Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

polis duran motosiklete ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim amacım bilmediğimiz yasaları öğrenmek amacıma ulaşıyor gibiyim şu anda örnek olsun bu durum herkese haklarımızı bilelim
    Kesinlikle doğru yapıyorsunuz . Bende polis çevirmesinde gayet kibar evraklarımı verip polise iyi davranılmasını savunanlardanım . Geçmiş yıllarda mogan parkında ( o dönem de jandarma bölgesi idi şimdi durumu ne bilmiyorum ) yanımdaki kız arkadaşımla sabahladığım bir gün sabahın yedisinde pislik yaparak ( ve çok pis bir üslupla ) kimlik sorduktan sonra benimde ondan kimlik istemem ve akabinde beni iteklemesi sonucu aramızda çıkan kavga yüzünden emniyette 8 polis tarafından duvarın kenarına sıkıştırılarak sürekli tekmelendim 20 gün yarı açıkta kaldım . Manevi - psikolojik kayıplarımı söylemiyorum bile . Eğer haklarımı bilip ilk anda 155 i arasam hiç birisi olmayacaktı . Emniyete gitmesem zorla götürülemeyecek ve o dayağı yemeyecektim . Avukatımı çağırsam belki tutuklu bile kalmayacaktım .

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:24 ----------

Alıntı retgorus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MADDE 2 - Bu Kanun, trafikle ilgili kuralları, şartları, hakve yükümlülükleri, bunların uygulanmasını ve denetlenmesini, ilgili kuruluşlarıve bunların görev, yetki ve sorumluluk, çalışma usulleri ile diğer hükümlerikapsar.
    Bu Kanun, karayollarında uygulanır. Ancak aksine bir hüküm yoksa;
    a) Karayolu dışındaki alanlardan kamuya açık olanlar ile park, bahçe,park yeri, garaj, yolcu ve eşya terminali, servis ve akaryakıt istas-yonlarında karayolu taşıt trafiği için faydalanılan yerler ile,
    b) Erişme kontrollü karayolunda ve para ödenerek yararlanılan, karayollarınınkamuya açık kesimlerinde ve belirli bir karayolunun bağlantısını sağlayandeniz göl ve akarsular üzerinde kamu hizmeti gören araçların karayolu araçlarınaayrılan kısımlarında da,
    Bu Kanun hükümleri uygulanır.
    +1 bu bilgiyi düzelttik o zaman .
    HercuL bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    sizin mantık ile yanlış yere park edincede ceza yazamaz hatta haberiniz yokkan aracıda çekemezler:D
    katlanır kapalı plakayı da türkish aklıyla savunduğunuz için fazla yorum yapamam.zaten olayın başı bitiriyor okurken....geri kalan herşey için keyifli ve saygısızca sürüşler dileğiyle

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Ekliyim dedim

Hürriyet hakkı
    Kişi hürriyete ve güvenliğine sahipsiniz. Bu hürriyet ve güvenliğiniz, kanunlarla belirlenen tutuklama, göz altına alma, ıslah evine gönderme ve resmi müessesede gözlem altına alınma hallerinin dışında hiçbir kişi veya kuram tarafından ihlal edilemez, kesintiye uğratılamaz. Yasa tarafından belirtilmeyen gerekçelere ve usullere dayanılarak özgürlüğünüz kısıtlanamaz. Bu en tabii hakkınız, bunu sağlamak da en önemli görevimizdir.

3) Tutuklanma Nedenini Öğrenme Hakkı:
    Kanunlarla belirlenen usul ve esaslar doğrultusunda; tutuklanma sebebinin en kısa zamanda tarafınıza bildirilmesi, haklarınızın neler olduğunun anlatılması ve tutuklandığınızın yakınlarınıza bildirilmesi zorunludur. Yakalanmanız veya tutuklanmanız durumunda en kısa sürede hakim önüne çıkarılmanız, tutuklanmanız veya yakalanmanızda kanuna uygun olmayan bir unsurun varlığında hemen serbest bırakılmanızı sağlamak amacıyla yetkili bir yargı merciine başvurma hakkına sahipsiniz.

4) Özel Hayatın Gizliliği Hakkı:
    Özel hayatınıza ve aile hayatınıza saygı gösterilmesini isteme hakkına sahipsiniz. Özel hayatınızın ve aile hayatınızın gizliliğine dokunulamaz. Kanunlarla belirlenen esaslara göre verilen arama kararları bu konuda bir istisnadır.

5) Konut Dokunulmazlığı Hakkı:
    Konut dokunulmazlığı en tabii hakkınızdır. Kanunun açıkça gösterdiği hallerde usulüne göre verilen hakim kararı olmadıkça, gecikmesinde sakınca bulunan hallerde ise Cumhuriyet Savcıları ve onların yardımcıları sıfatıyla emirlerini yerine getirmeye memur olan Güvenlik Güçleri dışında hiç kimse konutunuza giremez, arama yapamaz ve buralardaki eşyanıza el koyamaz.

6) Avukat İsteme Hakkı:
    Herhangi bir suçlamayla yakalanmanız veya göz altına alınmanız durumunda; soruşturmanın her hal ve derecesinde bir veya birden fazla avukatın hukuki yardımından faydalanma hakkına sahipsiniz. Zabıta amir veya memurlarınca yapılan sorgu işleminde ancak bir avukat bulundurabilir, sonraki savunmalarda ise ancak üç avukat bulundurabilirsiniz.
    Hangi makam veya kişi tarafından yapılırsa yapılsın soruşturmanın her safhasında avukatınızın sizinle görüşmesi, ifade alma ve sorgu müddetince yanınızda bulunup, hukuki yardımda bulunması engellenemez veya kısıtlanamaz. Maddi yetersizliklerden dolayı avukat seçebilecek durumda olmamızın halinde ise 'Barolar Birliği' tarafından görevlendirilecek bir avukatın hukuki yardımından ücretsiz faydalanabilirsiniz.

7) Delil Toplatma Hakkı:
    İfadenizin alınması veya sorgunuz sırasında üzerinizde yoğunlaşan şüpheden kurtulmak gayesiyle belirteceğiniz konularda somut delillerin toplanmasını talep edebileceğinizin ve aleyhinize olan şüpheleri ortadan kaldıracak somut delilleri ileri sürme hakkınızın olduğunun da hatırlatılması zorunludur.

8) Geçersiz İfade Hakkı:
    Herhangi bir nedenle alınan ifadenin özgür iradenizle alınmış ve aynı doğrultuda kayıtlara geçirilmiş olması zorunludur. İradenizi baskı altına alma, kötü davranma, işkence, zorla ilaç verme, yorma, aldatma, bedensel cebir ve şiddette bulunma, araçlar vasıtasıyla cebir ve şiddet uygulama gibi iradeyi bozan, istenmeyenleri söylemek zorunda bıraktıran bedeni veya ruhi zorlama ile kanunlara aykırı herhangi bir eylem yapılamaz. Kanuna aykırı menfaat vaat edilemez. Bu tür yasak yöntemlerle elde edilen ifadeleriniz rızanız olsa da delil olarak değerlendirilemez.

9) Susma Hakkı:
    Zabıta amir ve memurları ile C. Savcısı tarafından ifade alınma ve hakim tarafından sorguya çekilmede; ne ile suçlandığınızın açıkça belirtilmesi, isnat edilen suçlamayla ilgili olarak açılamada bulunmamızın (yani susmanızın) kanuni haklarınızdan olduğunun hatırlatılması da zorunludur.

Alıntı motorcu48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizin mantık ile yanlış yere park edincede ceza yazamaz hatta haberiniz yokkan aracıda çekemezler:D
    katlanır kapalı plakayı da türkish aklıyla savunduğunuz için fazla yorum yapamam.zaten olayın başı bitiriyor okurken....geri kalan herşey için keyifli ve saygısızca sürüşler dileğiyle
    Sizde istanbul gibi bir yerde race kullanın... Bir kaç kere köprüden karşıya geçin. Katlanır plakalık destekçisi hatta polis düşmanı olmuyormusunuz, görürüz
    mucotr bunu beğendi.

muhahha306 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 800
    Park halindeki bir motoru şüpheli gördüysen çektir demi ?
    Evrak sormak da ne oluyor ?
    Kendini beğenmiş polis istemiyoruz...
    Efendi olsun canımı yesin...
    mucotr bunu beğendi.

shooter1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    duran aracı sorgulama sadece size mi denk geliyor ne bana ne de çevremdekilere böyle bir şey olmadı tsk da subay amcamız da yok
    fearlesboyy bunu beğendi.

