Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

OGS den cezalı geçtim ---yardım lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI
    ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    arkadaşlar ogs de en sağdan yavaşça geçiyorsunuz motorla,alet ötmüyor..herzaman devam..
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    snrtrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway sl 150 / hyosung gv 650
    ccbbdd sana katılıyorum fakat bi kere benimkisi öttü artçıma plakayı kapad dedim harfeleri kapamış sadece ... bakalım ne olacak

ayrıca motorsikletin arabadan daha ucuza geçmesi gerekir ve bunun için yasamayı durdurma kararı alınmış mahkemeden diye biliyorum....

gukuk devleti daha güzel bi laf .....
    bence istanbuldaki tüm motorcular köprü geçişindeki bu soyguna karşı bir protesto göstersi yapmalıyız yoksa hep bu fiyata geçicez soyulucazzz ..

varmısınız böyle büyük bir protestoya ??? bi başlık açalım
    koluna taktığın kask kafanı korumaz

brsyc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 Dakar
    Alıntı ccbbdd adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar ogs de en sağdan yavaşça geçiyorsunuz motorla,alet ötmüyor..herzaman devam..
    ccbbdd kardes, bu sagdan gecme olayi nasil? acil gecmem gerektiginde 2. kopruye gitmiyim bi de.. sen denedin mive ne sıklıkla geciyosun bu sekilde?

kaptaniderya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motorsuz
    Alıntı johnny_rook adlı üyeden alıntı
    gittim bir vakıfbank şubesine, KGS istiyorum dedim, cevap nüfus cüzdan örneği + ikametgah belgesi + gelir beldgesi, kardeşim altı üstü köprüden geçecegim,
    iş başvurusu yapmıyorum, bu ne yaaaaa......
    Bu KGS yi kredi karti olarak verdiklerinden gelir belgesi vs istiyorlar , bende Halkbankasindan aldigimda ayni belgeleri vermistim , benim icin en iyi tarafi yukleme derdi vs olmamamsi , indirimi otomatik yansitiyor , birde ogs de su depozit olayi var bunda o yok en azindan

Ahmet Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125-ZN @ ZeN Scooclub
    24 saat içinde ödersen normal geçiş ücretini ödeyip kurtarıyorsun diye biliyorum ben,

Bununla beraber bir yolun paralı olabilmesi için, ücretsiz alternatifinin olması gerekir, mecburen geçmek zorunda oldugumuz bu köprünün paralı olması hukuksuzlugun ta kendisi, ama bunu tartışamıyoruz bile.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler