynı motos vs. iyidir herhalde, motosikleti pç etmezlerse.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:30 ----------

Arkadaşlar hayırlı cumalar, bajaj auto Türkiye den aradılar, fiyat ve sipariş için bayiyi aramamı söylediler. Konuştum fiyatı sizin için sabitleriz kurtarmayacak bir fiyata gelirse kaporanızı geri veririz dediler. Mondi aldım dedim, aldığım fiyatı söyledim, abi bedava almışsın getir az aşağısına fazla zarar etmeden ben alayım kaporan olmuş olsun dediler ne yapayım
    Mondiyi 3bine bajajı 6999 a sayarlarsa olur.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

sen 2600 e aldın. Eğer plaka sigorta masrafını daha yapmadıysan tekrardan 2600 e bırakılabılır. Az aşağısı falan olmaz. Sıfır motor.

Bunun yanında zaten 600 lük bir makinan var. Neden yanına pulsar alasınkı, 125 lik ucuz bir commuter sana daha fazlasını vaadeder.

Ama suzukıyı satıp 400 lük bajajları bekleyebılırsın :D

Motosikleti
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen 2600 e aldın. Eğer plaka sigorta masrafını daha yapmadıysan tekrardan 2600 e bırakılabılır. Az aşağısı falan olmaz. Sıfır motor.

Bunun yanında zaten 600 lük bir makinan var. Neden yanına pulsar alasınkı, 125 lik ucuz bir commuter sana daha fazlasını vaadeder.

Ama suzukıyı satıp 400 lük bajajları bekleyebılırsın :D
    Yok plaka işlemlerini başlatmadım daha. Büyük motosiklet eksik olmaz o sıkıntı değil. Vstrom gider Gs gelir o başka. Kökü benim değil - emanetçiyiz.

2500 a alırım dedi ama bayi zaten pulsardan kazanacak bir de driftten kazanmasın bari

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:07 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondiyi 3bine bajajı 6999 a sayarlarsa olur.
    Yok fiyatı 7371 de sabitledi.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    pejo-jawa-titan-ybr-cbr250-vstrom650

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    çok alakasız olacakda R60 DİYE Bi araba gibi motosikletileri var. yani sonuçta motosiklet motoru vardır da 20 hp filan
    bunun fiyatı nedir?

Motosikleti
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pejo-jawa-titan-ybr-cbr250-vstrom650

1996 dan beri sele ile iç içe bir totomuz var. Motor dayanmıyor ne yapayım. 2004 te 4 aylığına 50cc lik bisan ve 2005 te 3 aylık, 2002model cbr 600 f, deneyimim de oldu.

EKONOMİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MOTORU SATTIM GİTTİ
    1996 dan beri sele ile iç içe bir totomuz var. Motor dayanmıyor ne yapayım. 2004 te 4 aylığına 50cc lik bisan ve 2005 te 3 aylık, 2002model cbr 600 f, deneyimim de oldu.
    600 luge de mi emanet bindin
    emanet esya burosu gibi mübarek

drifti ne satiyon daha yeni aldin havalar guzel bin tadini cikar ufak bir zam gelebilir yaza doğru zarar etmezsin nerde hani pulsar geldiği

yok illa satacam dersen forumdan birine sat yabanciya gitmesin veya şahsa sat bayi kazanıyor zaten kazanacağını

Motosikleti
    Yok 600f emanet değildi. Yakıtı ve ergonomisi yüzünden sattım ama hala rüyalarıma girer. Dün gece urfa - adana 2 saate gittim rüyam da tabi

Drift i bayiye veresim yok. Hayırlısı olsun kimin kısmeti ise onun olur zaten

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı EKONOMİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600 luge de mi emanet bindin
    emanet esya burosu gibi mübarek

drifti ne satiyon daha yeni aldin havalar guzel bin tadini cikar ufak bir zam gelebilir yaza doğru zarar etmezsin nerde hani pulsar geldiği

yok illa satacam dersen forumdan birine sat yabanciya gitmesin veya şahsa sat bayi kazanıyor zaten kazanacağını
    Katiliyorum. Hem 2500 nedir 2011 modeller o fiyata gidiyor zaten.

