Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Açık konuşacağım.

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    gol olmazmı agam.alex ın gencler bırlıgıne attıgı golun bı degısıgı hemde....
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Bende liseliyim ama şuan dershaneler başlamış derhaneme gitmem gerekirken kendi paramla motor almaya çalışıyorum nedir bu dalgalar liseli filan biraz kalıbınızın adamı olun.
    salcano_7946 bunu beğendi.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Alıntı bagımlı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende liseliyim ama şuan dershaneler başlamış derhaneme gitmem gerekirken kendi paramla motor almaya çalışıyorum nedir bu dalgalar liseli filan biraz kalıbınızın adamı olun.
    Haklıyken haksız duruma düşersin böyle konuşursan !

dr.asc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS ADVENTURE
    Kardesim o boyla ne motora binsen uzun gelirsin zaten ortalamanin baya ustundesin e motorlarda biraz ortalama goz onunde tutularak yapiliyo o yzden motor altimda nasil kalir diye dusunme motosikleti adam akilli kullanmayi nasil ogrenirim hangi motorda daha iyi ogrenirim diye dusun bence.baslangic motoru olarakta cbf 150 ve ybr en uygunu olur tavsiye ederim..
    Uzun_5 bunu beğendi.

crxforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr125 2008
    cbf 150 senin de dediğin gibi mantıklı.
    Uzun_5 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hadi çocuğum kumda oyna bak saat kaç olmuş ne işin var burda sütünü içip yatmış olman lazımdı senin şimdiye kadar / desek sana nasıl kızarsın değilmi

o yüzden yangına körükle gitme ortada sorun yok arkadaşa takılmışlar sadece az biraz hepsi bu kimsenin kalıbının dışına çıktığı falanda yok
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi çocuğum kumda oyna bak saat kaç olmuş ne işin var burda sütünü içip yatmış olman lazımdı senin şimdiye kadar / desek sana nasıl kızarsın değilmi

o yüzden yangına körükle gitme ortada sorun yok arkadaşa takılmışlar sadece az biraz hepsi bu kimsenin kalıbının dışına çıktığı falanda yok
    Abi arkadaşın takıldığı nokta şu olmalı 1. sayfada sende görürsün klasik liseli yokmuş gibi davranın mı ne öyle bir şey yazmıştı ona sinirlenmiş olmalı.

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Sakin gençler sakin biraz .

Bir şiir geldi aklıma nerden geldi bilmiyorum ama geldi paylaşayım .

yaşım on altı
    O zamanlar bakır rengindeydi dağlar
    Daha şıvan düşmemişti böğrüme
    Daha deli deli esmemişti rüzgar
    Kalbim acıya düşmemişti
    Sanırdım bütün ırmaklardan koşacaktım
    Halayda delikanlı başı olacaktım
    Bıyıklarım yeni terlemişti
    egelim 43 ve crxforever bunu beğendiler.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı Uzun_5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi arkadaşın takıldığı nokta şu olmalı 1. sayfada sende görürsün klasik liseli yokmuş gibi davranın mı ne öyle bir şey yazmıştı ona sinirlenmiş olmalı.
    Bende aynı fikirdeyim onun için öyle yazdım zaten konunun tamamını okusun kendiside görür kimsenin kimsenin kimseyle dalga geçmediğini Burası bilgi paylaşım formu liselide gelir ben gibi ilk mektep cahilide herkesin herkesden öğreneceği bir şeyi vardır yani
    Uzun_5 bunu beğendi.
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Evet tepkim ilk sayfadaki mesajlaraydı. Konunun tamamını okuyamadım ilk sayfayı ve son mesajı okudum tavırlar aynıydı onun için tepkim sert olmuş olabilir! Sizden tavsiye isteyen birinin açığını bulup dalga geçmek çok mantıksız 5 yaşındaki çocuk olsa bile.

kardesim cbf 150 yi gercekte gormeden asla karar verme...fotolarda mobilet gibi cikiyo ama hayvan cidden büyük...bide enjeksiyonlu flan yeni teknoloji..1 lira testinide kesin izle anlican

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750 integra
    Kaybol dostum
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    cbf 150
    metehandronun cbf 150 sı var.bu mayıs ayında turne donusu bana ugrada.susurluk-bandırma yolunu bılnler varsa o yolda salcano 125 wolf ıle tokatlamıslıgım var kendısını.hatta sabah vıdeo kaydı yaptı bu nasıl motor dıye.

selo9115 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    apache--- İNAZUMA ---cbf 150 şimdide yeşil apache
    Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaybol dostum
    Heyy dostum senin sorunun ne?

Evet bugün bir dışarı çıkayım etrafıma bakınayım dedim ve birsürü cbf 150 gördüm birkaç tanede rtr 150 gördüm.Cbf 150 yi deneme şansım olmadı ama bir yerde rtr 150 nin yanına gidip ayrıntılı bakma şansım oldu.Aslında üstüne çıkıp ta çok küçük dururmu diye bakıcaktım ama yemedi ( birinin benim motorumun üstüne izinsiz çıkması benimde hoşuma gitmez bu arada ) neyse haliyle biraz küçük kalıyor ama birisi arkasına topcase takmamı söylemişti öyle ufak ayrıntılarla biraz daha normal duruma getirebilirim diye düşünüyorum birde rtr 150 nin cbf 150 ye göre daha kaslı yapısı çok dikkatimi çekti.

Crocuta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 135 MH Drift
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dönüyorum tek taşayım....
    Hacı naptın sen sesli güldüm :D

texas16nb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha 2008 fazer s2
    İlk başta konu başlığı yanlış,
    Kardeşim sana göre en uygun motosiklet cbf 150,veya cbf 250,bu boyla bu motosikletlerde küçük gelecek,
    aslında tdm 900 uygun sana.

Motosikleti
    cbf 150
    uzun kardesımız zaten ogrencı eee ekonomıde bellı.kalıba bakasan golwıng fılan uyar ama,olcu kantar da ortada.alacagı makınada cbf,apache yada muadıllerı.
    olmadık tvsıyelerde bulunmasak daha ıyı bence...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:25 ----------

dönen tekme atarım haaaaauzun kardes bak benım profıl resmıme 1.83 boy 142 okka adamım.altımdakıde salcano wolf 125...nasıl gorunuyorum tahayyul et ıste.hatta bıcok gezıye gıttı facedende ekleyebılırsın benı.sadekahve32 dıye arat mutlu tulu ısmım.8 yuzkusur arkadas eklı bende...hadı kolay gelsın.fotolara bak ordan ıste.
    Uzun_5 ve Oldjack bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)