Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Açık konuşacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Uzun_5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok abi estağfurullah Sana çok yakışmış gerçekten cbf 150 dediklerini duyduktan sonra ve gözümle de gördükten sonra netleşiyor kararlarım çok saol abi yardımın için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Motorun üzerindeki ben değilim yalnız sana bahsettiğim şahıs Metehandro
    Uzun_5 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah abi saolasın nede olsa büyüğümüz saygı çerçevesi içinde kalmaya özen gösterdim.Abi tvs Apachelere baktım rtr 150 diye bir markaları var fiyatı da benim bütçem sınırlarında birde abi hondanın cbf 150 modeli var bazıları onunda benim için uygun olabileceğini söyledi ( hiç olmazsa başlangıç ve geliştirme için ) abi önerdiğin tvs apache olsun modelleri nelerdir ve fazla yakmaması benim için önemli unsurlardan.Dediğin gibi abi kiloda var 95 bazı motorlarda altımda biraz küçük kalabilir gibi geliyor şimdiden çok teşekkürler cevapların için.
    bende 95 kg yim ybrde sıkıntı yaşamadım yokuşlarda 75 kg lik arkadaşta ybr li onla beraber gidiyorduk arkada kalmıyordum ama senin boy fazla uzun commuterler hep küçük kalır altında
    Uzun_5 bunu beğendi.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun üzerindeki ben değilim yalnız sana bahsettiğim şahıs Metehandro
    ona yakışmış demek daha doğru olur o zaman

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    o fotoda gordugun arkadas bızım pandamız meshurrrr metehandro dur.egelım 43 yanı ahmet abı sana ornek verdı.bak donen tekmeden vazgectım voltranı kurucam sımdı.....hatta golgelerı gucu adına guc bende artıkınnnnnnnn.
    salcano 125 wolf u de ıncele bakalım cbf aache kalıbında 2000 tlye bıle bulursun ekonomıktırde.forumdakı cemalos benım salcoyu almıstı.ben memnundum oda memnundur dıye dusunuyorum.salcano sayfasınıda bı ıncele.
    hadı bakalım forumları ınceledıkten sonra haber ver dönen tekme atacam
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Uzun Mutlu takılıyor sana gecenin bu saatinde koca forumda sen ben Mutlu ve 3-5 kişi daha varız maksat muhabbet

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    mete abi yüzünden cbf 150 den sogudum..

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fotoda gordugun arkadas bızım pandamız meshurrrr metehandro dur.egelım 43 yanı ahmet abı sana ornek verdı.bak donen tekmeden vazgectım voltranı kurucam sımdı.....hatta golgelerı gucu adına guc bende artıkınnnnnnnn.
    salcano 125 wolf u de ıncele bakalım cbf aache kalıbında 2000 tlye bıle bulursun ekonomıktırde.forumdakı cemalos benım salcoyu almıstı.ben memnundum oda memnundur dıye dusunuyorum.salcano sayfasınıda bı ıncele.
    hadı bakalım forumları ınceledıkten sonra haber ver dönen tekme atacam
    Yok eyvallah bundan önce dediğin şeyi yaptım başkaların dediklerine yoğunlaştım ve araştırdım ve sonunda kararımı verdim.Şuanlık rtr 150 ya da cbf 150 karar kıldım bu ikisini de deneyeceğim ve sonunda kararımı vereceğim.Bu dönen tekme işine de epey meraklısınız galiba yıllardır eğitimini aldığım konulardır bunlar bir ara özel ders verebilir tekniklerini anlatabilirim yanında uçan tekme,duruş posizyonlarıda olabilir neyse verdiğin bilgiler içinde teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Uzun Mutlu takılıyor sana gecenin bu saatinde koca forumda sen ben Mutlu ve 3-5 kişi daha varız maksat muhabbet
    Yok abi anladım zaten siz artık epey samimi olmuşsunuz birbirlerinizi tanıyorsunuz gerek buradan herkesin hakkında yazdıkları dedikleri filan sonucunda kötü biri olacağını pek düşünmüyorum sadece biraz fazla takılıyor alışılır bir durum

Motosikleti
    Alıntı Tsubasa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete abi yüzünden cbf 150 den sogudum..

Aboov demin seni saymayı unutmuşum tsubusa özür

neyeki naptı Mete
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Demir At
    Aboov demin seni saymayı unutmuşum tsubusa özür

neyeki naptı Mete
    sıkılmıyor abi adam motordan. cbfle gelmiş cbfle gidecek.
    inazuma alıyor adam begenmiyor satıyor tekrar cbfe biniyor.
    yarın bu adama lotodan totodan goldwing cıksa binmez satar.
    onun yerine 20 tane cbf alır her gün birine biner..
    hiç çizgisini bozmuyor mete abi kral adam gerçekten

Motosikleti
    Yok eyvallah bundan önce dediğin şeyi yaptım başkaların dediklerine yoğunlaştım ve araştırdım ve sonunda kararımı verdim.Şuanlık rtr 150 ya da cbf 150 karar kıldım bu ikisini de deneyeceğim ve sonunda kararımı vereceğim.Bu dönen tekme işine de epey meraklısınız galiba yıllardır eğitimini aldığım konulardır bunlar bir ara özel ders verebilir tekniklerini anlatabilirim yanında uçan tekme,duruş posizyonlarıda olabilir neyse verdiğin bilgiler içinde teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Yok abi anladım zaten siz artık epey samimi olmuşsunuz birbirlerinizi tanıyorsunuz gerek buradan herkesin hakkında yazdıkları dedikleri filan sonucunda kötü biri olacağını pek düşünmüyorum sadece biraz fazla takılıyor alışılır bir durum

Biz o dediklerini öğrenecek çağı geçtik artık Uzun bu zamandan sonra bildiklerimiz kafi bize ha kafi gelmediği yerde sizlerden yardım isteriz merak etme sonuçta gençliğe güvenmicezde kime güvencez değilmi ama

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

sıkılmıyor abi adam motordan. cbfle gelmiş cbfle gidecek.
    inazuma alıyor adam begenmiyor satıyor tekrar cbfe biniyor.
    yarın bu adama lotodan totodan goldwing cıksa binmez satar.
    onun yerine 20 tane cbf alır her gün birine biner..
    hiç çizgisini bozmuyor mete abi kral adam gerçekten

İnazumayı sıkılmadan ödeyebileceğine emin olsaydı binerdi Mete hele loto toto bir vursun pandayada sen o zaman gör helikopter motorlu özel yapım motor yaptırıyomu yaptırmıyomu

Panda bu felsefesi daima yeniye iyiye
    Uzun_5 bunu beğendi.

Biz o dediklerini öğrenecek çağı geçtik artık Uzun bu zamandan sonra bildiklerimiz kafi bize ha kafi gelmediği yerde sizlerden yardım isteriz merak etme sonuçta gençliğe güvenmicezde kime güvencez değilmi ama
    Yok abi takıldığını anladığım için öğreteyim gibisinden laf ettim yoksa yaşımdan büyük artık bir yeri aşmış kişilere benim bir şey öğretmem olamaz yani Sonuçta akıl yaşta değil baştadır ama her işin en iyisi en tecrübelisidir.

Motosikleti
    Demir At

---------- Post added at 23:46 ---------- Previous post was at 23:43 ----------

İnazumayı sıkılmadan ödeyebileceğine emin olsaydı binerdi Mete hele loto toto bir vursun pandayada sen o zaman gör helikopter motorlu özel yapım motor yaptırıyomu yaptırmıyomu

Panda bu felsefesi daima yeniye iyiye
    görmemişlik yapmaz ya.
    bak hiç düşünmemiştim. mete abiyi düşünsene hayabusanın üstünde

Motosikleti
    Öğrenmenin ne sonu ne yaşı vardır da kendi adıma konuşayım valla o dediğin fiziksel aktivitelerin 10 da birini öğrenmeye kalksam 3 gün kalkamam yerimden onun için o konuyu uzmanına bırakmayı yani bi sorun olursa sizin gibi gençleri çağırmayı yeğlerim açıkcası
    Uzun_5 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    metepandro bekcısı teknolojık bı telefon almıs.faceden yazısıyoz bana hzlı yazıyomusum dıye oha cçüş gıbı olumsuz cumleler sarfettı.allahm dedım sen bunun tekeregının havasını 15 ps ye ındırt kı telaşe yapsın kımın ahını aldım allahım desın.tutar benım dedıklerım ehe ehe....
    uzun muhabbet edozda sen nerden oldugunu demedın daha.yarın oburgun senın o tarfa gelsek bı cayını ıcemıcez,sende bu şeker gıbı ınsanlarla tanısma fırsatın olmucak.buyuk kayıp yemınle.

Motosikleti
    görmemişlik yapmaz ya.
    Görmemişlik değilki bu imkan meselesi

Hayabusa değilde CBF 1000 in üzerinde gördüm ben Metoşu bayada iyi duruyo kerata

şekil 2-b )

Motosikleti
    cbf 150
    mete bşgan o makınaya bındıgı ıcın memnundur bu kesın...ıyıdeo makınanın durumu nedır bılen varmı.....

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Baslıgı gorunce bır an ahmet cakar sandım megersem arıfın mencıstıra attıgı penaltıymıs nereye geldigimi bende bilmiyorum :D
    jackonbir bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150 yi Meteye değil Meteyi CBF 150 ye sorcan dion he ne çekiyo bakam garib motorcuk
    salcano_7946 bunu beğendi.

Motosikleti
    Demir At
    görmemişlik yapmaz ya.
    düşünmek istemiyordum gece gece bana naptırdı bu adam ya.
    aslında merak ettiğimden yaptım. yakışıyor adam motorun üstüne ..
    metebusa
    egelim 43 ve ertuğrul66 bunu beğendiler.

Motosikleti
    budamı gol değil yaaaa

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)