Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

cbr250R ve pcx 125 esplikırmızı takas nasıl olur?? yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    tolgakızılgü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar 8500kmde cbr250 mi 9100 liraya satıyorum bir arkadaş takas istedi pcx125 esp li kırmızı renk 8100 km de üzerine de 3800 veriyo nedersiniz fikri olan varmı ???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Sizin motorunuzun satılabilir piyasası ve pcx'in emsallerinin satılabilir piyasası... İki motorun şişirilmemiş normal fiyatlarını karşılaştırın. Aradaki 3800 TL'nin mantıklı gelip, gelmediğini kendinizce sorgulayın... Kafanıza yatarsa ve istiyorsanız takas yaparsınız...

Bana kalırsa, peşin paraya satmak her zaman iyidir. Elinizde canlı para olur en azından.

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin motorunuzun satılabilir piyasası ve pcx'in emsallerinin satılabilir piyasası... İki motorun şişirilmemiş normal fiyatlarını karşılaştırın. Aradaki 3800 TL'nin mantıklı gelip, gelmediğini kendinizce sorgulayın... Kafanıza yatarsa ve istiyorsanız takas yaparsınız...

Bana kalırsa, peşin paraya satmak her zaman iyidir. Elinizde canlı para olur en azından.

ya aslında bende km düşürmek için satıyordum yeni kasasını alıcam 250 nin beyaz rengini ama kar amaçlı düşündüm bü takası ama kar edermi bilemedim kırmızı renkler tutulmuyor diyorlar pcx ler için

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    kırmızı renklerin grenajlarının daha pahalı olduğunu duymuştum ondan pek tercih edilmiyor olabilir, bana kalırsa da motorunuzu nakit paraya satmaya çalışın

VlknDnmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l>cbr250r>Tvs apache150>Wind hunter150
    Güzel teklif...

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    girme hocam. nakite sat, cbr 250 satılır.. ben bir kere takasa girdim pişman oldum. maksat sana sıkıntı vermesin!

anlaşılan nakit e satılsa daha rahat olucak açımdan bende kışın pcx kullanıp tasarruf yapıp yazın daha kolay satarım diye düşünmüştüm ama herkese çok teşekkür ederim

Motosikleti
    Mondial 100 ukh, 2001 Titan Deluxe
    Önümmüz kış. Nakit paraya satıp paranızı cebinize koyunuz. En azından sıcak tutar

UqUR_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR & YZF R125
    Bence takas et. 3800 üstünede 3000 tl ekle cbr 125 r al

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında bende km düşürmek için satıyordum yeni kasasını alıcam 250 nin beyaz rengini ama kar amaçlı düşündüm bü takası ama kar edermi bilemedim kırmızı renkler tutulmuyor diyorlar pcx ler için
    8500 km nin nesini düşreceksiniz ki 2 kere satmakla uğraşacağınıza direk satın motorunuzu sonra isteiğiniz motoru alırsınız

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayirlı satışlar

''kışın pcx kullanıp tasarruf yapıp yazın daha kolay satarım''

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı tolgakızılgü adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Km 8500km sıfır demek zaten ama beyazını almak için satılabilir Herşeye rağmen takasa girmenin ne mantığı olacak ki

CBR' a göre : Daha mı az yakacak desek yooo, karda buzda düşersen parçası mı ucuz yoo, daha mı hızlı satılır yoo... hiçbir avantajın yok ki niye tek vesait gidilecek yola aktara aktara gitmek istiyorsun

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    250 lik alan herkez satmanın pesinde nedenini bi ögrenemedik 125 lik alanlarda sıkılıp satıyor diyolar ama ikinci el satilik ilani olanlar ya pert yada agir hasarlı ikiside yoksa zaten 6500 istiyor en azından ben bulamamıstım
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)