Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Açık konuşacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 metre boy 80 kilo olsa adama ybr mi öneriyorsunuz tvs apache bak sen
    Abi saol sonunda cevap veren birileri çıktı.Tvs apachelere sen dedikten sonra biraz baktım.Rtr 150 diye bir modeli var bütçesi bana uygun olan baktıklarım arasında o.Bildiğin önereceğin başka modellleri var mıdır ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:29 ----------

Bunu o dönen tekme atan ve nerelisin sen çık heykele diyen kişiye söylüyorum.Eğer saygınlık kişilik adamlık birisini oraya buraya çağırmak artislik yapmak ve marifetlerini anlatmak olsa bunları bizde yaparız ama saydıklarım bunlarla olmuyor malesef.Hani bu sokakta tinerciler oluyor ya aman bana bulaşmasın kardeşimi ailemi sevgilimi karımı çoluğumu çocuğumu ellemesin zarar getirmesin diye düşündüğün sokaktaki pislikler varya saydıklarım senin dediğin şekilde olsa o pislikler dünyanın kralı olurdu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerelısın sen cık bakalım heykele......
    olmaz heykel uzak, kestelde buluşalım.
    salcano_7946 bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tamam ben volkan dmırelı arıyorum adresten alacak......
    uzun kardesım senın yasında cocuk var bende.....
    gıt otede oyna hadı cocugum sen....
    motor tavsıye eden abılerını cevapla.bak bende 2013 apache var.tam senın makınan.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

sen hıc konusma tsubasa.zaten senı karacabeyden gecerken bı goreyım dönen tepük atıcam.benzınlıgın bırınde pusuya yatıp tazyıklı su fıskırtıcam.saaha karsı uzerıme beyaz carsaf gıyım hara cıvarından gecerken hortlayacam...korkup kacmaya calısıncada arkandan yetısıp cöööööööööö yapıcam gorersın sen....
    Tsubasa bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

motor tavsıye eden abılerını cevapla.bak bende 2013 apache var.tam senın makınan.
    Tamam dönen tekme atan abi.Ben bana motosiklet için mesaj atan adam abilerime cevap veriyorum.benim yaşımda çocuğun var bana laf söylüyorsun otede oyna diyorsun :D :D hiç güleceğim yoktu siz tsubasa ile buluşun o sana maç hikayelerini anlatır bir bölümde kaleden kaleye gitmesini filan epey eğlencelidir seninde önerilerin için saol mesela motor tavsiye eden abilerini cevapla iyi bir öneri eyvallah.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:53 ----------

sen hıc konusma tsubasa.zaten senı karacabeyden gecerken bı goreyım dönen tepük atıcam.benzınlıgın bırınde pusuya yatıp tazyıklı su fıskırtıcam.saaha karsı uzerıme beyaz carsaf gıyım hara cıvarından gecerken hortlayacam...korkup kacmaya calısıncada arkandan yetısıp cöööööööööö yapıcam gorersın sen....
    gece geçtiğimden rahatsız etmek istememiştim. gündüz geçersem muhakak girecegim karacabeye =)
    haber veririm abi

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Sizin vücut unuza cbf 150 veya tvs apache gider. Bence bir mondial extreme-max ı araştırın.

Bende 18 yaşındayım. Lise 4 üm seneye üniversite ye başlayacağım, banada liseli ergen mi dersiniz bilmiyorum fakat söylemeden edemeyeceğim. Her Lise li aynı damgayı yiyor. Adam olanıda var olmayanıda var. Bence arkadaş gayet düzgün bir dille anlatmış derdini , ha evet araştırmamış ama saygısızlığını göremedim ben açıkçası...
    Uzun_5 bunu beğendi.

Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sizin vücut unuza cbf 150 veya tvs apache gider. Bence bir mondial extreme-max ı araştırın.

Bende 18 yaşındayım. Lise 4 üm seneye üniversite ye başlayacağım, banada liseli ergen mi dersiniz bilmiyorum fakat söylemeden edemeyeceğim. Her Lise li aynı damgayı yiyor. Adam olanıda var olmayanıda var. Bence arkadaş gayet düzgün bir dille anlatmış derdini , ha evet araştırmamış ama saygısızlığını göremedim ben açıkçası...
    Teşekkürler gerçekten anlayan bir kaç kişiden birisiniz.Liselilere bu öfke nedir anlamıyorum herhangi bir düşüncesi önemsenmiyor ve kesinlikle saygı görmüyoruz ( tabi herkes aynı değil mükemmel kişilikli kişilerde var )Dediğiniz modelleri araştıracağım teşekkürler.

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    Green Arrow bunu beğendi.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Forumun bordo klavyelileri gelmiş yine bir taze motorcuyu sıkıştırıyorlar. Sanırsın altlarında litrelik makine var, 15-20 senelik motorcular, tam bir motorcu kültürüne ve efendiliğine sahipler... Onlara bakma kardeşim sen. Argo kullanmadıktan sonra da hakedene kibarlık çemberi içerisinde yapıştır lafı, herkes haddini bilsin. Tvs apache senin için bence de mantıklı bir seçim. Uzun boy olduğuna göre kilo da vardır. Çekişi güzel bir alet seç

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumun bordo klavyelileri gelmiş yine bir taze motorcuyu sıkıştırıyorlar. Sanırsın altlarında litrelik makine var, 15-20 senelik motorcular, tam bir motorcu kültürüne ve efendiliğine sahipler... Onlara bakma kardeşim sen. Argo kullanmadıktan sonra da hakedene kibarlık çemberi içerisinde yapıştır lafı, herkes haddini bilsin. Tvs apache senin için bence de mantıklı bir seçim. Uzun boy olduğuna göre kilo da vardır. Çekişi güzel bir alet seç
    Eyvallah abi saolasın nede olsa büyüğümüz saygı çerçevesi içinde kalmaya özen gösterdim.Abi tvs Apachelere baktım rtr 150 diye bir markaları var fiyatı da benim bütçem sınırlarında birde abi hondanın cbf 150 modeli var bazıları onunda benim için uygun olabileceğini söyledi ( hiç olmazsa başlangıç ve geliştirme için ) abi önerdiğin tvs apache olsun modelleri nelerdir ve fazla yakmaması benim için önemli unsurlardan.Dediğin gibi abi kiloda var 95 bazı motorlarda altımda biraz küçük kalabilir gibi geliyor şimdiden çok teşekkürler cevapların için.

cemolos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache klanından tvs
    bak ben de üniversitemin 2. senesinde bir motor alabildim çok da memnunum. 3km'lik mesafeye dolmuş 1.25kuruş alıyor ben iki arkadaş gidiyorum toplamda 40 kuruş veriyorum. elimde salcano 125 vardı. tavsiye ederim. paran varsa cbf 150 al. tvs apache küçük gelmez mi?

Alıntı cemolos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak ben de üniversitemin 2. senesinde bir motor alabildim çok da memnunum. 3km'lik mesafeye dolmuş 1.25kuruş alıyor ben iki arkadaş gidiyorum toplamda 40 kuruş veriyorum. elimde salcano 125 vardı. tavsiye ederim. paran varsa cbf 150 al. tvs apache küçük gelmez mi?
    araştırdığım ve sorduğum özellikle bu forumda cüsseme göre çoğu kişi tvs apache iyidir dediler.Cbf ile rtr 150 arasında aşırı bir fiyat farkı yok ikinci elleride hemen hemen aynı fiyatlarda.İki motoruda yakından görmediğim ve binmediğim için küçükmü yoksa normal mi gelir bilemiyorum.

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Alıntı Uzun_5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi saolasın nede olsa büyüğümüz saygı çerçevesi içinde kalmaya özen gösterdim.Abi tvs Apachelere baktım rtr 150 diye bir markaları var fiyatı da benim bütçem sınırlarında birde abi hondanın cbf 150 modeli var bazıları onunda benim için uygun olabileceğini söyledi ( hiç olmazsa başlangıç ve geliştirme için ) abi önerdiğin tvs apache olsun modelleri nelerdir ve fazla yakmaması benim için önemli unsurlardan.Dediğin gibi abi kiloda var 95 bazı motorlarda altımda biraz küçük kalabilir gibi geliyor şimdiden çok teşekkürler cevapların için.
    Kardeşim sen bana abi demişin ama yaşım 18 sölyleyeyim Tvs apache rtr-150 motorun tam adı. Cbf 150 de apache de kaliteli aletler. Kendini kanıtlamış modeller. apache cbfye göre biraz daha titrer ama daha kuvetlidir, bana göre de görüntüsü daha güzeldir. Senin cüssenin maşallahı var, tomaya binsen bisiklet kalır Çok takılma commuter tarzı motorlar üç aşağı beş yukarı aynı boydalar, tuhaf durmaz. Küçük bir tüyo olarak da şunu söyleyeyim arkaya topcase takarsan motor altında o kadar da küçük görünmez. Tercihlerin arasına ybr'yi de ekleyebilirsin ama 125lik yani diğerlerine göre biraz daha güçsüz. Bu motorları incele, bütçen rahat yeter gibi görünüyor. Ekipmanları ihmal etme, püfür püfür gezmek istersin ama bir düştün mü keşkelerin sonu gelmez. Yakıt vs konusunda da forumdaki bu modellerin kullanıcı başlıklarına şöyle bir göz gezdir. Kafana takılan ayrıntı soruları kullanıcılara sor, en iyi cevapları onlar verirler. Neye karar kılarsan kıl ikinci el alırken hırpalanmamış temiz olmasına özen göster. İlk motorunu alan biri için çıkan arızalar bilgisizliğin de etkisiyle çok can sıkıcı olabilir, tamirhanelerde de fiyatı geçirirler nasılsa bilmiyor diye

rahmi34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015Yamaha Mt 09 Abs
    sen fıltrelerı bı sök temızle....agız dalaşını bosver...1.83 boy ve 142 kg olmama ragmen hala dönen tekme atabiliyorum ona gore
    re
    akşam akşam iyi güldürdün be usta
    salcano_7946 bunu beğendi.

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen bana abi demişin ama yaşım 18 sölyleyeyim Tvs apache rtr-150 motorun tam adı. Cbf 150 de apache de kaliteli aletler. Kendini kanıtlamış modeller. apache cbfye göre biraz daha titrer ama daha kuvetlidir, bana göre de görüntüsü daha güzeldir. Senin cüssenin maşallahı var, tomaya binsen bisiklet kalır Çok takılma commuter tarzı motorlar üç aşağı beş yukarı aynı boydalar, tuhaf durmaz. Küçük bir tüyo olarak da şunu söyleyeyim arkaya topcase takarsan motor altında o kadar da küçük görünmez. Tercihlerin arasına ybr'yi de ekleyebilirsin ama 125lik yani diğerlerine göre biraz daha güçsüz. Bu motorları incele, bütçen rahat yeter gibi görünüyor. Ekipmanları ihmal etme, püfür püfür gezmek istersin ama bir düştün mü keşkelerin sonu gelmez. Yakıt vs konusunda da forumdaki bu modellerin kullanıcı başlıklarına şöyle bir göz gezdir. Kafana takılan ayrıntı soruları kullanıcılara sor, en iyi cevapları onlar verirler. Neye karar kılarsan kıl ikinci el alırken hırpalanmamış temiz olmasına özen göster. İlk motorunu alan biri için çıkan arızalar bilgisizliğin de etkisiyle çok can sıkıcı olabilir, tamirhanelerde de fiyatı geçirirler nasılsa bilmiyor diye
    çok teşekkürler yorumların için tvs apache rtr 150 altın elbiseli adamda da inceledim cbf 150 ve bunu hemen hemen ikiside iyi ama rtr 150 için dediğine göre ve benimde gördüğüm üzere daha kaslı bir makine yani kendini daha çok büyük gösteriyor.Tüyonu da kesinlikle unutmayacağım Şuan hem fiyat hemde topladığım bilgilere göre tvs apache rtr 150 bana biraz daha yakın geliyor ama araştırmalarıma devam edeceğim deneme şansı bulursam deneyeceğim inşallah :D tekrardan verdiğin bilgiler için teşekkürler.

honda cbf150, mondial drift bu iki modeli değerlendir.

Motosikleti
    Yamaha mt09
    *sana ufak tavsiye forumda biraz arama yap bunun gibi konulari toplasan 4 cilt kitap cikiyor beklemeden kafandaki sorularin bircok cevabini bulabilirsin
    Uzun_5 ve tr_select bunu beğendiler.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Uzun_5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler açık konuşacağım 17 yaşındayım ehliyet aldıktan sonra üniversite zamanında bir motor almak istiyorum.Ama böyle uçuk kaçık bir şey değil en fazla 3 bin 4 bin sonlarında bir şey alabilirim ve fazla yakmayan.Honda cbf 150 tarzı bir şey olabilir başlangıçta.Hem yakmayan hem aşırı pahalı değil ve iyi bir geçiş motoru olabilir.Benim sevdiğim tarz cruiser yakınımdakiler etrafında bulursun 2 bine 3 bine bir motor diyor ama çin malı çıkıp beni sanayilerde uğraştıran bir motor istemiyorum.Birde boyum epey uzun 1.99 altımda da çok küçük kalmasını istemiyorum cevaplarınız için şimdiden sağolsu

Daha baştan gönlünde yatan doğru arslanı bulmuşsun zaten Uzun Cruiser le başlama hevesinde olmamanda yerinde bir karar sana önerilen her iki motorda cuk oturur Buraların pandası var bi tane CBF 150 ile özleşmiş bir isimdir kendisi oda boy olarak sana yakın kilo senden fazla çokda iyi duruyor altında CBF 150

Örnek: Şekil 1-a)

Uzun_5 ve salcano_7946 bunu beğendiler.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    1- Üstte arkadaş yazmış, araştırma yap.
    2- Ybr altında bisiklet gibi kalır. Cbf150-tvs apache 150 daha uygun olacaktır...
    3- Konu açmadan önce mutlaka araştır. Taze motorcusun, aklına takılan bir çok soru olucaktır... Arayarak, sorularının cevaplarına erişebilirsin.
    4- Kimseye takılma. Kendilerine motorcu diyen, motorcu kültürüne sahip olmayan... Benim tabirim ile gizli apaçi bir çok arakdaş var.
    Liseli-üniversite veya boyca cocuk yapmak bir halta yaramıyor. Önemli olan insanın kendisini geliştirmesidir... Gördüğüm, okuduğum kadarıyla liseli ergen diye tabir ettiğiniz çocuktan bir farkınız kalmamış... Git ötede oyna, heykele çık vs... Sizmi liseli kafasındasınız, öneri isteyen arkadaşmı muallakta kaldım desem yeridir.
    Uzun_5, yusufozugenc ve dockerengin bunu beğendiler.

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha baştan gönlünde yatan doğru arslanı bulmuşsun zaten Uzun Cruiser le başlama hevesinde olmamanda yerinde bir karar sana önerilen her iki motorda cuk oturur Buraların pandası var bi tane CBF 150 ile özleşmiş bir isimdir kendisi oda boy olarak sana yakın kilo senden fazla çokda iyi duruyor altında CBF 150

Örnek: Şekil 1-a)

http://imageshack.us/a/img40/6194/dscn1301small3.JPG
    yok abi estağfurullah Sana çok yakışmış gerçekten cbf 150 dediklerini duyduktan sonra ve gözümle de gördükten sonra netleşiyor kararlarım çok saol abi yardımın için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:10 ----------

Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1- Üstte arkadaş yazmış, araştırma yap.
    2- Ybr altında bisiklet gibi kalır. Cbf150-tvs apache 150 daha uygun olacaktır...
    3- Konu açmadan önce mutlaka araştır. Taze motorcusun, aklına takılan bir çok soru olucaktır... Arayarak, sorularının cevaplarına erişebilirsin.
    4- Kimseye takılma. Kendilerine motorcu diyen, motorcu kültürüne sahip olmayan... Benim tabirim ile gizli apaçi bir çok arakdaş var.
    Liseli-üniversite veya boyca cocuk yapmak bir halta yaramıyor. Önemli olan insanın kendisini geliştirmesidir... Gördüğüm, okuduğum kadarıyla liseli ergen diye tabir ettiğiniz çocuktan bir farkınız kalmamış... Git ötede oyna, heykele çık vs... Sizmi liseli kafasındasınız, öneri isteyen arkadaşmı muallakta kaldım desem yeridir.
    Dediklerinize kesinlikle uyacağım teşekkürler :D

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)