Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bayanlara Bi Alkış

Motovento
    REKLAM ALANI
    cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    bizim de görüklede bir cıbırlı hatun var okula gidip geliyor duyuyorsan ilan-ı aşk ediyorum :p
    soycan bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Her erkek istemezmi bayanların motosiklet kullanmasını tabiki isteriz bayılırız harika bir eşlik ve göz zevki olur ama!
    en basit bir örnek verim size eşimle 3000küsür km lik tura çıktım otobanda bi viraja girdim sıçak kaskların vizörleri açık otobanın kenarındaki su fıskiyesi yola dönmüş tazikli bi şekilde göz hizasına su sıkıyo yerler ıslak ben tam dönüyorum çokta yorgunum vizörden içeri su bi girdi hiç bozmadım istifimi ama eşim suyu görünce zıpladı motor bi yalpaladı hatim indirdim düşmemek için gece 4 te tam tırın yanından geçiyorum arka lastigi bomba gibi patladı orda benim durumumda bir bayan olsa direk bariyele güm :D panik ataklar malesef hem kendilerine hemde çevredeki haraketli haraketsiz nesnelere sakınçalılar.Herşey yerinde güzel siz anladınız.
    abeciMotoru ve cece89 bunu beğendiler.

abeciMotoru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cb125E-SymWolf-Inazuma-XJ6 F
    bayan şoför hata yaparsa çok sinirleniyorum ancak bayan motorcu gelsin çarpsın isterse gıkımı çıkarmam gibi bir his var içimde hayırlısı :D
    cihan54 ve Blackwidow bunu beğendiler.

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ss motarla 230 ile giden bayan gördüm ben yazın. yani bayan deyip geçmeyelim bazıları aşırı fena (%0,5)

agrasiwe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt09
    bayanlarada motoru pek yakıştıramıyorum abi sanki bi resim çekinip gidecekmiş havaları var

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Alıntı sakinseytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her erkek istemezmi bayanların motosiklet kullanmasını tabiki isteriz bayılırız harika bir eşlik ve göz zevki olur ama!
    en basit bir örnek verim size eşimle 3000küsür km lik tura çıktım otobanda bi viraja girdim sıçak kaskların vizörleri açık otobanın kenarındaki su fıskiyesi yola dönmüş tazikli bi şekilde göz hizasına su sıkıyo yerler ıslak ben tam dönüyorum çokta yorgunum vizörden içeri su bi girdi hiç bozmadım istifimi ama eşim suyu görünce zıpladı motor bi yalpaladı hatim indirdim düşmemek için gece 4 te tam tırın yanından geçiyorum arka lastigi bomba gibi patladı orda benim durumumda bir bayan olsa direk bariyele güm :D panik ataklar malesef hem kendilerine hemde çevredeki haraketli haraketsiz nesnelere sakınçalılar.Herşey yerinde güzel siz anladınız.
    Hayır, hiçbi şi anlamadık. Nokta ve virgül yararlı / güzel olgular, nacizane öneririm...

Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bayan şoför hata yaparsa çok sinirleniyorum ancak bayan motorcu gelsin çarpsın isterse gıkımı çıkarmam gibi bir his var içimde hayırlısı :D
    Yeter ki bayan(?) motorcu eşin olmasın
    abeciMotoru bunu beğendi.
    Motosikleti; biraz da, geri gitmeyen bir yoldaş olduğu için seviyorum. Hep ileri; ama, hep ileri gidiyor... Geçmişle hesabınız kalmamışsa, tam size göre motosiklet.
    Size göre de; daha keşfedilecek, yaşanacak çok şey varsa, haydi atlayın motosikletinize...

Bizim mahallede var bir abla ybr 125 kullanıyor birde küçük bir kızı var 5 yaşlarında ikisinde kask kızda annesine tutunmuş maymun gibi öyle geziyorlar.

bir insanı dizginleyen yine kendisidir. cesaretli olunca bu işin erkeği kadını yok. birde piyasada insan kılığındaki yaratık sürücüler olmasa
    ÖzLeMKaYrA ve Blackwidow bunu beğendiler.

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Otomobil konusunda bayan sürücülerden kaçıyorum.Bir sürü etmeni var.Çalışmayıpta para için evlilik yapan,evde baskı görüp altında ki suv ile bunu trafiğe kusan çok veya saçma sürücü kurslarının eğitimsiz trafiğe salmaları gibi.Daha dün 19.11 2013de saat 13:20 civarlarında 09 ... 876 plakalı kırmızı tahmini 2006 2009 model arası polo ile,ege üniversitesi kavşağı-bornova metro arasında faciaya uğradım.Sebebi sevgili sürücümüzün derse geç kalması.Arkamda dolu trafikte amansızca korna sellektör ki sanki uçacak üstüne el kol hareketleri.Yahu ben motosikletle aralardan geçemiyorum.Bilen bilir oranın iğrenç trafiğini.4 ayrı noktadan tek bir yere toplanır.

