Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

MOTORUM MU KIZ ARKADAŞIM MI???

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Eminim öyledir.....
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    350 beyaz cava....hemde stylee...
    yahu napıyım kız arkadası motorum bana yeter canım benım yerım ben onu yerımmmm

ahmetnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS DAKAR '06
    motordan hoşlanan kız arkadaş edinmeyi yeğlerim

Alıntı ahmetnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motordan hoşlanan kız arkadaş edinmeyi yeğlerim
    Motosiklet kültürünü kabullenmiş bir kız arkadaş...

Yaww motorun yağını değiştirme bilgisi olmasa bile; en azından akü bittiği zaman motoru vurdurmaya yardım etsin yeter...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Alıntı viper_1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet kültürünü kabullenmiş bir kız arkadaş...

Yaww motorun yağını değiştirme bilgisi olmasa bile; en azından akü bittiği zaman motoru vurdurmaya yardım etsin yeter...

Hep kendi açınızdan bakıyorsunuz olaylara.Motorun M sini bilmeyen ve motordan nefret eden erkeklerde var.Bana motor mu ben mi diyen erkek arkadaşıma " motor " dedim. Bu tartışılır tabii ama sevmiyor adam napacaksın..
    TA dediğim de o ne diyor Motor alacakken cygnusa karar verdim dedim 120 kilo çok o dedi TA nın 191 olduğunu bilmiyor tabii.
    Biraz da bizi düşünün.......
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    KUBA sj 150 cc
    abi daha bi sürü kız var bencede motosikletim derim neden çünki dırdırı yok kıskançlık krizi tumuyor bence iyi bir kız herzaman bulunur ama motosiklet zor bulunur derim ben çünki güzel motosiklet daha iyi derim

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    denizilinin kızları güzel ama ben motor diyorum
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    dun son osmanlı yandım alı dıye bı fılme gıttık arkadaslarla.oradada bonunla ılgılı bı sahne vardı.alının bı tarafında sevgılısı bı tarafında kurtarılmayı bekleyen memleketı vardı.o memleketını sectı.sonra kız arkadası arkasından seslendı ve oda alıyle memleketı kurtarmaya gıttı.yanı sızı gercekten seven kız arkadasınız sızınle gelır.ama bu sevgı gercek degılse bahaneler uydurur.benden bu kadar hoscakalın....
    MT ANTALYA

salihgureli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sen bilirsin diyicek kadar cesursan ikiside senin.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
    www.ataturk.com

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    arada gerçekten ilişki varsa fedakarlık lazım.bence orta yol bulunabilir.ama şükür benimde kız arkadaşımda motor aşığı.
    ama işte hassas biraz yok üştme sıkı giyin kaskını tak varınca ara binerken ara molada ara,motor üzerinde duymayınca duyana kadar arar.en önemliside motor a binerken kızlara bakma demesi aramızda uzun mesafe olmasa atlayacak gelecek ama nasip olmadı daha.
    bir şey kalmadı zaten 15 ay sonra nihayete ereceğiz
    inşallah ileride bir motorda kocayacağız.
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

By Mükemmel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Bence asıl marifet ikisini birarada tutabilmektir..Benim gibi
    ÇELİK KANATLARIN ÖZGÜR ÇOCUKLARI

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Motora binen bir insanın buna şiddetle karşı çıkan biriyle birlikteliğini sorunsuz devam ettirmesi bence imkansıza yakın..bu başka bir bağımlılık,ve herkesin bunu anlayabilmesini bekleyemeyiz...karşı taraf tercih yap gibi durumlara giriyosa,o an tercih yapılmalıdır,çünkü tercih yapılmasını o istemiştir,sendeki motosiklet hayatının basit bir hobi olmadığını anlamak istememektedir...
    tercihse tercih o zaman..motor tercih edilir ve bu doğrudur..
    ben böyle bir tercih yapılma durumunda hiç kalmadım,kalanlarada sabır diliyorum...

~~immigrant~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zat150
    Yaw enteresan bi durum aslında. .. Benim kız arkadaşlarımın hiçbiri böyle bir talepte bulunmadı. . .Ama mantıklı bi insanda böyle bi durumda tercih talep ediyorsa benim cevabım direk motorum olurdu . . .
    Bence doğrusuda budur . . .

kadavra450 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hiç haber vermeden sessizce alıp geleceksin.ee satacak halimiz yok ya o kadar para vermişiz...

allahtan benim öyle derdim yok.o benden çok seviyor.
    Ho :RED
    H1 :KABUL

BESTAPO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 Vstrom

Burak Hakkı ile eşi Sema..
    Bigün televizyon çekimine gidiyorlar.Fakat hatun kişi arabasıyla,Burak motoruyla..Bi an köprüde Hakkı motoruyla Sema'yı sollarken gözgöze geliyorlar.Abimiz yengeye bi göz kırpıp gazlıyor. Sema hanım çeşitli programlarda da dile getirdiği gibi "BURAK'I ORACIKTA DURDURUP ÖPESİM GELDİ"diyor.
    İşte buyüzden kocama aşıgım diyor...

Arkadaşlar çok şükürki benim de bitanecik sevgilim motor delisi.O da CBR lafı geçince irkilenlerden,o da varacağı yeri değilde,gittiği yolu sevenlerden.Ve biliyorum ki bu sevdası sadece beni sevdiğinden değil.Şanssız bi bel rahatsızlığı geçirdik,ve doktor kızarkadaşıma motoru yasakladı.Fakat 4 gözle iyileşmesini,motorun sürücü koltuğuna oturmasını bekliyoruz.

speedygirl şule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar
    bu konuyu kız erkek meselesi haline getirmeye gerek yok. bu konu her iki taraf içinde geçerli bir durum.
    düşünsenize motor kullanmaktan hoşlanan bayanlarada çılgın gözüyle bakıp yaklaşmayan, motordan hiç hoşlanmayan, önyargıyla yaklaşan erkeklerde var.
    konunun özü şu aslında......
    1.si sevdiğiniz insanın hobilerine saygı duyarsınız hatta sizde onunla bu hobiyi paylaşırsınız. mesela futboldan nefret etseniz bile tuttuğu takımın en önemli maçını birlikte tezahürat yaparak izleyebilirsiniz.
    2.si farklı insanlar olduğunuzu kabul etmelisiniz. aynı anneden babadan doğan insanlar bile farklı kişiliklerde yaratılırlar önemli olan ortak noktalarda buluşabilmek sevdiğinle...
    3.sü hayatta bazen tercih yapmak durumunda bırakılabileceğimiz konumlara düşeriz. işte burada krizleri önleyebilme becerimizi ortaya koymamız gerekiyor.
    motosiklet bir yaşam tarzıdır ve kimseyi bundan hoşlanmıyor diye yargılayamayız. ve kimsede bizi bu zevkimizden mahrum etmek için baskı yapamaz.

msoysarac - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125

Ona da motoru sürmeyi öğret

[B]Vallahi..bizim de en büyük sorunumuzdan biri MOTOR ALMANA İZİN VERMEM .. cümlesi.. ciddi bi ilişkim var.ve ben motor sürmeye aşığım.bunu kız arkdaşım bilemiyor.EN güzeli ona da biraz sürmeyi ögretmek.yani o elinin altına o güzel güce sahip olunca.. eminim BEN SÜRCEM.GEÇ ARKAYA DEMEZSE SEREFSİZİM.. anlamayana MOTOR AŞKI ANLATILIR.. dimi ama.. saygılarımla..

cenab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ..........::::sevgilim Için Dünyalari Veririm.motorum Için Sevgilimi Bile Satarim::::::::::.........

rayjay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR
    muhalefet yapana zaten kanim isinmaz
    [COLOR="Red"][B]Been here, done that before and survived[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Asya Motor AS 125 T
    eğer o kız "eğleneceğim" bir kızsa --> motorumu seçerim.
    eğer o kız "evleneceğim" bir kızsa --> tabi ki kız arkadaşımı seçerim..

en basit formül budur arkadaşlar bence..
    ne kadar dönersen dön, popon yine arkandadır... :queen:

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler