Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

düşüncelerim

Motovento
    REKLAM ALANI
    Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Bi paket sigarayi en kotu 2 gün iciyorum. 2 gün motorla 2ser saat gezsem 150-200 km yapsam 3ltden 6lt fln yaksam en iyi ihtimal, 4saat etti mi sana 30tl. Bu ybryle ha sinek dedigin motorla.. Sen neyin kafasiyla 1lt benzinle 1paket sigara kiyasliosun, amaç ne?
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    UgurCanSoylu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı canerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor sevdan başladı daha tecrüben yok hız yapmak istemiyorsun ama asfaltı ağlatıp egzozdan ateş atıp kükremek istiyorsun doğrumu anladım
    hocam doru anladınız ((: kle 500 tarzı tam benim istediğim tarz ama o tip küçük cc motor varmı? crooslar cok abest gözüküyorlar senin motorun öle değil.
    "Yasamayan cesaretiyle bir kösede öyle ölür esaretiyle..."

Motosikleti
    Yamaha mt09
    Kardeşlerini seviyorsan senin kullandığın motora bindirme
    UgurCanSoylu ve ZxPanic bunu beğendiler.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Allah seni kardeslerine bagislasin.. dikkat et 125cc sinek dedigin motorlarin yarişlari yapiliyor yani bisiklet degil. Az biraz takil forumda bilgilen. Biz ki noce arkadadimizi canimizi kaybettik sirf 4 silindirin sesine goruntudune heves etti diye.. biz uzulduk kardeslerin uzulmesin

tebrikler bu konu üzerine bizden 12li set çatal bıçak takımı kazandınız.hatta kalın biz size dönücez.

yunusus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1200Rt - Planet (78)
    Haala neyin kafasini yasadigini anlayamadim bu arkadasin.. Guzel kardesim sen sigara icmiyor olabilirsin ama hangi manyikla sigarayla benzini karsilastiriyorsun?? En nihayetinde bu ulkede sigara ic yada icme litresi 1.2 lira olan benzine 5 lira veriyorsun ama olsun en azindan sigaradan ucuz hala degilmi?
    Bi git işine gücüne bak kardeşim!

canerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin-Rally250-z300
    Alıntı UgurCanSoylu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam doru anladınız ((: kle 500 tarzı tam benim istediğim tarz ama o tip küçük cc motor varmı? crooslar cok abest gözüküyorlar senin motorun öle değil.
    hocam ben kle 500 e gelene kadar 4 motor değiştim ve hala daha bazen kleden korkuyorum sana tavsiyem önce bir ybr al 2. el motor işini çöz sonra madem enduroları seviyorsun 250 lik bi cross enduro tipi bi makina al ondan sonra 500 650 cclere geçersin.

kuroscu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    r25 yamaha
    Alıntı UgurCanSoylu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en mantıklı cevap budur

tekrar merhabalar herkese. gecenlerde o yazıyı yazdıgımda kafamdan gecenleri yazmıstım neyse biraz çelişkili olmuş kusura bakmayın ((: bu arada ben apaci dediğiniz kimlerse artık, onlardan değilim 3 tane kız kardeşim var onların masraflarını karşılıyorum evli bir adamdan hiç farkım kalmadı askerden döndüğümden beri. arkadaşlarımı gördükce hayatımın cok basit oldugunu gördüm ve bir hareket katmak istedim kendime o yüzden buradayım zaten. Bu arada kıyafetlerim tamam <*(korumalı ceket+korumalı eldiven+2 tane nolan marka kask aldım+cok sayıda ufak tefek şeyler neyse)* 2 kask almamım nedeni tabiki kız kardeşlerim için. ehliyetim tamam aralık ayında dosya tamam olunca alıyorum onuda. dolayısıyla aralık ayına kadar arastırmadayım. almısken adam gibi motor almak istiyorum. birilerinin moralini bozmuşsam özür dilerim. AMA MALASEF HİÇ KİMSE YAZDIGIM YAZININ EN ÖNEMLİ NOKTASINI ANLAMADI "benzinin litresi sigaradan daha ucuz yani şimdilik ucuz" BU KONU HAKKINDA DÜŞÜNCELERİNİZİ ALMAK İSTİYORUM? teşekkür ederim ilginiz için
    kardeşim madem hem güçlü olsun hemde fazla hız yapmayım diyorsun başlangıç motoru olarak ve uzun vadede kullanabilecegin bir motor cbr 250 r ben senelerdir motor kullanıyorum .motosiklet ömrümün çogunu arazide gecirdim.ve asfalta döneyim dedim bide kararsız kaldım ya araziye dönmek istersem diye başlangıç olarak 125 r aldım inan bana 22 senelik motorcuyum bana baya zor geldi oturuşu kullanımı çok farklı alışmam 3 ayımı aldı gecen kross motora bindim baya bi açemilik çektim neredeyse düşüreçektim boyum kısa kaldı halbuki yıllarca kullandıgım motosiklet oldugu halde var sen düşün .ben seneye yeni model 250 r honda gelirse onu alacam .fazlasıyla yeterli bi motosiklet 125 r la 145 km hızı görebiliyor düzdede 120 gidebiliyorum 250 r ile düzde 150 yokuş aşagı 170 daha ne olsun.
    UgurCanSoylu bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Bali çekmeyene motor vermezler...

Motosikleti
    hyosung gt 650 naked
    sen ot kullanmadıgına emınmısın bı yazdıklarına bak ıstersen

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    UgurCanSoylu bunu beğendi.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)