yqavuzhyan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Katiliyorum. Hem 2500 nedir 2011 modeller o fiyata gidiyor zaten.
    bende 2013 mayıs çıkışlı var. 2011 modeli 2500 ediyorsa bunu sana 2700 e bırakyıım o zaman

Motosikleti
    Alıntı yqavuzhyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende 2013 mayıs çıkışlı var. 2011 modeli 2500 ediyorsa bunu sana 2700 e bırakyıım o zaman

2014 mart çıkışlısı var 10 (on) km de

Motosikleti
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son kalan drifti de EKONOMİ ve rebel_punto isimli arkadaşlarımın sayesinde ben aldım. kendilerine çok teşekkür ediyorum burdan da

Motosiklet elinize geçti mi?

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Motosiklet elinize geçti mi?
    Selim abiyle tanışıyoruz.

Facebooktan sordum pazartesi gelecek demişti.
    Mecnun bir bilseydi motosiklet sevgisini , severmiydi hiç Leyla zillisini ?

Motosikleti
    Demir At
    rebel ölücülük yapmak gerekirse. bana sat 1500 lira veririm

Arkadaşlar, Pulsar ın fiyatın 7 370 açıklandı, son hali. Bu fiyat konusu her bayiden bayiye değişebilir. Kapitalist düzende bilirsinizki, Şirketlerin üretmiş oldukları ürünlerin satılması gerek bir satış fiyatı vardır. Oda resmi fiyat olarak açıklanır. Beyaz eşyada da böyle, Otomotivde de böyle, tüm ticaret sektöründe böyledir. Ama gel gelelim Üretilen ürün bayinin eline geçtiği için kendisi tavsiye edilen resmi fiyatın üzerinde de satış yapabilmektedir, tavsiye edilen resmi fiyatın altında da satış yapabilmektedir. Yani bayiden bayiye değişiklik göstebilmekte. Onun için tüm satış noktalarını taramakta fayda olduğunu düşünüyorum. Siz bir elektronik eşya alırken, ya da bir motosiklet alırken aynı ürünün, aynı markanın, aynı modelin fiyatlarını her satış noktasında farklı bulabilirsiniz. Bu serbest ticaret ekonomi sisteminin sonucu. İstesenizde istemesenizde bu böyle. Ben Bajaj alın demiyorum ancak hangi ürünü alırsanız alın bayiden bayiye fiyat değişikliği olabilmekte. Yorumlardan okuduğum kadarıyla, sadece bir arkadaş 8 000 tl ye yakın bir fiyat almış. Ama almış olduğu bu fiyatın içinde plaka tescil masraflarıda olması mümkün. Ama anladığım kadarıyla başka yorum yazan arkadaşlar bayilerden resmi fiyat üzerinden fiyat almışlar 7 370 tl. O yüzden ne alırsanız alın satış noktalarını iyice taramadan almayın derim.

Motosikleti
    Demir At
    Alıntı galatalhusam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar, Pulsar ın fiyatın 7 370 açıklandı, son hali. Bu fiyat konusu her bayiden bayiye değişebilir. Ben Bajaj alın demiyorum ancak hangi ürünü alırsanız alın bayiden bayiye fiyat değişikliği olabilmekte. Yorumlardan okuduğum kadarıyla, sadece bir arkadaş 8 000 tl ye yakın bir fiyat almış. Ama almış olduğu bu fiyatın içinde plaka tescil masraflarıda olması mümkün.
    resmi satış bayisi olan bayilerde, peşin fiyatı internet sitesinde ne yazıyorsa o paraya satmak zorundadır. kendi indirim yada zam yapma şansı yok
    bu senin dediğin şekilde yapan bir resmi bayiyi biz şikayet ederek elinden bayiliği aldılar faiş fiyat politakası yüzünden.
    # motosikletle.blogspot

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)