Bütün motorlu araçlarda plakanın görülüyor olması kuralı çiğnendiğine göre bu başlıkta neyi savunduğunuzu anlamakta zorlanıyorum?

Oldjack - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Alıntı İlker Eren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bütün motorlu araçlarda plakanın görülüyor olması kuralı çiğnendiğine göre bu başlıkta neyi savunduğunuzu anlamakta zorlanıyorum?
    Park halinde bulunan araç için evrak istenemiyeceği kuralı

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı shooter1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    duran aracı sorgulama sadece size mi denk geliyor ne bana ne de çevremdekilere böyle bir şey olmadı tsk da subay amcamız da yok
    eee olunca ne oluyor ? Bu laf banaydı sanırım ?
    Yurt dışındayım, mesajdan ulaşın.

y.akan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Polise bu ülkede bu yüzden güven yok. Suç varsa yaz cezayı. İnsan işkence etme.
    Yanlış anlamayın polisle bu güne kadar hiç sürtüşmem olmadı. Hatta çoğu kez kimliğimi alıp gtb bile sorgulamadılar .
    Ama .... polisin biri. Yaya olarak evime giderken 10 dk yağmur altında bekletti beni. Sebep mi ?
    Kafamdaki siyah beyaz bere. ... polis kimlik istemeden "genç fenerli misin" diye soruyor.
    Kimliği alıyor gtb falan derken 3-5 dk geçiyor. Amirim işin bittiyse kaçayım diyorum. Cevap bile vermiyor paşa-arabada nasıl olsa ıslanmıyor-.
    biraz daha beklettikten sonra kimliği veriyor. Gidiyorum.

sana her hangi bir lafım yok ama çok abartıyorsun arada
    Alıntı tr_select adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee olunca ne oluyor ? Bu laf banaydı sanırım ?

Polisin tavrını savunacak değilim. Polis hatalarından girince bu ülkede nerelerden çıkılır artık Allah bilir... Ama şaşkınlıkla plakasız olmayı normal karşılayıp, polisin evrak isteyişini tartışmanızı izlemekteyim.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    doğru çevirmelerde durulmaz kaçılır bu tuhaf sonrada polis kaçan şüpheliyi vurdu falan ...ne oldu suç kaçanın mı kaçanı vuranın mı ??adamın yasal hakkı çevirme yapmak...ben plaka katlamak doğrudur yanlıştır demiyorum bu kişisel tercih ama ne olursa olsun çevirme durmak gerekir....buyrun size örnekk hemde bizim burda oldu...

http://www.haberler.com/dur-ihtarina...001693-haberi/

http://haber.stargazete.com/yasam/du...i/haber-784984

peki arkadaki 18 yaşıındaki kızın suçu ne idi...hadi şimdi uygulamada durulmaz kacılır aksiyon olur vs vs diyen arkadaşlar buyrun gelin bu fikrinizi ölen kızın babasınada izah edin..dursa ne olurdu en kötü ihtimal ehliyetsiz oldugundan ceza ...peki ehliyetsiz motora binmek suçmudur suçtur...ozaman sorun nerde...
    yada o kazada yaralanan polis memurunun bundan sonra motorculara olan tutumu ne olucak bundan sonrakı her uygulamada motorcunun polise çarpıpı kaçacagını düşündüğünden bir dahaki sefere belkide silahına davranacak peki şimdi suç kimin....

bu arada tabiki duran motora ceza yazılması ve polisin tavrını hoş karşılamıyorum yanlış yazım uygulamada durulmaz kacilir felsefesine....durursun evrağın eksiksede cezanı yersın....hafta sonu k.maraşa gittik.adamlar hayabusaya biniyor R1 gsxr biniyor ama 2,45 kurusluk otoyol ücreti ödememek için geçiş noktasındsa plakaya poşet geçiriyor...15-20 bin tl lık motora bin km de 50 kuruş yak ama 2,45 tl için polise kafa tut sonrada gişede bekleyen plakadaki poşeti farkedip ceza yazan polise haksız de.... tuhaf...
    audioslave bunu beğendi.

Drayke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ER6N
    Biraz önce Fox Haberde izledim
    Polisler kaldırımda bir yerden başka bir yere motoru park etmeye çalışan gence ehliyet soruyorlar...Motorun kuzeninin olduğunu söyleyip kuzeninin çağırıyor,elemana 1500 tl ceza yazacaklarını soyleyip ehliyetine el koymak istiyorlar....Tartışma arasında 6-7 tane polis motor sahibini tokatlayıp üzerine yaka paça çullanıyor...

Park halindeki motora ceza yazma hakkını,ehliyet sorup tokatlama,darp etme hakkını nerden alıyor bu kişiliksizler...İçişleri bakanlığının bu duruma bir an önce el atması lazım.Sokaklarda vatandaşın güveniliği ve korunması için görev verilen polis boyle yaparsa Allah sonumuzu hayreylesin....

Ben haberi ve videoyu aradım bulamadım...
    Biri ilgili haber ve videoyu bulabilirse sevinirim.

haberi görmüştüm çevirme varsa durucaksın bu kadar basit geçen polisle muhabbet ediyoruz adam bıktım diyor bu motorculardan sabah beri cezaları toplasak yarım milyon tl yaptı demişti bunların %90 nı ehliyetsiz evraksız gezme
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru çevirmelerde durulmaz kaçılır bu tuhaf sonrada polis kaçan şüpheliyi vurdu falan ...ne oldu suç kaçanın mı kaçanı vuranın mı ??adamın yasal hakkı çevirme yapmak...ben plaka katlamak doğrudur yanlıştır demiyorum bu kişisel tercih ama ne olursa olsun çevirme durmak gerekir....buyrun size örnekk hemde bizim burda oldu...

peki arkadaki 18 yaşıındaki kızın suçu ne idi...hadi şimdi uygulamada durulmaz kacılır aksiyon olur vs vs diyen arkadaşlar buyrun gelin bu fikrinizi ölen kızın babasınada izah edin..dursa ne olurdu en kötü ihtimal ehliyetsiz oldugundan ceza ...peki ehliyetsiz motora binmek suçmudur suçtur...ozaman sorun nerde...
    yada o kazada yaralanan polis memurunun bundan sonra motorculara olan tutumu ne olucak bundan sonrakı her uygulamada motorcunun polise çarpıpı kaçacagını düşündüğünden bir dahaki sefere belkide silahına davranacak peki şimdi suç kimin....

bu arada tabiki duran motora ceza yazılması ve polisin tavrını hoş karşılamıyorum yanlış yazım uygulamada durulmaz kacilir felsefesine....durursun evrağın eksiksede cezanı yersın....hafta sonu k.maraşa gittik.adamlar hayabusaya biniyor R1 gsxr biniyor ama 2,45 kurusluk otoyol ücreti ödememek için geçiş noktasındsa plakaya poşet geçiriyor...15-20 bin tl lık motora bin km de 50 kuruş yak ama 2,45 tl için polise kafa tut sonrada gişede bekleyen plakadaki poşeti farkedip ceza yazan polise haksız de.... tuhaf...

yusufozugenc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 Race Blue
    Evraklarım ekipmanım tam olmadan trafiğe çıkmam. Hatta sırf eksik evrakla trafiğe çıkmasın diye bir haftadır hazır olduğu halde bayide bekliyor motorum hevesime heyecanıma rağmen teslim almadım. Ama bu memleketin polisi böyleyken ben o çevirmede durmam arkadaş.

KAFKAS35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 00:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:12 ----------

[/COLOR]
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bütün her şey tamam evrakları isteyip açık aramasını bana kim hangi dille anlatacak acaba ?
    olaya motorcu gözüyle değilde birde polis gözüyle bakalım.plakası gözükmeyen bir araç...sen her ne kadar tüm evraklarım tamam desende park halinde de olsa araçların tescil plakaları üzerinde ve görünür biçimde olması lazım, değilse kanunların verdiği yetkiyle polisin bunu sorgulamaya ve araştırmaya, hatta ceza yazmaya yetkisi var. bu açık bir şekilde 2911 sayılı karayolları kanununda yazıyor.iyi yine ceza yazmamış.plakasız park halinde bir otomobil düşünün , polis yine etraftan sorar soruşturur sahibine ulaşamazsa aracı çekiciye yükleyip uygun bir otoparka da çektirebilir.polis olayı sadece trafik açısından değil güvenlik açısından da değerlendirir, çok uç bir örnekte olsa bomba yüklü motosikletlerin ve araçların ülkemizde zaman zaman park edilerek uzaktan kumandayla patlatıldığı olmuştur.şimdi bazılarınızın ne alakası var konuyla dediğinizi biliyorum.anlatmak istediğim polisle gereksiz tartışmalara girmemek lazım, aksi taktirde hiç tahmin bile edemeyeceğimiz sonuçlarla karşılaşabiliriz. Saygılarımla...

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    iki kişi konuşuyorsun polis ve sen.
    Tek yapacağın şey huyuna gitmek yoksa polis sana emniyet kemeri de sorar zincirde sorar sigara da sorar ters yaparsan cezayı da yapıştırır.
    İtiraz etme kavga etme durmama hakkına sahipsin sonuçları polisle muhabbet etmekten daha ağır sonuçlar doğuyor diye düşünüyorum.

Bende polis çocuğuyum babam harici bir kaç polisten de dayak yedim.

Hele ilkinde kırmızı ışıkta dururken kapı açıp dalmışlardı toros sivil ekipten 2 kişi meğerse ehliyetsiz kullandığım için şikayet eden babam dövende arkadaşıymış. şimdi gülüyorum ama o zaman çok gücüme gitmişti çok konuşurum polislerle ve kesinlikle asıl vukuat onlardadır.Ceza yiyen hep biz olsakta
    Görmediniz mi hiç sokak içinde tersten giden devriye aracı benim tourneo ya ticari taksiyle çarpıp ekmeğinden olan adam tanıyorum.
    Mekana girip 3 saat çay kahve içip 5 kuruş para atmayan polislerde var.

Lütfen yanlış anlamayın bende biliyorum ki teşkilat içinde bir sürü adi kanı bozuk adam var ama genel olarak baktığında apaçisiyle,teroristiyle,transeksüeliyle,sapığıyla, manyağıyla bir millet yaşıyor bu topraklarda o kızdığınız adamı da polis yapmışlar herifin işi yeri geldiğinde trafiği düzene sokmak yeri geldiğinde suçlu yakalamak.

Şimdi empati yaparsan o adam kask takmadığın için sana ceza yazmayabilir o sana ceza yazmazsa öldüğünde gazete de adın yazar.
    Bence plaka kapatmak, cama film çekmek bence çok hafif kesinlikle polisle ağız dalaşına girilmeyecek şeyler.Sizi durduran polise sakız şeker ikram edin halini hatrını sorun istemez duymazdan gelir ama duyar para vermeyin mümkün olmuyor ama istese de vermeyin.
    Siz siz olun girmeyin ağız dalaşına he desin yazsın yazsın ama ufak yazsın muhabbeti koyarsan pazarlığa tabidir cezalar biliyorsun

Çok yazdım kusura bakmayın polis konusu ben bugün polis olmadığım için bende de yaradır.3-4 radar 2 park cezası bende yedim bu zamana kadar.Geçen de durdurdular elim polis yakını kartına gitti dedi dur kart çıkarma bugün halk günü herkese yazıyorum (bunu polis söyledi ve sadece o güldü ben gülemedim.) sonuç yazdı. 55tl

Üzerinde polis üniforması olupta kansız adi adamlarla ağız dalaşına girmekten vakit kaybetmektense huyuna gidin bence 10 taneden 1 tanesi nasihat edip bıraksa da kardır.

Not: Polisin de bir birey olduğunu unutmayın eğer vuracak dalacak sarsacak hareketleri varsa hemen kaçın ve arayın 155 çözüm olabilir.

Uzun yazı için özür dilerim.

Saygılarımla Kazasız belasız sürüşler herkese
    KAFKAS35 ve mucotr bunu beğendiler.
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabancaların ortalama öldürücü derecede etkili oldukları mesafe 50 metre diye biliyorum. Ayrıca bir hedefe, hemde hareketli bir hedefe tabanca ile nişan alıp vurabilmek oldukça zordur (bilen bilir). Sence altımdaki 600 cc.lik 78 beygirlik makinede gazladığım zaman o tabancasını çekip nişan alıncaya kadar kaç metre arayı açarım ve bu şartlar altında beni vurabilme yüzdesi nedir? Tabi ki tamamıyla şansına kalmış.. Bu yazdıklarımı savunmuyorum ama gerçek böyle.

Çoğumuz yaptırıma uğramış arkadaşlarımıza karşı "şöyle yapsaydın, böyle yapsaydın" şeklinde burada yazarak ahkam kesmeyi biliyoruz. Ama aynı şartlar altında mağdur kalırsak onlardan daha fazla "serzenişte" bulunacağımıza inanıyorum.

Ben bir anlamda kaderciyim. Sonunda hepimiz bir gün öleceğiz. Korkum ölmekten değil, zamansız ölüp, arkamda bıraktıklarımın kahrolmasına sebep olmak olur. Ölüm korkusuyla kask takıyor, mont giyiyor, dizlik takıyor değilim, Ölmeyip başkasına muhtaç olma korkusuyla kask takıyor, mont giyiyor ve dizlik takıyorum. Evli ve çocuklu olsaydım da onları zorda bırakmamak için bu önlemleri alıyor olurdum. Kimseyi 1 hafta da olsa arkamdan ağlatmaya hakkım yok (sonra nasıl oluyorsa hayat devam ediyor). Çocuklu olanların onları öksüz bırakmaya hakları yok. Kendimizi düşünmüyorsak da arkamızda bırakacaklarımızı düşünmek zorundayız. Aksini iddia aden var mı?
    cece89 ve mucotr bunu beğendiler.

OGUZHANKY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VT 750 C Shadow
    geçen gün kuzenle halısahadan çıktık, o günki 2. maçımızdı ve aşırı yorgundum. Motor ve bizim toplam ağırlığımız 400 kg civarında. Çok dar bir yeri durarak dönerken yorgunluktan dolayı hafif sendeledim, az ilerdede polis alkol çevirmesi yapıyormuş. Tabi beni aldı kenara. Ve ben daha üflemeden makbuzu hazırlamaya başladı. Ceza yazacağına o kadar emin arkadaş. Tabi ben tertemiz çıktım. Teşekkürler beyfendi deyip yüzüme bakmadan gitti. Ama onun suratındaki ifadeyi görmeliydiniz.
    Daha üflemeden makbuz hazırlamakta nedir arkadaş?

cece89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 390
    Alıntı OGUZHANKY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen gün kuzenle halısahadan çıktık, o günki 2. maçımızdı ve aşırı yorgundum. Motor ve bizim toplam ağırlığımız 400 kg civarında. Çok dar bir yeri durarak dönerken yorgunluktan dolayı hafif sendeledim, az ilerdede polis alkol çevirmesi yapıyormuş. Tabi beni aldı kenara. Ve ben daha üflemeden makbuzu hazırlamaya başladı. Ceza yazacağına o kadar emin arkadaş. Tabi ben tertemiz çıktım. Teşekkürler beyfendi deyip yüzüme bakmadan gitti. Ama onun suratındaki ifadeyi görmeliydiniz.
    Daha üflemeden makbuz hazırlamakta nedir arkadaş?
    Ben bunlara polis diyemiyorum işte bunlarında kendi aralarında taktıkları bir isim var hatta kötü abla çocuğu gibi
    https://www.facebook.com/cenk.toker.3
    Mail:cenktoker@windowslive.com[/COLOR][/I][/B]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)