Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Hangi Motoru Alsam Demeden Bir Gel Bak Bişi Söylicem

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pekbipicadam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 600 Hornet ( Geçmiş : Piaggio X9 250 ,)
    Bak güzel kardeşim, motosiklet öyle birilerinden fikirler alıp başkasının aklıyla haraket edip yalnızca para verilerek alınacak bir mal,demir yığnı , ulaşım aracı değildir heleki ilk motosiklet bence hepsinden daha önemlidir, ilk alacağın motoru seversen, ona karşı duygusallık hissedersen, düştüğünde kendinden önce motorunu düşünürsen bu işin devamı olacaktır, yoksa o motora kamyonla para versende herkes çok beğensede eğer senin için de birşeyleri kıpırdatmıyorsa boşver sen alma o motoru, senin beğendiğin senin gözüne hoş gelen onu görünce heycanlandığın bir motor bulana kadar internette resimlere bak, senin için olanı gördüğünde anlayacaksın hangisi olduğunu ( tabiki herkesin hayallerinin motoru vardır ama birde bütçesine uygun alabileceği gerçek bir motor vardır.) İşte onu bulduktan sonra buraya gel bak bakalım o motor hakkında neler yazılmış neler konuşulmuş, hepsini okudun hala tatmin olmadıysan aç başlığını sor sorunu ama dedim gibi zaten o resim sana ben senin için yapıldım diyorsa, çok büyük problemler harince ondandan vazgeçmek istemeyeceksin.

Özet: Motor ilk görüşte beğendiğin vurulduğun insana benzer, hakkında kim nederse desin kendin yaşayarak tecrübe etmen gereken bir alettir.

Bunlar kendi şahsi görüşlerimdir, hangi motoru alsam diye yazmanızı 2 saatline bile erteliye bilirsem ne mutlu bana.
    hercaiii, Salih_T, norace ve 21 diğerleri bunu beğendiler..
    Ben,keyfim ve kahya, her gün birimiz kullanıyoruz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bu konu sticky olsa ya..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Cevabı zaten belli ybr ya da cbf al
    porsuk_y, loop, jackonbir ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

düştüğünde kendinden önce motoru düşünmek =D budur
    tayfungun45 bunu beğendi.

Motosikleti
    125 lik mi 250 lik mi
    norace bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Eline koluna saglik paylasim icin tesekkurler
    Baslangic motosikletim olacak ama kararsizim Suzuki Hayabusa,Kawasaki Zx12, acaba km kac kurus yakar

Motosikleti
    YAMAHA TENERE XT660Z
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bak güzel kardeşim, motosiklet öyle birilerinden fikirler alıp başkasının aklıyla haraket edip yalnızca para verilerek alınacak bir mal,demir yığnı , ulaşım aracı değildir heleki ilk motosiklet bence hepsinden daha önemlidir, ilk alacağın motoru seversen, ona karşı duygusallık hissedersen, düştüğünde kendinden önce motorunu düşünürsen bu işin devamı olacaktır, yoksa o motora kamyonla para versende herkes çok beğensede eğer senin için de birşeyleri kıpırdatmıyorsa boşver sen alma o motoru, senin beğendiğin senin gözüne hoş gelen onu görünce heycanlandığın bir motor bulana kadar internette resimlere bak, senin için olanı gördüğünde anlayacaksın hangisi olduğunu ( tabiki herkesin hayallerinin motoru vardır ama birde bütçesine uygun alabileceği gerçek bir motor vardır.) İşte onu bulduktan sonra buraya gel bak bakalım o motor hakkında neler yazılmış neler konuşulmuş, hepsini okudun hala tatmin olmadıysan aç başlığını sor sorunu ama dedim gibi zaten o resim sana ben senin için yapıldım diyorsa, çok büyük problemler harince ondandan vazgeçmek istemeyeceksin.

Özet: Motor ilk görüşte beğendiğin vurulduğun insana benzer, hakkında kim nederse desin kendin yaşayarak tecrübe etmen gereken bir alettir.

Bunlar kendi şahsi görüşlerimdir, hangi motoru alsam diye yazmanızı 2 saatline bile erteliye bilirsem ne mutlu bana.
    söylediklerine %100 katılmakla beraber şunu da söylemeden edemeyeceğim
    malesef her konu başlığı açana da aynı sammiyet ve itina ile cvp yazmıyorlar
    bu konuda epey bir ayrımcılık var gibi geliyor bana
    bunu sitedeki popülerlik oranı belirliyor sanırsam ama yanlış bence.insanların biliçli olmadığı konularda herkesi yardım etmeye davet ediyorum.eğer bildiğiniz birşey varsa ufak da olsa paylaşın -yazın- çizin korkmayın birşey kaybetmezsiniz...
    bu konuda müzdaribim içimi dökeyim dedim
    Levent68 bunu beğendi.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Bu konuyu yukarda tutalım, destek beyler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    7 yıl sonra bi motosiklet almak istiyorum ama çok kararsızım.Onu sattıktan sonrada ne alabilirim lütfen yardım edin.
    tinerci bunu beğendi.

