Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bugün de Kafayı Gömmedim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Kırmızı ışıkta geçen denyonun hızını kesmek için bilerek kendi hızımı kesmedim ve önüne sürdüm. Tabi durdu ve korna çaldı. Ben de durdum, motordan indim arabaya doğru yürüyordum ki baktım içeride 2 tane bayan var. Oldukça yüksek bir sesle "kırmızı ışıkta geçtin görmüyor musun" dedim. El kol hareketi yaptı, sağdaki bayan boşver uğraşma diyerek kolundan tuttu. Ben de motoruma binip devam ettim. Aynı kavşakta geçen hafta yine bi denyo en soldan en sağa kontrolsüzce dönerek neredeyse beni biçecekti. Uzunca korna bastım. Yayalara yeşil yanıyordu orda durdu ve "gelsene" dedi. Ben onu biraz geçmiştim. Orda 4 ayrı trafik kamerası olduğu için dönüşü tamamlayıp sağa çektim (motorla geri dönseydim ters yönden ceza yazacaklardı muhtemelen). İndim yürüyorum arabaya doğru. O gelsene diye bağıran adam kendisine yeşil yanınca nasıl bir gazladı görmeliydiniz. Ben kafamda kask varken kafa atamayacak mıyım kimseye?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mtasdel60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Rs 200 2019
    Kaskla atma rajona ters aslında çok büyük olaylar böyle şeylerden çıkıyor ama bazıları da dayağı hakediyor. Bkz: bizim servis soförü

Motosikleti
    Çalındı almayı düşünmüyor
    İlk önce geçmiş olsun fakat bugündemi kafa atamayacgım derken kafayı atarsın sonrası var en az yüz bozmaktan 6 ay yersin sonra kaskla kafa atmayı görürsün yani yaptığın iş saçma kafa atınca eline ne geçicek ? Burun kıracan o adam 2 hafta nefes alamıcak ? vicdan azabı 6 ay içeri girecen değermi sence ?
    TAYFUNBORA bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Aslında çok vicdanlı adamım. Genellikle bir süre sonra iyi ki bulaşmamışım diyorum. Ama bazıları var cidden kafayı hakediyor. O kırmızı ışıkta geçip bana el kol yapana hala kızgınım. Kafa atmasam bile biraz sövseydim rahatlardım.

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    sanane kardeşim kırmızıda geçenden. başına bela mı alıcaksın ? hayır yani iş mi bu? kaskla kafa mafa diyosun da alırlar aklını bıgun soylıyım
    MotorKafa bunu beğendi.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    Kaskla'da ne kafa atılır yanlız varya öff helee revit in eldivenleri yokmu eldivenleri mübarek muşta gibi yaav :D
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

''kafa atamayacak mıyım kimseye?''
    kafan o kadar ucuz olmasın.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanane kardeşim kırmızıda geçenden. başına bela mı alıcaksın ? hayır yani iş mi bu? kaskla kafa mafa diyosun da alırlar aklını bıgun soylıyım
    Banane değil kardeşim ben 80 saniye kırmızı bekledikten sonra niye bir de haksız duruma düşüp laf yiyorum? Yolda giderken önüme kırarlar sağıma soluma girerler sıkıştırırlar yol vermezler eyvallah derim bunlar trafikte hep olan şeyler zaten ama kırmızı ışıkta geçip bana söven adama banane deyip geçemem. Zaten bişey yapmadım görmüyor musun sana kırmızı yanıyor deyip devam ettim.

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    onlara kafa atmak az bile benim için bazen direk motoru g...t sokmak istiyorum
    anaconda84 bunu beğendi.

lickup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar 200NS için gün sayıyor
    Yanında kadınların olduğunu okuyana kadar keşke dağıtsaydın ağzını burnunu diyordum ama o bölümü okuyunca iyi ki yapmamışsınız diyorum. Boşverin...

DKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne yaparsanız yapın kimseye el kol hareketi yada hakarette bulunmayın. trafik bu her an herşey olabilir he deyip geçin

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Tecrübe ile sabittir;

Kask ile kafa attığınızda, pozisyon ve vuruş şiddetine göre kırılan kemik sesini kesinlikle duyarsınız. Çat eder, başı döner - afallar biraz ve yere düşer . . .

Tavsiye: Gözle görülür hasar bırakmamaktır. Rapor alıp sizi süründürebilir. El kol yapın, küfür edin bol bol ve rahatlayın. Kavga çözüm değil demeyeceğim ama mümkün olduğunca kaçının.....

Baktınız olucak gibi değil, "sonunu düşünen kahraman olamaz" sözü aklınıza gelsin...

Dipnot: Evet apaçiyim, evet kavgacıyım, evet asabiyim... (Alıntılayacak arkadaşlar için önlem )
    caferacer21 ve MetinK. bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe ile sabittir;

Kask ile kafa attığınızda, pozisyon ve vuruş şiddetine göre kırılan kemik sesini kesinlikle duyarsınız. Çat eder, başı döner - afallar biraz ve yere düşer . . .

Tavsiye: Gözle görülür hasar bırakmamaktır. Rapor alıp sizi süründürebilir. El kol yapın, küfür edin bol bol ve rahatlayın. Kavga çözüm değil demeyeceğim ama mümkün olduğunca kaçının.....

Baktınız olucak gibi değil, "sonunu düşünen kahraman olamaz" sözü aklınıza gelsin...

Dipnot: Evet apaçiyim, evet kavgacıyım, evet asabiyim... (Alıntılayacak arkadaşlar için önlem )
    Abovv o zaman dozajı iyi ayarlamak lazım. Kemik sesi duymak istemiyorum o kadar da değil

sodalimon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha S10
    Hatta bence bisikletçilerin yaptığı gibi belinize kemer gibi zincir bağlayın, onunla döversiniz...
    Yok yok olmadı, omuzunuzdan gövdenize 18lik zincir sarın, onunla arabasını parçalarsınız ceza olarak.
    Birisi emaneti çekip böğrünüze sıkana kadar kendinizi tatmin etmiş olursunuz...
    Neydi o söz?
    Hımmm...
    "Keskin sirke küpüne zarar"...

Aman kardeş, gözünüzü seveyim, başınıza bela almayın...
    Kimi zaman gülümsemek tek ihtiyaç duyduğumuz rahatlama yöntemi... Karşı tarafa da sayısız etkisi var (adam olana iyi, öküz olana sinir)...
    CanKarsiyaka bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Kaskla kafa attınca, kaskın ömrünü de bitiriyon..

Al başına bi masraf daha.. Yine sen zararlı çıkarsın..
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Sağdan tın tın gidiyorum yanyolda.Solumdan araba beni solladı ve önüme geçmek için yanaşırken sağdaki sokağa girmek üzere hamle yaptı.Sinyal yok!Arkayı kilitledim yanlaya yanlaya durmaya çalışıyorum,acı korna çalıyorum öndeki dingil farketti hemen sola açıldı yoksa arka kapıdan girecektim.Durduk.Hemen kontak kapadım indim kapıyı açtı.Elim ayağım titriyor sinirden "sinyal versene "dedim."Çok özür dilerim"dedi.Olay bitti.Ters bir hareket yapsa burnunu kırabilirdim o sinirle.Ama yanlış işte.

Motosikleti
    Honda Fizy 125
    Bir özür her şeyi halleder. Bir korna sinirleri mahveder...

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Kavga dövüş önermem, ama çift korna + role önerebilriim, durmayacak çekilmeyecek babayiğit çıkmadı henüz :D
    rambomert bunu beğendi.
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    emre seni çok iyi anlıyorum ama daha düzgün sağlıklı bir hayat istiyorsan gelecekte en iyisi hiçbir şekilde sinirlenmemek bunları. kask atıcağına kafalarına bir kask kamerası tak trafik polislerine video olarak gönder şikayetini. sanırım kabul ediyorlar.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı Murat 48/30 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kavga dövüş önermem, ama çift korna + role önerebilriim, durmayacak çekilmeyecek babayiğit çıkmadı henüz :D
    Şu çift korna + röle olayı iyice kafama yattı..

Motorsikletin olmazsa olmaz ekipmanları arasına dahil ettim...
    rambomert ve Murat 48/30 bunu beğendiler.
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)