Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bugün de Kafayı Gömmedim...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Buyuk bir ustadan ogrendigim;trafikte kimsenin pesine dusme,takip etme..adam korkarsa herseyi yapabilir.korku adama herseyi yaptirir.. bakiniz newyorktaki jipli amca.. yaninda karisi ve cocugu var diye bir suru motorcuyu ezdi gecti..
    İmportant bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    genelde şehir içinde kullandığım ufak motoruma 4 lü korna sistemi yaptım aküden özel kalın kablo çektim yukarıya 30 amper bir röle artı kendi kornasınıda sistemi dahil edince ile önüme çıkanları çıktıklarına pişman ediyordum hatta arkadaşı çağırmak için evinin önünde asıldım kornaya dışarıya çıktı şöyle dedi ''pencereden baktım koca bi araba arıyordum senmişsin'' dedi tavsiye edilir motosikleti duymayan sürücüler için birebir

Nomad_41 ve Salih_T bunu beğendiler.

Nomad_41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 / Triumph Daytona 675 / Yamaha R1 / Z800
    oha motor motor değil rock'n coke olmuş resmen :D
    Murat 48/30 ve anaconda84 bunu beğendiler.

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    Alıntı Nomad_41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oha motor motor değil rock'n coke olmuş resmen :D
    ee böyle sürücülere böyle korna adamına göre motosikleti adam yerine koymayan insan kılıklılar için az bile bu...
    anaconda84 bunu beğendi.

Salih_T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 125cc, Bajaj Pulsar NS 200
    Alıntı extrem_015 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde şehir içinde kullandığım ufak motoruma 4 lü korna sistemi yaptım aküden özel kalın kablo çektim yukarıya 30 amper bir röle artı kendi kornasınıda sistemi dahil edince ile önüme çıkanları çıktıklarına pişman ediyordum hatta arkadaşı çağırmak için evinin önünde asıldım kornaya dışarıya çıktı şöyle dedi ''pencereden baktım koca bi araba arıyordum senmişsin'' dedi tavsiye edilir motosikleti duymayan sürücüler için birebir

http://o1310.hizliresim.com/1g/5/t994b.jpg

Ne yaptın sen yaaaa!...

Sen bitakım şeyleri aşmışsın valla...
    "Ne Mutlu Türküm Diyene" M.Kemal ATATÜRK
    Salcano Wolf 125 28.03.2014 - 02.05.2016 (11.800 km)
    Bajaj Pulsar NS 200 Trafiğe Çıkış: 09.05.2016 (46.500 km)

serdar1547 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 150 MR VULTURE
    abi ben lustral 50 mg tablet isimli ilacı kullanıyorum,araç sürmeyle alakalı bir yan etkisi yok bu ilacın,refleksleri de öyle fazlaca yavaşlatmıyor...
    ilacı kullandığın sürece sakin oluyorsun,kimseye sinirlenmiyorsun kolay kolay...
    bir de benim motorumda eksta olarak büyük korna var,sesine ben bile dayanamıyorum yani diyorum ki ya ilaçla kendini sakinleştir ya da kornayı değiştir

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrübe ile sabittir;

Kask ile kafa attığınızda, pozisyon ve vuruş şiddetine göre kırılan kemik sesini kesinlikle duyarsınız. Çat eder, başı döner - afallar biraz ve yere düşer . . .

Tavsiye: Gözle görülür hasar bırakmamaktır. Rapor alıp sizi süründürebilir. El kol yapın, küfür edin bol bol ve rahatlayın. Kavga çözüm değil demeyeceğim ama mümkün olduğunca kaçının.....

Baktınız olucak gibi değil, "sonunu düşünen kahraman olamaz" sözü aklınıza gelsin...

Dipnot: Evet apaçiyim, evet kavgacıyım, evet asabiyim... (Alıntılayacak arkadaşlar için önlem )
    Benim merak ettiğim o kaskı bir daha kullanabiliyormuyuz?

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Kaska Rodaj yaptırmak istiyorsan İstanbula Gel ne Hayvanlar Görürsün
    Yolver gitsin .

Murat 48/30 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano Wolf 11 (gri)
    Alıntı serdar1547 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ben lustral 50 mg tablet isimli ilacı kullanıyorum,araç sürmeyle alakalı bir yan etkisi yok bu ilacın,refleksleri de öyle fazlaca yavaşlatmıyor...
    ilacı kullandığın sürece sakin oluyorsun,kimseye sinirlenmiyorsun kolay kolay...
    bir de benim motorumda eksta olarak büyük korna var,sesine ben bile dayanamıyorum yani diyorum ki ya ilaçla kendini sakinleştir ya da kornayı değiştir
    Bu herşeye çözüm
    CB 125E(6000 km), Salcano Wolf 11(Gümüş Atmaca)
    Özgürlük çoğu kişilerce çok bilinmeyenli bir denklem iken, biz motorcuların ilk marşla birlikte hissetmeye başladığımız hazdır.(Murat KANAT 17.01.13 )

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    göstermelik artistlik diye buna derim kişiliksiz züppeler..

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ona kafa buna kafa arabadan inivericek 4 izbandut, o zaman anlıycanız koruma ekipmanlarının kıymetini

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    trafikte öfkelenmemek için aslında hata yapan diğer sürücüleri insan yerine koymamak önemli.
    hiç sizi kovalayan bir köpekle veya önünüze fırlayan bir kedi ile kavga ettiğinizi düşündüzün mü ? bunlar varsa yollarda dikkatsiz ve saygısız sürücüler de var ve olmaya devam edecek .

albaywolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Fizy 125
    1 yıldır motosiklet sürüyorum ama daha öncesinde otomobille oldukça fazla trafik tecrübem var. Normalde hiç sinirlenmem kornayı bile ortalamaya vursanız 3 günde 1 kere belki çalarım. Yanımdakiler bile öfkeden deliye dönerken ben gayet sakin kalabilirim. Ama böyle kırmızıda geçen ters yönden gelen bir de karşısındakilere laf atan denyolara hiç tahammülüm olmuyor 180 derece değişiyorum gözüm kararıyor 1 dakikada. Yeri geliyo ben de yapıyorum motorla acelem olduğu zaman kısa mesafede ters yöne girdiğim kaldırımdan gittiğim ışıkta beklemediğim ama onun bile bir usülü var. Kırmızıda geçiyorsan tek bir araç ve yaya kalmayana kadar beklemelisin ki bir tehlikesi olmasın ya da kaldırımda gidiyorsan orda yürüyenlere korna çalmayacaksın fazladan gaz verip insanları korkutmayacaksın üzerlerine sürmeyeceksin...

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Kaskla kafa atma. Kask eğer betona çarparsa kullanılmaz olur, kaskı değiştirmek zorunda kalırsın.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı [Turan] adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ona kafa buna kafa arabadan inivericek 4 izbandut, o zaman anlıycanız koruma ekipmanlarının kıymetini
    minibüsün birine yaptım ben herif kapıyı bir açtı 10 tane filan saydım izbandut Allahtan o zaman motorum 650 lik ti halen nasıl kaçtım hatırlamıyorum
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    vallahi beni de zamanında trafikte rahatsız eden oldu hatta bir keresinde saat sabahın 08:30u filan yolda gidiyorum önümdeki aracın sol lastik hizasında sinyalimi de verdim sola döneceğim arkamdaki lavuk başladı korna çalmaya sürekli ben aldırmadım bir süre hala çalıyor bende dönüş yapacağım için biraz daha yavaşladım adam daha da arttırdı korna olayını bende başladım kornaya bu sefer adama karşıya geçtim durdum ama adam gazladı gitti bende arkasından hareketi çektim sövdüm durdum sonuç sövdükten sonra sakin bir kafayla işe gittim sakin bir şekilde

---------- Post added at 11:29 ---------- Previous post was at 11:26 ----------

hocam çift korna + röle olayı nedir açıklarsanız sevinirim. ne işe yarıyor bu ??

Motosikleti
    Yamaha MT 09 Tracer, SYM Fiddle II
    Ayrıca arkadaşlar insanlar bu şekilde can veriyor yollarda. Herkes sizin bizim gibi canı, malı kıymetli değil. Adam çıkarıyor bıçağı saplıyor. Kim vurduya gidiyor insanlar, arkada bıraktıkları cabası. Kendinizi düşünmüyorsanız geride bırakabileceklerinizi düşünün.

Hayat güzel, üç beş kendini bilmezin gazına gelmeyin. Herifler 2-3 sene yatıp çıkıyor. Balyoz davasına benzemez öyle 800 sene ceza vermiyorlar.

Ben utanmasam kaskı pamuğa sarıcam, pis herifin suratına hayatta vuramam.
    anaconda84 bunu beğendi.

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı Oldjack adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim merak ettiğim o kaskı bir daha kullanabiliyormuyuz?
    Kasktaki darbeye göre değişir aslında. Ls2 kaskımı çatlattığımı bilirim, hatta halen durur

Agv k3 kaskımında vizör camı çatlamıştı, yumruktan ötürü...

Sorunun tam cevabı: LS2 aksesuar oldu. Agv ile evliliğimiz devam ediyor.
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)