Aslında bu tür konuların cevapları defalarca bu forumda verildi.Güzel kardeşim arama kısmından yeni başlayacağım dedin mi sürüyle konu cıkar zaten.Ordan verilen cevapları oku karar ver güzel kardeşim.Bizi de sınama canım kardeşim.Aydemir Akbaş gibi oldu ama bunları yapmazsan seviniriz

Motosikleti
    Alıntı speed_dream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    söylediklerine %100 katılmakla beraber şunu da söylemeden edemeyeceğim
    malesef her konu başlığı açana da aynı sammiyet ve itina ile cvp yazmıyorlar
    bu konuda epey bir ayrımcılık var gibi geliyor bana
    bunu sitedeki popülerlik oranı belirliyor sanırsam ama yanlış bence.insanların biliçli olmadığı konularda herkesi yardım etmeye davet ediyorum.eğer bildiğiniz birşey varsa ufak da olsa paylaşın -yazın- çizin korkmayın birşey kaybetmezsiniz...
    bu konuda müzdaribim içimi dökeyim dedim
    Ben daha önce sorulmuş bir sorunun bile defalarca sorulup cevaplanmasından yanayım, ama sorulan sorunun kişisel tercihlere göre cevaplanacak bir soru olmasından şikayetçiyim, yoksa sahip olduğu veya olacağı bir motor , ekipman v.s şeyler hakkında hiç aramadan sorsa bile biliyorsam seve seve cevap veririm , solundan kalkmış bir kaç kişi dışında da herkesde cevap veriyor genelde

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:49 ----------

Alıntı fz6_fazer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eline koluna saglik paylasim icin tesekkurler
    Baslangic motosikletim olacak ama kararsizim Suzuki Hayabusa,Kawasaki Zx12, acaba km kac kurus yakar
    kawasaki zzr 1400 daha ekonomik oluyormuş duyduma göre

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    7 yıl sonra bi motosiklet almak istiyorum ama çok kararsızım.Onu sattıktan sonrada ne alabilirim lütfen yardım edin.
    fz6_fazer, cool113 ve turkish39 bunu beğendiler.

Motosikleti
    RX3 İ EVO
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 16:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:52 ----------

[/COLOR]

http://img338.imageshack.us/img338/4...ad118tfzq2.jpg[/QUOTE]

İşte budur...Abi bide bunu satınca ne almalıyım ona da bi öneri de bulunursan

Motosikleti
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]

http://img338.imageshack.us/img338/4...ad118tfzq2.jpg
    İşte budur...Abi bide bunu satınca ne almalıyım ona da bi öneri de bulunursan[/QUOTE]

abi sitede küfür yasak diye biliyorum ama edincede sonucu noluyor merak etmiyor değilim
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Bu konuyu sabitlemeli
    ZZr 1400 ne kadar yakar
    Resimde supermis
    Bu muhabbet uzaaaaaaaaaaar gider

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    kesinlikle bunu bi sabitleyelim ya hatta bu konunun yeni üye olanlara mesaj olarak linki atılsın
    fz6_fazer bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu konuyu sabitlemeli
    ZZr 1400 ne kadar yakar
    Resimde supermis
    Bu muhabbet uzaaaaaaaaaaar gider
    http://www.yakittuketimi.net/kawasaki-zzr-1400/
    Bence burda az söylemiş benim 600 cc bile 6 yakıyorsa bu alet şehir içi 9-11 arası yakar bence

Motosikleti
    ybr 125 esd
    Alıntı Pekbipicadam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.yakittuketimi.net/kawasaki-zzr-1400/
    Bence burda az söylemiş benim 600 cc bile 6 yakıyorsa bu alet şehir içi 9-11 arası yakar bence
    isin gırgır kismindayim (yinede tesekkur) bosver yakiti,son zamanlarda sikca acilan konulardan biri, sezon acilmaya yakin bu konularin dahada artacaktir,Sitede kufur yasak,sizin gibi pozitif insanlara ihtiyacimiz var
    Yeni baslayacak arkadaslar, formu arastirmak yerine direk konuyu aciyorlar
    Bu mesajida cok begendim
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle bunu bi sabitleyelim ya hatta bu konunun yeni üye olanlara mesaj olarak linki atılsın
    kemboo bunu beğendi.

Motosikleti
    isin gırgır kismindayim (yinede tesekkur) bosver yakiti,son zamanlarda sikca acilan konulardan biri, sezon acilmaya yakin bu konularin dahada artacaktir,Sitede kufur yasak,sizin gibi pozitif insanlara ihtiyacimiz var
    Yeni baslayacak arkadaslar, formu arastirmak yerine direk konuyu aciyorlar
    Bu mesajida cok begendim
    Ya aslında yeni motor alacaklar diye ayrı bir bölüm falan açsalar konularıda orda toplasalar daha faydalı olabilir , burası genel sohbet olarak geçsede en faydalı bilgiler burda dönüyor, her gelen ne alsam diye başlık açıyor bizde kızıp cevap veriyoruz konu yukarı taşınıyor bu arada gerçekten faydalı olabilecek başlıklar gözden kaçıyor.
    dream4life ve fz6_fazer bunu beğendiler.

Ufuk ARSLAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    bence bu tarz konuları acanlara karşı biz organize olalım hep birlikte söyle cevap verelim

17 yaşından büyükler için

17 yaşından küçükler için
    cece89, kemboo ve hercaiii bunu beğendiler.

Motosikleti
    [QUOTE=Ufuk ARSLAN;3258548]bence bu tarz konuları acanlara karşı biz organize olalım hep birlikte söyle cevap verelim

Aslında bir çoğuna bu cevap tam olur ama bazen gerçekten son noktaya kadar gelmiş veya ufakta olsa bir yönlendirmeye ihtiyacı olan insanlar oluyor veya heves etmiş üye olmuş bende varım demek istiyor , herşeye rağmen rencide etmeden kalbini kırmadan birşeyler yapmak lazım

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)