Uzun süredir ilk defa bu kadar sinirlendim.Gayette iyi apaçayimdir.Yolun kalan kısmını ona çok güzel zindan ederdim.Ben ne yaptım plakasını metro içinde ki trafiğe verdim.Bayan sürücü normaldir kardeşim kaçamadın mı motosikletle boşver şeklinde karşılık aldım.Vaktim yoktu çingenelik yapıp kavga çıkarmaya...

Bunun harici çok sevdiğim arkadaşımın eşini Duke 200 ile haziranda motosiklete başlattık.Şu an Duke 390 kullanıyor.İzmir'de satılan 3. 390...Gayette iyi.Trafik mantığını çözdü.Motosikleti çözdü ne aşırı sakin ne de aşırı panik kullanıyor.Şahsen ben hayranlıkla izliyorum...
    Blackwidow bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

cihan54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 1200F
    Alıntı abeciMotoru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim ben de..

Yolda bir bayan motosiklet kullanıcısı gördüğümde anlamsız bir saygı oluşuyor nedense.. Kaskın içinde konuşmaya başlıyorum kendi kendime; "Arkadaşlarını da teşvik et, çoğalın be ablacım."

Siz bayan kullanıcıları camiaya çok yakıştırıyorum şahsen
    abeciMotoru, ÖzLeMKaYrA ve Blackwidow bunu beğendiler.
    "CaRPe DieM"

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Alıntı lickup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cılız bir insan ışıklarda durduğunda 200-250 kiloluk motosikleti bacaklarıyla nasıl tutabilir söyler misin bana? Benim bile 100 kiloluk motosikletimde bazen dengemi kaybettiğim anlar oluyor. 1.82 - 70 kiloyum.
    Yırtınıyoruz burda.Motosikleti kendine taşıtmayı öğrenmeden büyük cc'ye geçilmez diye.İşin özü güç değil basit teknik ve kuralları öğrenmek.İlgi duyup bunları gerçekleştirmek.Hevesle başlayıp bir anda uçmak istememek.

Name EKİN'i izleyeniniz varmı ? Ben 2006'da izledim ilk defa.Gayette iyiydi.11 sene geçmiş...İnananın hiçte kaslı güçlü değil...

Harici İzmir çapırcılarını bilen vardır.Kasksız,plakasız yüzler bandana ile maskelenmiş yaz kış bu halde gezerler.Bir polis bile durdurmaya cesaret edemez.Aralarında ufak tefek "cılız,kısaboylu" o kadar çok adam varki.Nasıl güçleri yetiyor o 300kg'luk cruiserları taşımaya...

Güç değil teknik,erkek kadın olmak değil zeka gerektirir bu işler...
    Blackwidow, ybalci, initial-D ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Cinsiyet ayrımcılığı hiç hoşuma gitmeyen birşey ki bu 4-5 motorcu arkadaşın atomu keşfetmiş gibi yansıtılmış olması bile yanlış geliyor bana çok büyük bir şey değil bu bizde Arabistan değiliz bayana yasak yok bu tip alanlarda işte bu yüzden istemesi yeter bizim bayan pilotlarımız var Airbus kaldırıyor arkasında 170 yolcusuyla
    Yok bayan pilotlar yok bayan şöförler haber oluyor ve bence çokta büyük birşey değil bu

erkek adam hata yapmıyor mu ? Hepimiz yapıyoruz sıkıntı yok. Onlarda hata yapabilir trafikte herşey olabilir yeter ki ölümler olmasın.
    flame, sodalimon ve ybalci bunu beğendiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

ÖzLeMKaYrA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki An 125 HK, RKS Titanik, RTR TVS Apache
    Alıntı cihan54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynı fikirdeyim ben de..

Yolda bir bayan motosiklet kullanıcısı gördüğümde anlamsız bir saygı oluşuyor nedense.. Kaskın içinde konuşmaya başlıyorum kendi kendime; "Arkadaşlarını da teşvik et, çoğalın be ablacım."

Siz bayan kullanıcıları camiaya çok yakıştırıyorum şahsen
    Sende olmasan kuzi...
    cihan54 bunu beğendi.
    Motor ölüm korkusu değil, yaşam sevincidir...

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    200 kilo scooteri kız arkadaşım ilk kullandığında bile hiç denge sorunu yaşamadı.

660 tenerinin aynaları ustamın boyunu geçiyor ama sanayide bir oraya bir buraya gazladı adam ki kullanmadığı motor yok,hatta benim 260 kglık fj yi bile ben arkasında (95kg) artçı iken istanbul trafiğinde çok rahat kullandı.

azcık mekanik ve denge duygusu olan adam kilo konusunda hiç zorlanmaz.öyle olmasa zaten kimse goldwing kullanamazdı.ben 2 aylık tecribemle 117kg motordan 260kg a bindim ş.içinde birkerede offf çok ağır demedim yada trafikte dur kalk yaparken hiç dengem bozulmadı.

o sebeple bir bayan istedikten sonra goldwing bile kullanır,gs1200de kullanır 660tenerede kullanır

bu abla sizden daha mı güçlü?

http://www.youtube.com/watch?v=I5k4Uj3YTnY
    Blackwidow ve cece89 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı initial-D adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 kilo scooteri kız arkadaşım ilk kullandığında bile hiç denge sorunu yaşamadı.

660 tenerinin aynaları ustamın boyunu geçiyor ama sanayide bir oraya bir buraya gazladı adam ki kullanmadığı motor yok,hatta benim 260 kglık fj yi bile ben arkasında (95kg) artçı iken istanbul trafiğinde çok rahat kullandı.

azcık mekanik ve denge duygusu olan adam kilo konusunda hiç zorlanmaz.öyle olmasa zaten kimse goldwing kullanamazdı.ben 2 aylık tecribemle 117kg motordan 260kg a bindim ş.içinde birkerede offf çok ağır demedim yada trafikte dur kalk yaparken hiç dengem bozulmadı.

o sebeple bir bayan istedikten sonra goldwing bile kullanır,gs1200de kullanır 660tenerede kullanır

Teknik gerçekten önemli, hem beline yüklenmedi sadece bacaklara yüklenerek kaldırdı motoru... Eğitim şart... Bu hepimiz için geçerli...

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Dedikleriniz iyi güzelde o video konuyla ne alaka şimdi,oldu olacak domates kasası versinler onu kaldırsın
    Dizleriyle ite kaka kaldırdı,arkada dayı olmasa öbür tarafa yatacak zaten

Motosikleti
    HONDA CBR 250
    bayan motorcu can dır ) cınsıyet ayrımcılıgına gırmıycem bende egitimi olmasın bır erkek te bayan da aynı dır once egıtım ve daha sonra tabıkı bayan motorcu cok yakısıyor motora bende yalova da bır kere duke kullanan bayan gormustum sasırdım
    Blackwidow bunu beğendi.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dedikleriniz iyi güzelde o video konuyla ne alaka şimdi,oldu olacak domates kasası versinler onu kaldırsın
    konuyla alakası, 450 kilo motoru diziyle ite kaka kaldıran kadın, 200 kg motoru tekerlekleri üstünde zaten dururken çok rahat dengede tutabilir

400kg motor o videoda 37 derece yatsa yere 240 kg verir. 200 kg motor 37 derecede yere 120 kg verir.240ı ayaklarıyla iten, zaten dengede duran ve yere yanal olarak hiç güç üretmeyen motoru tabiikide tutar.

Motosikleti
    Alıntı CrosseR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam arkada dayı var ama sonuçta motor yan sehpaya kondu, onuda dayı ayarlamadı kız kendi koydu... Alakası da şu bence, teknik bilmek gerekiyor, sonuçta kız motoru sırtına almıyor, olması gereken konuma getiriyor... Öğrenilmesi gereken teknik konular...
    abeciMotoru ve RODWIN250R bunu beğendiler.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ÖzLeMKaYrA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öğrenilmesi gereken teknik konular...
    Ben de öyle düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:59 ----------
    konuyla alakası, 450 kilo motoru diziyle ite kaka kaldıran kadın, 200 kg motoru tekerlekleri üstünde zaten dururken çok rahat dengede tutabilir

400kg motor o videoda 37 derece yatsa yere 240 kg verir. 200 kg motor 37 derecede yere 120 kg verir.240ı ayaklarıyla iten, zaten dengede duran ve yere yanal olarak hiç güç üretmeyen motoru tabiikide tutar.
    Hayatınızda hiç 240kg yüke maruz kaldınızmı itmeyle kaldırmayı karıştırmayın,hala konuyla çok alakasız bir video olduğunu düşünüyorum..
    Bayanlar kullanamaz yapamaz edemez demedim zaten,bununla ilgili örneği ve yorumumu takip ederseniz konu başında yapmıştım zaten..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler