Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

dorado corvus (v3) alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI
    womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    arkadaşlar çok acil fikirlerinize ihtiyacım var zat150yi verip corvus almayı düşünüyorum ne dersiniz fiyat 5,700 yarın kesin kararı vermem gerekiyo imdaaatttt
    ...............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    ben yorumumu soledım ılk agızdan
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    [COLOR="Blue"]Ne Kadar Yükseğe Çıkarsan, O kadar Yüksekten Düşersin. [/COLOR]

NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    anacım ne işin var yaaa.alma alma almaaaaa

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    O motorun ederi 3.700 ytl.

5700 e gider sapasağlam bir virago 250 alırsın.

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çok komik bir alet.Dün bir tanesi ışıklarda yanımda durdu müzik çalışyor ilk önce sesin nereden geldiğini anlayamadım.Boğuk ve rahatsız edici o sesin yanında 88 doğan görünümlü şahinlerin zamanı aklıma geldi.onlarda o boğuk kulağa zarar anlaşılamayan bir müzikler açıp trafikte rahatsız edici şekilde dolaşırlardı.
    Uzun lafın kısası bu alet olmaz olmaz çünkü komik olmasının yanında görüntüsüde pazarlarda satılan ucuz oyuncak motosikletlere benziyor.Bence 150 zatından vaz geçme canım.
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    ben ce güzel fuar da da gördüm görünüm olarak da güzel
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

womanrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    egelim bende ilk fuarda gördüm aklıma takıldı bugünde gittim yakından inceledim albenisi fazla bi motor ama yorumlara bakarak almamam gerektiine karar verdim mi acaba bilmiyorum kiii
    ...............

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Öhhö öhhö. Sevgili arkadaşlarım !

İçimizden bazıları bu motorları beğenip almış olabilirler ( benim bildiğim var )

"Bu da benim fikrim" düşüncesi ile, onların zevklerine saygısızlık yapmak istemeyiz herhalde değil mi ?

Eğer beğenmiyorsak, "beğenmedim, güzel değil, öbürünü satıp bunu alma ! vs. vs." fikirdir, olabilir. Ancak bunun daha ileri seviyesindeki bazı küçümseyici ifadeler doğru değil.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

fener1907 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway KW250-H SUPERSHADOW
    Benim fikrim;
    Bu fiyata alınacak motor değil.Aynı paraya regal(4890ytl) veya keeway supershadow (3,590 ytl)daha montıklı olurdu.

ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    ben beğenmiyorum.. hiç güzle bir motosiklet değil bence.. 5700 YTL de yine bence o motosiklet için çok.. almazdım, arkadaşlarıma da aldırmazdım..

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5.700 bencede çok fazla o cihaz için,o paraya yada biraz daha eklenip kaliteli ve kendini ispatlamış markaların motorlarından bi seçim yapabilirsin

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    bence v3 çok güzel ama 5.000 ytl den falasını hak etmiyor

Alıntı ledo adlı üyeden alıntı
    Öhhö öhhö. Sevgili arkadaşlarım !

İçimizden bazıları bu motorları beğenip almış olabilirler ( benim bildiğim var )

"Bu da benim fikrim" düşüncesi ile, onların zevklerine saygısızlık yapmak istemeyiz herhalde değil mi ?

Eğer beğenmiyorsak, "beğenmedim, güzel değil, öbürünü satıp bunu alma ! vs. vs." fikirdir, olabilir. Ancak bunun daha ileri seviyesindeki bazı küçümseyici ifadeler doğru değil.
    Neden burası fikirlerin açıkca söylenebildiği demokratik bir plartform değilmi yoksa..?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Konuyu Motokavgaya taşıyorum

(baktım ledo hocam bayaadır konuya cevap yazıyor .... Hala yazıyor ...Yazmaya devam ediyor....Allahalaah.... )

----------------------------Edit------------------
    Sopa kafama inmeden ben kaçayım

ledo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Beverly , Hyosung GV 650
    Alıntı Rüzgarınoğlu adlı üyeden alıntı
    Neden burası fikirlerin açıkca söylenebildiği demokratik bir plartform değilmi yoksa..?
    Tabii ki öyle. Kuralları da ben koymuyorum zaten. Ben de yukarıda belirtilen çerçevede kendi fikrimi yazıyorum.

Ancak, lütfen bir de şöyle düşün ! Senin beğendiğin ve kendine layık gördüğün herhangi bir eşyaya (motor dahil) aynı ortamda bulunduğun birisi aşağıda ki ifadeleri kullanırsa ne tür tepkin olur?

"Sorun değil" diyorsan, lütfen benim yazdıklarımı da dikkate alma ! Ne de olsa, demokratik bir ortamda yazılmış kendi fikirlerim ve herhangi bir küçük düşürücü veya hakaret içeren unsur barındırmıyor içinde....

Çok komik bir alet.Dün bir tanesi ışıklarda yanımda durdu müzik çalışyor ilk önce sesin nereden geldiğini anlayamadım.Boğuk ve rahatsız edici o sesin yanında 88 doğan görünümlü şahinlerin zamanı aklıma geldi.onlarda o boğuk kulağa zarar anlaşılamayan bir müzikler açıp trafikte rahatsız edici şekilde dolaşırlardı.
    Uzun lafın kısası bu alet olmaz olmaz çünkü komik olmasının yanında görüntüsüde pazarlarda satılan ucuz oyuncak motosikletlere benziyor.

Bunu sonradan gördüm.
    Alıntı Akira adlı üyeden alıntı
    Konuyu Motokavgaya taşıyorum

(baktım ledo hocam bayaadır konuya cevap yazıyor .... Hala yazıyor ...Yazmaya devam ediyor....Allahalaah.... )

Arada bir ihtiyaç molası verdiğimden uzun sürdü....
    Ayrıca ben "site içinden" kimse ile kavga etmem ve etmedim, Sevgili Akira
    Nerde kaldı ki Rüzgarınoğlu sevdiğim, beyefendi ve kıymetli bir kardeşimdir.
    Önemli olan, sadece yazarken veya konuşurken değil, hergün hayatı yaşarken adam olabilmektir.

Tabii ki öyle. Kuralları da ben koymuyorum zaten. Ben de yukarıda belirtilen çerçevede kendi fikrimi yazıyorum.

Ancak, lütfen bir de şöyle düşün ! Senin beğendiğin ve kendine layık gördüğün herhangi bir eşyaya (motor dahil) aynı ortamda bulunduğun birisi aşağıda ki ifadeleri kullanırsa ne tür tepkin olur?

"Sorun değil" diyorsan, lütfen benim yazdıklarımı da dikkate alma ! Ne de olsa, demokratik bir ortamda yazılmış kendi fikirlerim ve herhangi bir küçük düşürücü veya hakaret içeren unsur barındırmıyor içinde....
    Tabiki bir kişinin beğendiğini başka biri beğenmeyebilir.Zaten düzen bunun üzerine kurulu.Ancak ben yazdıklarımda küçümser bir şey olduğunu sanmıyorum.Sadece olaya biraz mizah çerçevesinde bakıyorum.Ok.
    Benim kullandığım motosiklet hakkındada iyi veya kötü eleştiriler mizah çerçevesinde şimdiye kadar çok oldu.Asıl olgunluk iyi dendiğinde yüzümüzde oluşan tebessümü kötü dendiğindede çevrene yansıtabilmektir.
    Zaten malum ülkemizde kimsenin kimseye tahammülü olmaması aslında her şeyi her konuyu ne kadar mesele yapmamızdanda anlaşılmaktadır.Sayın Levent abi.
    Saygılar.

Rüzgarınoğlu...

Bunu sonradan gördüm.

Arada bir ihtiyaç molası verdiğimden uzun sürdü....
    Ayrıca ben "site içinden" kimse ile kavga etmem ve etmedim, Sevgili Akira
    Nerde kaldı ki Rüzgarınoğlu sevdiğim, beyefendi ve kıymetli bir kardeşimdir.
    Teşekkür ederim levent abi sizde benim değer verdiğim klas kişiliklerden birisiniz.
    Görüşmek üzere.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Motosikleti
    Ben bilmem hocam. baktım rüzgarın oğlunun parmaklarıda klavye üzerinde.

Şaka biryana. Sağduyunuzun bilincindeyim.Ama görüldüğü üzere yinede, ortam gerilmesin ,konu setliğe kaymasın diye yazmıştım

---------------------Edit-------------------
    Yazmış bile Neyse Güzel bitti güzel

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    vaayyy, worider topic yapmışız

neyse, canım o motor fena değil ama çok para ya. o para ona verilmez bence. o kadar verceksin madem gibip bi cbr 125 falan alsana. sen seviodun o motoru..ya da ne bilim cbf 250 falan al?
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler