Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni ehliyetler ne zaman gelecek?

Motovento
    REKLAM ALANI
    norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Mevcut sürücü belgelerinin ne zaman değiştirileceğini kesin olarak bilen var mı? Her kafadan bir ses çıkıyor. Sertifikayı aldım, ona göre belgeyi çıkarttıracağım. Şimdi belgeyi alıp bir iki ay sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum.

Bu arada, bir hayırlı olsun deyin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Hayırlı olsun.
    norace bunu beğendi.

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Değişim 15tl, 2 ay motorsuz gezmeye değer mi
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    Suzuki Address
    Alıntı Linwelin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değişim 15tl, 2 ay motorsuz gezmeye değer mi
    15 TL değil. Başta 150 dendi, sonra tepki gelince 15'e indirdik dendi. Sonra da öğrendik ki sağlık raporuna 150 ödeyecekmişiz. Yani kart parası olarak değil de rapor parası olarak ödeyecekmişiz. Sadece ismi değişiyor.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı norace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 TL değil. Başta 150 dendi, sonra tepki gelince 15'e indirdik dendi. Sonra da öğrendik ki sağlık raporuna 150 ödeyecekmişiz. Yani kart parası olarak değil de rapor parası olarak ödeyecekmişiz. Sadece ismi değişiyor.
    ne sağlık raporu zaten ehliyeti alırken sağlık raporu aldık he yenden istiyorlarsa aile hekimleri bedava veriyor haberlerde sadece ehliyet parası diye geçiyor

Motosikleti
    Honda Cbr 250 R
    Nasıl yani ? Yeni ehliyet için yeniden mi randevu alacağız ?

Motosikleti
    Suzuki GW 250 İnazuma
    Alıntı norace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mevcut sürücü belgelerinin ne zaman değiştirileceğini kesin olarak bilen var mı? Her kafadan bir ses çıkıyor. Sertifikayı aldım, ona göre belgeyi çıkarttıracağım. Şimdi belgeyi alıp bir iki ay sonra değiştirmek zorunda kalmak istemiyorum.

Bu arada, bir hayırlı olsun deyin.
    Hayırlı Sabahlar ; Hayırlı olsun ehliyetiniz, inşaallah en kısa zamanda gönlünüzde yatan motosikletinizi de alıp kazasız belasız binersiniz inşaallah...

Motosikleti
    Suzuki Address
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne sağlık raporu zaten ehliyeti alırken sağlık raporu aldık he yenden istiyorlarsa aile hekimleri bedava veriyor haberlerde sadece ehliyet parası diye geçiyor
    Valla bedava veriyorlar da işte ehliyet için gerekli olan sağlık raporunu 150 liraya verecekler dendi. Ulusal Kanal bir ara takipteydi bu konuyu.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:35 ----------

Alıntı TurkishPower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl yani ? Yeni ehliyet için yeniden mi randevu alacağız ?
    Değişim için herkes randevu mu alacak yoksa emniyet mi çağıracak bilmiyorum ama sağlık raporu için sanırım randevu alacaksınız evet. Aile hekimleri verebilecek denirse randevuya gerek kalmaz tabii ama asıl konu şu 150 liranın alınmaması.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Alıntı Naci/Suzuki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı Sabahlar ; Hayırlı olsun ehliyetiniz, inşaallah en kısa zamanda gönlünüzde yatan motosikletinizi de alıp kazasız belasız binersiniz inşaallah...
    Çoook teşekkür ediyorum iyi dilekleriniz için

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)