Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Motosiklet kullanmadim ama kullanmayi biliyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    restherock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700 GS
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her seyin bir sirasi var zaten annemler cok karsi motora ama dedem saolsun alicak. Kimseye alinmadim alinmamda hevesim de kirilacak gibi ucuz deil ben 3 senedir bekliyorum allahin izni ile kazasiz belasiz alirim binerim hepimiz kazasiz belasiz binelim senin memleket nere motoru alinca seni ziyaret edeyim
    Yazları Balıkesir Akçay kışları İzmir Buca beklerim kardeşim
    tezer bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF 250 L
    kendini tehlikeye atma yol çok uzun 3000 km tecrübe değildir yol uzadıkça konfor düşecek sıkılacaksın dikkatin dağılacak yorulacaksın illa gidicem dersen çok dikkatli ol allah yardım etsin.

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkay kardeş. Sen bir ehliyetini al önce... Kaskını, montunu vs al bir... Sonra eğitimlere katıl veya öğren bir şekilde motor kullanmayı.
    Sonra amerikayamı gidersin, Almanyayamı gidersin artık
    2-3 tur atmak ile kullanmayı öğrenmek nasıl bir şey lem. Varmı öyle bir dünya... Elalem eğitimlere neden paralar döküyor o zaman. ?

Sen al ehliyetini, paranı hazır et... Al motorunuda... Biz sana rodaj yapmayıda anlatırız, uzun yola çıkarken alman gerekenleride....
    Daha karga bokunu yemeden BİSMİLLAH bi..

Veeeeeeeeeeeeee... Başlık için ise..
    http://31.media.tumblr.com/tumblr_mc...clyyo1_400.gif
    Güldürdün Animasyon süper.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    kardesım yasım 16 dıyosun bır kere senın hukuken dıreksıyon basına gecmen bıle suc sayılır + yılladır forumu takıp edıyormussun o zaman sunu bılmen lazım bu forumun uyelerı ehlıyetsız kasksız adamla kolay kolay muhattap olup ılgı gostermezler bence once yasını bekle ehlıyetını al kendını guzelce egıt pısır sonra uzun yol denemesı yap. benden sana abi tavsiyesi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    bu senin becerin ve cesaretin ile alakalı.kimse benim motor sürüşüm %100 dememeli . yine de şehiriçinde ve çevresinde önce kolay rotalarda 40-50 sonra 100 ve fazlası kilometreler yaparak tecrübe kazanmak en iyisidir.

motosiklet kullanmasını belki biliyorsun ancak bedenin neler ile karşılaşacağını biliyor mu ? yüksek bir tepede havanın aniden soğuması karşılaştığın tehlikeli bir anda tekrar yola devam edebilecek soğukkanlılık, yorgunluk ve su kaybı gibi etkenler de var uzun yolda seni tehlikeye sokacak.

Rocknrolla - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K100 rt Mondia Drift
    Bak................

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    MetinK. ve norace bunu beğendiler.

banro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CGL125-CBX250-XL700-CBF150-GW250
    10 yıldır motosiklet kullanıyorum,her binişimde hafiften tedirgin olurum . Kullanmadan kullanmayı biliyorsun, ehliyet yok, uzun yol yapacaksın, Allah akıl fikir versin.

xman19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 125 ACE
    Merhaba;

Bakımı tam her çesit 4 zamanlı motorla uzun yola çıkılır. Ben durmaksızın 125 cc cg motorla 250 km gidiyordum Şimdi motorum yok fakat alacağım gidebilir miyim diye motordan süphe etme ama sen buna dayanabilir misin buda var. Boyun ağrısı bacaklarda kramp ve totoda uyuşma. Motoru mahalle arasında kullanmayla uzun yol çok farklı büyük araçların rüzgarı ve yan rüzgarlar çok etkili oluyor hevesini kırmak isteme benimde planımda karadeniz turu var Tecrüben artmadıkça ehliyetin olmadıkça ve ben bu motoru söker geri toplarım demedikçe uzun yola çıkma derim.

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Hertürlü giderin var kardeşimm durma, yapıştırrr :D uzun kısa yol sana koymazz devammmm :D

obk11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza inşallah
    Alıntı xman19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba;

Bakımı tam her çesit 4 zamanlı motorla uzun yola çıkılır. Ben durmaksızın 125 cc cg motorla 250 km gidiyordum Şimdi motorum yok fakat alacağım gidebilir miyim diye motordan süphe etme ama sen buna dayanabilir misin buda var. Boyun ağrısı bacaklarda kramp ve totoda uyuşma. Motoru mahalle arasında kullanmayla uzun yol çok farklı büyük araçların rüzgarı ve yan rüzgarlar çok etkili oluyor hevesini kırmak isteme benimde planımda karadeniz turu var Tecrüben artmadıkça ehliyetin olmadıkça ve ben bu motoru söker geri toplarım demedikçe uzun yola çıkma derim.
    Full korumalikli olarak hizda yuksek olmasa polis durduruyormu

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    yok daha neler yaa

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Sadece fikrini desteyeklenleri cevaplaması da garip.. diğerleri baş çavuşun eşşeği çünkü, aferin kardeşim aynen bu kafayla devam et..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

xman19 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb 125 ACE
    Alıntı obk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Full korumalikli olarak hizda yuksek olmasa polis durduruyormu
    Ben polisi düşünmüyorum polis ceza yazar motoru bağlar ama sana bişey olmasından korkarım. Sen bu fikrini 1 sene tecrübeden sonra ehliyeti alıp gerçekleştirmen bence daha iyi olur.

Ben eski motorumu ilk aldığımda 1 haftalıkken ehliyet ve plakasızlıktan bağlattım o arada ötv arttı felan derken baya sıkıntı yaşadım Fakat 2007--2008 arasında Ankara da 1,5 sene bindim senin tabirinle tam korumalı hiç durduran olmadı.

kazalar kayaş tarafında önden giden kamyonun çadırı yırtılıp uçtu Allah tan ön tekeri kurtardı arka tekere dolandı ,düşmedim ama masraf açtı bide batıket carrefour girişimde emniyet şeridine geçerken kamyonun sıkıştırması sonucu ortalama bankete girdim jant çamurluk felan derken masraf açtı tabiki kamyon kayıp... Anlatılcak şey çok sen acele etme.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)